Reiki zlato

Datum sběru: 05.08.2017
Strana 1 z přibližně 144 výsledků
.
Reiki zlato
.

.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki zlato? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 84 VIDEÍ REIKI ZLATO

goo.gl/wtuksP

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÍM
https://www.youtube.com/watch?v=9bl1-o96…

DUCHOVNÍ ZLATO
Tak to bude skutečně problém, celkově změnit postoj k zlatu. Přestat se dívat na zlato jako na finanční bohatství a slávu, ale sebrat zlatou cihličku a snít o tom, jak se s touto a dalšími a všemi zlatými cihličkami vyzdobí mnoho kamenných soch andělů. To je duchovní pohled na zlato. A tento chceme mít na všechno zlato světa.

Celkově jsme věšteckým zkoumáním zjistili, že osoby, které mají přirozené sklony realizovat zasvěcení do reiki, mají v sobě vysoké hodnoty zlata. Tedy fyzicky se jim do buněk mozku ukládá zlato a nejen tam, i do buněk po celém těle. Je dobré, když tyto osoby mají k zlatu výhradně duchovní přístup, tedy nějaké ty zlaté cihličky jejich nerozhodí. Nevezmou kalkulačku a nepočítají, jaké mají finanční bohatství. Nepotřebují mít všechno všude pozlacené, ale zato by chtěli více zlata na sochách andělů, Buddhů a různých chrámů.

Je to přesně tak jako se šamanstvím a kultem stromu. Pokud duchovní reikista vidí strom a z něho stůl, tak to není to pravé vidění. Buď vidíte strom morfologicky a tedy jeho systém buněk a jejich funkce, nebo duchovně v něm vnímáte určitou sílu léčby a něco společného na buněčné úrovni mezi dospělou osobou a embryem v matce.

No vraťme se k osobám, které jsme ošetřili věštecky a zjistili jsme, že pokud mají v sobě plno určitých forem zlata, tak dělají dobré léčivé reiki a také dokáží dobře přenést svůj reiki systém na druhé osoby. Dokáží to takříkajíc i na dálku s tím, že zasvěcovaná osoba je stovky kilometrů vzdálená.

V případě, že máte v sobě plno zlata a to hlavně v mozku, bude lépe praktikovat takzvané zvířecí reiki nebo Shamballu, kde tyto osoby mají od narození poškozenou vyšší nervovou soustavu a jejich neurony fungují podobně jako u zvířat a pravěkých lidí. Reiki instalují do oblasti zad a páteře a ne do přední linie. V podstatě klasické léčitelské reiki jde do této oblasti. Podobá se to zvířecímu reiki.

Kdo ovládá techniky napojení se na druhou osobu pomocí šamanství, klinické smrti, astrálních projekcí přes sny a spánek, případně jiný druh přemostění si může udělat zasvěcení i přes některé zvířata, která mají také poruchu hromadit částečky zlata v mozku a v těle. Dokonce jsem na dálku bez jejich přítomnosti takové zvířata zasvětil do reiki a používám je na posílení zasvěcení na místě, ale i na dálku.

Reikista, jehož základem jsou meteority a hromadění částeček meteoritů v sobě např. z obrábění meteoritů, je ideální zasvěcovatel do přední linie kotoučků reiki. A to je originál Tiantai reiki, které jsme vzbudili z pouště Gobi.

