Zdarma zasvěcení reiki

Datum: 02.08.2017

Zdarma zasvěcení reiki
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com.
.

KDO JSEM?
.
Volám se Saša Pueblo a žiji na Slovensku. Věnuji se léčení a duchovnu skoro 25 let. Moje babka byla léčitelka a bylinkářka a rozhodl jsem se v této tradici pokračovat. Zpočátku jsem léčil klasicky a chodil po Slovensku. Později jsem se rozhodl praktizovat meditaci, terapii a léčbu na dálku a založil vlastní reiki školu TIANTAI REIKI.

Také ovládám věštecké výkony na dálku bez fotografie na základě jména a příjmení, případně stručného opisu osoby. Věštectví kombinuji s poznatkami medicíny v oblasti diagnostiky chorob. Teda ve své praxi stojím mezi medicínou a léčitelstvím, mezi duchovnem a psychoterapiami. Jsem polyhistoricky vzděláván do všech vědných, společenských, technických a duchovních směrech. To dává dobrý základ pro celkové poznání potenciálů a možností lidstva.

Léčby na dálku bez přítomnosti léčené osoby provádím od roku 2014 a stále pokračuji v jejich zdokonalování. Zkoumám a přebírám léčivé techniky těch nejlepších. V roce 2017 už bylo na dálku léčeno okolo 140 lidí a některé z nich již získaly 120 reiki zásahů na dálku. Málokto z léčby na dálku odchází, většina zůstává a trvalo mnoho let se neustále přeléčuje a drží ve výborné kondici. Tu je reiki léčba na dálku orientovaná na dlouhověkost. V rámci dlouhověkosti vedu věštecký výzkum a propojení na vzdálené reiki.

Praktizuji zasvěcení na dálku bez přítomnosti zasvěcované osoby. Nejprve osobě vypracuji věšteckou diagnostiku, zda je dostatečně zdravá a psychicky vyrovnaná, aby mohla přijmout zasvěcení reiki. Zasvěcení reiki zdokonaluji a učím se být co nejlepší. Zkoumám lidi, kteří zasväcují na dálku a zjistil jsem, že nejlépe zasvěcují osoby, které mají v sobě obrovské množství koloidního zlata, k zlatu mají výhradně duchovní přístup a nikdy nehovoří o ceně zlata.

Asi po 25 letech výzkumu a praxe léčby a ezoteriky jsem se rozhodl realizovat všechno na platformě reiki. Stalo sa tak v roce 2014. Uznal jsem ve věšteckým výzkumu, že platforma reiki dovoluje praktizovat všechny ostatní systémy léčby, ezoteriky, náboženství a to není schopen jiný systém. A tak dnes v roce 2017 nelituji toto praktické rozhodnutí a doporučuji každému, co chce něco znamenat a dokázat v rovině léčení a duchovnosti.

V reiki se dají praktikovat všechny systémy duchovního světa, pouze veštectvo jsem musel upravit na něco jako spektrografii, kde se věštecky ošetřený objekt ostřeluje mikročásticemi a tak se získávají informace. Klasické věštectví na nízké energii toto nedovoluje. A tak na platforme reiki je možné udělat už vše.

Prostudoval jsem dejiny reiki a objevil jsem v poušti Gobi Tiantai reiki, které jsem uvedl do života. Stojí na energii meteoritů a jde o praktické chápání duchovna pod označením diamantová sútra. Tato reiki je umístěna v přední části těla. Oblasti se volají čakry. Principy této úrovně stojí na meteoritech a kontaktech na lidi, kteří žijí pro meteorit. Druhá úroveň jsou čakry na páteři a tu je duchovný základ pohledu na zlato. Figurují tu zlaté znaky reiki jako forma pohybu těla a rukou. Zlatý znak blesku se ukládá na páteř. Třetí úroveň jde na drobné čakry na skupiny buněk po celém tele a zasvěcení zde figuruje jako šamanský strom se znakem jin – jang. Jsou samozřejmě i další úrovně, ale o nich až po zvládnutí základních úrovní.

Přezkoumal jsem všechny možné školy po celém světě a speciální výzkum jsem provedl v Číně a Japonsku. Připravil jsem půdu, aby se zkušenosti těchto dnešních fungujících škol aplikovaly do Tiantai reiki. Jsem univerzální a schopný přijmout do reiki všechny ostatní školy reiki, všechny ostatní léčebné postupy. Chci, aby platforma reiki prezentovala možnosti uplatnění pro všechny systémy léčení a duchovnosti.

