Urino léčba

Datum: 09.05.2014
 .
Urino léčba
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
..
unnamed.
.
Urinoterapie
Saša Pueblo: Myslím, že velmi nepřeženu, když přirovnám moč k živé vodě doslova se zázračnými účinky. Vlastně nějak jsem na moč a jeho jedinečné účinky pozapomněl. Vzpomněl jsem si až, když jsem hledal nějakou možnost na regeneraci pro ne zrovna nejlépe fungující ledviny. Urofagie je konzumování moči. Existují různé důvody konzumace moči. Moč byla použita v několika starověkých kulturách pro různé účely, pro zdraví, léčení, jako kosmetický prostředek. Praktiky jsou stále používány některými lidmi z těchto kultur dodnes. V euro – americké kultuře jsou tyto praktiky známé jako urinoterapie, forma alternativní medicíny.
.
Vlastně vůči vlastní moči se chovám jako nevděčník. Moje nebohá babička vícekrát vzpomínala, jak mě vzala jako dítě z nemocnice, kde jsem už několik týdnů ležel v těžkých stavech se zápalem plic. Jednoduše selhávaly plíce a stal jsem se pro lékaře beznadějný případ. A tak nastoupila moje babička bylinkářka a na vlastní riziko a riziko mých rodičů mě vzala z nemocnice a léčila močí. A dostal jsem se z toho. A tak bych měl mít moč v úctě, jak se jen dá. Dělám to až teď ve starším věku, kdy se znovu obracím k vlastní moči. Vzpomínám si ještě na jednu událost, kterou mi popsala a připomněla matka, že mě vzali na pohřeb a tam jsem zkolaboval a nevěděli mě probrat k vědomí. Babka mi znovu pomohla, pomasírovala mi tělo močí a vrátila mě do života podruhé.
A tak tímto článkem a zároveň zkoumáním účinků vlastní moči se určitým způsobem poděkuji přírodě, že nám dala takový doslova univerzální lék. Tentokrát mě k moči přivolalo zkoumání a vyšetřování dlouhověkosti a jaké vlastně máme možnosti. V zásadě platí, že některé osoby jsou dlouhověké na základě genetické anomálie. Jednoduše chromozomy a v nich geny jsou přírodou upraveny tak, že pro danou dlouhověkou osobu v buňkách udělají doslova skoro cokoliv, aby byla zdravá a žila věčně. No tento potenciál není možné naplnit a osoby se dožívají přibližně kolem 90 – 120 let. Samozřejmě, i úroveň dnešní medicíny přispívá k tomu, že stále více lidí se dožije vyššího věku. Jednoduše takové geneticky dlouhověké osobnosti nemusejí skoro nic a jejich genetická porucha se doslova fanaticky postará, aby žili co nejdéle.
Bohužel, takových šťastlivců s přirozenou genetickou poruchou k dlouhověkosti není tak mnoho, přibližně jeden na 1 000 lidí a to je mimořádně optimistická statistika. Tedy většina jedinců jsou osoby s normálním genetickým fondem a o svou dlouhověkost a dožití se vyššího věku kolem 70 až 80 let se budou muset pořádně přičinit. Už moje dětství logicky naznačovalo, že to s mojí dlouhověkostí nebude nijak slavné. A když se o sebe nebudu extrémě starat, tak dožití 50. roku života bude problém. A vlastně v životě a hlavně v dětství jsem byl více nemocný než zdravý. Nemocné plíce se se mnou táhly celý život a množství antibiotik by se dalo naložit na nákladní auto. A tak kolem 30. roku života jsem si řekl dost, začal jsem se aktivně léčit a rozhodl jsem se, že do konce života budu meditovat a léčit sebe i jiných.
.
Své předsevzetí jsem realizoval a dotáhl do stádia, kdy aktivně zkoumám a praktikuji metody vedoucí k dlouhověkosti sebe i jiných zájemců. Nejsem žádný snílek nebo osoba toužící po zázraku, jsem pragmatik a chci využít poznatky vědy kolem dlouhověkosti a možnosti, které tato doba nabízí. Začal jsem ve zkoumání dlouhověkosti postupovat důsledně a nastal čas věnovat se využití vlastní moči pro vlastní naplnění dlouhověkosti a to přesto, že dlouhověký nejsem.
.
V první řadě jsem smutný z toho, že medicína a farmacie se nevěnuje moči a potenciálu léčby vlastní močí. Je to logické, farmaceutické firmy o tento lidský produkt mají malý zájem, neboť při léčbě močí platí, že je třeba léčit vlastní močí a v zásadě není správné jí nějak upravovat ve smyslu vaření, chlazení nebo kombinování s jinými chemickými látkami. Testoval jsem na dálku případy léčící se svařenou nebo jinak upravovanou močí a také osoby, které pili moč jiných osob a to dětskou moč. Takový přístup je málo účinný, a proto vždy třeba použít čerstvou moč a ne odloženou nebo nějako upravovanou. V tomto okamžiku není žádný zájem chemické lobby o tento produkt. Je to pochopitelné. A lékaři jsou vázáni zdravotními předpisy a kdyby jako léčbu předepisovali moč, asi by jim odebrali lékařské osvědčení. Je logické, že moč je značně nestabilní tekutina, neboť vytéká individuálně z těla každého člověka a jeho složení se může ze dne na den měnit. A tak vlastně medicínskému sektoru není co vyčítat. Je to tak a jako praktik to beru na vědomí. A vlastně je to oblast pro alternativní terapeuty, aby ukázali možnosti využití vlastní moči a vysvětlili, jak to funguje, co s takovou léčbou lze dosáhnout a případně jaká rizika v sobě skrývá.