Při zasvěcení do zadní čakrových linie jsou vhodné osoby, jejichž postihla obrna mozku. Je to nedostatek neuronů na fungování vyšší nervové soustavy. Jsou schopni zasvěcovat pouze na místě a ne na dálku. Na dálku pouze tehdy, kdyby měli v sobě dost zlatých částeček. Jak překonat to, že někdo chce zasvěcovat na dálku a nemá ani obrnu mozku a ani dostatek zlatých částeček? V tomto směru jsme udělali mnoho praktických pokusů. A například před zasvěcením na dálku si zasväcovateľ na sebe podává zlaté předměty a také před sebe. Dokonce si na tělo nastříká koloidní přípravek se zlatem nebo vetře do kůže originál zlatý prach. Ale to je trochu drahý špás. Případně se dívá na obrázky zlatých předmětů, soch, monstrancí a pozlacených chrámů. A k tomu všemu na dálku propojení na osoby, což fyzicky dělají se zlatem jako zlatníci a na osoby, které hromadí v sobě zlato a platinu jako přirozenou patologii. Je možné k tomu přidat i na dálku napojení na zvířata hromadící v sobě zlaté částečky. Vše je ideální udělat přes rané stádium klinické smrti.

Samozřejmě, tyto aktivity spojené s určitými dvěma typy zasvěcení na dálku se běžnému reiki nadšenci nebo profíkovi budou těžko realizovat. A aby tyto zasvěcení byly špičkové a stále dokonalejší, Saša Pueblo a jeho reiki přátelé stvořili v esoterickém duchovně něco jedinečné a to biologickou umělou inteligenci. Tato jedinečnost se podobá multiagenčnímu prostředí umělé inteligence. Jednoduše pomáhá organizovat tak složitý systém reiki zasvěcení. Podotýkám, jde nám o reiki zasvěcení na dálku. Samozřejmě, nezveřejníme zde úplně všechny potřebné kroky k zasvěcování na dálku. Ale zasvěcené osoby do reiki Tiantai tento systém dostanou. Tedy odkrýváme před reiki světem něco z tajemství zasvěcení na dálku. Bude to pro vás teoretická úroveň asi na 90% propojená na reálné zasvěcení. Těch 10% bude vaše vlastní praxe.
.
Zpět

ZLATO WIKIPEDIA
https://cs.wikipedia.org/wiki/Zlato
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold
WIKI: Zlato je chemický prvek v periodické tabulce prvků, který má značku Au a atomové číslo 79. Zlato je ušlechtilý žlutý, stálý a velmi kujný kov známý už od starověku. Je elektricky i tepelně dobře vodivý. V přírodě se vyskytuje zejména v ryzí formě.

ZLATÝ BUDDHA
https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Bud…
WIKI: Zlatý buddha je tři metry vysoká socha z masivního zlata s hmotností 5,5 t, nachází se v chrámu Wat Traimit, Bangkok, Thajsko a je největší zlatou sochou budhy ve světě. Byla odlita v 13. století v Sukhothai a v 18. století byla v ohrožení před nájezdy barmských dobyvatelů zamaskována sádrou.

ZLATÝ CHRÁM
https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_Tem…
WIKI: Zlatý chrám Sripuram je jedním z nejkrásnějších chrámů v Indii, pokrytý 1,5 tunou čistého zlata postavený ve vesnici Thirumalaikodi v okrese Vellore v Tamil Nadu. Konstrukce chrámu byla dokončena po sedmi letech a byla vysvěcena v srpnu 2007.

ZLATÁ JESKYNĚ
https://en.wikipedia.org/wiki/Pindaya_Ca…
https://en.wikipedia.org/wiki/Batu_Caves
WIKI: Pindaya jeskyně je buddhistické poutní místo a turistická atrakce. Nejjižnější jeskyně Pindaya je známá svým interiérem, který obsahuje více než 8 000 obrázků budhy. Některé ze starších soch a obrazů v jeskyni pocházejí z konce 18. století, jeden pochází z roku 1773.

