Reiki světlo

Datum sběru: 07.04.2016
Strana 1 z asi 162 výsledků
.
Reiki světlo

reiki-1
.
.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki světlo? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 37 VIDEÍ PYRAMID ELECTRIC+CRATER
KOLEKCE 46 VIDEÍ PYRAMIDY+MINERÁLY
. 
ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
.
Mozeček a extrapyramidové buňky
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Globus_pal…
WIKI: Globus pallidus je struktura v mozku – část bazálních ganglií, které se podílejí kromě mnoha jiných věcí na regulaci pohybů, které se vyskytují na podvědomé úrovni. Pokud je globus pallidus poškozen, může to způsobit poruchy hybnosti jako je to vidět u některých lidí s progresivními neurologickými poruchami. Globus pallidus je zapojen do neustálé jemné regulace pohybu, která umožňuje lidem chodit, mluvit a zapojit se do celé řady dalších aktivit s minimální úrovní přerušení.
.
Saša Pueblo
.
Lidský mozeček – sídlo mikro pyramid
Budu se zde věnovat problematice pyramidální tvarů a to jednak již známých pyramid v Egyptě, ale i pyramidálním tvarem menších objektů jako jsou pyramidy dřevěné nebo kovové konstrukce nejčastěji budovány jako relaxační nebo léčivý prostor. A postupně přijdeme ještě k menším pyramidám, které klidně položíte na stůl. Na nich je zajímavé, že jsou napojeny na elektrický proud a do středu se dávají elektromagnety. Ale nezastavíme se při této velikosti a postoupíme k ještě menším pyramidám, jejichž jedinečností je přidání různých minerálů. Ale ani tady se nezastavíme a pyramidy budeme zmenšovat až přijde zajímavý objev ve vlastním mozku a nejčastěji v mozečku, který obsahuje podle vědeckého bádání a dokazování neurony ve tvaru pyramid. A až tu začíná být vše kolem pyramid zajímavé. Máme v sobě mikropyramídy s vlastnostmi a silami velkých pyramid. A pokračujeme dále do mikrosvěta pyramid a zastavíme se u prvku nebo lépe řečeno sloučenině Gallium nitrid, která tvoří pyramidální krystalické struktury a je použita jako základ moderních LED svítidel. A takto zde budeme mít celou škálu gigantických pyramid a mikropyramíd až na úrovni nanoveľkosti.
Extrapyramidální systém neuronů v mozečku
Reikista se musí postupně naučit koncentrovat do oblasti mozku a speciálně do oblasti mozečku v zadní části mozku, který se dělí na dvě části vlevo a vpravo a každá z těchto dvou částí obsahuje 10 částí. Pro nás je důležitá skutečnost, že obsahují největší koncentraci pyramidální neuronů. Stejně budeme věštecky a senzibilně vyhledávat osoby, které mají v mozečku a mimo něj ve vlastním těle mimořádně mnoho pyramidální neuronů. Jak asi víte nebo tušíte a cítíte, mozeček je centrum židovské kabaly. Pronikat meditačně do mozečku je dobré přes siamská dvojčata, které jsou jedinečně srostlé právě přes mozeček. A logicky se jejich mozečky naučili navzájem komunikovat. Tento systém komunikace si nacvičíte a jste schopni komunikovat s kterýmkoliv jiným mozečkem. Dostanete se k obrovské kapacitě neuronů pro účely intelektuální aktivity. Do mozečku se dobře dostanete přes čtení židovské literatury.
.
