Výživa přes kůži III.

Datum: 12.11.2014
.
Výživa přes kůži III.
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
..
aktivní stáří III.
.
Praktické tajemství aktivního stáří – výživa přes kůži III.
Saša Pueblo: Výživa buněk a vlastní moč. Tak toto je něco jedinečné a unikátní, výživa vlastním močí – čerstvým nebo proleželým v chladničce, inhalace ředěného moči, aplikace jako klystýr, aplikace na kůži, aplikace krystalků odpařeného moči ze skleněné misky, aplikace jako homeopatikum. Možná si řeknete – nevkusné, nebezpečné a ohavné. Je to věc názoru a přístupu. Starší osoby již nemají dobré hospodaření s dusíkatými látkami. A pokud nemáte v těle dostatek kyseliny močové, tak to poškozuje nervové buňky. Přílišný nedostatek kyseliny močové může vést i k nemoci zvané roztroušená skleróza. Dusíkaté látky jsou palivo pro svalové buňky a také srdeční sval. Ve věku 80 let to je snad jediná možnost kvalitního vyživování lidského těla, protože trávení už selhává. Užívání vlastního moči více než 5 let vede k obnově například ledvin. Obsahuje látky podporující aktivitu a tvorbu kmenových buněk. Pokud se rozhodnete praktikovat léčbu a výživu vlastní urinou, činíte tak na vlastní odpovědnost. Pití vlastního moči může za nekontrolovatelného užívání poškozovat zdraví.
.
Výživa buněk a krevní plazma. Mimořádně důležitá záležitost, aby játra produkovala kvalitní krevní plazmu. Krevní plazma je taková tekutá látka jako kokosová voda a mají společné složení. Natírání těla panenským kokosovým olejem nebo jeho užívání přes ústa a trávení pomáhá udržet krevní plazmu v kvalitním stavu. Osoby ve starším věku by se měli každý den natírat a jíst kokosový olej. Tělo kokosový panenský olej v zásadě neupravuje nijak zvláštně a jde rovnou do krve. Je třeba, aby byla dobrá viskozita a elasticita krevní plazmy pro dopravu živin k buňkám.
Výživa buněk a nitroglycerin. Jde o ten nitroglycerin, který si pacienti dávají při podezření na srdeční infarkt. To je v pořádku. Ale nitroglycerin se normálně tvoří v lidském těle jako prostředek hlavně přechodu dusíkatých látek do svalových buněk. Dusíkaté látky jsou vlastně palivo pro fungování buněk svalů. A pokud je v těle málo nitroglycerinu, tak si to může nepřímo odskákat srdce a to tím, že buňky svalů na svou činnost nebudou mít potřebné palivo. Nezapomínejte, že všechny svaly těla nějak pomáhají srdci pumpovat krev. Pokud se svaly silně zatínají jako při kulturistickém předvádění svalů a když se svaly stáčejí jako při ždímání podlahových hadry, tak pomáhají srdečnímu svalu pumpovat krev. A pokud při buňkách a blanách svalových buněk není dost nitroglycerinu, tak pohroma je jistá a infarkt nevyhnutelný. K blokádám srdečního svalu může přijít při silných depresích. Ve starším věku nastupuje srdeční slabost z důvodu slábnutí aktivity svalů a srdečního svalu. Ale velký vliv má i to, že ve stáří se osoby neumějí pohybovat dostatečně rychle a ztrácejí krátké rychlostní svaly.
.
Výživa buněk a hormon gonatropín. Je to látka, která patří k takzvaným buněčným hormonům, které regulují přechod živin z mezibuněčného prostoru do každé buňky zvlášť. Tyto aktivity provádějí na povrchu buněčné blány, která obaluje každou buňku. A když v organismu chybí nebo se tvoří nedostatečně, nemusí buňky dostat to, co potřebují pro svoji aktivní činnost.
Výživa buněk a somatomedin. Jde o chemickou látku, která spadá asi do hormonů a je to vlastně něco jako svalový inzulin, tedy zajišťuje hlavně přechod cukrů jako palivo pro pohyb svalů. V některých případech se může tvořit rovnou ve svalech, případně v tuku a to hlavně tehdy, když ho játra nestíhá tvořit. Například trvalým mnohaletým užíváním černého kavkazského mumia přes ústa, ale i kůži můžete v tuku kolem svalů tvořit takzvané kavkazské mumio a získat tak přebytek inzulínů v krvi. Inzulín zde zmiňujeme z důvodu přechodu cukrů do buněk svalů. Ve starším věku osoby potřebují i trojnásobné dávky inzulínu než mladší osoby. A pozor na nemoc, která se jmenuje rezistence buněk a jejich buněčných blan. Mohou se změnit a nespolupracovat s inzulínem nebo inzulin může nevhodně změnit.
