Výživa přes kůži I.

Datum: 31.10.2014
.
Výživa přes kůži I.
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
. .
Praktické tajemství aktivní stáří - výživa přes kůži I.
.
Praktické tajemství aktivní stáří – výživa přes kůži I.
.
Saša Pueblo: Výživa lidského těla a jak to celé funguje. Musíme začít přemýšlet o výživě a vyživování lidského těla od období splynutí vajíčka a spermie. Oplodněné vajíčko živí matka. Ze začátku může mít lidské embryo něco jako výživový váček.
.
Embryo se přichytí na děloze a postupně vytvoří placentu a vyživovací systém přes pupeční šňůru a pupečníkovou oblast embrya a později plodu. Většinu výživy zabezpečí tělo matky. Výživa jde přes systém placenty a placentárního koláče. Jde o systém podobný v játrech, zpracuje krev matky a v ní živiny a to tak, aby neškodily dítěti a ani matce. Ale i plod má svůj trávicí a regulující systém. Ten se rozvine v oblasti pupečníku a je schopen do určité míry kontrolovat, co matka dává dítěti.
Může se stát, že matka je nemocná, nebo sama má špatné vyživování, nebo užívá drogy nebo určité druhy léků. Samotný plod a jeho placentární koláč je schopen některé látky zlikvidovat nebo upravit a to díky propojení na svůj tuk, na své kosti a jejich kostní buňky. V některých případech je plod schopen jít doslova matku dolovat a brát jí potřebné živiny, zda se to matčinu tělu líbí nebo nelíbí. Dělali jsme v tomto směru věštecký výzkum chování plodů v matkách. Systém řízení trávení v pupečníkové oblasti se na takovou činnost pozměnil. Když matka dává děťátku toxické látky, tak za určitých okolností se dítě umí bránit proti takovému jedu, doslova ho v sobě paralyzovat a změnit na nějakou jinou látku.
Jak je to schopné děťátko dělat? Vždyť nemá rozvinuté ani vlastní trávicí orgány. A kde to pak v těle dělá? Musíme hledat a nacházíme jedinečný mechanismus úpravy látek v děťátku a to rovnou v jeho kostech. Dítě dostane přes pupečník do sebe živiny a ty postupně převádí přes kostní buňky a pomohou i tukové buňky. A co to je za mechanismus co funguje v kostech? Jsou to chemické nebo již fyzikální procesy a samotné kosti a jejich mitochondrie, což jsou takové drobné orgány schopny měnit látku na protonové úrovni. V kostních buňkách se nacházejí mitochondrie, které fungují jako malé elektrárny, a tak jistě se v kostech nacházejí mitochondrie s obsahem chromozomů – schopny řídit chemické a fyzikální pochody. Stejně se v kostech najde asi 5 000 mitochondriálních struktur pod vědeckým názvem Eva a ty asi do 20. roku života člověka budou řídit ostatní mitochondrie v celém těle. Budou je řídit ne chemicky, ale po rovině fyzikální a kvantové biologie a s dopadem na jádra atomů uložených v prvcích a prvky v chemických a biologických strukturách. Na základě těchto skutečností se na proces trávení budeme dívat trochu jinak a nebude to jen chemická záležitost, ale i záležitost fyzikálních jevů spadajících do kvantované biologie a úrovni manipulace na úrovni protonů.
První výživa mimo pupeční šňůru a oblast pupečníku dítěte v matce je plodová voda a v ní moč, který tam vymočilo dítě. Je to překvapující, že právě plodová voda a moč je první potrava pro dítě mimo pupeční šňůru. Pak už dítě čeká porod a z důvodu vznikajícího trávicího systému se živí mateřským mlékem. Jak dítě roste a rozvíjí se mu trávicí trubice, žaludek, tenké a tlusté střevo je schopné jíst dětskou výživu a dětskou stravu.
Na trávení potřebuje člověk přívěsek mozkový (uprostřed mozku) a v něm antidiuretický hormon a pár proteinů. Pak jsou to slinné žlázy, zuby, horní svěrač žaludku, žaludeční vak, dolní svěrač žaludku, žaludeční kyseliny, 12 centimetrů tenkého střeva – dvanáctník plný trávicích hormonů, pak slinivku, ze které jdou trávicí enzymy. Z druhé strany to jsou játra a žluč, která pak stéká do tenkého střeva, kde se setkává s enzymy na trávení z pankreatu. Potrava je žaludkem doslova umletá a promíchaná žaludečními kyselinami a do této hmoty jdou enzymy, proteiny a také hormonální látky.
