Výživa přes kůži II.

Datum: 04.11.2014
.
Výživa přes kůži II.
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
.
Výživa přes kůži II.
.
Praktické tajemství aktivní stáří – výživa přes kůži II.
.
Saša Pueblo: Výživa buněk a iontové minerály. Tyto minerály se tvoří v trávení a to hlavně v mladším věku. Ve starším věku jejich produkce klesá a je minimální. Organismus je potřebuje pro mozek a do tekutiny, ve které je uložen mozek v lebce. Dokonce na zpracování jsou v bílé mozkové hmotě na to specializované buňky.
.
Abyste lépe chápali, o jakou látku se jedná: mořská voda za pomoci slunce tvoří plno iontů a tělo si je do sebe nabere. Stejně známe iontové nápoje pro závodníky. Iontové složky potřebujeme i do mezibuněčného prostoru a také do nitra buněk a proto je rozumné, pokud již máte pokročilý věk, mít doma v nádobách 20 kg soli umístěných do více nádob a rozmístěných po místnosti. Případně celé bloky kamenné soli jako pěkný obklad stěny. Prodávají se i malé solné jeskyně. Tělo iontové minerály už sice v trávení vyrábí minimálně, ale dostanete je do těla dýcháním, a tedy přes plicní buňky.
Výživa buněk a koloidní minerály. Pokud je tělo mladé, produkují se v trávení. Jak člověk stárne, produkují se méně a méně a je třeba je do těla dostat uměle v podobě speciálně upravených minerálů. Jsou potřebné pro výstavbu buněk a když je nemáte, tak organismus dělí a vytváří nové buňky bez koloidních minerálů a ty mají nižší životnost. Pod koloidy rozumíme látky upravené na určitou velikost. Například mléko z krávy je ideální koloid. Na trhu je několik produktů tohoto druhu, ve starším věku se užívají každý den.
Výživa buněk a chelátové minerály. Jde o speciální minerály, které již organismus zpracoval v trávicím traktu a spojil je s jinou látkou a to aminokyselinami. Ve starším a nemocném organismu se taková vazba minerálů na aminokyseliny nemusí udát, nebo se stane nekvalitně, děje se v malých nedostatečných množstvích. A tak pokud je organismus zatížený v mládí například sportem, tak se užívají vhodné přípravky. Ve starším věku jde o to, abyste je měli v těle dostatek a dostali se do nitra buněk k jejich údržbě nebo celkové výstavbě. Na trhu známe pouze jediný výrobek pod obchodním názvem Sona Enerex Multi.
Výživa buněk a aminokyseliny. V lidském těle je třeba v trávicím traktu vyrobit asi 22 základních aminokyselin. Z nich se tvoří řetězce aminokyselin a to už mohou být poté hormonální látky jako je estrogen, testosteron. V trávení se tvoří i aminokyseliny pro svalové aktivity pod označením GAPA. Ve starším věku jejich produkce v trávicím traktu klesá a to není dobré pro dlouhověkost a výkonnost. Je třeba je do těla dodávat. Přípravky pro sportovce nabízejí řadu kvalitních aminokyselin a tak je třeba užívat buď ústy, nebo přes kůži rozpuštěné v panenském kokosovém oleji.
.
Výživa buněk a B vitamíny. B vitamín jako komplex nebo jednotlivé vitaminy jako B1, B3, B8, B12 a B17 jsou potřebné všude na buněčných blanách v organismu. Zajišťují přechody živin do nitra buněk. Například v těle je silně rizikový vznik rezistence na B vitamíny a to rovnou na buněčné bláně. Stejně může být rizikové to, že tvorba B vitamínů se v tlustém střevě poškodí a tvoří se nekvalitní vzorce B vitamínů, když jsou vzorce až příliš poškozené a atypické, může to vést k nemocem kůže. Například B12 můžete užívat ústy. Celý komplex B vitamínů můžete dodat v tabletové formě a nejlepší je rozdrtit jejich, vmíchat do panenského kokosového oleje a natřít na kůži. Upozorňuji na možnosti zápachu takto aplikovaného B komplexu na kůži. Stejně můžete vlastní koncentrací do tuku vytvořit předpoklady pro produkci B vitamínů v tuku těla, což není na škodu.
Výživa buněk a tuky. Tuky živočišné jako vepřový tuk, hovězí lůj, tuky rostlinné a tuky synteticky zpracované. Kvalita kyseliny chlorovodíkové v žaludku. Kvalita žluči ze žlučníku a jater a další enzymy na trávení. Rozpustnost některých vitamínů výhradně v tucích. Všechny vitamíny jdou do vybraných orgánů a zde se mění na málo probádané orgánové hormony. Známý je ledvinový hormon – D hormon, který se tvoří v kůži a v případě chorobných stavů a ​​stárnutí je jeho tvorba často blokována a pak na to mohou doplácet ledviny.
