Reiki tygr Dao

Datum sběru: 26.08.2017
Strana 1 z přibližně 104 výsledků
.
REIKI TYGR DAO
..

.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki tygr Dao? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 62 VIDEÍ REIKI TYGR DAO

https://goo.gl/FhSgwy

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÍM
https://www.youtube.com/watch?v=a2p8iRsy…
.
DAO TYGR REIKI
Ve své esoterické praxi zkoumám také znaky reiki. Zaoberám se tím, kde začínají reiki znaky, jak je cvičit a činit je reálnými pro léčbu a meditaci reiki. Věnuji se znakům jako záznamu o pohybu. Něco jako zápis ukládání nohou a rukou během tanečního představení. Zápis pohybu, kde je každý pohyb označen čárou a řadou po sobě jdoucích pohybů. Zabývám se znaky, jako je piktogram, který jako znamení někdo v šamanském kmeni spontánně vytvořil na označení místa a události. Mluvíme o znacích, jejichž význam je znám pouze osobám, které je vytvořily a používaly. Zabývám se také lingvistikou, tedy vědou o světových jazycích a také historickými jazyky. Pokud dáte dohromady asi 20 znaků a kombinujete je, můžete mít své písmo a jazyk. Dále se zabývám artefakty kryptografie a všech druhů skalních znaků a kreseb.

Věnoval jsem se i symbolickým výrazům s obrázky. Bílá holubice s ratolestí znamená v Evropě mír. V Číně jsou bílé holubice symbolem neštěstí. Symbolický výraz je typický pro náboženství, například pravoslavných ikonografů.

Zvláštní pozornost jsem věnoval hieroglyfům starobylého Egypta a já jsem je konkrétně dal do paměti jako základ přechodu od kreslených obrázků k zjednodušené kresbě se znaky. Do egyptské hrobky se pomocí obrazů nemohly zapsat všechny události ze života faraóna, takže z kresby vznikly hieroglyfy jako kombinace nejdůležitějších událostí v životě faraóna.

Speciální pozornost jsem věnoval kabale a židovské formě písma. Dělal jsem aktivně královskou kabalu bratří Slunce, kde židovské písmo obsahovalo prvky obrazu, piktogram, hvězdné konstelace. Zároveň mají židovské znaky i číselnou hodnotu. Konkrétně se můj výzkum soustředil na znakovou komunikaci dvou siamských osob a vytvořil jsem jejich komunikační znaky vycházející ze zadní části mozku, kde se nachází mozeček. Prošel jsem školením skrze knihu F. Bardona Klíč k opravdové kabale, kde je základ duchovně a ezotericky probudit každé písmeno a každý znak. Volil jsem různé písma různých světových jazyků. Pracoval jsem také s těsnopisem a uchováváním informací do mozku ve formě bodů.

Soustředil jsem se na čínské tvary písem v rámci TAO, což je již duchovní spiritualita. Po 4 letech reiki tréninku jsem dosáhl reiki shamballa, kde ty nejlepší trpí obrnou části mozku a mají speciálně otevřenou míchu. Pro normální lidi je mícha v dospělosti uzavřena, zatímco funkce míchy přebírá velký mozek. Využil jsem techniku odsugerovaní rukou a nohou a prohloubil jsem aktivitu v míše. V rámci tibetského Reiki pracuji na tom, aby se činnost kostrče probudila jako historický ocas. Už ho nemáme, ale centrum pro pohyb ocasu zůstalo a musí být přeměněno na centrum pro kreslení reiki znaků.

Dostal jsem několik zasvěcení od jedinců, který pěstovali QiGong a Tai Chi. Již více než 10 let se věnuji originálnímu čínskému Feng Shui a na dálku dostávám zasvěcení. Praktikuji cvičení čchi-kung a kung-fu TIGER. Teprve po roce cvičení všeho kolem kung-fu TIGER se mi otevírá nejstarší forma reiki a dostávám zasvěcení od živého tygra v přírodě. Je to technika, kterou prozradím všem. První reiki znak je stále na čele každého tygra jako typická kresba a proto každý tygr v přírodě nebo v zajetí nese původní charakter reiki. A tady někde musí začít všechno znakové reiki a použití znaků v reiki léčitelské a duchovní praxe. Kdo z reikistů neprošel zasvěcením od živého tygra, ve skutečnosti nemůže opravdu používat znaky reiki a žádné znaky. Z tradice reiki znaků se stal jakýsi folklor a to musí skončit. Je to nepěkná dehonestace systému reiki.