Intenzívne zkoumám postupy používané v reiki, ale také v SRT (Spiritual Response Therapy). Provádím jedinečný průzkum filipínského léčení, andelských technik a shambalových technik. Teda je zde věštecký výzkum a aplikovaná praxe s cílem dělat vše na dálku. Jsem přístupný otevřeně odevzdat své zkušenosti pro všechny. Nepřišel jsem do reiki kvůli biznisu, ale kvůli duchovnosti samotné. Nebráním se ani společným dálkovým léčebným a věšteckým diagnostikám. Rád přijmu jakoukoli spolupráci v prospěch komunity reiki.

Možná vás překvapím, mezi TIANTAI REIKI je mnoho lidí, kteří pracují a programují kolem tvorby technické inteligence. A budete se možná divit, že dělám na takovém typu reiki, kde to funguje jako automat pro zdraví a duchovno, tedy aby se nováčci nemuseli na všem dřít, dokud to dosáhnou. A stejně v rámci reiki léčby se mi daří vyvíjet v reiki inteligenci, která zasahuje sama. Už zde nejde ani tak o léčbu, ale o vývoj umělé inteligence v reiki samotném, něco jako bio reiki robot. A postupně se přesvědčíte, že to více a více funguje. Píšu to proto, abych obrátil vaši pozornost na to, čím se TIANTAI REIKI bude značně lišit od jiných reiki škol. Nezapomeňte nastoupit na tuto inteligentní platformu reiki.

CO VÁM MŮŽU NABÍDNOUT
Mohu vám nabídnout zasvěcení do TIANTAI REIKI a to bezplatně. Tento systém již obsahuje ty nejlepší postupy pro léčbu vás osobně, ale i jiných lidí. Teda komplet andělské léčby, reiki 1,2,3, pak kompletní shamballa, kompletní ajurvéda, kompletní brahmanství, kompletní Tai-chi, kompletní Mikao Usui, komplet Chujiro Hayashi, kompletní Hawayo Takata, kompletní SRT a další systémy. Je to nastaveno tak, že vás tento systém neustále přeléčí a můžete jím přeléčit i jiných. Je to inteligentní reiki, které má v sobě něco jako umělou inteligenci. Nemusíte prostě při léčbě sebe nic udělat a při léčbě jiné osoby na dálku si nakreslíte na papír malou postavičku a jméno a příjmení léčené osoby a máte přání a touhu jí pomoci.

PONUKA ZDARMA
Dálkové zasvěcení do tohoto komplexu. Zasvěcení během 2. měsíců opakuji a upravuji 10 krát, aby bylo zasvěcení na dálku jednoznačné. Zprávu o zasvěcení dostáváte do mailu. Toto všechno je bezplatné.

PLACENÁ STAROSTLIVOST O VAŠE TIANTAI REIKI
Tento balíček péče o vaše TIANTAI REIKI obsahuje kontrolu vašeho reiki zasvěcení, jeho doladění a ověření, že funguje. Přidání aktualizací, případně kondiční hodiny tréninku při léčbě jiných lidí. Kontroluji, zda má TIANTAI REIKI správné Léky, aby nedošlo k nastavení delší nebo přesněji léčby. Případně je možné na dálku věštecky kontrolovat účinnost při konkrétní léčbě. Tato zóna je již placená, ale nejsou to žádné velké sumy. Spíše jde o symbolické poplatky nepřesahující 10, 20,30 Eur do měsíce.

POLOŽTE OTÁZKU
Pokud se chcete na něco zeptat, něco ujasnit, tak netřeba váhat. Napište mi na mail: sasapueblo@meditacia.sk

POKUD MÁTE ZÁJEM
Prosím vyplnit údaje v přiložené tabulce. Pokud nechcete, nemusíte dávat ani své celé jméno a příjmení, stačí iniciály a věk. I místo, kde žijete, můžete napsat orientačně. Dodržte prosím pravdivě stát, kde žijete. Serióznost z mé strany je zaručena.
https://apoort.net/esoterika/kontaktni-f…

Comments are closed