Natrávená potrava jde postupně po tenkém střevě, klky na jeho povrchu jako drobné noky postupně dolují sacharidy, tuky, glycerol, aminokyseliny, látky pro svaly, minerály, bio minerály, koloidní minerály, chelátové minerály, iontové minerály, vitamíny různého druhu. Natrávená hmota pozvolna postupuje z tenkého střeva do tlustého střeva. Během pochodu tenkým střevem se z natrávené masy odebírá tekutina a natrávená masa se ​​zahušťuje. K úplnému zahuštění přijde v tlustém střevě, kde se z natrávené masy ještě dolují B vitamíny důležité pro průchod živin přes buněčnou blánu.
.
Je velmi důležité, aby byla dobře natrávená hmota ať už v ústech nebo v žaludku a postupovala klidně a pozvolna tenkým a tlustým střevem. Pokud je do trávicího systému přenášen stres a je zde neuróza střev nebo neklidné střevo, tak strava je často řídká a organismus z ní nestihl vytěžit, co by potřeboval. Obvykle chemie dané osoby tvoří málo opioidních látek vedoucích k rozumnému klidu. Pokud má někdo příliš klidné střevo a na záchod při normálním denním jídle chodí jednou za tři dny, tak střevo je líné a je to typické pro anorektické osoby (nechuť na jídlo, nechuť žít, extrémní hubenost), které tvoří velmi vysoké hodnoty opioidních látek, které uklidňují činnost střev, střeva doslova stojí a jejich peristaltika – rozumný pohyb nefunguje dobře. Naopak osoby věčně hladové a neschopné se nasytit jdou k bulimii – tedy věčný hlad, rychlé a nervové trávení. Často se tento stav nazývá i střevní nervozita nebo střevní neuróza.
Je třeba, aby se v trávicím traktu jako je žaludek, tenké a tlusté střevo nacházeli vhodné mikroorganismy potřebné ke správnému získání například železa, vápníku. Je zde nutnost potřeby trvalé obnovy mikroflóry a proto je žádoucí jíst bifi jogurty nebo vhodné mikroorganismy v tabletové formě. Ve starším věku se často přemnoží houba kandidóza a může přerůst i do systémů těla jako lymfatické řečiště a ještě dál.
.
A pokračujeme dál, zdálo by se, že trávení vytvoří potřebné živiny pro organismus, vše přejde do krevního a do lymfatického řečiště a vše je vybavené, jak se patří. No to by bylo příliš jednoduché, situace je zásadně jiná. Některé látky se dostanou do těla přímo v ústní dutině a množství léků je postaveno na tom, že budou absorbovány v ústní dutině a ne až v trávicím traktu. Pak je to tak, že i přes žaludeční stěnu při zpracování látky proniknou do organismu. Stejně se to masivně odehraje v tenkých střevech a určitě i v tlustém střevě. Například některé látky dostaneme do těla i plícemi pomocí dýchání a inhalací. Mimořádným systémem přijímání určitých látek je samotná kůže těla. A ve starším věku, kdy organismus již neroste, by bylo možné se skoro úplně živit výhradně přes kůži. V některých případech je možné přijmout látky i přes konečník například v podobě čípku. A je zde možnost přijmout do těla látku injekčně, tedy vpichem do tuku a vpichem do svalu. Je zde i možnost obalit některé léky do tobolek a rozpustit danou látku ne klasicky v tenkém střevě, ale až v tlustém střevě.
Do těla vstoupili určité látky zvenčí, ale i samotné tělo produkuje mimo trávení množství látek. Trávení slouží pouze jako výrobna základních surovin pro další zpracování pro různé oblasti v lidském těle. Tedy produkuje polotovary, tyto se v oblasti trávení speciálně upraví a dále se chemickými látkami zabalí, aby je mohli transportovat transportní látky a transportní řetězce tvořící se v játrech do oblasti kostí a kostní houby, která je uvnitř všech kostí lidského těla. A tady je uvnitř kostí zpracují mikroorgány, které jsou maličké jako zrnko prachu, ale jsou jejich miliardy. Jsou schopné zpracovat příchozí látky na úrovni atomů a jejich nitra. Tedy nejde zde o chemické zpracování, ale o fyzikální zpracování, kde se látky mění na základě změny protonových čísel v jádře atomu daného prvku. Zní to skoro neskutečně, ale z pohledu kvantované biologie je to úplně normální proces. Tato představa o zpracování látek touto formou v lidském organismu může být v rozporu s nynějším vnímáním a výkladem, jak funguje lidské trávení. Je výsledkem logiky využité v rámci esoteriky a věštecko-intuitivních technik. Ale je vědeckou medicínou prokázáno, že v kostech se minimálně tvoří a shromažďuje biologické železo. A jeho tvorba je postavena na schopnosti mitochondrií (mikroorganismy v kostních buňkách) tvořit bio železo právě změnami protonů v jádře atomů železa a také jiných prvků a chemických látek.
.
