Reiki stone

Datum sběru: 13.01.2018
Strana 1 z asi 124 výsledků

Reiki stone
.

.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki stone? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 78 VIDEÍ REIKI STONE

https://goo.gl/VA6f6r
.
ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÍM
https://www.youtube.com/watch?v=PP5Dz0m2…

Doba kamenná a neolitická kultura
https://deerhornshamanic.com/videos/
https://www.baroncounselling.com/
WEBY: Zde si najdete žijící šamany, který jsou schopni operovat energiemi v kultovních stavbách.
Seznam šamanů
http://www.shamaniccircles.org/global/li…

Zpět

REIKI STONE

Není jednoduché psát o tématu pravěkého a šamanského člověka. Pravěký člověk byl intelektuálně na úrovni dnešních primátů. Ne že by jsme pocházeli z opice, ale tyto druhy v dnešní době dosáhly úrovně pravěkého člověka. Šamanský člověk – doba kamenná, měděná, bronzová a železná – to jsou, zjednodušeně řečeno, šamanské kultury na úrovni 14 ročních puberťáků. Samozřejmě, bylo tu i pár výjimek a to byl čínský pravěký člověk. Byl zjevně vyspělejší než ostatní pravěcí lidé. Už dělal různé kulty zvířat – kult tygra, uctívání živého tygra, ale i jeho ostatků, kůže, kostí a zubů. Ale i speciální tetování a napodobování pohybu. Tento kult jsme oživili reiki zasvěcením žijících tygrů a jejich chovatelů a cvičitelů. Dodnes existují komunity budhistických mnichů žijících s tygry. Je to jedinečný fenomén pravěkých lidí z Číny a Indie. Zasvěcení reiki dostali i budhističtí mniši z důvodu přesunu a kopírování jejich schopností ze živého kontaktu s tygry. A stejně kung-fu tygr bojovníci dostali reiki zasvěcení z důvodu přesunu jejich rozvinutých tygřích pohybů do bojového umění. Je tu i tygr tetování na obličeji a jsou to první znaky zkopírovány z pálení tygra na čele. Dnešní reikista buduje kult tygra, pomocí svalů obličeje vytváří reiki tygří znaky a tím vrací kult tygra do živé podoby.

Máme tu snahu oživit i další kulty zvířat a také kulty kamenných staveb. Z Reiki Tiger jsme postoupili k Reiki mušle. V tomto případě jsme se vrátili do Nového Zélandu a zde k domorodým šamanem, kteří stále praktikují kult mušlí. Při kultu mušlí jsme znovu dali mnohým mušlím v moři reiki zasvěcení. Zasvěcené mušle dají reikistovi zpětnou odezvu do bílé mozkové hmoty a otevírají v něm zvířecí minulost a mimořádné schopnosti. Nezapomínejte, že každý z nás má v sobě 4 miliardy let vývoje přes buňky až k dnešní podobě. A to lidské, co v sobě máme, je staré pouze tak 1 milion let. A proto chceme přes reiki do zvířecí duše v nás, pokud to můžeme takto pracovně pojmenovat.

Čeká nás oživení těchto a dalších pravěkých kultů: Kult slona, Kult kamenů, Kult dítěte, Kult stromu, Kult tygra, Kult divokého tura, Kult lidských kostí a lebek, Kult koček, Kult anakondy, Kult liány – ayahuaska, Kult kaktusu – meskalin, kult vlka, kult velryby, kult orla -vtáčích pírek, kult bizona, kult krokodýla, kult ráji elektrické, kult žraloka, kult ptáka ibis, kult tarantule, kult mustanga a podobně.

Máme tu i netradiční kulty jako: Kult masek, Kult jeskyní, Kult kamenných staveb, Kult bubnu, Kult šamana – a jeho oděvu, Kult figurek, Kult slunce, Kult kostí mamuta.