.
Složení moči
Saša Pueblo: Bylo by rozumné se trochu vzdělat a vědět, co vlastně obsahuje moč a to na základě medicínských poznatků. Třeba si uvědomit, že složení moči se u každého z nás liší, hodnoty kolísají a ze dne na den se mohou měnit.
Moč je průhledný roztok s barvou od světle žluté po jantarovou. Je to vedlejší produkt nebo odpadní kapalina vylučována ledvinami, transportována močovody do močového měchýře, kde se hromadí, až je odvedena močovou trubicí. Moč se skládá z vodného roztoku metabolických odpadů a močoviny – urea.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mo%C4%8D
.
Sterilnost moči
Měli bychom si uvědomit, že moč je v zásadě sterilní a bez bakterií, toto neplatí při zánětu ledvin a močového měchýře a při poškození nebo selhávání celkové imunity. Na základě těchto zkušeností by se mělo omezit pití moči a její aplikace po dobu virózy, chřipky, nebo zjištění jiných mikroorganismů ve vašem těle na základě lékařských testů, případně vyšetření terapeuta nebo léčitele.
Moč obsahuje i enzymy
Moč může obsahovat i různé druhy enzymů. V lidském těle je do 10 000 známých enzymů na trávení, na regulaci hormonální činnosti a další hormony. Některé se vyplavují a pitím vlastní moči se mohou vrátit do těla. Problematické je pití moči u osob s poškozením trávení a při různých akutních onemocněních jako je malátnost žaludku, nedostatek trávicích kyselin, které slouží i jako desinfekce. Problém může být, když spodní svěrač pod žaludkem propouští natrávenou stravu a mohl by vypitou moč propustit do tenkého střeva a popálit a následně zničit dvanáctník. Tato oblast aktivně produkuje enzymy a hormony pro trávení v tenkém střevě.
.
Urokináza
Urokináza je proteolytický enzym, jeho hlavním úkolem je přeměna neaktivního plazminogenu na aktivní plazmin. Enzym byl nejprve izolován z lidské moči (odtud pochází jeho název), později byl prokázán v plazmě. Urokináza se používá v klinické praxi při léčbě různých projevů tromboembolické choroby.
Plazmin
Plazmin (předchozí název fybrinolysin) je proteolytický enzym, který degraduje celou řadu plazmatických proteinů. Jeho hlavní funkcí je rozpouštění fibrinových vláken krevních sraženin.
Složení moči
Pokud chcete mít jistotu, že vaša moč je v pořádku, tak použijte klasické testovací soupravy. Vybral jsem vám pár stránek, které nabízejí testování vlastní moči v domácích podmínkách.
Testy na analýzu moči
Výsledky laboratorních testů
.
Obsah moči
A kdo má chuť se ponořit do vlastní moči hlouběji, může si prohlédnout stránky, které podrobněji říkají, co všechno obsahuje lidská moč. Moč je vodný roztok s více než 95 % vody, se zbývajícími složkami v pořadí podle klesající koncentrace močoviny : 9,3 g / l, chlorid 1,87 g / l, sodík 1,17 g / l, draslík 0,750 g / l, kreatinin 0,670 g / l a další rozpuštěné ionty, anorganické a organické sloučeniny.
Co všechno obsahuje moč
Adrenalin – urine test Amylase – urine Bilirubin – urine Calcium – urine Citric acid urine test Cortisol – urine Creatinine – urine Cytologie exam of urine Dopamine – urine test Electrolytes – urine Epinephrine – urine test Glucose – urine HCG (qualitative – urine) Homovanillic acid (HVA) Immunoelectrophoresis – urine Immunofixation – urine keto – urine Leucine aminopeptidase – urine myoglobin – urine norepinephrinu – urine test Normetanephrine osmolality – urine Porphyrins – urine Potassium – urine Protein electrophoresis – urine Protein – urine RBC – urine Sodium – urine Urea nitrogen – urine Uric acid – urine Urinalysis urine Bence – Jones protein Urinary Casts urine amino acids urine concentration test urine culture (catheterized specimen) urine culture (clean catch) urine dermatan sulfate urine – hemoglobin urine metanephrine urine pH urine specific gravity Vanillylmandelic acid (VMA
Moč
.