V případě Reiki Světlo se budeme také usilovat o trvalou koncentraci do oblasti pyramidální neuronů ve vlastním mozečku. Dokonce je vhodné přesunout trvalé vědomí z předního mozku do oblasti mozečku. To dosáhnete právě čtením Starého zákona, Zoharu, Talmudu a Sefirot. Při čtení tohoto druhu literatury se samozřejmě hned snažíte koncentrovat do mozečku. V zásadě ta pravá kabala se realizuje právě v mozečku. Koncentraci do mozečku prospěje i sugerácia a uvěření, že v mozku máte nezhoubné nádory. Tedy vlastně zde najdeme pokračování kabalistických technik zaměřených na mozeček. A protože v mozečku je nejvíce pyramidální neuronů, tak Reiki světlo je prakticky pokračování kabalistické praxe. Samozřejmě, je třeba si zvyknout, že kabalistické znaky a tedy i židovské znaky nejsou běžným písmem. Tedy není to pouze písmo, jak jsme zvyklí v latince. Kabalistické písmena jsou zároveň i číslice, mají určité číselné hodnoty, mají i své barevné vyjádření, svou zvukovou podobu a svůj magický rituál. Tedy písmena v židovské abecedě mají svou rituální podobu jako piktogram, kde jeden znak nebo skupina znaků znamenala určitou ideu, určité poslání a svou tradici. Základem kabalistického písma je jeho smontování z geometrických propojení hvězd na obloze.
Cvičení a duchovní cesta do mozečku může pokračovat i tím, že mozeček je základna na přemostění neuronů mozečku na jiné mozečky za účelem získání neuronové kapacity pro intelektuálské výkony. Ale mozeček může být základem věšteckých technik se zaměřením na získávání informací. Jde o propojení mozečku reikistu na mikroobjekty kulovitého tvaru, které produkují poškozené mozky některých osob, které pravidelně upadají do klinické smrti a jejich mozek už nedokáže fungovat normálně a produkuje mikroobjekty na úrovni 10 umocněné na minus 20 metru. Reikista si je umí přivlastnit a přeškolit jako základ vlastních věšteckých výkonů. Spirit bublinkové objekty mají určitý intelektuální potenciál a jsou schopné se naučit získávat, vyhodnocovat a organizovat určitou činnost kolem informací. Je samozřejmostí, že když chcete organizovat takový spirit bublinkovač, tak máte už odcvičené rané stadia klinické smrti.
Osoby s abnormálním počtem extrapyramidových neuronů
Zájmem reikistu je na dálku vyhledávat osoby, které mají abnormální hustotu pyramidálních neuronů v mozečku. A je ideální, když najdete jedinců, kteří mají malé mozečky po celém těle. A toto jsou ideálními zasvěcovatelé do Reiki Světlo. Samozřejmě, je třeba uplatnit na sebe kolektivní léčbu, kde navzájem sestavíte více jedinců s extrémním počtem pyramidálních neuronů. Nebo mají pyramidální neurony extrémně velké. A ideální je, že produkují i ??světlo v podobě fotonů.
Objev dění v pyramidální objektech
V dávných dobách se netušilo, co jsou schopny pyramidy dělat ve svém vnitřku. Cheopsova pyramida byla dříve posmrtná hrobka a její pyramidální tvar byl stavitelský proces a ne záměrný proces. Pyramidální tvar byl ideální a vyhovoval opracovaným kamenným kvádrem. První pyramidy byly vlastně hromady navršených skal. Pak do sebe na sucho poukládaných skal. Pak to byly i pyramidy cihlové a pyramidy s jiným zakončením jako Cheopsova pyramida. Samozřejmě, že starověcí Egypťané využívali vnitřek pyramid na zasvěcovací účely. Určitě cítili, že zde se rychleji dostanou do mozečku k pyramidálním neuronům. A v zásadě ve starověkém Egyptě se tehdejší esoterici a mágové dostávali k mozečku a vyšším formám vlastní inteligence.
Věda v naší době zcela náhodně potvrdila, že pyramidální tvar vyvolává jedinečné účinky a takovou sílu, že nabrousí i tupou žiletku po holení. A to už není zanedbatelné. Zajímavé je na dálku se senzibilně napojit na turistických průvodců, kteří léta chodí neustále do pyramid a doprovázejí tudy turistů. Je skutečně zážitek napojit se na takových průvodců a nejlépe hned na všech a nechat je působit na vlastní mozeček a pyramidální neurony.
.