Specialitou jsou kultovní stavby pravěkých a neolitických lidí, ale i pyramidy. Problém je, jak v kultovních stavbách oživit jejich potenciál, který fungoval za života pravěkých a šamanských lidí. A na to třeba několik mimořádných schopností, mentálně se energiemi přesunout do oblasti kultovní stavby, ale i skrytých staveb, po kterých nic nezůstalo. Na to je třeba mít šamanskou mysl, která nevidí rozdíl mezi sebou a danou kultovní stavbou. Pomohou i astrální projekce a to je odcvičit a uvěřit, že vám amputovali orgány a části těla. Mohou to být i snové projekce a potom na dané místo dostat svou psychiku. A stejně techniky léčby a zasvěcování přes systém reiki je výborná věc, jak dostat svou mysl a reiki energie na kultovní místo. A pak to je už jen maličkost – upravenou a zahuštěnou energii reiki zformujete do chybějících kusů kamenů a obnovíte kultovní místo i takto. Pak sem dostanete energie z různých zvířat a také krve ze zvířat a jiných předmětů a lidí. Jednoduše uděláte všechno, abyste aktivizovali kultovní místo. Je to mimořádně náročná technika a pokud jste v reiki začátečník, zapomeňte na úspěch v těchto reiki operacích. Ale zkoušejte a po čase se vám to podaří. Takových 10 let aktivní praxe reiki to jisti v úspěch.

Je to netradiční použití reiki a dálkového reiki, při kterém nashromáždíte energii v takovém stavu a konzistenci, že na daném reálném místě se drží, myslí ji formujete do určitých tvarů a obnovujete historii zaniklých kultovních staveb. Nebo si budujete vlastní netradiční kultovní objekty například na aktuální dálkovou léčbu. Možností je několik. Například reiki energiemi vytvořit na daném místě absolutně věrnou kopii své osoby. Říká se tomu – viděli jsme vás na dvou místech najednou. Přeji každému reikistovi, aby dosáhl takovou úroveň v reiki.
.
Zpět
.
Jedinečné neolitické stavby

Göbekli Tepe – pupeční vrch
http://en.wikipedia.org/wiki/G%C3%B6bekl…
WIKI: Göbekli Tepe (doslova pupeční vrch) archeologická lokalita – neolitická svatyně, je nejstarší známou lidskou náboženskou stavbou a zároveň nejstarší známou stavbou složitější než chatrč. Svatyně byla vybudována pravděpodobně sběrači a lovci před 11.600 lety, čili v 10. tisíciletí před naším letopočtem.
Göbekli Tepe na web stránce meditacia.sk
http://www.meditacia.sk/1970-Praclovek/7…
Göbekli Tepe na web stránce esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/gobekli-tep…
Göbekli Tepe na web stránce Psychonautika
https://wp.apoort.net/gobekli-tepe-pupoc…

Stonehenge
https://cs.wikipedia.org/wiki/Stonehenge
https://en.wikipedia.org/wiki/Stonehenge
WIKI: Stonehenge je kamenná stavba postavena v mladší kamenné době a používaná až do doby bronzové. Předpokládá se, že toto místo sloužilo jako obřadní místo. Je to postavené tak, aby při východu a západu slunce svítilo rovnou do středu stavby.