Kmenové buňky
Mimořádně důležitou stránkou moči je přítomnost kmenových buněk nebo látek, které silně podporují obnovu buněk v těle a aktivizaci kmenových buněk a jejich dělení v poškozené, nemocné nebo zničené oblasti. Lidské tělo obsahuje mnoho spících kmenových buněk. Je schopné vytvořit nové kmenové buňky z tuku, z hladkého svalstva, ale také z kostní dřeně uvnitř kostí. Například v oblasti hormonálních žláz jsou spící náhradní buňky, stejně ve svalech a také kolem sleziny. Je to velmi individuální, kdo kde v těle má schované kmenové buňky a pití nebo natírání moči na tělo může tyto kmenové buňky vzbudit a to je dobrá zpráva. Opíráme se o pokusy vědců z oblasti genetiky, který z lidské moči vytvořili kmenové buňky a skoro v umělých podmínkách vytvořili funkční zub. Dosud se dokázali získat kmenové buňky z tuku a pupečníkové krve novorozenců.
.
Kmenové buňky jsou nediferencované živočišné buňky, které mají schopnost se dělit (proliferovat) a přeměnit se na jiný buněčný typ (diferencovat). Tato schopnost umožňuje tělu vytvořit nové buňky a opravit tak poškozené části těla, které se skládá např. z buněk, které se neumí dělit.
Hodnoty moči
Dále jsem pro vás našel pár stránek, které vám pomohou se zorientovat v tom, co jste si vyšetřili a zda váš moč je v pořádku a případně jej použijete na své ozdravení. Vyšetření moči a co se vyšetřuje
Jiné látky
Moč obsahuje také dusíkaté látky, kyselina močovou, puriny, kortizol, deriváty guaninu, histidin, kyselinu hippurovou, dvojité glukuronové sirné kyseliny, stopy po bílkovinách, nenasycených mastných kyselinách, vitamíny, hormony, minerální látky, kyselinu šťavelovou, jantarovou, přírodní rozpouštědlo močovinu – pro rozpuštění určitých druhů kamínků ve žlučníku a ledvinách. Jde o takzvané kamínky pískovcového charakteru a ne se strukturou mramoru. Urokinázy rozpouštějí tromby a usazeniny v krevním řečišti.
.
Moč přeléčí skoro všechno
Saša Pueblo: Třeba si uvědomit, co je vlastně moč. Je to jedinečný produkt těla a u každého člověka je moč jiná v zjištěných hodnotách. Ranní moč obsahuje mimořádně mnoho užitečných látek pro organismus. Denní moč obsahuje mnoho výživných látek, které tělo nepotřebuje a ledviny je propustí do moči. A moč získaná z měchýře v pozdních večerních hodinách je něco jako informační zdroj pro tělo o jeho chorobách. Informace je ukryta v chemických látkách, které obsahuje a podněcuje tělo, aby s nemocí něco dělalo.
Druhy onemocnění
V zásadě močí lze přeléčit všechny druhy onemocnění. Samozřejmě, že když vám lékař diagnostikuje akutní stav nějakého orgánu jako je játra, tak to nebudete řešit močí, ale klasicky tabletkami a jinými prostředky od lékaře. A až když se stav stabilizuje, je možné použít urinoterapii. Pokud je něco v těle nenávratně poškozené a zničené, tak tam asi urinoterapie vlastní močí nic nezmůže. Pokud urinoterapii berete jako prevenci svého zdraví, tak je to ta nejlepší volba. Pokud máte něco ve stádiu začínající nemoci, tak urinoterapie je dobrá věc.
.
Dejte se diagnostikovat
Výborný postup je nechat se nejdříve diagnostikovat dobrým terapeutem, převést základní přeléčení organismu a na závěr nasadit léčbu pomocí vlastní uriny. Terapeut je osoba, která má dobré věštecké schopnosti a ví diagnostikovat, co moč ve vašem těle dělá. Ne vždy organismus zareaguje dobře na léčbu urinoterapií. Například pokud osoba bere hormonální léčbu, hormonální antikoncepci, chemoterapii, nezákonné drogy – tehdy není dobře se léčit pitím nebo natíráním vlastní urinou. Nejčastěji poškozuje taková moč právě játra. Takto jsem to mimosmyslové vnímal u tohoto druhu pacientů při průzkumu na dálku.
Průjem je nežádoucí
Velkým problémem užívání vlastní uriny hned po vymočení je celkově změna trávení. Až příliš mnoho takto se léčených pacientů pocítí změnu trávicích poměrů směrem k průjmu. Tedy běžná strava se začne špatně zahušťovat, průjmy z důvodu pití vlastní čerstvé uriny jsou mimořádně časté a to může odrazovat od trvalého a dlouholetého pití moči. Třeba začít brát čerstvou moč na začátek po kapkách a ne půl deci nebo dokonce celé deci a více. Třeba začít po 5 až 10 kapkách a když se nic vážného v trávení neděje, tak dávku postupně zvyšujete. Další fáze asi týdenní je 20 kapek a tak postupně množství zvyšujete. Pokud by byl i při takovém množství průjem, tak přejděte na bílé suché rohlíky, suchary, šunku, jablka, banány a rýži. K tomu může být i vláknina jako psyllium a dětská rozpustná vláknina. A když toto nepomáhá, dá se jít i přes kůži, tedy natřít určitou plochu kůže a dostat to takto do těla.
