Zdarma léčení reiki

Datum: 02.08.2017
.
Zdarma léčení reiki
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
.

.
KDO JE SAŠA PUEBLO?
.
Saša Pueblo má své léčitelské schopnosti od narození. Jeho babička byla bylinkářka a léčitelka. Tuto tradici si Saša Pueblo převzal a rozvinul. V dětství ležel několik měsíců v nemocnici a jeho babička bylinkářka ho vzala z nemocnice a vyléčila. Saša Pueblo postupně rozvinul různé druhy léčby a terapií.

Saša Pueblo se rozhodl léčit nejen sebe a své blízké, ale i osoby vzdálené po celém světě. Tedy postupně rozvíjí léčby na dálku a věštecké diagnostiky. Neustále testuje a ověřuje kvalitu diagnostik zdraví a psychiky na dálku. Stejně rozvíjí meditační techniky. Reiki systém si Saša Pueblo vybral jako základ, přes který se dají realizovat různé léčitelské postupy. Saša Pueblo se věnuje také vývoji umělé inteligence a inspirace z této oblasti přenáší i do reiki platformy. Cílem je vyvinout inteligentní reiki, které umí i samy bez účasti Sašu Puebla fungovat, což dovoluje vlastně 24 hodinové léčby. Saša Pueblo pouze věštecky doladí tuto umělou inteligenci vzdáleného reiki.

Saša Pueblo je připraven na dálku léčit různé chorobné stavy těla i duše. Léčenou osobu si vždy věštecky diagnostikuje a určí, jaké jsou šance na vyléčení nebo zmírnění průběhu nemoci. Saša Pueblo se věnuje i problematice dlouhověkosti a jak nastavit organismus k dlouhověkosti, tedy k extrémně zpomalenému stáří. Jde o dlouhodobou péči o vzdálené osoby, rodinných příslušníků a jejich přátel.

CO NABÍZÍ?
Saša Pueblo vám dá na začátek intenzivní léčbu na dálku. Jedná se o 10 zásahů na dálku během dvou týdnů. TYTO ZÁSAHY JSOU BEZPLATNÉ. Pokud léčení cítíte a stav se zlepšuje, tak je možné se dohodnout na dalších léčbách za minimální poplatky, kde jeden reiki zásah stojí 3 Eura. O zásahu dostáváte mailem informaci. BONUS: Saša Pueblo nabízí BEZPLATNOU diagnostiku na dálku, kde při zjištění nemocných oblastí doporučí léčbu výživovými doplňky a léky. Jde o to, aby vážný stav byl léčen i klasicky.

JAK TO CELÉ FUNGUJE?
Saša Pueblo se přibližně 25 let věnuje serióznímu výzkumu duchovna, ezoteriky, meditací a náboženských systémů. Praktikoval skoro všechny druhy fyzických terapií jako je masáž, akupresura, akupunktura, bylinkářství, mastičky, homeopatika. Spolupracoval a spolupracuje s řadou léčitelů a meditujících. Seskupil kolem sebe výjimečné osobnosti, které nejčastěji vyléčil z nějaké závažné nemoci nebo psychického stavu. Nyní společně meditují a hledají praktické využití všeho, co přinese člověku zdraví, dlouhověkost, intelekt a něco i za hranicí života. Reiki na dálku začal aktivně praktikovat od roku 2014. Předtím léčil reiki za přítomnosti léčené osoby.

Saša Pueblo se postupně naučil věštecké techniky přes kyvadlo a tarotové karty. K věštění nepotřebuje ani fotografii, stačí iniciály dané osoby. Saša Pueblo se neustále vzdělává a zdokonaluje v oboru medicíny. I když mimořádně dobře ovládá klasické lidové léčitelství, usiluje využít všechny medicínské poznatky. Má několik meditujících asistentů, kteří ho neustále vzdělávají. Dal si za cíl poznat celou medicínu a celou oblast léčitelství. Stejně medituje a cvičí množství duchovních systémů jako jóga, taiči, čikung, feng shui, kabala, andělské sféry a ostatní oblasti. Poznatky praktikuje v psychoterapii.

JAK PROBÍHÁ PŘÍPRAVA NA LÉČBU NA DÁLKU?
Saša Pueblo se k léčbě připravuje speciálním způsobem. Nejčastěji se dívá na obrázky pozlacených chrámů, pozlacených andělů, pozlacených stromů a zvířat. Na tělo si stříká koloidní zlato. Často užívá platinové homeopatikum. Na stole má množství zlatých figurek a to nejčastěji zlatých Buddhů a andělů. Pak se dolaďuje pomocí univerzálních spirálových fraktálů, obrázků automatické kresby, které někdo nakreslil a zveřejnil na internetu. Na vhodné naladění mysli dále používá sérii různých druhů obrázků jako ikony, monstrance, Páter Pio, Shamballa, brazilští šamani, šamanské rituály, meteority, chemické vzorce.

Následuje druhá fáze naladění. Saša Pueblo neléčí sám, ale léčí s ním i další léčitelé, kteří dostali od Sašu Puebla speciální zasvěcení, a tedy možnost použít techniky léčivého reiki pod označením TIANTAI REIKI. Toto reiki navazuje na ty nejstarší tradice reiki v Číně a Japonsku. Společně tato skupina reikistů dynamizuje systém léčby, objevuje se dynamicky rotující energie a může se začít dálková léčba.