ZLATÝ ANDĚL
https://en.wikipedia.org/wiki/Angel
WIKI: Andělé se vyskytují i v Bibli, ale hodně se o nich nemluví. Existence andělů nikdy nebyla v Bibli samostatnou tématem. Více se o andělech můžeme dozvědět v apokryfech. Starý Zákon často představuje Boha jako nějakého vladaře (přebírá rys z orientu a mytologie a přizpůsobuje ji zjevení jediného Boha). Členové jeho dvora jsou jeho služebníky, volají se svatí nebo synové Boha.
.
Zpět

ZLATÝ BÝK
https://en.wikipedia.org/wiki/Golden_cal…
WIKI: Podle Bible zlaté tele bylo idol (kultovní obraz), který vytvořili Izraelité během nepřítomnosti Mojžíše, když šel nahoru na horu Sinaj. Uctívání zlatého býka bylo běžné v mnoha kulturách. V Egyptě byl býk srovnatelným předmětem bohoslužby, někteří věří, že Bůh Izraele byl spojen nebo vyobrazen jako božstvo tele / býka prostřednictvím procesu náboženské asimilace a synkretismu.
Význam býka – Plodnost, hojnost, síla
http://www.whats-your-sign.com/bull-symb…
https://www.facebook.com/notes/valerie-a…
Obrázky zlatý býk
goo.gl/T9tG7Q
goo.gl/uqy2EM
goo.gl/NAc6D3

ZLATÝ STROM
https://cs.wikipedia.org/wiki/Strom
WIKI: Strom se řadí mezi dřeviny, čili rostliny s trvácimi dřevitými stonky a opakovacích pupeny umístěnými nad vrcholem půdy. Stonky stromů jsou celé dřevnaté a od krov se liší tím, že se rozvětvují až v určité výšce nad povrchem půdy.
http://ladyandrona.blog.cz/1001/stromy-a…
BLOG: Strom je jedním z nejmocnějších symbolů lidstva, je ztělesněním života, staré národy věřili, že strom je nabitý spoustou božské tvůrčí energie.
Obrázky zlatý strom
goo.gl/6hTZ7J
goo.gl/WCtHwy
goo.gl/QeDoPg

ZLATO POD MIKROSKOPEM
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold
WIKI: Zlato je chemicky velmi odolný, ušlechtilý žlutý, stálý a velmi kujný kov známý už od starověku. Je elektricky i tepelně dobře vodivý. V přírodě se vyskytuje zejména v ryzí formě. Ve svých sloučeninách se vyskytuje v mocenství Au + 3 a Au + 1.
Obrázky zlata pod mikroskopem
goo.gl/Pwu1ic
goo.gl/cVhqMA
goo.gl/oD1nLw

Zpět

KOLOIDNÍ ZLATO
http://www.koloidnestriebro.sk/index.php…
https://www.koloidne.sk/koloidne-zlato-2…
WEBY: Stručná historie užívání zlata na podporu zdraví.

ZLATÉ REIKI ZNAKY
https://en.wikipedia.org/wiki/Reiki
WIKI: Reiki je tradiční japonská léčebná metoda resp. způsob relaxace. Spočívá v uvolnění zablokované “životní energie” přiložením rukou na 3 až 5 minut na tělo. Jde o jednu z metod energetického léčení, která vychází z východních filozofií.
Obrázky zlaté reiki znaky
goo.gl/ZX1nDt
goo.gl/oU57jb
goo.gl/q5EFgP

ZLATÁ SKÁLA
https://en.wikipedia.org/wiki/Kyaiktiyo_…
WIKI: Zlatá skála je známé buddhistické poutní místo ve státě Mon State, Barma. Obrovský balvan, který je vysoký sedm metrů, je pokryt zlatými lístky ze skutečného zlata. Pravým zlatem je pokryta i pagoda, která byla postavena na vrcholu tohoto balvanu.
Obrázky zlatá skála
goo.gl/zgByDN
goo.gl/xRewhV
goo.gl/5J55pa

Zpět

ZLATÝ DŮL
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold_minin…
WIKI: Těžba zlata je těžba surovin ze zlata. Od roku 2016 je největším světovým výrobcem zlata Čína s 463,7 tunami. Druhý největší producent Austrálie v témže roce vytěžil 287,3 tun, za kterým následovalo Rusko s 274,4 tunami.
Obrázky zlatý důl
goo.gl/So9Ca9
goo.gl/chwa1x
goo.gl/zT67JY