Elektromagnetické pyramidy
Na zasvěcení do pyrmidálnych neuronů potřebujeme silnější zdroj a vyhledáme si osoby, které praktikují aktivity kolem pyramid, ale zároveň k pyramidám přidávají určité posilující prvky jako jsou pyramidální tvary a k tomu minerály různého druhu a tvaru. Pyramidální tvar a takzvané dračí žíly v podzemí. Jde o určité tektonické poruchy magnetických polí planety Země. Nejúčinnější aktivizace pyramidálních neuronů nastává u jedinců, kteří budují kovové pyramidy a zároveň pouštějí do pyramidy elektrický proud a dovnitř pyramidy umisťují elektromagnetický zdroj, který tvar samotné pyramidy posiluje. A o takovou osobu, co se tomuto věnuje, máme zájem. Je dobré si najít najednou více takových experimentátorů. Napojení na dálku přes takové osoby dovoluje proniknout lépe svou psychikou do vlastních pyramidální neuronů a ovládnout v nich světelné efekty.
.
Můžete se pokusit přemostit pyramidální tvar a lidi, co dělají s pyramidami a k ??tomu to všechno přesunout například na anomální poruchu v ruském Permu. Případně pyramidální pocity a efekty přenášet na oblastí pádu meteoritů.
.
Pyramidy a astrální bytost
Pro reiki světlo je rozumné nechat síly z nitra pyramidy působit i na své vlastní kosti a záření v pyramidě využít takto na aktivitu v kostním mozku. Pod kostním mozkem třeba chápat nervové a neuronové struktury v kostech vlastního těla. A záření z pyramid pak vkládáte do seansového efektu. Jde o efekt spiritistického kruhu s kruhovým stolkem, kde vyvoláváte astrální projekci nebo astrální bytost a přemostit ji s osobami, které se prakticky věnují pyramidálním efektem. Pozor při budování astrální bytosti z kostí za pomoci pyramidálních efektů. Astrální bytost by měla obsahovat informace o vašem zdraví, stabilní psychice a dlouhověkosti. Upozorňuji, že pokud se udělají astrální bytosti z kostní energie neprofesionálně, tak časem se mohou vymknout vaší kontrole a začít fungovat i proti vám.
.
Zpět
.
Lidský mozeček – pyramidální neuron
. 
Extrapyramidový systém
https://en.wikipedia.org/wiki/Extrapyram…
WIKI: V anatomii je extrapyramidový systém neuronová síť, která je součástí motorického systému a způsobuje mimovolné pohyby. Extrapyramidové plochy jsou především nalezené na retikulární formaci pons a medulla a cílových neuronů v míše.
.
Zpět
.
Reiki mawashi světlo
.
Reiki mawashi – světlo Egypta – pyramidální
http://www.reiki-healing-touch.com/&#038…
WEB: Specializované reiki z japonska, které aktivizuje mozočok a v něm pyramidální neurony do podoby světla.
Videa o technice blízké reiki pyramid
Pěkné popisy kolem pyramid a jak je použít
Techniky k meditaci
Množství technik reiki do oblasti pyramidálního reiki
Reiki Share – kruh rukou
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Reiki_shar…
WIKI: Akumulování a točení reiki energie do kruhu nebo spirály. A pak je možnost zavést do pyramidálního tvaru.
.
Gendai Reiki HO
.
http://www.reikitradicional.com.br/_gend…
WEBY: Jedno z reiki systémů v Japonsku, směřující z mozečku a pyramidálních neuronů.
.
Zpět
..
Objev jedinečných sil v pyramidě
.
Český vědec Ing. Karel Drbal
http://silesia.wz.cz/drbal.htm
ČLÁNEK: Objevitel síly pyramidálního tvaru a působení pyramidálního tvaru na žiletky, ovoce a podobně.
.
Tesla elektrická pyramida
.
http://overunity.com/13113/tesla-pyramie…
ČLÁNKY: Schéma možných silných elektrických výbojů v pyramidálním tvaru.
Blesk jako elektrický výboj
https://cs.wikipedia.org/wiki/Blesk
WIKI: Blesk je silný přírodní elektrostatický výboj produkovaný během bouřky. Bleskový elektrický výboj je provázen emisí světla.
.
Zpět
..
Elektricko – magnetické pyramidy
.