Cheopsova pyramida
https://cs.wikipedia.org/wiki/Chufuova_p…
https://en.wikipedia.org/wiki/Great_Pyra…
WIKI: Chufuova pyramida také Cheopsova pyramida nebo Velká pyramida je největší pyramida v Egyptě, největší známá kamenná stavba vybudovaná v období starověku, první a současně jediný do dnešní doby zachován z klasických divů světa. Dnes je pokládána za nejcharakterističtější symbol staroegyptské civilizace.
.
Zpět
.
Pravěký člověk
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kromaňonc…
https://en.wikipedia.org/wiki/Cro-Magnon
WIKI: Kromaňonci nebo kromaňonský člověk nebo cromagnonský člověk je vědecky nepřesné označení pro mladopaleolitického Homo sapiens. O Kromaňonci mluvíme cca od 35 000 BP (nejstarší nálezy) do cca 10 000 BP. Ve druhé polovině 20. století někteří badatelé Kromaňonci “vědecky” označovali jako člověk predveký neboli latinsky Homo sapiens (sapiens) fossilis, Neoanthropus fosssilis zda Homo sapiens diluvialis.
Umění pravěku
https://cs.wikipedia.org/wiki/Um%C4%9Bn%…
https://en.wikipedia.org/wiki/Prehistori…
WIKI: Pravěké umění je nejdelší, nejméně známá, počáteční epocha ve vývoji umění v období zhruba 40000 – 2000 let před Kristem. Po něm následuje starověké umění.
Kategorie: Pravěké umění
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:P…

Zpět

Pravěké stavby
https://cs.wikipedia.org/wiki/Megalit
https://en.wikipedia.org/wiki/Megalith
WIKI: Megalit je pravěká památka z velkých neopracovaných nebo částečně upravených kamenů (nebo jen jeden takový kámen) většinou kultovního nebo pohřebního charakteru. Časově spadají zhruba do období 4000 až 1600 před Kr., Ojediněle (na Sardinii) až do železné doby.
Megality na web stránce esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/megality/
Megalitické videa na web stránce esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/megaliticky…
Megalitická kultura na Maltě
http://cs.wikipedia.org/wiki/Megalitick%…
WIKI: O megalitické kultuře na Maltě je možné hovořit přibližně v době kolem 5. tisíciletí pr.n.l. Až o téměř tisíc let později dochází ke stavbě velkých komplexů, označovaných dnes jako chrámy.
Kultovní stavby na Facearcane
http://facearcane.apoort.net/category/ku…
WEB: Zde můžeme spolu jít na virtuální procházku a obdivovat kultovní stavby na Maltě, v Irsku, posvátná místa v Anglii, monolity v Evropě …
Megality – seznam
http://en.wikipedia.org/wiki/Category:Me…
WIKI: Kategorie megalitických památek v Evropě – Francie, Německo, Dánsko, Irsko, Švédsko, Anglie a dalších, jakož i megalitických památek na Středním východě.
.
Zpět

Pravěké jeskyně
Jeskynní malířství
https://cs.wikipedia.org/wiki/Jeskynn%C3…
https://en.wikipedia.org/wiki/Cave_paint…
WIKI: Jeskynní malířství je souhrnné označení pro prehistorické malby, které se zachovaly na stěnách a stropech jeskyní v různých částech světa. Nejznámější jsou mladopaleolitické jeskynní malby v Evropě a neolitické v Africe.
Jeskynní umění – seznam obrazů kreseb
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_St…
WIKI: Seznam obrazů, kreseb, soch, rytin a jiných děl umělců, kteří vytvořili to, co dnes nazýváme kamenné umění.

Čínský pravěký člověk
https://cs.wikipedia.org/wiki/Neolit_na_…
WIKI: Neolit na území Číny je období, které vědci datují od 10 000 pred.n.l. do 2 000 pred.n.l. Pro čínský neolit je typické zavedení usazených zemědělských komunit. Nejvýznamnější komunity se rozkládaly kolem Žluté řeky a řeky Jang-c’-ťiang. V tomto období vznikly známé pravěké kultury – například kultura Jang-Šao a kultura Lung-šan.

Pravěk na Slovensku
http://www.visitslovakia.com/muzeum-prav…
WEB: Stopy nejstaršího osídlení jeskyně se našli v jeskyni Horní Túfna u Banské Bystrici, kde se našlo 270 pravěkých kostí zvířat. Bylo mezi nimi šest lebek, z nichž jedna měla délku skoro půl metru.
http://www.archeologiask.sk/slovenska-ar…
WEB: Podle současných poznatků se paleolitické člověk na území Slovenska objevil před zhruba 250.000 lety, tj na samém rozhraní starého a středního paleolitu.

