Vitamíny

Datum: 28.05.2014
.
Vitamíny
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
.
vitamíny
.
Vitamíny a hlavně B komplex
.
Saša Pueblo: B vitaminy jsou mimořádně důležité vitamíny, které je třeba skoro ke všem chemickým reakcím v lidském těle. Význam B vitamínů narůstá věkem. Kolem 50. roku života je potřeba B vitamínů už asi 3 krát větší než v mládí. V jarních a podzimních obdobích potřeba roste i 10 násobně. B vitaminy jsou potřebné jako přenašeče minerálů přes buněčné blány, a tak se je snažte konzumovat jako doplňky stravy.
.
Mnoho výrobců vyživovacích produktů jejich přidává k bylinkám, minerálům a to z důvodu vyšší účinnosti a aktivity. Dokonce by se dalo říci, že B12 rozpustná pod jazyk se dá ve starším věku brát každý den, a též B17. Ale každý jsme jiný a někomu něco prospívá a někomu až tak ne a proto dávky B vitamínů zvyšujte postupně .
.
Vitamin B
B komplex pro celkové fungování metabolismu
.
Vitamin B1. Produkce energie z uhlohydrátů, produkce DNK a RNK a nervových buněk a jiné. Nedostatek: otok hrdla, dýchacích cest a jiné.
Vitamin B2. Dopravní transportér živin přes buněčnou blánu dovnitř a ven buněk a jiné. Vitamín B3. Metabolismus a operace na buněčných blanách a jiné. Nedostatek: kožní choroby, demence, průjmy.
Vitamin B5. Metabolismus aminokyselin a operace na buněčné bláně. Nedostatek: kožní choroby jako akné.
Vitamin B6. Metabolismus aminokyselin a operace na buněčné bláně a jiné. Nedostatek: deprese, vysoký krevní tlak, zadržování tekutin v těle.
Vitamin B7. Metabolismus tuků a sacharidů. Nedostatek: poruchy nervstva.
Vitamin B9. Pro dobré dělení buněk. Nedostatek způsobuje zrychlené stárnutí mozku.
Vitamin B12. Pro krevní buňky a hlavně pro nervstvo. Nedostatek: zhoršení paměti, anémie, nedostatek imunity.
Vitamin B17. Prevence rakovinových rizik
Amygdalin
.
Produkty
Produkty, které jsme věštecky ošetřili a potvrdily jejich účinnost a jedinečnost. B 12 vitamin, který se vstřebává pod jazykem rovnou v ústní dutině a taková vlastnost je jedinečná, protože obchází trávicí trakt. Při chorobách tenkého střeva, kde se špatně dostávají B12 vitamíny do těla je to super řešení. Lepší než B12 do svalu jako injekci.
B komplex ( Biotech USA) a jeho mimořádně dobré vyvážení s bylinkami . Účinnost je mimořádná
.
Pak tu máme skutečně účinný vyživovací doplněk od firmy Biomin. Věštecky jsme ověřovali, jak účinně dostat fosfor do těla i při poškození trávení a při projevech stárnutí. Výsledky věšteckého zkoumání byly mimořádně dobré.

Comments are closed