Tvoří se nám jednoduché tuky, glyceroly, triglyceroly z nich dva druhy cholesterolu a k němu čistič – enzym serrapeptáza. Z cholesterolu se tvoří množství významných bílkovin a látek hormonální soustavy. Část tuku se zpracuje, spálí na činnost svalů a část se uloží v tukových váčcích tukových buněk.
Výživa buněk a cukry. Zpracování cukrů v ústní dutině, částečně v žaludku a zbytek se zrealizuje v tenkých střevech. Cukr bílý řepný, třtinový, hnědý řepný, med, bramborový cukr, hroznový cukr, melasa jako odpad ze zpracování třtinového cukru, karamel, cukr ve fících a v datlích, slad z výroby piva, rostlinný inulin, březový cukr. Problém může vznikat při zpracování cukru, jeho přebytku a jeho nedostatku v těle. Ukládání do buněk očí a nohou a pak cukrovkárske oči a nohy. Problémem může být i nedostatečná tvorba inzulínu a pak se cukr neumí dostat do buněk. Problém ve starším věku nebo v chorobných stavech se zpracováním a uložením cukru v játrech. Problém s rezistencí buněčných blan a to hlavně neuronů vůči průniku určitých druhů cukru. Třeba překonat tuto rezistenci užíváním vhodného druhu cukru.
Výživa buněk a kolagen. Je třeba si uvědomit, že celé lidské tělo obsahuje asi 20% až 30% kolagenu, pokud bereme rozumnou váhu člověka bez obéznosti. V těle se tvoří asi do 30 druhů kolagenu. V zásadě je správná představa, že všechny buňky těla jako je kůže, tukové buňky, svalové, kostní, orgány těla, mozek tvoří buňky slepené kolagenem. A tak čas od času je dobře přeléčit tělo syntetickým kolagenem, který se používá na popáleniny. Dobře čtete, umělým kolagenem, který vyvolá v těle masivní opravu kolagenu a jeho zahuštění v kloubních oblastech a také v oblasti obratlů. Věštecké jsme tyto úkazy mohli sledovat obecně nebo v testovaných osobách. Vše, co zde píši, bylo nějakým způsobem prověřené a odzkoušené.
Výživa buněk přes kůži. Výzkum léčitelský, který realizujeme na věšteckém principu, ale i pomocí pokusů na osobách, jež byly ochotny se na nich podílet a zároveň se léčit. Stejně věštecké výkony se realizují i na osobách, které o tom nevědí. Při tomto léčitelském výzkumu platí i zásada logiky věci a nepřímých důkazů. Je známo, že osoby a to hlavně ženy si na svou tvář a své tělo dají doslova cokoliv, aby byly krásné. Položku krásné vynecháme a zaměříme se na vyživovací efekt. Vlastně ženy se na rozdíl od tupých mužů přes kůži velmi kvalitně vyživují. Například používání krémů s obsahem glycerolu a triglycerolů vede k dobré výživě lymfatického řečiště a zároveň i ke snižování tlaku. Někdy až příliš. Dáváním na obličej například okurek a nejen tam se do těla dostávají potřebné vitamíny. Dávání kolagenu vede i k lepší pevnosti buněk a vláken svalů. Různé gely a krémy obsahují kokosový olej a ten zlepšuje krevní plazmu. Krémy obsahují i minerály, vitamíny, koenzym Q 10 a kdejaký jedinečné látky. A to vše je pro kůži a krásu, ale něco se ujde i jiným buňkám v těle.