Chcete-li zvládnout fyzicky i psychicky doslova hořící znaky tygra, stejně jako klasické znaky reiki, musíte zvládnout věštecké techniky Luopanu. Věštecky jsem studoval lidi, kteří tvrdili, že mají nebo dostali reiki tygr. A bohužel, zasvěcení nemá pravý čínský základ. Ten není v systému TAO, ale ve starším systému – DAO. A to je v podstatě jiný způsob reiki a reiki zasvěcení. Reiki znaky nejsou jako kreslené znaky nějakého pohybu, ale jako znamení na hlavě každého tygra.

Osoba musí získat minimálně zasvěcení do Reiki 1 a Reiki 2 a pak je možné získat zvláštním postupem od mistra – živého tygra – to skutečné zasvěcení. V reiki si musíte zvyknout na skutečnost, že mistr reiki na dálku zasvěcuje lidi, zvířata a živé stromy. Je zajímavé, že lidé, kteří měli reiki tygr, nechali ve svých hrobních místech specifické energetické kotoučky, které jsou mírně načervenalé a obsahují znak tygra z jeho čela.

Zpět
.
TYGR ZNAK
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tygr
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger
WIKI: Tygři obývají různé biotopy, od tropických lesů, přes stepi a mokřady až k severským tundrám. Tygři jsou výborní plavci a na rozdíl od většiny ostatních koček mají rádi vodu.

TYGR SYMBOL
Bílý tygr: vládce období pádu a guvernér kovových prvků
Černý tygr: vládce zimní sezóny a guvernér vodních prvků
Modrý tygr: vládce jarní sezóny a guvernér pozemských prvků
Červený tygr: vládce letní sezóny a guvernér elementárních požárů
Žlutý tygr: nejvyšší vládce všech těchto tygrů a symbolicky Slunce
http://www.whats-your-sign.com/chinese-a…

TYGR V ČÍNSKÉ KULTUŘE
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_in_C…
WIKI: V celé čínské historii je tygr plný života a ztělesňuje ducha a snahu o pokrok. Nejstarší tygr byl nalezen v neolitu v Číně před 7 000 lety.

ZHANG DAOLING – TYGR MISTR
https://en.wikipedia.org/wiki/Zhang_Daol…
WIKI: Zhang je taoistická postava východní Hanské dynastie, je také známý jako Zhang Daoling. Zhang je někdy zobrazen na tygru. V některých taoistických sektách se Zhang spolu s Ge Xuan, Xu Xunom a Sa Shoujianom nazývají “Čtyři nebeští mistři”.

Zpět

SEZNAM NEBESKÝCH MISTRŮ
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Ce…
WIKI: Seznam nebeských mistrů, vůdců Zhengyi Dao, pokračující Wudoumi Dao. V angličtině byl nebeský mistr také znám jako “taoistický papež”.

TAIPINGJING – DAO TYGR ZNAKY
https://en.wikipedia.org/wiki/Taipingjin…
WIKI: Taipingjing (“Písmo velkého míru”) je název několika různých daoistických textů. Taipingjing obvykle odkazuje na práci, která byla zachována v Daozangu. To je považováno za cenný zdroj pro výzkum raných daoistických přesvědčení a společnosti na konci východní Hanska dynastie.

CESTA NEBESKÝCH MISTRŮ
https://en.wikipedia.org/wiki/Way_of_the…
WIKI: Mistrovství nebeských mistrů je čínské daoistické hnutí, které založil Zhang Daoling v roce 142 CE. Zhang se stal prvním nebeským mistrem a začal šířit své nově vzniklé hnutí v celé provincii Sichuan.

KUNG FU TYGR
https://en.wikipedia.org/wiki/Kung_fu_(t…
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kung-fu
WIKI: Kung-fu je čínské bojové umění a také životní styl, využívá rozmanité bloky, údery, kopy, chvaty, tlakové body a zbraně, mnoho technik a stylů nabírá inspiraci z přírody, resp. zvířat (kudlanka, tygr, had …), učí nejen sebeobranu a boj, ale i duševní vyrovnanost a harmonii těla a mysli.
Nam Huynh Dao
https://www.youtube.com/watch?v=CAH9qFJ9…

Zpět

BLACK TIGER FIST
https://en.wikipedia.org/wiki/Heihuquan
WIKI: Black Tiger Fist je čínské bojové umění charakterizované rozsáhlou prací nohou, akrobatických kopanců, jedinečnou pozicí napodobuje pohyby tygra.
Shaolin černý tygr
https://www.youtube.com/watch?v=1mLpSPyn…

TYGR CHRÁM
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_Temp…
http://sk.phuket.thai-sale.com/hram-tigr…
WIKI: Tiger Temple byl buddhistický chrám a svatyně pro volně žijící zvířata, mezi nimiž jsou tygři, většinou indočínské tygři.

