Reiki pírka

Datum sběru: 03.05.2016
Strana 1 z asi 316 výsledků
.
Reiki pírka
.reiki-4

.

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki pírka? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 49 VIDEÍ PAVOUCI + METEORITY

https://goo.gl/8BWjyN
.
KOLEKCE 48 VIDEÍ LAPAČ SNŮ + METEORITY
https://goo.gl/34bnE3
.
ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEAM
https://www.youtube.com/watch?v=pvHu4LEs…
.
Lapače snů
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dreamcatch…
WIKI: Dreamcatcher – lapač snů je indiánský talisman, který chrání spáče před zlými duchy. Špatné sny jsou zapletené v pavučině a dobré sklouznou otvorem uprostřed. Dreamcatcher je ozdoben posvátnými předměty jako jsou peří a korálky.
.
Saša Pueblo
.
Snová esoterika a hypnotická osobnost
Bude nás zajímat reiki, které by šlo do nočního režimu, a tedy chránilo noční spánek a celkově neurony a nervové dráhy v lidském těle. Je známo, že člověk, když usne, má malou šanci pohlídat to, co se bude během noci dít. Často nameditujete během dne mnoho cvičení, naučíte se nazpaměť nějaké ty texty, dělali jste si léčivé terapie a užili léky a během noci jako kdyby se to všechno doslova vypařilo a kdesi zmizelo. Jednoduše noční stav často rozhodně proti vůli esoterika a značnou část práce na sobě během dne zlikviduje nebo jinak nevhodně upraví. A to skutečně není nic příjemné. Nadělat se na něčem a ráno po probuzení zjistíte, že se to někde vypařilo.

Ještě horší je situace, kdy například bojujete proti rychlému stárnutí. Zde po noci je situace ještě horší a noční režim vaše úsilí zlikvidoval mnohokrát za sebou a ještě zrychlil stárnutí. Esoterik chce ovládnout nějaké ty věštecké techniky a ne a ne jejich dostat natrvalo do neuronů jako mimořádnou vlastnost. Jednoduše zvířecí vědomí v noci rozhodlo, že nic takového nepotřebujete. A tedy noc a noční režim a jeho kontrola je nutná, abyste zlepšili své výsledky.

Nočním meditacím se Saša Pueblo věnuje již mnoho let. Jednak si studuje odbornou literaturu, vede debaty s psychology na toto téma, vytváří systém věšteckých technik na spánkové stavy a jejich poruchy. Učí se umění hypnózy a média. Stává se hypnotickou nebo spíše autohypnotickou osobností. Postupně během dlouhého období mění své klasické spánkové stavy na stav umělého odpočinku a umělého spánku.

Saša Pueblo usíná ne normálním způsobem, ale pomocí hypnotických technik. Na dálku nechává na sebe působit v případě odpočinku nebo spánku najednou více hypnotizérů. Postupně mění denní a noční vědomí a vrací se k zvířecímu spánku, kde noční i denní vědomí jsou částečně otevřené během dne i noci. Důvodem takového jednání je mít přístup ke snům během dne i noci. Saša Pueblo prodělává svůj noční režim a dosahuje, aby se v noci řešily třeba problémy a ráno aby vylézali z hlavy k realizaci v běžném životě.

Saša Pueblo se postupně učí neodmítat žádný mikrospánek během dne a vždy si ho dopřeje, i když při tom musí kráčet nebo s někým mluvit. Pokud s někým mluví a téma není náročná na nová řešení, tak Saša Pueblo je ve stavu trvalé náměsíčnosti i přes den. Nechává na sebe působit somnambulné osoby, které se v noci toulají po bytě nebo domě. Buduje si i astrální projekci pro noční spánek z energie kostí. Umí si ráno, když se probudí, přepnout temenní mozek. Propojí levý temenní mozek, aby spravoval pravý temenní mozek. A pravý temenní mozek bude řídit levý temenní mozek. Je třeba si to prostě trénovat. Saša Pueblo je během celého dne v somnambulním stavu a baví se s lidmi, jak to on rád říká, z kazety a jeho tělo řídí noční astrální projekce.