Na Slovensku jeskyně z pravěku
https://www.google.sk/search?q=pravek%C3…
SEARCH: Obrázky jeskyní z období pravěku, pravěké jeskynní malby, které nám zanechali prehistoričtí lidé, ale zároveň zřejmě dokázali dokonale využít i akustiku, kterou tyto jeskyně poskytovaly.

Zpět

Mapa migrace pravěkého člověka na Wikipedii
https://en.wikipedia.org/wiki/Prehistory…
WIKI: Mapa časných migrací lidi podle genetiky mitochondriálního obyvatelstva. Čísla jsou tisíciletí před současností (přesnost je sporná).

Šamanský ženský kruh
http://gabrielatuatti.cz/kurzy/samansky-…
BLOG: Za pomoci silových zvířat a šamanských cest máte možnost nahlédnout do vašeho nejhlubšího nitra a tam najít cestu zpět ke svému ženství.

Obrázek přírodní mandaly
https://www.flickr.com/photos/kristalber…

Mandaly – mapy vědomí
http://markgolding.co.uk/mandalas
WEB: Kreslení mandaly pomáhá stabilizovat a uspořádat svůj vnitřní život – tvůrčí meditaci, porozumění mystickému smyslu pro jednotu s konečnou jednotou, z níž se projevuje forma.

Kruhy a pyramidy v Montaně, Idaho a Wyomingu
http://www.bsoscblog.com/forum/viewtopic…
BLOG: Více než 50 z těchto typů kruhů existuje v USA a Kanadě. Vše se datuje do roku 1500-1700 před n.l.
Květinové zahradní mandaly
https://www.psychologiechaosu.cz/zahrada…
WEB: Letní záhony v podobě květinových mandal vytvořené podle vlastní fantazie vás naladí do pohody.
Malované mandaly na kamínky
https://www.maliarskeplatno.sk/maliarske…
WEB: Prezentace umělecké tvorby australské umělkyně Elspeth McLean
Obrázek Kamenné kruhy v Lanzarote ve Španělsku
https://cz.depositphotos.com/53837949/st…
Zde si najdete obrázky kamenných kruhů
https://cz.depositphotos.com/52823547/st…

Zpět

VIDEA ŠAMANSKÝ KRUH
https://www.youtube.com/watch?v=xPhDlsWG…
https://www.youtube.com/watch?v=Wr5Anr7Q…
https://www.youtube.com/watch?v=Xpedrf6n…
https://www.youtube.com/watch?v=nCWslphw…
https://www.youtube.com/watch?v=X6bJm0zX…
https://www.youtube.com/watch?v=P4ywib12…
https://www.youtube.com/watch?v=GYb-NeUV…
https://www.youtube.com/watch?v=3QqLS9qG…

VIDEA GÖBEKLI TEPE
https://www.youtube.com/watch?v=8vevgtEK…
http://www.youtube.com/watch?v=9qyD3EjU0…
http://www.youtube.com/watch?v=nh4kODLjh…
http://www.youtube.com/watch?v=LCzvcNFKK…
http://www.youtube.com/watch?v=5jpkC0PcP…
http://www.youtube.com/watch?v=NksFvZAzK…
http://www.youtube.com/watch?v=sgNcUUitp…

http://www.youtube.com/watch?v=X7OeOvW-k…
http://www.youtube.com/watch?v=CQJYuPP8W…
http://www.youtube.com/watch?v=BFmqF7WDE…
http://www.youtube.com/watch?v=fGXLOt0Zb…
https://www.youtube.com/watch?v=MZuMZ6Bt…
https://www.youtube.com/watch?v=7XqfjWCU…
https://www.youtube.com/watch?v=wJTkRJMI…
https://www.youtube.com/watch?v=nh4kODLj…