Thomas T. – Elektro magnetické Pyramidy Power
http://www.greenoptimistic.com/pyramid-g…
WEBY: Jednoduchá pyramida s domácím kondenzátorem a dvěma domácími cívkami, stimulována pomocí magnetu, který je umístěn v geometrickém středu kovové pyramidy bude produkovat výrazné množství proudu, stačí spustit malý ventilátor. Výkon se měří na 12 voltů, 1/4 amp nebo 3 watty.
Trawöger Power Pyramid TPP V12 – tutoriál
http://www.dailymotion.com/user/healinge…
Kompletní stavební návod jak dělat pyramidy
http://overunity.com/695/first-electrica…
VIDEA: Návod, který umožňuje, aby i méně talentovaní fandové mohli produkovat operativní pyramidu bez dalších otázek.
Diskusní fórum na téma první elektrický výkon z pyramidy
Výrobci, kteří dělají pokusy s ovlivňováním počasí pomocí pyramid
http://ipyramids.net/research/
Jak dělat pyramidy s využitím kombinace starých a moderních technologií
Pyramidy Alexandra Golod
http://www.atlasobscura.com/places/pyram…
WEB: Alexander Golod vytvořil 150 stop vysokou laminátovou pyramidu v Rusku a začal své podivné experimenty.
Nick Edwards pyramidální energie
http://elemental-energetics.com/nick-edw…
WEB: Přednášky o síle pyramidy, základní informace o jejich historii a energetice. Tvar pyramidy shromažďuje a zaměřuje gravitační a magnetické pole, tuto sílu nazýváme pyramidální energie.
Pyramidální elektrický měnič
http://peswiki.com/index.php/Directory:P…
WEB: Kalifornský výzkumník Peter Grandics ukazuje, jak anténa podle vzoru Velké pyramidy v Gíze může přenášet sílu atmosférického elektrostatického výboje impulsů do rezonančního obvodu, který přeměňuje náhodné impulzy.
.
VIDEA TRAWOGER PYRAMID
.
.
Kombinace pyramid a minerálů
.
Speciálně upravené pyramidy s minerály
.
Meteority jako pyramida
.
Meteority ve tvaru pyramid
Popis využití meteoritického železa
.
http://www.svet-kamenu.cz/gallery/images…
PDF: Staří Egypťané považovali železo za posvátný nebeský kov. Dokázali zkujňovat železné meteority, které používaly převážně na výrobu posvátných nástrojů pro mumifikaci. K Tutanchamónovy pohřební výbavě patřila i železná lžička ve tvaru laštovčieho ocasu, sloužící na otevírání úst – magického rituálu k probuzení životních funkcí mrtvého pro život v Usirova podsvětí. Mezi dalšími dary tohoto mladého faraona se také našla železná dýka se zlatou rukojetí. Pod polštářem ve tvaru koruny ležící u hlavy Tutanchamonovy mumie byl amulet ze železa.
.
Zpět
..
Mikro – nano pyramidy
.
Pyramidky galia
https://en.wikipedia.org/wiki/Gallium_ni…
WIKI: Gallium nitrid (GAN) je velmi tvrdý binární polovodič (12 ± 2 GPa [8]: 4), mechanicky stabilní s vysokou tepelnou kapacitou a tepelnou vodivostí. Ve své čisté formě je odolný vůči popraskání a může být uložen v tenké vrstvě na safíru nebo karbidu křemíku. Gallium nitridu sloučeniny mají také tendenci mít vysokou dislokační hustotu.
Gallium nitridu nanotrubičky
https://en.wikipedia.org/wiki/Gallium_ni…
WIKI: Gallium nitridu nanotrubičky jsou nanotrubičky z gallium nitridu. Mohou být vyráběny pomocí depozice z chemických par na nanovláken oxidu zinečnatého (o průměru 30-200 nm). Jsou převážně polovodivé (v závislosti na průměru a kroucení) a některé formy, které byly navrženy jako tranzistory.