Saša Pueblo se snaží, aby během noci měl i 10 – 20 násobné dávky melatoninu, serotoninu, tryptofanu a oxitriptanu. K tomu potřebnou noční chemii a to vzácné prvky a noční B vitamín. Stav se blíží skoro jakoby k otravě melatoninem. Vše si vyrobí tlakem a cvičením na tukové buňky. Vzorem jsou mu kavkazští horalé. Saša Pueblo má i během dne alespoň trojnásobné dávky melatoninu a musí se s takovou dávkou naučit fungovat i během dne. Takovými vysokými dávkami Saša Pueblo během odpočinku nebo spánku upadá do něčeho podobného jako zimní spánek. V tomto stavu běží jedinečná chemie uvnitř buněk. A toto je také jedno z tajemství kavkazských horalů dožívajících se výjimečně i 140 let.

Saša Pueblo si umí nasugerovať v ústech a přimět svůj mozek a svou chemii, aby produkovala látky nezbytné pro dosažení hypnózy. Pokud se v noci vzbudí, tak se rychlou autohypnotickou technikou uspí. Všechny tyto techniky mu dovolí konzumovat množství informací a poznatků nad běžný rámec. Kontrolou nočního stavu zefektivňuje své přeměny a budování mimořádných schopností. K získání poznatků, znalostí a mimořádných schopností potřebuje méně času než jiní esoterici.

Dalo by se říci, že Saša Pueblo opustil stav klasického spánku a vlastně funguje stále jako somnambulný jedinec, jako zhypnotizovaný jedinec. A vlastně úplně změnil význam a potřebu po spánku. Pokud by měl někdo zájem dožít se 120 – 140 let, musí se vydat na takovou cestu.

Saša Pueblo se rád věnuje reiki v hluboké noci a nechá se přeléčit a to hlavně německými reikistami, kteří se věnují právě reiki pro regeneraci a obnovu. Zkuste si to vyzkoušet na dálku. Saša Pueblo má pro noc astrální bytost budovanou z kostí a tato bytost umí výborně využít chemické továrny v kostech na vynikající stabilizaci chemie celkově. Saša Pueblo se rád napojuje na snové pochody dlouhověkých lidí v zahraničí. Umí kontrolovat snovou paměť ve středním mozku, v této oblasti se nachází hypofýza a epifýza.

Samozřejmě, tohle všechno by možná někomu úplně stačilo a nehledal by jiné možnosti. Ale to není zvykem Sašu Puebla, který usilovně pátral a vypátral tradice lapačů snů severoamerických Indiánů. A to lze považovat za vrcholovou úroveň v nočních stavech. Saša Pueblo vám přeje, abyste se během mnoho let bezpečně dostali na takovou duchovní úroveň. Postupujte opatrně a rozumně.

Kultura severoamerických Indiánů
Když zvládnete stát se autohypnotickou osobností, je čas pustit se do budování astrální projekce a astrální snové bytosti do snů a rovnou do středního mozku, který je asi ve středu hlavy velikosti menšího ořechu. V této části mozku se nacházejí hormonální žlázy epifýza a hypofýza a je zde i snový archiv pro noční režim. Celkově se astrální bytost buduje z kostních neuronů a nervstva. Nacházejí se rovnou v kostních buňkách. Astrální bytost dobře budují i ??osoby, které produkují velké dávky spánkových látek jako melatonin, serotonin a tryptofan a často trpí ucpáváním neuronů spánkovými látkami. Meditací na kosti, kostní buňky a kostní neurony se vytváří astrální bytost. Tato má v první řadě podporovat zdraví, intelekt a věci nad rámec života. Napájejte se mentálně na dálku na osoby, které mají vytvořenou astrální bytost pro denní režim a to v šamanském vědomi, kde neliší mezi sebou a stromem, nebo astrální bytostí živé osoby. Když už budete mít z kostí vybudovanou astrální bytost určité síly, je čas si vytvořit astrální bytost pro spánkový režim jako strážce svých snů.