VIDEA STONEHENGE
http://www.youtube.com/watch?v=4zA9_sWWS…
http://www.youtube.com/watch?v=yqRcgcmWP…
https://www.youtube.com/watch?v=7wEvLWkT…
https://www.youtube.com/watch?v=THwyw1lT…
https://www.youtube.com/watch?v=_n2QNHN7…
http://www.youtube.com/watch?v=gHwre49Uk…
https://www.youtube.com/watch?v=-f4c3F9i…

https://www.youtube.com/watch?v=scgUZVvk…
http://www.youtube.com/watch?v=-f4c3F9iE…
https://www.youtube.com/watch?v=afJpNv2u…
https://www.youtube.com/watch?v=mH7lxD8Q…
https://www.youtube.com/watch?v=i6-BkHV0…
https://www.youtube.com/watch?v=yoh49BIm…
https://www.youtube.com/watch?v=bEo8jsBO…

VIDEA CHEOPS PYRAMID
https://www.youtube.com/watch?v=WpTe_-Db…
https://www.youtube.com/watch?v=JpTPtkJk…
https://www.youtube.com/watch?v=lb3mxvX0…
https://www.youtube.com/watch?v=IttnsmGE…
https://www.youtube.com/watch?v=5mqzGhjV…
https://www.youtube.com/watch?v=bBJYlqhI…
https://www.youtube.com/watch?v=0tWRd-BO…
https://www.youtube.com/watch?v=kcKPQ0sB…

VIDEA PREHISTORIC CAVE PAINTINGS
https://www.youtube.com/watch?v=3wjxArm6…
https://www.youtube.com/watch?v=UnSq0c7j…
https://www.youtube.com/watch?v=qyIfPbn0…
https://www.youtube.com/watch?v=V6I1ZyJj…
https://www.youtube.com/watch?v=ZVEqkVDn…
https://www.youtube.com/watch?v=OH2bBdT_…
https://www.youtube.com/watch?v=3OLaNtKo…
https://www.youtube.com/watch?v=uUNODUpk…
https://www.youtube.com/watch?v=wZrZxyRB…

VIDEA NEOLITHIC BUILDINGS
https://www.youtube.com/watch?v=54Di5IPR…
https://www.youtube.com/watch?v=K8-P1fV7…
https://www.youtube.com/watch?v=j-gK2XY5…
https://www.youtube.com/watch?v=XdHTM4jz…
https://www.youtube.com/watch?v=a_VwZsTV…
https://www.youtube.com/watch?v=zt1qye87…

https://www.youtube.com/watch?v=KPhhnXBW…
https://www.youtube.com/watch?v=pIKxRGpx…
https://www.youtube.com/watch?v=MAyJGi_E…
https://www.youtube.com/watch?v=OZ9rWpnl…
https://www.youtube.com/watch?v=RhelGH5G…

VIDEA STONE CIRCLES
https://www.youtube.com/watch?v=rTiShkQb…
https://www.youtube.com/watch?v=i8Yw3dlH…
https://www.youtube.com/watch?v=0s6VFL_8…
https://www.youtube.com/watch?v=3I9qzpNZ…
https://www.youtube.com/watch?v=TtCVCzRh…
https://www.youtube.com/watch?v=NkpOmTJr…
https://www.youtube.com/watch?v=yenWBgl3…
https://www.youtube.com/watch?v=0XYnO1vF…
https://www.youtube.com/watch?v=L_AiwWle…

VIDEA MEGALITHIC MONUMENTS
https://www.youtube.com/watch?v=YFoWQWmd…
https://www.youtube.com/watch?v=jo-oEk8i…
https://www.youtube.com/watch?v=gW5WUJ98…
https://www.youtube.com/watch?v=p_YfOdRm…
https://www.youtube.com/watch?v=tw05wQ_x…
https://www.youtube.com/watch?v=6JsDCgnX…
https://www.youtube.com/watch?v=G1tMBEDK…
https://www.youtube.com/watch?v=3g8yspm1…
https://www.youtube.com/watch?v=eech7-s9…

Zpět

Comments are closed