REIKI TYGR
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
https://apoort.net/esoterika/reiki-znaky…
https://apoort.net/esoterika/reiki-znaky…
WEBY: Reiki výzkum založený na testování a ověření, rozpoznávání různých reiki systémů, reiki znaků.

CHOVATELÉ TYGRŮ
http://tigre19.webnode.sk/fotogaleria/
WEB: V tomto zařízení se chová jednadvacet krásných a zdravých tygrů sibiřských, který je celosvětově evidován v seznamu ohrožených druhů zvířat.

Zpět

TYGR V ČÍNSKÉ KULTURĚ
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_in_C…
WIKI: Během čínské historie způsobil tygr pocit obdivu: jeho zdraví, jeho divokost, krásu a harmonii protikladů. Tygr jako stvoření s mnoha symbolickými vlastnostmi je plné života a ztělesňuje ducha a snahu o dosažení pokroku.

5 ELEMENTŮ TYGRA
https://en.wikipedia.org/wiki/Wu_Xing
WIKI: Učení o pěti prvcích (wu-sing, též pět prvků) je jedním ze základů nejen tradiční čínské medicíny, ale i jiných tradičních čínských disciplín jako je feng shui, hudba, astrologie, vojenská strategie a bojové umění.

FENG SHUI – LUOPAN – TYGR
https://en.wikipedia.org/wiki/Feng_shui
WIKI: Feng-shui je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se přinést harmonii do vesmíru a umožnit nepřerušený tok čchi energie. Takový prostor může být byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město.

5 SYMBOLŮ TYGRA
http://www.whats-your-sign.com/chinese-a…
WEB: V Číně je tygr považován za krále všech zvířat (ne lev) a představuje silnou energii. Kromě toho je tygr spojován s Tsai Shen Yeh, čínským bohem bohatství. Asijská tradice považuje tygra za ochránce mrtvých a často se v hrobech vnímá jako ochranná známka a zajišťuje mír pro ty, kteří prošli.

Zpět

TETOVÁNÍ
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tetov%C3%A…
https://en.wikipedia.org/wiki/Tattoo
WIKI: Tetování jsou jakýmsi uměleckým dílem, ve kterém jsou částice inkoustu nebo jiného barviva aplikovány pod kůži osoby pomocí tetovací jehly. V odborné terminologii, implantace mikro pigmentů. Tetování je tedy jednou z forem krásy těla.

PRVNÍ TETOVÁNÍ
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ötzi
https://en.wikipedia.org/wiki/Ötzi
WIKI: Ötzi je moderní název dobře zachovalé přírodní mumie člověka z doby kolem roku 3 300 př. Nl, nalezené v roce 1991 v ledovci Schnalsal v Ötztalských Alpách, poblíž hranic Rakouska a Itálie.

ČÍNSKÉ TETOVÁNÍ TYGR
https://en.wikipedia.org/wiki/Chinese_ca…
WIKI: Původně byla čínská kaligrafie a tetování kombinována, aby rozlišovala společenské třídy nebo kmeny. Kaligrafie vznikla v Evropě a Asii a rozšířila se na další kontinenty a krajinu. Dnes, čínské kaligrafické tetování lze nalézt po celém světě a každý může přijímat.

KOSTRČ KRESLÍ TYGR ZNAKY
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kostr%C4%8…
https://en.wikipedia.org/wiki/Coccyx
WIKI: Kostra je tvořena třemi, čtyřmi nebo pěti základními obratlími. V každém z prvních tří segmentů je možné vysledovat elementární těleso a závěsy a příčné výčnělky. Jako pozůstatek ztraceného ocasu.

TŘETÍ RUKA KRESLÍ ZNAKY
http://reikimanual.com/pdfs/Shamballa-Sy…
PDF: Jako pozůstatek ztraceného ocasu. Zbytkem ocasu v představě točíte a kreslíte reiki znaky a další znaky.

Zpět

SUGERACE AMPUTACE KONČETIN
https://en.wikipedia.org/wiki/Amputation
WIKI: Amputace je odstranení periferní části těla z celého těla buď zraněním nebo chirurgickým zákrokem, aby se zmírnila bolest nebo aby se zabránilo šíření infekce (gangrény) nebo metastáz.
https://en.wikipedia.org/wiki/Amputation

TYGŘÍ REZERVACE
http://www.tigersinamerica.org/sanctuary…
https://bigcatrescue.org/tiger-facts/
https://carolinatigerrescue.org/species/…
http://www.turpentinecreek.org/gallery/p…

INDIA TYGR
https://en.wikipedia.org/wiki/Project_Ti…
WIKI: Projekt Tygr je programem pro zachování tygrů, jehož cílem je zajistit životaschopnou populaci bengálských tygrů v jejich přirozeném prostředí a chránit je před vyhynutím.