Výživa buněk a hustota krve. Když mluvíme o hustotě krve, tak musíme mluvit o vitamínu K. Tento vitamín se podílí na zahušťování krve a vede krevní destičky k tomu, aby se spojovaly na sebe do dlouhých řetězců a takto zahušťovaly krev. Pak tu máme hormon, který produkují játra a ledviny – trombopoetin. Také množství kolagenu má svůj podíl na hustotě krve. A tak všechny tyto látky působí na spojování a slepování krevních destiček a koncentraci nebo naředění krve. Na hustotu krve působí asi 20 faktorů. Stejně množství krve má co do toho mluvit a hlavně krevní plazmy, která natéká do lymfatického řečiště a to tam i zpět. Tedy pěkně zamotaný svět. Příliš řídká krev nebo příliš hustá krev má vliv na transport živin různého druhu. Ve starším věku se celkově doporučuje, aby byla krev řidší, a tedy aktivity krevních destiček byly méně aktivní. Může se stát, že krev se může zahustit i silnými depresivními stavy a poškozením neuronových center v mozku. A tehdy je třeba brát trvale léky na ředění krve jako je Warfarin a podobné modernější léky. Samoléčba husté krve vyžaduje odborné zdatnosti a schopnost věštecké vnímat aktivity těchto látek v krvi člověka.
Výživa buněk a tukové buňky. Asi každý z nás by měl přehodnotit vztah k tukovým buňkám svého těla. Tukové buňky a tuk celkově se nachází přímo v mikro vrstvičkách kůže a stejně masivní pod kůží, pak kolem orgánů těla, na srdečním svalu, na povrchu svalů nebo v nich samotných. Tuk se může dokonce objevit v játrech a to je již chorobný stav. O tuk se třeba po 40. roce života starat lépe. Každá tuková buňka má u sebe tukový váček, ten obsahuje tuk. Pokud se tuk ve váčku nevyměňuje, tak stárne, hnědne a zapáchá. Ale hlavně neplní roli výrobce potřebných látek, které organismu chybí nebo organismus je přestal vyrábět v samotných orgánech. Pokud se rozhodnete aktivovat tukové buňky ve prospěch svého zdraví a hlavně výživy buněk, použijete na to mytí jádrovým mýdlem, pokud možno bílým. Jádrové mýdlo je vlastně vývar z kostí a loje a to je ta nejlepší oživující látka pro úpravu a modifikaci tukových buněk. Stejně jim prospěje lázeňská síra – Solfatan, bahno a sůl z Mrtvého moře, sopečné bahno, rašelina, ale i vysrážené minerály z minerálních pramenů. Případně hlína z kamenolomu nebo jeskyní. Všechny zde jmenované přípravky jsme mnohokrát úspěšně aplikovali a tímto jsme tukové buňky přinutili, aby začaly produkovat pro tělo potřebné živiny. K tomu všemu mytí těla vlastním močí na podporu tvorby kmenových buněk.
.
Transport živin v žilách a cévách. Jak je důležité, co jíte a jak se to ve vašem trávení zpracuje, tak je důležité, aby se to dostalo do buněk a na to je třeba mít v dobrém stavu játra, která produkují něco jako transportní látky, které musí zajistit, aby se minerály, živiny a vitamíny dostali z trávicího traktu k buňkám, jejich buněčným blanám a odtud se přemístili rovnou do nitra buněk. Zde si z nich buňka vytvoří něco jako hustou síť pavučiny, kterou voláme mikrotubuly. Asi jste o mikrotubulách neslyšeli, neboť to jsou nejnovější objevy kvantované biologie. Je to taková síť pavučin, která na jednom konci stále roste a na druhém konci neustále odpadávají kousky výživných látek, které putují do mikro organiků uvnitř buněk. Ale vraťme se k problematice transportních látek. Tyto transportní látky nakládají a vykládají i kyslík na červené krvinky a to tím, že manipulují s elektrony na povrchu červené krvinky, aby se živiny dostaly přes buněčné blány.
Kdy nefunguje výživa přes kůži a co s tím? To je velký problém a objevuje se sporadicky a to obvykle u osob, kdy jejich vlastní biochemie těla a trávení by se mohly nenávratně poškodit a zásadně změnit až tak, že osoba se stane psychiatrický pacient. Případně se chemie zhroutí tak, že trvale bude poškozovat organismus. A tak samotný organismus likviduje různé chemické látky v trávení a také v těle a vypadá to dost beznadějně. V krajním případě trávení zlikviduje i léky, které pacient užívá. A co s tím? Je tu jedna možnost a to užívat vlastní urinu přes ústa nebo přes kůži.
.
Výživa buněk a kyslík. Buňky těla a hlavně nervové a neuronové potřebují trvalý přísun kyslíku a odsun kysličníku uhličitého. Třeba kvalitní červené krvinky a krevní plazmu. K tomu v játrech tvorbu transportních enzymů a v plicních buňkách mitochondrie, což jsou drobné mikro orgány v alveolech, aby na povrchu červených krvinek měnily počty elektronů. Problém může být neprůchodnost kyslíku a kysličníku uhličitého přes buněčnou blánu a takzvané mikro infarkty buněk. Doporučuje se z času na čas se přeléčit lékem Cavinton. Je na lékařský předpis. Známe několik systémů procvičení dýchání v plicích a jak zajistit dostatek kyslíku pro buňky. Je důležité vědět, že pokud chcete v krvi dostatek kyslíku, tak tam musí být i vysoký obsah kysličníku uhličitého.

Comments are closed