OBRÁZKY 
VIDEA
OBRÁZKY
Snímací elektronové mikroskopie (SEM), pyramidy a clony struktur
Mikrosvět pyramid
https://en.wikipedia.org/wiki/Scanning_e…
WIKI: Rastrovací elektronový mikroskop (SEM) je typem elektronového mikroskopu, který vytváří obrazy vzorku skenováním ze zaostřeného paprsku elektronů. Elektrony interakcí s atomy ve vzorku, produkují různé signály, které obsahují informaci o vzorku.
OBRÁZKY
Pyramidální neurony
https://en.wikipedia.org/wiki/Pyramidal_…
WIKI: Schopnost pyramidálních neuronů integrovat informace, závisí na počtu a rozdělení synaptických vstupů, které dostávají.
OBRÁZKY
Léčivé účinky pyramid na zdraví
.
Pyramidy na web stránce Cimax
Účinky pyramid
Pyramidy, patenty, výzkum a klinická praxe
Pyramidy, pyramidky a jejich síla. Pyramidální energie a její účinky
Léčivá síla pyramid. Jak si můžeme pomocí pyramid zregenerovat organismus a navrátit zdraví
Vyrobte si vlastní pyramidu. Tabulka s rozměry.
Bílá pyramida. Regenerační a rekondiční služby, Ing. Milan Hudec, Banská Bystrica.
Účinky pyramid na zdraví
Geopatogenní zóna a pyramida
.
Dračí žíla pod pyramidami a léčivé účinky
https://cs.wikipedia.org/wiki/Geopatogen…
WIKI: Geopatogenní zóna (případně i patogenní zóna, zóna dráždivá, dračí žíla, Curryho pás) je termín z oblasti psychotroniky, léčitelství, kterým se označují údajné pásy na Zemi se zhoubným ovlivněním zdraví. Georges Lakhovsky kolem roku 1930 tak označoval místo poruchy frekvence.
.
Anomální zóna – Perm – Rusko
.
https://goo.gl/BtJiV3
WIKI: Perm anomální zóny (také známé jako Perm trojúhelník, M-Zone). Тáto oblast se odhaduje na asi 70 metrů čtverečních, celková plocha pozorovací oblasti UFO a anomálních jevů více než 1000 metrů čtverečních.
Mapa oblasti Perm v Rusku
Paranormální oblasti ve světě
.
https://goo.gl/7Mb1QQ
WIKI: Kategorie anomální zóny
Ďáblovo moře u Japonsku
https://en.wikipedia.org/wiki/Devil%27s_…
WIKI: Ďáblovo moře se nachází v Tichém oceánu nedaleko pobřeží Japonska a je to místo se spoustou nevysvětlitelných jevů, včetně magnetických anomálií, podivných světel a objektů a záhadných zmizení. Podle japonských rybářských orgánů je tato oblast dokonce považována za nebezpečnou.
Bermudský trojúhelník
https://cs.wikipedia.org/wiki/Bermudsk%C…
WIKI: Bermudský trojúhelník je oblast v Atlantském oceánu mezi Bermudami, Portorikem a Floridou, v níž pro dodnes neobjasněné příčiny dochází k leteckým a lodním neštěstím, k záhadným zmizením lodí či letadel.
Oblast Filipín a lom geolologických desek
https://en.wikipedia.org/wiki/Fault_(geo…
WIKI: Zlom nebo dislokace je geologická křehká diskontinuitná porucha (fraktura) zemské kůry, podél níž došlo nebo i v současnosti dochází k pohybu frakturou oddělených horninových bloků. Přemístění může být jen několik milimetrů, ale může dosahovat velikost i stovek kilometrů.
Desková tektonika
https://en.wikipedia.org/wiki/Plate_tect…
WIKI: Desková tektonika je komplexní vědecká teorie zabývající se dynamickým vývojem systému tektonických desek na povrchu Země v návaznosti na procesy a strukturu zemského pláště. Nejsvrchnější vrstva Země tzv. litosféra je podle této teorie rozlámaný na několik částí, které se vůči sobě mohou pohybovat díky plastické astenosféra, která s je pod nimi.
.
Zpět
.
Kráter po pádu meteoritu
.