A tak z energie astrální bytosti pro denní aktivity vytvoříte energetickou představu ruce a vložíte ji do středního mozku. Případně se na dálku v přírodním vědomí napájíte na osobu, která má nočního astrálního strážce svých snů. A nebuďte překvapeni, jak bude vypadat astrální strážce vašich snů a noční režimů. Bude to něco jako pavouk, jako nějaký druh předhistorických členovců z období kambria před 500 miliony let. Ve středním mozku a nejen tam se z embryonálního vývoje nacházejí drobné buněčné struktury, které se zaktivizují a budou fungovat zvláštním způsobem. Budete mít pocit, že astrální struktura ve tvaru pavouka si tká ve vás sítě. Samozřejmě, nic takového nedělá, ale se postupně rozšiřuje a aktivizuje ve všech vašich nervových drahách, neuronech a zakončeních. Aby se taková astrální projekce naplno rozvinula ve vašich neuronech a nervech je třeba dostat do sebe na začátek severoamerickou indiánskou tradici. Poslouchejte co nejvíce a to i celé hodiny autentickou indiánskou hudbu. Sledujte videa indiánských tanečníků a to celé hodiny a celé dny. Věnujte se problematice indiánských lapačů snů a celkově kultuře Indiánů. Staňte se milovníkům všech pavouků světa a všech šamanských masek. Napájejte se v šamanském vědomí na osoby, které se věnují sběru a poznání pavouků a to hlavně v Africe. Zároveň se na dálku napájejte na ptačí peří a pavučiny pavouků. A hodně vám řekne i knížka Abdrushina. Ptačí peří v pavučině je silný nástroj na otevření astrálního strážce do snů a nervového systému. Staňte se posedlí všem kolem pavouků. Stejně plod dítěte má v určitém období vývoje otevřeny tyto struktury a pak se uzavírají. Přes astrálního pavouka se pak dostanete ke všem 200 předhistorickým strukturám, které popisuje evoluční medicína. Nezapomínejte, že někdy byli naši zvířecí předkové něco jako pavouci, ale takové, co se spíše podobaly na kombinaci pavouka a šimpanze. Naučte se mentálně chodit do jeskyní plných pavouků a pavučin. Dalo by se o tomto všem psát podrobněji, ale pro potřeby astrální bytosti do snů tento text bohatě postačí.
.
Zpět
.
Allen A.H. Mistr reiki Lapač snů
.
http://www.real-dream-catchers.com/
WEB: Všechny národy Dream-catchers učí, že všechny cesty vedou ke Stvořiteli a proplétají se mezi sebou. Pravdu je možno vidět z mnoha úhlů pohledu. Lakota duchovní vůdce Black Elk popsal svou vizi ze závodů ze všech lidí, kteří přicházejí spolu do koloběhu života žít v harmonii a radosti.
.
Arachnologie
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Arachnolog…
WIKI: Arachnologie je věda o pavoukovců, příbuzná entomologii (zkoumají třídy stejného kmene – členovců). Zkoumá jejich anatomii, etologii, embryologii, fyziologii, klasifikaci a geografii.
.
Arachnologie
Česká
http://goo.gl/62ZIjZ
Europska
http://goo.gl/f0iwJO
Asijská
http://goo.gl/QEomoX
Austrálie
http://goo.gl/HvC7d6
Africká
http://goo.gl/ood3xx
Britská
http://goo.gl/eaxcj9
Německá
http://goo.gl/Uff8QK
Polská
http://goo.gl/eYwC2g
Francouzská
http://goo.gl/l0EkgR
.
Zpět
.
Lapače snů
.
http://www.dream-catchers.org/
WIKI: Lapače snů jsou jedním z nejvíce fascinujících tradic domorodých Američanů. Tradiční lapače snů byly určeny na ochranu spícího jednotlivce před negativními sny. Používají se jako talisman zavěšený nad postelí, kde zachycuje zlé sny do své sítě a dobré sny mohou sklouznout k spícímu. Špatné sny jsou pak spáleny a zničeny prvními slunečními paprsky.
OBRÁZKY
https://goo.gl/pWhH2t
.
Indiánské lapače snů
.
http://www.native-languages.org/dreamcat…
http://www.native-languages.org/legends….
http://www.native-languages.org/nature-s…
http://www.sa-cinn.com/dreamcatchers.htm