ZLATÉ MONSTRANCE
https://en.wikipedia.org/wiki/Monstrance
WIKI: Monstrance je zlatá nebo pozlacená nádoba z ušlechtilého kovu na veřejné vystavení oltářní svátosti. Uprostřed monstrance mezi sklem je lunula (měsíček), do které se vkládá konsekrovaná hosté.
Obrázky zlaté monstrance
goo.gl/SQDkGX
goo.gl/euRV4w
goo.gl/hw6Qsq
goo.gl/gt1twj

ZLATÉ ŠPERKY
https://en.wikipedia.org/wiki/Jewellery
https://sk.pinterest.com/pin/39040586142…
WIKI/WEB: Šperk je ozdobný předmět osobní spotřeby vyrobený z drahých kovů, drahokamů nebo jiného materiálu. Může mít různou podobu – prsten, náramek, brož, přívěsek a mnohé jiné.
Obrázky zlaté šperky
goo.gl/zKKaTY
goo.gl/XogJAn
goo.gl/SQ7dyS

ZLATÁ CIHLA
https://en.wikipedia.org/wiki/Gold_bar
WIKI: Zlatá cihla je označení formy investičního zlata ve fyzické formě. Cihly se vyrábějí z ryzího zlata, tj zlata ryzosti minimálně 999/1000. Zlaté cihly jsou vyráběny mnoha výrobci po celém světě.
Obrázky zlatá cihla
goo.gl/nwoZ5H
goo.gl/6E1TTH
goo.gl/WxVKQW

Zpět

VIDEA GOLDEN TEMPLE
https://www.youtube.com/watch?v=06eJPlBC…
https://www.youtube.com/watch?v=9lLi_bhN…
https://www.youtube.com/watch?v=BzDInR_0…
https://www.youtube.com/watch?v=gMwCnbwc…
https://www.youtube.com/watch?v=H-KjX5Bt…
https://www.youtube.com/watch?v=HJNhXlhS…
https://www.youtube.com/watch?v=hzlUwafR…

https://www.youtube.com/watch?v=JPtabPBh…
https://www.youtube.com/watch?v=MqF7ysFn…
https://www.youtube.com/watch?v=nQ81C1je…
https://www.youtube.com/watch?v=oE1cGDwY…
https://www.youtube.com/watch?v=P9heh-wU…
https://www.youtube.com/watch?v=PodVKwD1…
https://www.youtube.com/watch?v=rNSiLuXI…

https://www.youtube.com/watch?v=SJwO7V_Y…
https://www.youtube.com/watch?v=vngxTpj_…
https://www.youtube.com/watch?v=ZqjEs_yM…
https://www.youtube.com/watch?v=lwB1yqsZ…
https://www.youtube.com/watch?v=C-YCbhTs…
https://www.youtube.com/watch?v=SJwO7V_Y…
https://www.youtube.com/watch?v=jP2ak-8w…

VIDEA GOLDEN BUDDHA
https://www.youtube.com/watch?v=mV0DipKo…
https://www.youtube.com/watch?v=uAgmowfm…
https://www.youtube.com/watch?v=7_B82BuI…
https://www.youtube.com/watch?v=17uw_PR-…
https://www.youtube.com/watch?v=R6FoQybw…
https://www.youtube.com/watch?v=JHTYETK7…
https://www.youtube.com/watch?v=QbSI_0-h…

https://www.youtube.com/watch?v=q6oD_YhE…
https://www.youtube.com/watch?v=wPaGao5A…
https://www.youtube.com/watch?v=dKu_ueta…
https://www.youtube.com/watch?v=z7DTUd0t…

VIDEA ZLATÁ SKÁLA
https://www.youtube.com/watch?v=c4TFk3Y2…
https://www.youtube.com/watch?v=hDMuCbtg…
https://www.youtube.com/watch?v=_CodQwzG…
https://www.youtube.com/watch?v=6IdthYy3…
https://www.youtube.com/watch?v=MCKcyDmb…