TYGR REZERVACE V INDII
https://en.wikipedia.org/wiki/Tiger_rese…
WIKI: V Indii existuje 50 rezervací na tygry, které jsou spravovány projektem Tygr, který spravuje Národní úřad pro ochranu tygrů (NTCA). Indie je domovem 70% tygrů na světě.

Zpět

VIDEA TIGER TEMPLE
https://www.youtube.com/watch?v=9X33VE8p…
https://www.youtube.com/watch?v=Zgl4GqgT…
https://www.youtube.com/watch?v=B5We-5c9…
https://www.youtube.com/watch?v=zdIwr4bR…
https://www.youtube.com/watch?v=AT2P1z1U…
https://www.youtube.com/watch?v=Li6rkdWM…
https://www.youtube.com/watch?v=Jui3U4gJ…

https://www.youtube.com/watch?v=m-LMKgpy…
https://www.youtube.com/watch?v=Tndm0XMP…
https://www.youtube.com/watch?v=h3O2xhU1…
https://www.youtube.com/watch?v=gYBWAB8p…
https://www.youtube.com/watch?v=NjPgcVf9…

VIDEA TIGER ZOO
https://www.youtube.com/watch?v=8pGTgkcP…
https://www.youtube.com/watch?v=DrRqkW2j…
https://www.youtube.com/watch?v=WHkTAoo7…
https://www.youtube.com/watch?v=_UbDeqPd…
https://www.youtube.com/watch?v=RPekEt1K…
https://www.youtube.com/watch?v=D43u9kMl…
https://www.youtube.com/watch?v=UKwY7yV5…

VIDEA TIGER IN NATURE
https://www.youtube.com/watch?v=kXmqwRj0…
https://www.youtube.com/watch?v=w-Ok_zc9…
https://www.youtube.com/watch?v=BGzXP3Am…
https://www.youtube.com/watch?v=5ThQLGbt…
https://www.youtube.com/watch?v=e86ni7aW…

VIDEA BLACK TIGER KUNG FU
https://www.youtube.com/watch?v=VFT4BOiH…
https://www.youtube.com/watch?v=11hOyZUK…
https://www.youtube.com/watch?v=CAH9qFJ9…
https://www.youtube.com/watch?v=MP3b-a5h…
https://www.youtube.com/watch?v=KXgTXsJF…
https://www.youtube.com/watch?v=KsNdcNDI…
https://www.youtube.com/watch?v=IjOOXfLT…

https://www.youtube.com/watch?v=ioKGOJ6h…
https://www.youtube.com/watch?v=ghpXG-or…
https://www.youtube.com/watch?v=tMNNSr7s…
https://www.youtube.com/watch?v=vRnF2Iyc…
https://www.youtube.com/watch?v=lRRNZZ1j…
https://www.youtube.com/watch?v=5fn-vlIP…

VIDEA SHAOLIN KUNG FU
https://www.youtube.com/watch?v=TY9KaxrB…
https://www.youtube.com/watch?v=hr71xG7J…
https://www.youtube.com/watch?v=7qHL2PSp…
https://www.youtube.com/watch?v=4ivzKkMW…
https://www.youtube.com/watch?v=d3pLAoSA…
https://www.youtube.com/watch?v=Amiam7h_…

VIDEA TANDAO TIGER KUNG FU
https://www.youtube.com/watch?v=K42cPPNU…
https://www.youtube.com/watch?v=XB8dhVFQ…
https://www.youtube.com/watch?v=Q4zfcURu…
https://www.youtube.com/watch?v=CDPbxWas…

SHAOLIN KUNG FU – sbírka 123 videí
https://www.youtube.com/channel/UCbJiyHu…
goo.gl/KXF1zd

VIDEA REIKI SYMBOLS
https://www.youtube.com/watch?v=N3ygbebL…
https://www.youtube.com/watch?v=nJlwEpCV…
https://www.youtube.com/watch?v=fKbiD0qj…
https://www.youtube.com/watch?v=dhkl4Gyb…
https://www.youtube.com/watch?v=3XxbRA1f…
https://www.youtube.com/watch?v=AvjnTN6-…
https://www.youtube.com/watch?v=Jt61z8RW…

https://www.youtube.com/watch?v=98bmI9Fe…
https://www.youtube.com/watch?v=68wM0nNx…

VIDEA FATAMORGANA – VAKUM
https://www.youtube.com/watch?v=JxPQkbGQ…
https://www.youtube.com/watch?v=YTCWNrqb…
https://www.youtube.com/watch?v=hE75wriA…
https://www.youtube.com/watch?v=KwjvtcmQ…
https://www.youtube.com/watch?v=xqbrZFHv…

Zpět

Comments are closed