WEBY:Tradiční indiánské lapače snů jsou malé (jen několik palců), jsou obvykle vyrobeny z obroučky z vrby, v níž kruhu je navlečena pavučina, bývají zdobené peřím a korálky. Každá část talismanu má svůj význam.
.
Lapač snů
.
http://www.nativetech.org/dreamcat/dream…
http://www.sashe.sk/Energy/journal/lapac…
http://www.sunflower-health.com/courses/…
http://domc-brunette.blog.cz/1308/dreamc…
WEBY: Lapač snů je tradiční výrobek severoamerického indiánského národa, podle kterého se používá jako talisman zavěšený nad postelí, kde zachycuje zlé sny do své sítě, a dobré sny mohou sklouznout k spícímu.
.
Lapače snů e-shop
.
http://lapac-snov.handmade.sk/
http://eshop.naturnet.sk/feng-shui-suej-…
http://indishop.sk/ezoterika/lapac-snov/…
http://www.indianvillagemall.com/dreamca…
https://www.google.sk/webhp?sourceid=chr…
.
Návody jak si vyrobit lapač snů
.
http://www.ceskykutil.cz/tvorime/vyrabim…
http://lapac-snov.handmade.sk/
http://www.sashe.sk/Energy/journal/lapac…
http://domc-brunette.blog.cz/1308/dreamc…
VIDEA
https://www.youtube.com/watch?v=CVSXXeFF…
https://www.youtube.com/watch?v=rHqU1sbe…
https://www.youtube.com/watch?v=qQSKX6y0…
https://www.youtube.com/watch?v=EVg2e1Ob…
.
Zpět
.
Sen
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lucidn%C3%…
https://en.wikipedia.org/wiki/Lucid_drea…
WIKI: Sen je zážitek obrazových, zvukových a jiných smyslových vjemů vytvářených mozkem během spánku. Události v snech bývají často neuskutečnitelné a snící nad nimi obvykle nemá kontrolu.
.
Spánek
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A1ne…
https://en.wikipedia.org/wiki/Sleep
WIKI: Spánek je pravidelný stav odpočinku, je charakterizován zpomalením rytmu dýchání, srdečního tepu, zajišťuje regeneraci organismu a jeho nedostatek může způsobit celou řadu zdravotních komplikací.
.
Spánek REM
.
http://cs.wikipedia.org/wiki/REM_f%C3%A1…
http://en.wikipedia.org/wiki/Rapid_eye_m…
WIKI: Paradoxní spánek (jiné názvy REM, spánek REM, rychlé oční pohyby, aktivní spánek, desynchronizovaný spánek, REM je angl. Zkratka spojení rapid eye movement) označuje fázi mělkého spánku, při kterém dochází k snění.
.
Lucidní sny
.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vedom%C3%A…
https://en.wikipedia.org/wiki/Lucid_drea…
WIKI: Vědomé snění (lucidní, bdělé, jasné snění) je uvědomování si stavu snění, jehož výsledkem je mnohem jasnější snový zážitek a který někdy umožňuje ovládání obsahu snu. Zážitek tohoto druhu se nazývá vědom sen. Stephen LaBerge, populární autor a experimentátor v této oblasti, popsal vědomé snění jako “snění, během kterého víte, že sníte.”
Lucidní snění
http://www.lucidnisneni.cz/web/
BLOG: Najdete zde postupy a techniky lucidního snění, kterými lze navodit tento druh snů, ale i další informace, které jsou spojeny s fenoménem lucidního snění.
.
Zpět
.
Zívání
.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%ADvani…
http://en.wikipedia.org/wiki/Yawn
WIKI: Vyvolání zívání je technika jak se nečekaně propadnout do mikrobezvedomia a po pár minutách se z něj probrat. Nebo technika pouze snížit pozornost a produkovat vyšší hladiny melatoninu.
.
Denní snění
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Daydream
WIKI: Denní snění je snění v bdělém stavu. Jeho obsahem bývá to, co stojí na vrcholu hodnotové orientace člověka a co nemůže dosáhnout, dále to, co má šanci získat a nakonec to, co ho v nejbližší době čeká. Často v denním snění zaujímají místo narušené lidské vztahy, zatímco rutinní záležitosti se prakticky nevyskytují.
.
Cvičení a doporučení pro výcvik astral – obě
Převést sny do seance těla plné energie – technika
.
Jak sebe nainstalovat do snu – ruky
.