Impaktní krátery
Seznam impaktních kráterů na Zemi
Fotografie impaktních kráterů na Zemi

http://solarviews.com/eng/tercrate.htm

Zpět
.
VIDEA METEOR CRATER
https://www.youtube.com/watch?v=S1UKLv4t…
https://www.youtube.com/watch?v=k1MivXXr…
https://www.youtube.com/watch?v=wjVtpVBE…
https://www.youtube.com/watch?v=aoGvlYCk…
https://www.youtube.com/watch?v=NBMdZ_0M…
https://www.youtube.com/watch?v=Dcu-A1ho…
https://www.youtube.com/watch?v=MCq8rWhb…
.
https://www.youtube.com/watch?v=DtgzBLNQ…
https://www.youtube.com/watch?v=sUnDwn0f…
https://www.youtube.com/watch?v=Z3FqXE3c…
https://www.youtube.com/watch?v=pLsaOxhu…
https://www.youtube.com/watch?v=PCu4X3Rq…
https://www.youtube.com/watch?v=91exomQW…
https://www.youtube.com/watch?v=q_p805e_…
.
https://www.youtube.com/watch?v=DG9KH1rY…
https://www.youtube.com/watch?v=SoSuCfUA…
https://www.youtube.com/watch?v=Lg2K3mhw…
https://www.youtube.com/watch?v=Dcu-A1ho…
https://www.youtube.com/watch?v=Rr6xYu8j…
158 videí Impact Craters
https://goo.gl/4U7QJr

VIDEA PYRAMID CRYSTAL
https://www.youtube.com/watch?v=31SxB2_u…
https://www.youtube.com/watch?v=K50VS8Gt…
https://www.youtube.com/watch?v=3YSF3SUl…
https://www.youtube.com/watch?v=5Qyl4ZgF…
https://www.youtube.com/watch?v=64AdC35N…
https://www.youtube.com/watch?v=GYsDJg5N…
https://www.youtube.com/watch?v=CTdi5EN8…
.
https://www.youtube.com/watch?v=GHBRvEdq…
https://www.youtube.com/watch?v=zfbbIZ2I…
https://www.youtube.com/watch?v=j5fYsfDw…
https://www.youtube.com/watch?v=JQv49QIG…
https://www.youtube.com/watch?v=MXAagER5…
https://www.youtube.com/watch?v=nruKwVoh…
https://www.youtube.com/watch?v=R8ZcOG4_…
.
https://www.youtube.com/watch?v=Rgg_PlD1…
https://www.youtube.com/watch?v=rITbgtst…
https://www.youtube.com/watch?v=SIZezuAT…
https://www.youtube.com/watch?v=sy7ALuNK…
https://www.youtube.com/watch?v=v_2VpsrZ…
https://www.youtube.com/watch?v=xLxxre80…
https://www.youtube.com/watch?v=yiLWICkZ…
.
https://www.youtube.com/watch?v=UGqKv1K0…
https://www.youtube.com/watch?v=HctR54-n…

VIDEA QUARTZ CRYSTAL
https://www.youtube.com/watch?v=_cB99eY6…
https://www.youtube.com/watch?v=39pqAimn…
https://www.youtube.com/watch?v=8O9AZTGv…
https://www.youtube.com/watch?v=aHylVRYM…
https://www.youtube.com/watch?v=-dJQOfNy…
https://www.youtube.com/watch?v=EJAk9vvA…
https://www.youtube.com/watch?v=gvf8JOek…
.
https://www.youtube.com/watch?v=i69QOn-I…
https://www.youtube.com/watch?v=KqU5YrLa…
https://www.youtube.com/watch?v=lb2qe53t…
https://www.youtube.com/watch?v=nj1CIIWH…
https://www.youtube.com/watch?v=RoVyUmaH…
https://www.youtube.com/watch?v=rWVO-All…
https://www.youtube.com/watch?v=SEDQZSFB…
.
https://www.youtube.com/watch?v=U-z8J7Ao…
https://www.youtube.com/watch?v=v6l1lOzn…
https://www.youtube.com/watch?v=yqch7Jzi…
.
Zpět

Comments are closed