.
Sodík je nežádoucí
Pozor na vyšší obsah sodíku, může se u některých objevit v silné koncentraci a pak je rozumné omezit solení. Pokud pijete vlastní moč s vyšším obsahem sodíku, tak ho naředit v poměru 1:1 s vodou.
Komplexnost
V zásadě vlastní moč léčí komplexně celý organismus. Dobré je postupovat tak, že se nemocné místo v organismu přeléčí klasicky a pak se podpoří klasická alternativní léčba nebo klasická bylinková léčba právě pitím moči dané osoby, která se léčí. Buď je tu pití vlastního moči, nebo jeho natírání na tělo a absorpce přes kůži. Toto je zcela schůdná a rozumná cesta.
Druhy moči
Třeba si uvědomit, že léčba pitím nebo natíráním moči na kůži nezabírá hned. Dokonce často se stav nejprve mírně nebo výrazně zhoršuje, ale s aplikací moči se nepřestává, pouze se snižuje množství vypitého nebo natřeného moči na kůži. Když se člověk například vzbudí ráno v 7:00 hod., Tak jde o moč, který obsahuje bohaté množství hormonů, enzymů a jiných hodnotných látek na léčení. A právě není dobré začínat tímto močí a spíše tím, který vyprodukuje osoba od 8:00 do 19:00 hod. Jde o moč, která v sobě obsahuje přebytečné živiny. To může být výborné tehdy, když není v dobrém stavu přijímání živin přes žaludek a tenké střevo. Jde o základní živiny jako je vápník, draslík, zinek, měď a podobně. A začal bych močí od 20:00 do 2:00 hod. v noci. Jde o moč, ve kterém jsou látky z nemocných orgánů, které mohou mimořádně účinně upozornit organismus, co je třeba léčit.
.
Homeopatikum
Pokud je někdo na moč přecitlivělý, může použít například homeopatikum. Toto homeopatikum třeba vždy nachystat čerstvé. Destilovanou vodou vypláchnete malý skleněný pohárek, nalijete trochu destilované vody a přidáte pár kapek moči. Můžete vypít nebo natřít na tělo. Kdy jste se rozhodli léčit starší dítě, tak takové homeopatikum dobře zabírá právě u dětí. Nebo stačí kapka moči na pár krystalků cukru nebo kostku bílého cukru a tak zkonzumovat. Překvapivě i takovéto malé množství moči u někoho účinkuje dobře, ale u někoho neúčinkuje vůbec. Je to individuální. Třeba vždy otestovat.
Ledviny
Pokud vydržíte pít moč například celých 5 let, tak se vám podaří obnovit vnitřek ledvin. Jsou tam takové biotrubičky, odborně se jmenují nefrony. Když je dáte vedle sebe, tak mají 10 km délky. Možná si řeknete, že si to vymýšlím, abych tu napsal něco senzační. Není to tak. Na dálku jsme mimosmyslově – věštecky testovali osoby, které pili moč pravidelně a déle než 5 let. Byli i tací, co pili moč i 10 – 20 let a u všech bylo diagnostikováno vytvoření nových nefronů. Například mimosmyslově jsme tento jedinečný úkaz sledovali u přirozeně dlouhověkých osob, které měly dlouhověkost v genech. Těmto jedincům se obnoví nefrony i 5krát během života, což se neděje běžným jedincům s normální délkou života. Tento jev lze dosáhnout dlouhodobým pitím moči. Je na medicíně a její výzkumech, aby toto potvrdily nebo vyvrátily. Já osobně jsem začal s aplikací moči právě z tohoto důvodu. Samozřejmě, dříve, než uplyne 5 let a obnoví se ledviny se s ledvinami dějí výborné věci a stabilizují svou činnost.
Atopický ekzém a akné
Pokud by někdo aplikoval moč za účelem léčby akné, atopického ekzému nebo jiné kožní nemoci, tak je vhodné před touto léčbou převést vyživování B komplexem a to rovnou natíráním na kůži, ale musí to být B komplex od Biotech nebo Zentivy. Jen tyto mají výborné chemické formule účinkující jako bio B komplex. Jiné nedoporučuji. Mimosmyslově testováním na dálku jsme zjistili u tohoto druhu onemocnění, že organismus sice tvoří B komplex, ale v nějaké jedovaté formě. A tak normální B komplex třeba dostat do těla natíráním na kůži s tím, že se B komplex rozdrtí a zamíchá do kokosového oleje a natře se na kůži a to denně. A je třeba zjistit, na které potraviny je organismus alergický, a tedy jde o reakce sleziny a alergenů.
.
Plíce
Pokud se rozhodnete léčit plíce nebo přes plíce, tak je to možné, ale je třeba podle našich zkušeností začít s maličkým množstvím. Inhaluje se kapka moči do deci destilované vody a nejlépe přes aerosolový inhalátor. Postupuje se tak, že se množství moči navyšuje po kapkách. A nezapomeňte použít výhradně inhalátor s aerosolovou funkcí a ne obyčejný inhalátor bez této funkce.