Tuto techniku zpopularizoval Carlos Castaneda v knize Cesta do Ixtlanu. Ještě před spánkem se člověk podívá na své ruce a řekne si pro sebe: “Později, když budu snít se podívám na své ruce a uvědomím si, že sním.” Během snění se člověk podívá na své ruce, pak se ohlédne kolem sebe a zopakuje tento postup během snu.
.
Sen na web stránce Sašu Puebla
.
https://www.google.sk/#q=sny+site:www.me…
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
Snová škola na web stránce Sašu Puebla
https://www.meditacia.sk/1335-Snova-skol…
.
Zpět
.
Emoce a sny
.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Emoce
http://en.wikipedia.org/wiki/Emotion
WIKI: Emoce jsou psychologické procesy, zahrnující subjektivní zážitky pohody a nepohody, provázané s fyziologickými změnami – změna srdečního rytmu, změna rychlosti dýchání, motorickými projevy – mimika, gestikulace, změnami pohotovosti a koncentrace.
Poruchy emotivity
http://cs.wikipedia.org/wiki/Poruchy_emo…
WIKI: Poruchy emotivity jsou souborem příznaků různého organického a funkčního postižení centrálního nervového systému, které se projevují změnami v chování jedince.
.
Snář a výklad snů
.
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Interpr…
WIKI: Snář je kniha výkladu snů. V snáři jsou popsány jednotlivé výjevy a co znamenají. Nejstarším Snář je čtyřdílný snář Artemidóra z Efezu, který se stal základem mnoha pozdějších prací pro vykládání snů.
Věštecký výklad snů na web stránce Cimax
https://www.cimax.sk/lieky/vestectvo#sna…
Snář – výklad snů
http://www.zverokruh.sk/snar/
WEB: Výklady nejčastějších snů, význam symbolů ve snech.
.
Zpět
.
Autohypnóza jako umělý spánek
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Self-hypnos…
WIKI: Nedílnou součástí hypnoterapie je autohypnóza, která je jednou z nevyhnutnutných předpokladů její úspěšnosti. Jednoduché dechové, relaxační a vizualizační techniky výrazně prohlubují účinnost sugescí, které byly během hypnózy vytvořeny v podvědomí.
.
Médium a hypnotizér
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Mediumship
WIKI: Mediumship je praxe některých lidí známých jako médium, kteří zprostředkují komunikaci mezi duchy mrtvých a živých lidských bytostí.
Spirit kosti na web stránce online Saša Pueblo
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
Astrální projekce
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Astral_proj…
WIKI: Astrální cestování je odložení fyzického obalu spirituálnejšou částí těla, vznesení se do jiných dimenzí a na konci své stříbrné šňůry navštívení jiné části světa. Stříbrná šňůra je svazek vyzařující energie, která je schopna prodloužit se do nekonečna. Není to hmotné vlákno jako sval nebo tepna, či kus provázku, ale je to sám život, je to energie propojující fyzické tělo s tělem astrálním.
Astrální cestování na esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/reinkarnace/…
Videa – Astrální cestování na esoterika Magnum
https://apoort.net/esoterika/astralni/
Astrální cestování na webu Sašu Puebla
https://www.google.sk/#q=astralne+cestov…
.
Zpět
.
Poruchy spánku
.
Dyssomnia
https://en.wikipedia.org/wiki/Dyssomnia
WIKI: Dyssomnia je porucha spánku zahrnující problémy s usínáním, nebo nadměrnou spavostí.
Mikrospánek
https://en.wikipedia.org/wiki/Microsleep
WIKI: Mikrospánek je krátká epizoda spánku, která může trvat od několika desetin sekundy až po 30 sekund. Během této doby člověk nevnímá žádné vnější podněty jako jsou zvuky nebo vizuální vjemy. Hlavní příčiny mikrospánku jsou nespavost a obstrukční spánková apnoe (OSA).
Spánková deprivace
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A1nk…
https://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_depr…
WIKI: Spánková deprivace je nedostatek normálního množství spánku, často používán jako druh mučení. Způsobuje ospalost, nemožnost soustředění a halucinace.
Nespavost