VIDEA GOLDEN JEWELLERY
https://www.youtube.com/watch?v=lhlerB4I…
https://www.youtube.com/watch?v=7N7v5Mt0…
https://www.youtube.com/watch?v=xLbd83rs…
https://www.youtube.com/watch?v=jdd6hka9…
https://www.youtube.com/watch?v=e1CbUdsG…
https://www.youtube.com/watch?v=EpRgpPYG…
https://www.youtube.com/watch?v=qpotpH4H…

https://www.youtube.com/watch?v=t6J-8E-I…
https://www.youtube.com/watch?v=r1YQhako…
https://www.youtube.com/watch?v=i5R9grqD…
https://www.youtube.com/watch?v=4zDUGx2b…
https://www.youtube.com/watch?v=hkn-ONp6…
https://www.youtube.com/watch?v=kM2xYeh8…
https://www.youtube.com/watch?v=5S6D8vLM…

https://www.youtube.com/watch?v=oC7f5Zpl…
https://www.youtube.com/watch?v=Zdo4o3rP…
https://www.youtube.com/watch?v=cp5EFqXn…
https://www.youtube.com/watch?v=mAeyYkUy…
https://www.youtube.com/watch?v=RG1wjshb…
https://www.youtube.com/watch?v=xPbCHJHI…

VIDEA GOLDEN MONSTRANCE
https://www.youtube.com/watch?v=RubvOZf5…
https://www.youtube.com/watch?v=Qac-SOSF…
https://www.youtube.com/watch?v=-TeIqgbD…
https://www.youtube.com/watch?v=wr1rAv_X…
https://www.youtube.com/watch?v=J3Hqyuuu…
https://www.youtube.com/watch?v=M4ANm7SV…
https://www.youtube.com/watch?v=FouZF1KH…

https://www.youtube.com/watch?v=T-_CyoId…
https://www.youtube.com/watch?v=bmR0VQup…
https://www.youtube.com/watch?v=wKyG78AQ…
https://www.youtube.com/watch?v=ogg7fXAj…
https://www.youtube.com/watch?v=S9JJr6rT…

VIDEA ZLATÝ DŮL
https://www.youtube.com/watch?v=1j7aEchE…
https://www.youtube.com/watch?v=jMRSkxxU…
https://www.youtube.com/watch?v=7HN-Ltjo…
https://www.youtube.com/watch?v=n2V7SAZj…
https://www.youtube.com/watch?v=liFGHW4Z…
https://www.youtube.com/watch?v=rXkmAayT…
https://www.youtube.com/watch?v=3ePGgP-m…

VIDEA GOLDEN ANGELS
https://www.youtube.com/watch?v=iQOHWpyF…
https://www.youtube.com/watch?v=H4wnh2os…
https://www.youtube.com/watch?v=noCHnrxx…
https://www.youtube.com/watch?v=TI7cKRDB…
https://www.youtube.com/watch?v=IeppvdOY…
https://www.youtube.com/watch?v=r9mtez-s…
https://www.youtube.com/watch?v=JIEr-cA1…
https://www.youtube.com/watch?v=apJb9wXO…

VIDEA GOLDEN TREE
https://www.youtube.com/watch?v=6exhwCsP…

VIDEA GOLDEN REIKI
https://www.youtube.com/watch?v=ni7yzJfj…

VIDEA ZLATO POD MIKROSKOPEM
https://www.youtube.com/watch?v=lDr_m8c3…
https://www.youtube.com/watch?v=OLGvhO7J…
https://www.youtube.com/watch?v=i4UJnDtJ…
https://www.youtube.com/watch?v=OMv4uUNP…
https://www.youtube.com/watch?v=xtP-Dfcp…
https://www.youtube.com/watch?v=Lv4ioxaE…
https://www.youtube.com/watch?v=eN7e_dXE…

Zpět

Comments are closed