.
Tlusté střevo
Rozhodli jste se pro reparaci tlustých střev a konečníku? I zde se dá vlastní urina využít jako součást klystýru. Stejně doporučuji začít nejprve pár kapkami do vody a umýt konečník. Počkat, jaké budou reakce a zda nebudete průjem. Při průjmu změnit stravu, jak jsem psal výše a snížit množství čerstvé uriny a počet natření konečníku během týdne. Pak po měsíci začít s hlubší aplikací a to zase po kapkách a postupně navyšovat. Klystýrem vypláchnout hlouběji v konečníku, ne nějak mnoho tekutiny s kapkami uriny. A takto postupně opatrně speciálně upraveným klystýrem do hloubky střeva. Nejde zde o výplach, ale o vstříknutí vody s močí do určité hloubky tlustého střeva.
.
Kyselina močová
Při aplikaci čerstvé vlastní moči a nejlépe hned po vymočení je dobré si sledovat hladinu kyseliny močové v organismu. Nebo je to dobře dát zjišťovat i mimosmyslově, tedy věštecky. Pokud propadnete pití a aplikaci vlastní uriny a stanete se něco jako urinofil, kterému pití moči dělá až rozkoš, tak pozor na to, abyste neměli v těle tolik močoviny jako při selhání ledvin, kdy se organismus přiotráví právě kyselinou močovou.
Roztroušená skleróza
Například při roztroušené skleróze jde o rychlejší stárnutí a odumírání nervových a neuronových buněk a v těchto případech chybí v krvi a v organismu rozumné dávky kyseliny močové. Kontrolované pití vlastní uriny může dodat do těla základ pro dostatečnou tvorbu právě chybějící kyseliny močové. Roztroušená skleróza má několik příčin. V tomto případe jde o decimace neuronů z genetické roviny a ne z roviny předimenzovaného imunitního systému. A zde je třeba dávat pozor, o jaký druh sklerózy jde.
.
Tvorba dusíkatých látek
Ve starším organismu více než 50 let se často stává, že se dýcháním nebo trávením již nedostává dostatek dusíkatých látek a ty tvoří základ výživy svalů například nitroglycerinu, kreatinů, nitrokreatinů, nitrátů celkově, a také oxidu dusnatého a jiných látek. A aplikace vlastní uriny je cesta k získání dusíkatých látek pro činnost svalů a to není zanedbatelné.
Jiné možnosti
Pití vlastní uriny dává i jiné možnosti léčby očí, uší, léčbu tukových buněk a jejich snaze tvořit kmenové buňky. Pití moči se dá využít i na hubnutí, ale to je individuální. Stejně často se uvádí úspěšná aplikace moči na kořínky vlasů a jejich ozdravení. Je zde možná i docela slušná detoxikace do hloubky buněčných struktur, ověřovali jsme si to mimosmyslově věšteckými technikami na množství případů, kde probíhal proces hladovění. Dobrý terapeut může sledovat proces detoxikace a celkové ozdravění věštecky. Zdá se, že vlastní moč dává výborné možnosti léčby v domácích podmínkách. Taky dezinfekční potenciál vlastní uriny má svůj potenciál v organismu. O mnoha procesech uriny v organismu můžeme jen tušit. Dá se říci, že je to ideální prostředek pro omlazování.
..
.
Výzkum urinoterapie
Saša Pueblo: V tomto výzkumu jde o ověření účinků urinoterapie. Zde zveřejněné informace byly získány jednak studiem internetových stránek, které se zabývají urinoterapií a zveřejnili určité postupy a také pomocí věšteckých schopností vnímat sebe a jiných jedinců zapojených do těchto netradičních terapií.
Vytvořila se skupina jedinců, kteří vědomě začali testovat účinky urinoterapie. Do výzkumu byly zahrnuty i osoby, které o tom nic netušili. Speciálně jsme zkoumali osoby, které praktikují urinoterapii desítky let. U těch, co ji dělají dlouhodobě a déle než 5 let, jsme objevili jedinečný úkaz a to je obnovení ledvin a to tak, že miliony nefronů v ledvinách se scvrkly na několikamilimetrová vrstvu a na jejich místě se objevily nové nefrony, i když ledviny takových lidí nejsou pak ideální ve tvaru ledvinky. Na ledvinách je mírná deformace. Do mimosmyslového testování byly zahrnuty i dlouhověké osoby nad 90 let života. U těchto jedinců s genetickou poruchou k dlouhověkosti jsme zjistili jedinečný fenomén, během jejich života se jim ledviny obnovily minimálně 5 krát. Nefrony ze starších ledvin se zmenšily na pár milimetrů a na jejich místě narostly nové nefrony. A tento úkaz bylo možné sledovat u osob, které popíjeli moč a nebyly v žádném případě dlouhověké. Jejich chromozomy nevykazovaly takovou potenci.