https://cs.wikipedia.org/wiki/Insomnie
https://en.wikipedia.org/wiki/Insomnia
WIKI: Nespavost, odborně insomnie je stav, při kterém člověk špatně usíná, často se budí a má mělký spánek. Příčin nespavosti je velmi mnoho, od nezávažných (například změna prostředí, vyčerpání) až po závažné systémové onemocnění jako je například chronické selhání srdce nebo plic, chronická bolest a podobně.
Hypersomnie
https://en.wikipedia.org/wiki/Hypersomni…
WIKI: Hypersomnie nebo nadměrná spavost je stav, při kterém člověk abnormálně dlouho nebo abnormální často spí. K nejčastějším příčinám patří hypotyreóza, alkoholismus a chronické srdeční selhání.
Narkolepsie
https://cs.wikipedia.org/wiki/Narkolepsi…
WIKI: Narkolepsie je chronická neurologická porucha, kdy mozek není schopen správně regulovat cyklus spánku a bdění, jsou to záchvaty krátkotrvající, neodolatelného chorobného spánku.
Spánková apnoe
https://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_apne…
WIKI: Spánková apnoe je porucha spánku charakterizovaná přestávkami v dýchání. Každá pauza, tzv. apnoe může trvat několik sekund až několik minut. Je to závažné onemocnění, které ohrožuje postižené vysokým rizikem kardiovaskulárních chorob.
Náměsíčnost
https://cs.wikipedia.org/wiki/Somnambuli…
https://en.wikipedia.org/wiki/Sleepwalki…
WIKI: Náměsíčnost je spánková porucha, při které postižený během spánku vstane z postele a prochází se. Někdy může provádět i poměrně složité činnosti, například odeslat SMS zprávu. Náměsíční se nemají budit, ale mají být odvedeni zpět do postele. K náměsíčnosti zpravidla dochází během NREM spánku. Může docházet k nehodám.
Spánková paralýza
http://cs.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A1nko…
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paral…
WIKI: Spánková paralýza je stav mezi spánkem a bděním, když si už mozek částečně uvědomuje realitu, ale nedokáže ještě dostatečně odlišit tuto realitu od snu a různých obsahů podvědomí a zejména nedokáže ovládat svaly.
Bezvědomí
https://cs.wikipedia.org/wiki/Bezv%C4%9B…
https://en.wikipedia.org/wiki/Unconsciou…
WIKI: Bezvědomí zahrnuje kompletní nebo téměř kompletní ztrátu schopnosti vnímat vnější podněty a navíc je přítomen také výpadek mozkové činnosti, jde o stav připomínající hluboký spánek. Příkladem bezvědomí je stav kómatu. Omdlení následkem poklesu krevního tlaku a snížení přísunu kyslíku do mozku je příkladem dočasné ztráty vědomí.
Kóma
https://en.wikipedia.org/wiki/Coma
WIKI: Kóma (znamená hluboký spánek) je pojem z oboru lékařství a znamená těžký stav bezvědomí. Postižený v kómatu nereaguje na oslovení ani na bolestivé podněty. Příčinou kómatu mohou být úrazy hlavy, krvácení do mozku, otok mozku, těžké nervové infekce, diabetes, hyperglykémie, hypoglykémie, hyperosmolarita, těžké poškození jater atd.
Polysomnografie
https://en.wikipedia.org/wiki/Polysomnog…
WIKI: Polysomnografie – PSG je komplexní záznam fyziologických změn, ke kterým dochází během spánku. PSG monitoruje řadu tělesných funkcí včetně mozku (EEG), pohyby očí (EOG), svalové činnosti nebo kosterního svalstva aktivací (EMG) a srdečního rytmu (EKG) během spánku.
.
Zpět
.
Spánková laboratoř
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Polysomnog…
WIKI: Pro standardní testování přijde pacient do spánkové laboratoře podvečer a v průběhu následujících 1-2 hodin se testuje, když usíná. Průběh spánkové aktivity je monitorován.
Spánkové poruchy
https://www.snzobor.sk/HTML/WEBGALERIA/C…
http://www.vpl.sk/files/file/50konf-data…
http://www.pluska.sk/izdravie/liecba/uz-…
http://www.unlp.sk/index.php?option=com_…
http://kosice.korzar.sme.sk/c/4485335/pr…
https://www.slovenskypacient.sk/diagnost…
http://www.somnolab.sk/