Lidské tělo produkuje i toxiny a odpadní látky. Kde se něco zpracovává, tam něco vzniká, co organismus potřebuje, ale vznikají i odpady, které mohou být z těla vyloučeny, nebo jejich organismus zpracuje uvnitř těla, a tedy jejich nevyloučí. Toxiny v lidském těle zpracují masivně játra. Dokonce do jater jde vrátnicová žíla, která přivádí žilní krev plnou toxinů. Podobně toxiny zpracovává i hypofýza, což je centrální a řídící hormonální žláza a nachází se přibližně ve středu hlavy. No silným likvidátorem toxinů je i kostní houba v kostech.
Největším regulátorem toho, co se nachází v cévách a žilách celého lidského těla jsou ledviny. Regulují množství látek v krvi a buď jejich vracejí zpět ze žilního systému do cévního, nebo je vyloučí v podobě moči.
Pod toxickými látkami zde budeme myslet i přebytky některých látek v žilním systému a buď jejich ledviny pošlou mimo tělo v podobě moči, nebo dají příkaz tukovým buňkám, aby je uložili v tuku. Případně, aby se uvnitř některých buněk hromadily jako rezervní zásoby, cukr, bioželezo, biovápnik nebo podobně. Může skladovat i minerály podobné těm, co jsou v minerálce.
Ještě bych snad zmínil i krevní plazmu v cévách, žilách, ale i lymfatickém řečišti, která když vyteče, je čirá a trochu hustší než voda. Je dobrá představa řidšího kukuřičného škrobu. V krevní plazmě plavou červené krvinky, krevní destičky, bílé krvinky, transportní látky naložené živinami, transportní látky naložené kyslíkem a kysličníkem uhličitým. Krevní plazma je vlastně látka zvaná albumin. Mimořádně blízká krevní plazmě je převařená kokosová voda. A pak je tu panenský kokosový olej, který se dá natírat na tělo a využít ke zkvalitnění krevní plazmy, která transportuje v těle mnoho látek. A ve starším věku se v játrech tvoří dosti nekvalitní krevní plazma a pak je přesun živin a toxinů chaotický a poškozuje zdraví a zkracuje život.
Výživa buněk a minerály. Budeme se tu bavit o minerálech, které si najdete například v minerálce. Nejsou biologicky upravené a to znamená, že neprošli trávicím traktem nějakého organismu jako například bakterie ani podobným technologickým procesem nějaké chemické továrny. Organismus je potřebuje převážně pro mikroorgániky uvnitř buněk a to jsou mikroelektrárne na přeměnu chemických látek na bioenergii a těchto orgániků jsou biliony v lidském těle. Potřebují hlavně kovové minerály jako je minerální železo, zinek, chrom, měď a podobně. Jiné anorganické minerály se dají zpracovat v bílé mozkové hmotě, která je schopna přeměnit na protonové úrovni prvek na jiný prvek nebo minerální na biominerál. Biominerál je chemicky i atomově uvnitř úplně jiné uskupení, a tedy má i jiné chemické a fyzikální vlastnosti.
Organismus je musí nejčastěji vyprodukovat v tenkém střevě za podpory vhodných mikroorganismů, v tlustém střevě se produkuje B komplex. Biominerály jdou na další zpracování k mitochondriálním orgánikům a to hlavně v kostní houbě uvnitř kostí. Pro získání biominerálů je třeba splnit mnoho podmínek, a tak se hlavně ve starším věku stává, že organismus vyprodukuje biominerály nekvalitní a nevhodné, ať už z důvodu nevhodných mikroorganismů, nebo špatných chemických látek ve žlučníku nebo ve slinivce břišní nebo v samotném dvanáctníku pod žaludkem. Stejně mohou být blokovány transportní enzymy z jater i mitochondrie na zpracování biominerálů mohou být silné blokovány. A pak se vyrobí málo nebo nic nebo vzorce těchto minerálů jsou neúčinné a buňky jejich dostanou málo a celkově chybí. A pak hlavně budou chybět mitochondriím, které produkují bioenergii v každé buňce. Můžeme jít několika cestami: nahradím tyto minerály nákupem anorganických minerálů pro sportovce a dostanu je do těla přes trávení nebo namažu na kůži nebo dodám injekčně. Pokud jedete přes kůži, tak je v budoucnu možná oprava trávení a distribuce živin.
.
Jiný problém je, když je v těle uloženo mnoho minerálů a ledviny a další regulační systémy nesprávně dělají velké záznamy minerálů. Tak je zlikvidujete hladovkou a omezíte jejich přísun do těla. Případně je zlikvidujete detoxikačními náplastmi, čistícím krémem Matuzalém nebo převařenou vlastní močovinou, kterou se několikrát natřete.

Comments are closed