Do výzkumu jsme zahrnuli i osoby onkologické, které se aktuálně nebo v minulosti léčili popíjením vlastního moči a onkologické rizika zlikvidovali a vyléčili se. Bohužel, těchto osob je po světě málo a výzkum by potřeboval pro svou objektivitu stovky jedinců a to není k dispozici. Tento výzkum nelze považovat podle medicínských pravidel za jednoznačně ověřený a je pouze jako studie k zamyšlení. Pokud se rozhodnete dělat urinoterapii, tak nenesu žádnou odpovědnost za vaše zdraví a riziko je výhradně na vaší straně.
Aplikovat urinoterapii do léčebného procesu
Není úplně jedno, jak začneme s urinoterapií. Na začátek se obecně navrhuje postupovat opatrně. Co to znamená? Jde o to, abyste začali s ředěným močí a to tak, že do deci vody dáte na začátek pár kapek vlastního moči a když se nic vážného neděje, tak do deci vody postupně dáváte 20 kapek a více. A když všechno dobře snášíte, tak přejdete na koncentraci jedna ku jedné. Až po měsíci-dvou přejdete na pití neředěné uriny. Ale uvědomte si, že neředěná urina je spíše jako výživa a ředěná urina je více o léčbě. Urina se aplikuje i na tělo a i zde odzkoušíme na začátek na malé ploše urinu ředěnou čistou vodou a až potom natřeme celé tělo a to nejlépe čerstvou urinou. Necháme ji na těle působit pár minut a opláchneme vodou.
Jde o pití vlastní a ne cizí uriny
Třeba si dát pozor a nespekulovat s tím, že byste si sehnali například urinu dítěte. Celkově, když jsme zkoumali osoby, které pili nebo ještě pijí urinu druhé osoby, tak to ve všech případech spíše poškodilo organismus jako mu pomohlo. Tak vám to nedoporučuji. Možná výjimkou je urina dětí použita pro kosmetické účely v oblasti obličeje a krku. Je nějaká možnost upravit si vlastní moč a potom jej užívat? Pokud jsme zkoumali jedince, kteří si například moč sbírali během noci a pak jej aplikovali na kůži, vlasy, oční víčka a uši, tak jim to dobře dělalo na vlasy a kůži celkově. To je dobrá věc. Pokud moč sbíráte během celého dne a popíjíte ho, tak se doporučuje konzumovat ho podle možností čerstvý. A když ho odkládáte, tak do chladničky, ale je zde riziko rozvinutí mikroorganismů. Moč můžete svařit a aplikovat do nitra a na kůži jako super detoxikaci, která jde hluboko do buněk těla. Pro někoho může být důležitá i chuť moči a ta se vylepšuje pitím pomerančové Mirindy nebo multivitaminu. Jiné úpravy moči jako dávat do toho bylinkový čaj a podobně není moudré a ničí to jedinečnost vašeho moči. Kouzlo celé léčby je v tom, že moč neupravujete a užíváte ho čerstvý a upravený vaším tělem.
Vlastní moč můžeme dělit na ten, co se vyprodukuje od 24:00 hodiny do některé ranní hodiny, když se vzbudíte a na ten, co vyprodukujete během dne. V noci buď moč hned vypijeme, nebo ho dáme do uzavíratelné nádoby a použijeme pro ozdravení kůže nebo na svaření v případě detoxikace těla. Moč by se měl popíjet během celého dne. Pokud ho pijete v noci, tak můžete mít silnou aktivitu svalů a slabší spánek. Ale na to, co je pro vás dobré, přijdete postupně sami.
Aplikace moči přes trávení
Do sklenici si dáte vodu z vodovodu, ale dobrá je i destilovaná voda a naředíte urinu v určitém poměru, nebo pijete neředěnou urinu Vypijete a pak zalít trochu vodou. A to je všechno. U dětí se doporučuje jako homeopatikum a to do 1 dcl destilované vody kapku moči a dítě dostane z toho pouze jednu kapku na jazyk. Případně pouze jednu kapku neředěného moči přes kapátko na jazyk.
Aplikace moči přes konečník
Ze začátku pouze naředěným močí omýt konečník a pozor na průjem. Pokud je průjem, tak netřeba přestat s terapií a musíte vydržet, dokud si na to trávení zvykne. A nutno přidat dietu, suchary, banány, rýže, psyllium, dětská vláknina a třeba vydržet i několik měsíců a nedovolit trávení a průjmům, aby vás přemohli. Postupně si trávení zvykne. Připravte se i na buzení střeva a rychlý náběh na stolici. A to třeba mít zjištěné místa, kde půjdete na záchod a opatrně. Pokud cestujete, raději 24 hodin pro cestou nejíst a mít úplně prázdná střeva.
.