ČLÁNKY: Spánkové poruchy mohou mít různé příčinu i projevy. Odhalit příčiny poruch spánku pomáhají pracovníci spánkových laboratoří.
Seznam akreditovaných spánkových laboratoří v ČR
http://www.zdravyspanok.sk/sleep_medicin…
.
Zpět
.
Melatonin, serotonin, triptofan, oxytriptan
.
Melatonin
http://cs.wikipedia.org/wiki/Melatonin
http://en.wikipedia.org/wiki/Melatonin
WIKI: Melatonin je hormon, produkovaný v mozku v šuškovitom tělísku (epifýza), ale také v sítnici a gastrointestinálním traktu. Tvorbu melatoninu v epifýze ovlivňuje intenzita světla: světlo brzdí jeho tvorbu. Tvoří se ho osm až desetkrát více v noci než přes den, tak melatonin podmiňuje denní rytmus člověka.
Serotonin
http://cs.wikipedia.org/wiki/Serotonin
http://en.wikipedia.org/wiki/Serotonin
WIKI: Serotonin je biologicky aktivní látka obsažená v krevních destičkách, v buňkách gastrointestinálního traktu a v menší míře i v centrálním nervovém systému. Zvláštní význam má jako neurotransmiter (přenašeč nervových vzruchů), protože ovlivňuje serotoninergní systém, tvořený soustavou neuronů v prodloužené míše, ve Varolovým mostě, středním mozku a mezimozku.
Tryptofan
http://cs.wikipedia.org/wiki/Tryptofan
http://en.wikipedia.org/wiki/Tryptophan
WIKI: Tryptofan je aromatická aminokyselina, která je esenciální pro výživu člověka. Je to základní látka pro tvorbu serotoninu, který má uklidňující účinky. Tryptofan se používal na tlumení bolesti, ale zjistilo se, že ve větších množstvích způsobuje rakovinu a proto se od jeho podávání upuštěno.
Vzácné prvky
http://cs.wikipedia.org/wiki/Vz%C3%A1cn%…
http://en.wikipedia.org/wiki/Rare_earth_…
WIKI: Prvky vzácných zemin, kovy vzácných zemin je skupina prvků, kterou tvoří skandium, yttrium a všechny lanthanoidy. Mají obdobné fyzikální vlastnosti, jsou to měkké kovy s výbornými magnetickými vlastnostmi. První objevenou vzácnou zeminou bylo gadolinium v roce 1787 ve Švédsku.
Non epi B vitamín noční
http://cs.wikipedia.org/wiki/B-komplex
http://en.wikipedia.org/wiki/B_vitamins
WIKI: B-komplex je souhrnné označení pro vitamíny skupiny B. Jsou to ve vodě rozpustné vitamíny, nezbytné pro správné fungování metabolismu. Hlavním zdrojem vitamínu skupiny B jsou kvasnice, maso, sýry, celozrnné obiloviny (také jáhly), luštěniny, a ořechy.
.
Zpět
.
Fáze Měsíce
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/M%C4%9Bs%C…
https://en.wikipedia.org/wiki/Lunar_phas…
WIKI: Fáze Měsíce je tvar osvětlené části Měsíce viditelné ze Země. Mění se periodicky změnou polohy Měsíce při pohybu kolem Země vztaženy k Zemi a Slunce. Známe čtyři měsíční fáze: Nov, Měsíc má tvar písmene D – dorůstá, Úplněk, Měsíc tvar písmene C – couvá.
Lunární fáze
http://www.magazinluna.sk/default.aspx?p…
WEB: Fáze Měsíce ovlivňují na Zemi zejména vodu, tedy příliv a odliv oceánů, dá se určit jako výrazný bude příliv a odliv. Měsíc v úplňku prý také způsobuje nespavost a náměsíčnost …
.
Měsíc – úplněk
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Full_moon
WIKI: Úplněk je fáze Měsíce, kdy je Sluncem osvětlená celá přivrácená strana k Zemi. Úplněk je jediná fáze Měsíce, při které je možné pozorovat zatmění Měsíce, avšak protože rovina oběžné dráhy Měsíce není rovnoběžná s ekliptikou, nenastávají zatmění Měsíce při každém úplňku.
.
Příliv – odliv
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Tide
WIKI: Příliv je slapové jev, který vzniká gravitačním působením Měsíce a Slunce a projevuje se vzdouvání vod mořské hladiny.
.
Zpět
.
Ornitologie
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ornitologi…
https://en.wikipedia.org/wiki/Ornitholog…