V zásadě jsme zjistili, že kůže je schopna dobře vyživit starší osobu. U mladé osoby by výživa přes kůži nebyla dostatečná. Ale po 60. roce života toho již organismus nepotřebuje nějak moc, aby dobře fungoval, pokud tedy nechcete běhat maratón. Nejenže kůže je ochotna přijmout živiny a vyživovací produkty, ale je schopna je také jedinečně zpracovat jako výživu pro buňky v sobě z některých vrstev kůže. A je jedinečné, že do tohoto systému trávení nemůže zasahovat žaludek, tenké střevo, tlusté střevo, játra ani slinivku nebo dvanáctník. Vynikající je schopnost kůže vyrobit si trávicí enzymy a jiné látky přímo v kůži. Takové látky jsou zpracovány výjimečně a špičkově vyhovují buňkám těla a mnohem lépe jejich vyživí jak již poškozené a špatně fungující trávení. A pak je tu jedinečnost, výživa přes kůži je nakonec schopna ozdravit i trávení přes žaludek a střeva. Dokonce i po opravení trávení je dobře pokračovat výživou přes kůži v minimálních dávkách trvale. Po 60. roce života je dobře se vyživovat přes trávení, ale i přes kůži. Jako taková výživa přes kůži vypadá v zaběhnuté praxi? Jeden ukázkový den živení se přes kůži: Začíná se vdechováním moči do plic asi 2 minuty, moč se sbíral do nádoby v noci. Pak se natře na tělo gel s heparinem a to hlavně na kloubové oblasti. Následuje sprcha a umytí se jádrovým mýdlem, abyste smyli zbytek mastných látek z minulého dne. Následně na tělo jde noční a denní moč smíchaný s vodou. Na to jde žloutek rozmíchaný v teplé vodě, na to kuřecí játra rozmíchaná a vyluhovaná v malém množství vody. Počká se pár minut a osprchuje se. Na nohy jde pár kapek dezinfekčního jódu – mýdlo Betadine jako desinfekce chodidel. Nakrájí se na plátky rajče nebo brambora a potře se celé tělo. Následuje výživa na klouby a to do slin jde přípravek Gelo 3 od firmy Kompava. Na kloubové oblasti jde ještě krém, který obsahuje kolagen s kozím mlékem. Na nehojící se části těla jde gel z kostivalu lékařského. Na nohy jde krém nebo gel s výtažky z pijavice. Canesten – dezinfekce na pohlavní orgány, rozkrok a prsty na nohou. Pak se vydělá panenský kokosový olej, hovězí vazelína s měsíčkem, trochu másla a trochu masti. Do této směsi se vsype rozdrcené minerály, B komplex a jiné vitaminy a aminokyseliny. Vše se natře na celé tělo. Na oblast pupíku jde najemno nastrouhaný mozeček prasete a trochu prasečí sleziny. Na vlasy, uši a obličej znovu moč a nemyje se. Ranní výživa je u konce.
Výživa těla a nevýkonná játra. V zásadě velký problém a to hlavně pro starší organismus, kde játra postupně ztrácí svou výkonnost. Játra jako výkonná fabrika, která přes velkou vrátnicovou žílu přijímají hlavně toxické látky z těla. A ve starším věku se játra mění a stávají se stále méně aktivní a schopná zajistit tělu objemovou chemii. To pak nepřímo vede ke ztrátě životní výkonnosti. Co se s tím dá dělat? Samozřejmě, zkoumáme tyto stařecké procesy v játrech a hledáme možnosti, jak to napravit nebo respektive jak nahradit, co už játra není schopna pro tělo vyrobit. Rozumné východisko nabízí prasečí játra, telecí, kravská, kuřecí a jiné druhy jater a to v syrovém stavu. Buď máme odvahu a zkonzumujeme malé kousky syrové, nebo kousky jater vyluhujeme v teplé vodě a vodu dáme na tělo, nebo vypijeme, nebo do konečníku. Stejně můžeme játra macerovat v oleji, případně v alkoholu a takto získáme jedinečné látky. Případně potřeme tělo přímo játry. A zde je třeba dát pozor na citlivost kůže na takovýto druh látek.
Výživa buněk a pupek, kůže a tukové buňky. Máme tu jedinečnou možnost a to koncentrovat se do pupíku, kde je zbytek trávení plodu a novorozence. Nejprve zde byl napojen vyživovací váček a pak placenta přes pupeční šňůru. Příkladem mohou být maratónský běžci, kterým tuk a kůže dokáží zpracovat hromadící se přebytky kyseliny mléčné a pak mohou takoví běžci běžet mnoho hodin bez únavy svalů. Nám jde o propojení pupíku a zbytků placentárního systému na lidskou kůži a tukové vrstvy pod vrstvami kůže a otevřít řídící centrum pro změnu tukových buněk na výrobu veškeré potřebné chemie s tím, že výživa jde přes kůži a přidají se tukové buňky a buňky kostní houbičky.
Výživa buněk přes injekci. Když je tělo moc unavené, například vyčerpané stářím, nebo selhává trávení, je dobře se vyživit přes injekce např. B 12, případně přes infuze a to rovnou do žíly. Obchází se tím celé trávení, přijetí přes kůži a konečník. Je to výživa rovnou do žíly jako poslední možnost vyživit buňky těla. Ve starším věku po 70. roce života je dobře se dát několikrát do roka takto přes infuze přeléčit, případně i po zdolání nemoci jako je například chřipka.

Comments are closed