Aplikace moči přes dýchací cesty inhalací
Odzkoušeli jsme i tento druh terapie zatím pouze dvěma pokusy, kde si dotyčná osoba aplikovala do půl deci destilované vody kapku moči a inhalovala asi 5 minut. Věšteckým testováním jsme zjistili, že moč zůstal v plicích. Obnova buněk plic se dá dosáhnout i natíráním čerstvého moči na tělo. Rekonstrukce plic probíhala během několika let a ne hned. Třeba mít trpělivost. Budeme pokračovat v testování.
Aplikace moči přes kůži
Jde o aplikaci čerstvého moči a příjem přes kůži a pak do těla. Uvědomte si, že kůže je jedinečné zařízení schopné svým povrchem přijmout do těla kdeco a obejít například zničené nebo poškozené trávení, které by jinak moč upravilo nevhodně a zlikvidovalo by ho. A celkově, pokud se začnete vyživovat přes kůži a dávat na kůži výživové doplňky, stane se často, že přijde po určitém čase k opravě trávení. Ne vždy a závisí, zda trávení je pouze disharmonické, nebo těžce poškozené a zničené. Natírání moči přes kůži vede hlavně k ozdravení plic. Pokud dáváte na kůži moč, který je v nádobě několik hodin, ten se hodí na výživu kůže. Moč, který prošel varem a aplikuje se na kůži se hodí k detoxikaci.
Aplikace koncentrované moči jako výživa
Pokud se chcete močí vyživovat, tak byste ho podle našich věšteckých pozorování měli pít neředěný a hned pěkně zčerstva, jak jste ho zachytili ve sklenici nejlépe nalačno a po vypití si trochu vypláchnout ústa. Takto užitý moč slouží ne přímo na léčbu, ale pro výživu. A je to například vhodné pro vegany a vegetariány, aby měli v těle dost toxických látek kvůli fungování jater a hypofýzy jako hormonální žlázy. Tyto k tvorbě živin potřebují toxické látky z těla. Přímé pití neředěné močoviny vylepší hospodaření s dusíkatými látkami (nitráty, kreatin, aminy, močovina, oxid dusnatý a jiné) a tyto látky potřebují svaly a srdce. Nedostatek kyseliny močové vede k roztroušené skleróze a rychlému znehodnocení činnosti neuronů a nervstva v těle člověka.
Aplikace rozředěného moči na léčbu
Pokud chcete, aby moč působil jako lék, tak je ho vhodné ředit a to vodou, minerálkou nebo destilovanou vodou. Takto naředěná čerstvá urina rychle přejde přes zeď žaludku a jde do krve a do těla. Takových případů je už dost po světě a dá se to opakovaně věštecky na dálku vnímat a vyhodnocovat. Většina látek směřuje na podporu ledvin.
Jak začínáme s popíjením moči
Tak to je problematický moment přesvědčit někoho, aby se léčil aplikací uriny na sebe nebo do sebe. Někteří odmítnou takovou terapii a zahodí jedinečnou metodu regenerace a obnovy těla. Pokud to někdo sebere a jde do toho, tak by měl začít postupně a to ředěnými formami. Pár kapek na tělo, pár kapek přímo do úst, pár kapek ředěné a neředěné na konečník, pár kapek na obličej. Vše navyšovat postupně a nechat tělu čas, aby si zvyklo na příjem uriny.
Jak získat asi za 5 let užívání uriny nové ledviny
Skutečně musíte být trpěliví a počkat si na nové ledviny i 5 let, ale jde to i dříve. Mohli jsme sledovat dostatek případů v této oblasti a věci jsou jasné a přehledné.
Jak omladit tlusté střevo klystýrem z uriny
Zase problém toho, že není dostatek případů, které by se daly seriózně studovat. Ale v jednom případě, kde to sledujeme, se moč dával na konečník, pak prstem hlouběji a je připraven hloubkový klystýr s tenkou hadičkou, která se zasune do střeva hlouběji a aplikuje se urina. Ozdravení lehce nemocného střeva postupuje dobře.
Jak posílit dusíkaté hospodářství pitím uriny
Je to jasné a píšu o tom i na jiném místě. Urina neředěná je zvláštní fenomén a netradiční výživa pro svaly a pohyb. A taková výživa je zajímavá i pro výkonné sportovce.
.
Revmatické choroby a ukládání kyseliny močové v oblasti kloubů těla
Sledujeme užívání moči a nezaznamenali jsme, že by se urina, která se aplikuje na tělo, shromažďovala v kloubních oblastech jako krystalky. Ale je lepší věštecky při aplikaci uriny sledovat tento možný úkaz a zlikvidovat ho.
Jak decimuje nedostatek kyseliny močové neurony a nervstvo
Toto je známá skutečnost v odborných medicínských kruzích a pouze se přidáváme věšteckým zkoumáním a potvrzujeme tuto skutečnost.
Jako pití naředěného moči zastavuje rychlou devastaci mozku
Toto jsme objevili náhodně u osob, které si dávali do pořádku mozek a zároveň začali popíjet moč. A tak jsme to udělali trvalou součástí ozdravení mozku, odblokování nesmyslně zablokovaných neuronů z dětského a embryonálního období.
.
