Věštění

Datum: 25.12.2013
Strana 1 z přibližně 8 výsledků
Věštění
Přináší sponzor: psychotronik/saša pueblo
3M
Véštění – video
Kromě věštění, tedy snahy poznat budoucnost, se lidé pomocí magických praktik pokoušeli zjistit také události, které se odehrály v minulosti nebo pohlédnout na vzdálená či skrytá místa. Například podle určitých výkladů lze z čar na dlaních poznat jak minulost, tak budoucnost člověka která je ovšem taky relativní protože postupem času jak se dotyčný mění tak s ním i čáry na ruce, takze lze ji predpovídat i desítky let dopředu, jen pokud se dotyčný nezmění.
.
VIDEO VĚŠTĚNÍ MAGIA
.
Chiromantia – video
Čtení z ruky, neboli chiromancie či palmistrie, je metoda, kterou se věštec (v tomto případě konkrétněji chiromant) pokouší uhodnout budoucnost osoby ze stavby a tvaru její dlaně, například podle tvaru a uspořádání čar na dlani.
VIDEO CHIROMANTIA MAGIA
Kyvadlo – videa
Kyvadlo je těleso, volně otočné kolem pevné vodorovné osy, neprocházející jeho těžištěm. Pokud je takové těleso vychýleno z rovnovážné polohy, koná kývavý pohyb. Při něm se střídavě mění potenciální energie kyvadla na kinetickou energii kyvadla a naopak.
VIDEO CHIROMANTIA MAGIA
Tarot – videa
Jednotlivé barvy malých arkán se velmi často (hlavně v pramenech se zaměřením na esoteriku a okultismus) spojují tematicky s antickými a renesančními filosofickými živly: mince se Zemí, poháry s Vodou, meče se Vzduchem či Vodou a hole s Ohněm či Zemí. Názory na přiřazení živlů mečům a holím se různí nejčastěji, někdy se lze setkat i s řazením zásadně jiným.
VIDEO TAROT MAGIA
.

Comments are closed