V této fázi aktivizuje tři úrovně léčby a to Tiantai reiki v přední linii těla, tedy klasické čakrové oblasti. Vyhledá zasvěcené osoby a skupinu dálkových léčitelů. Pomohou mu dobrovolní reikisti, co rádi léčí na dálku. Následně aktivizuje druhou úroveň a to je zvířecí úroveň, tedy čakrové systémy na zádech. Vyhledá zasvěcené zvířata a aktivizuje energetické zdroje. Saša Pueblo v rámci léčby zasvětil mnoho zvířat. Hlavně ty, co někdo léčil systémem reiki. Potom aktivizuje třetí rovinu a to jsou buňky a energie zasvěcených stromů. Aktivizují se tisíce drobných čaker po celém těle. Jde o skupiny buněk, které spolupracují jako embrya. I zde si Saša Pueblo zasvěcuje množství stromů, které jsou schopny dát svou životní energii lidským buňkám. V těchto třech rovinách bude probíhat samotná dálková léčba.

CO SE DĚJE BĚHEM DÁLKOVÉ LÉČBY?
Saša Pueblo léčí najednou 30 až 40 lidí. Každá osoba dostává lístek se jménem, příjmením a diagnózou. K tomu si nakreslí na papír postavičku zepředu a zboku a data provedení léčivých zásahů. Saša Pueblo zjistil, že hromadné léčby jsou silnější než léčby jedné osoby. Následuje to, co je na Tiantai reiki jedinečné. V minulosti duchovní osoby v poušti Gobi vdechli reiki něco jako inteligentní chování, a tedy v systému Tiantai reiki může Saša Pueblo pěstovat něco jako inteligentní reiki, které je schopné se naučit léčbu za samotného Sašu Puebla. Mnoho léčebných zásahů funguje automaticky a Saša Pueblo je pouze dolaďuje.

CO VŠECHNO BUDE U VÁS SAŠA PUEBLO LÉČIT?
Saša Pueblo u léčené osoby aktivizuje stabilizaci celého systému a to přes hormonální žlázy. To je systém přežití v krizových situacích, kde je vše vystavěné na príušnicových žlázách. Nacházejí se při uších, ale i v celém těle. Bude působit na vaše vzpomínky, vaši karmu a váš osud tak, aby se vaše tělo začalo zevnitř aktivizovat a léčit. V léčbě aplikuje koncentraci energie a její zahuštění. Podobá se to systému horkých rukou při klasické reiki léčbě. Sbírá pro vás energie z lidských objektů a to tak, jako kdyby jste si našli toho pravého léčitele, co vás vyléčí. Tedy je zde zásadní rozdíl vůči klasickému reiki, kde energii dává přímo léčitel. Saša Pueblo energie s léčivými informacemi shromažďuje a upravuje pro vaši úspěšnou léčbu. Dále vás Saša Pueblo bude léčit přes své zasvěcené živá zvířata v přírodě. Bude vyměňovat a míchat lidské a zvířecí energie. Bude dále pokračovat k filipínským léčitelem a léčbě přes lidské a zvířecí kosti do vašich kostí. Bude například aktivizovat zbytky dětské placenty ve vaší kůži. Během těhotenství má embryo kůži jako druhou placentu. Bude následovat klasická léčba Hawayo Takata a to do oblasti pupku. Zde kolem pupku se nachází množství systémů z embryonálního vývoje pro řízení a činnost buněk. Nesporně bude následovat léčba zaměřena na zpomalení nemoci a její blokování. To je klasický způsob léčby v energetickém léčitelství.
Saša Pueblo provede další množství drobných léčení na dálku. Je jich mnoho a byly převzaty od těch nejlepších léčitelů. Bude následovat jedinečná léčba a to brazilských šamanů. Jmenuje se ayahuaska a tyto látky se vytvoří na vašem jazyku a začnou vás mimořádně dobře léčit. Silně bude pokračovat andělská léčba do dětských žláz a otevření jejich schopnosti léčit a živit buňky. Saša Pueblo bude po celém vašem těle likvidovat procesy stárnutí. Půjde určitě léčba přes oko a to je léčba iris reiki. Použije se automatická kresba na léčbu oka, mozku a těla. Bude zde léčba na otevření skrytých léčivých potencí jako jsou předhistorické struktury, které obsahují množství kmenových buněk pro léčbu těla a tvorbu nových buněk. Bude zde i ajurvédská léčba do tukových buněk, ozdravení trávení a lepší výživy buněk. Nakonec to budou zlaté reiki znaky. Nedají se zde popsat všechny procedury, které během dálkové léčby absolvujete. Je to často i individuální léčba s kombinací vybraných postupů.

POLOŽTE OTÁZKU
Pokud se chcete na něco zeptat, něco ujasnit, tak netřeba váhat. Napište mi na mail: sasapueblo@meditacia.sk

POKUD MÁTE ZÁJEM
Prosím vyplnit údaje v přiložené tabulce. Pokud nechcete, nemusíte dávat ani své celé jméno a příjmení, stačí iniciály a věk. I místo, kde žijete, můžete napsat orientačně. Dodržte prosím pravdivě stát, kde žijete. Serióznost z mé strany je zaručena.
https://apoort.net/esoterika/kontaktni-f…

Comments are closed