Jak použít moč k léčbě onkologického onemocnění
Tak tady máme velký problém a to, že není dostatek případů po celém světě, pro uplatnění uriny na boj proti onkologickému onemocnění. A tak tu zkusím popsat pár případů, kde se onko onemocnění řešilo pitím vší uriny a to i jeden rok. Skutečně je zde silná šance zastavit onko onemocnění. Zda u každého jedince a pouze individuálně, tak to je zatím sporné. Pokud pijete veškerou urinu, kterou vymočíte, tak organismus se dočasně toxikuje močovinou. Normální buňky to dobře snášejí a atypické z toho umírají. Zajímavé je, jak dobře v tomto stavu toxicity močí fungují ledviny. Zajímavé by bylo spojit to s technikami rychlého probuzení imunity v těle do neadekvátní imunitní reakce například pryskyřicí ze stromu a hadími jedy. K tomu neustále popíjení bylinkových čajů i z čerstvých bylinek. Stejně částí svařeného moči likvidovat toxiny v těle. Část moči naředit vodou, umýt a pak vypít.
Jak se dezinfikovat svařeným močí aplikovaným do žaludku a na kůži. Kdy dokáže trávení zlikvidovat vypitou urinu.
Trávení se u dané osoby dostalo do stavu, že místo toho, aby zásobili tělo živinami a vhodnými látkami, tak je buď zničí, nebo upraví nevhodným způsobem. Nebo se upravené látky z moči nedostanou na místo určení. A tak aplikace může jít pouze přes ústní dutinu a její výplachy, nebo přes kůži, nebo přes konečník. V krajních případech se moč dá dostat do svalu injekční stříkačkou, když už nejde jinak.
Jak pomůže moč při psychických problémech a poruchách trávení
Velkým problémem jsou osoby s těžkými poruchami psychiky a neochotou přijmout léky a výživové doplňky. Jsou ochotny přijmout pouze běžnou stravu a světe div se i vlastní moč, ať už do trávení, nebo na kůži. Tak jsme získali určitý lék na celkové ozdravění.
.
Jak se pokusit léčit atopický ekzém pomocí moči
Máme i jedinečný úspěch a to vyléčením atopického ekzému na celém těle pitím vlastního moči a také natíráním se vlastním močí. Ekzém zůstal už jen na prstech a předloktí a to na 1% celkové plochy těla. Samotného mě to mile překvapilo, jak to u této osoby dobře zabralo.
.
Otrava vlastním močí z důvodu poškození organismu
Pozorovali jsme u starších jedinců, kterým selhaly ledviny, že osoby se postupně močí a kyselinou močovou kompletně na úrovni buněk otrávili a zničili vše, co se dalo.
Jak funguje urinoterapie u dětí?
Zde bych byl opatrný a raději bych šel na bázi homeopatik a po kapkách. A zahájit léčbu i přes kůži a pomoci takto dětskému organismu. Málokdo ví, že embryo v 8. nebo 9. měsíci těhotenství matky močí do tekutiny v placentě a pak to zpět absorbuje do trávení a dýchání. A tak první naše strava je vlastní moč a to je výborné zjištění. A pak proč by nemohl být v průběhu celého života a na sklonku života?
.
Jak funguje urinoterapie u osob starších 80 let?
Tak toto je skoro zázrak. Osoba je ve věku, kde selhává trávení jako celek a pití koncentrované močoviny dělá skutečně zázraky a starší osoba takto skvěle ožije. Skutečně doporučuji každé osobě tohoto věku. U této věkové kategorie je to víc o výživě jako léčbě.
.
Piji urinu a mám z toho průjmy
Skutečně může nastat taková událost a může trvat i celý měsíc. Nedejte se odradit. Vyžaduje to zahustit stravu suchary, vlákninou, rýží a omezit pestrost jídla a znovu vydržet a zvítězit nad organismem, přimět ho, aby se podřídil a raději nejíst a pak není stolice, když někde půjdete.
.
Další výzkum směrem ke krystalkům moči
Samozřejmě, budeme pokračovat ve výzkumu aplikace moči a jeho léčivých, vyživovacích, detoxikačních a dezinfekčních schopností. A napadlo nás podívat se na aplikaci krystalků moči a nač by to bylo dobré.
.
Individuální úprava moči na základě věšteckého posouzení
Daná osoba užívá moč a použiji intuitivní techniku k posouzení, co by měla jíst a užívat, aby to mělo lepší vliv na regeneraci a obnovu ledvin. U této osoby to vychází tak, že by měla užívat zvýšené dávky vitaminu C, aby se dostal do moči a odtud již upravený organismem do těla. Takto upravený C vitamin účinně opravuje buněčné blány. Toto je individuální přístup a nemusí na druhé osobě fungovat. Je to prostě maximálně individuální přístup.
Pozor na imunitu a aby fungovala před pitím uriny
Jediné omezení pro pití uriny je poškozený imunitní systém a riziko průniku nevhodných mikroorganismů do těla. A tehdy je lepší dát si věštecky nebo jiným způsobem vyšetřit imunitu.
.

Comments are closed