WIKI: Ornitologie je zoologická věda zabývající se studiem ptáků a jejich životem. Člověk pozoroval ptáky od pradávna a kamenné kresby v jeskynních jsou jedny z nejstarších záznamů dokazujících zájem o ptactvo. Ve vykopávkách z rané doby kamenné bylo objeveno až 80 druhů kostí ptáků.
Informace o divokých ptácích
http://ornithology.com/
Laboratoř pro výzkum ptáků
http://www.birds.cornell.edu/Page.aspx?p…
.
Ptáci
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pt%C3%A1ci
WIKI: Ptáci jsou třída teplokrevných obratlovců, jejichž povrch je pokryt peřím, přední končetiny mají přeměněny na křídla, rozmnožují se kladením vajec, přičemž dnešní druhy jsou vybaveny bezzubým zobákem.
Kategorie ptáci
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:B…
Dravci v přírodě
http://www.dravce.sk/web/index.php/sk/dr…
Aktuality o ptácích
https://birdsnews.com/
Třída – ptáci
http://edu-mikulas6.webnode.sk/biologia-…
Ptáci obecně
https://kanarik.webnode.sk/
http://www.biomach.cz/biologie-zivocichu…
Obrázky – ptáci
https://pixabay.com/sk/photos/feather/?&…
.
Zpět
.
Peří
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Peří
https://en.wikipedia.org/wiki/Feather
WIKI: Peří je vnější pokrývka zejména ptáků sestávající z tzv. rtů, pomáhá udržet teplotu, chrání i před zraněním a u většiny druhů ptáků pomáhá peří na létání a dává tělu aerodynamický tvar.
Atlas peří, identifikace peří
https://www.fws.gov/lab/featheratlas/ind…
http://www.earthlife.net/birds/feathers….
Peří ptáků
http://www.dravce.sk/web/index.php/sk/dr…
ČLÁNEK: Většina dravců Přepeře jednou za rok, případně jednou za dva či tři roky.
Opeřené válečné čepice
https://en.wikipedia.org/wiki/War_bonnet
WIKI: Opeřené válečné čepice nosili američtí Indiáni do bitvy, nyní je používají pro slavnostní příležitosti.
Význam peří amerických Indiánů
http://www.warpaths2peacepipes.com/nativ…
http://tribaldirectory.com/information/f…
http://www.penn.museum/sites/expedition/…
ČLÁNKY: Zajímavá fakta a informace o významu peří a o kultuře a víře amerických Indiánů. Peří pro Indiána symbolizuje důvěru, čest, sílu, moudrost, sílu, svobodu a mnoho dalších věcí.
Peří je jedinečné pro ptáky
http://www.earthlife.net/birds/feathers….
https://academy.allaboutbirds.org/
ČLÁNKY: Peří je jedním z nejvýraznějších rysů ptačí anatomie, poskytuje izolaci, umožňuje let, chrání ptáky před UV zářením. Peří se vyvinulo do působivých biologických struktur, které vytváří překvapivé rozmanitosti barev a tvarů.
E-shop Peříčka
http://www.indianvillagemall.com/feather…
Fotografie pírek a ptáků
http://www.fws.gov/eaglerepository/photo…
http://www.dickforsman.com/bird-identifi…
https://www.google.sk/search?q=Fotografi…
Video
https://www.youtube.com/watch?v=wxqCDjA5…
.
Zpět
.
Vejce
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vejce
http://en.wikipedia.org/wiki/Egg
WIKI: Vejce je vajíčko plazů, ptáků a vejcorodých savců. Vzniká v těle samice z oplodněného vajíčka a obsahuje vše podstatné na narození a další vývoj jedince. Matka klade jedno nebo více vajec do vhodného prostředí, kde se nějaký čas vyvíjí samostatně až do vylíhnutí.
.
Vajíčko – bílek
.
http://cs.wikipedia.org/wiki/B%C3%ADlek
WIKI: Vaječný bílek (albumin) je jedna ze stavebních součástí vajec. Slouží jako ochranné prostředí, které zabraňuje poškození vajíčka a vyživuje vajíčko. Základní strukturální složení bílku tvoří Bílkové vazy, chalázy, chalázovú oblast, řídký a hustý bílek.
.
Vajíčko – žloutek
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%BDlout…
WIKI: Žloutek je označení pro živiny uskladněné ve vajíčku mnoha živočichů. Je nezbytné pro výživu vyvíjejícího se zárodku. Před oplodněním je žloutek vlastně tvořen jedinou buňkou, např. u ptačích vajec je jedním z mála případů buňky viditelné pouhým okem.
.
Vajíčko
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vaj%C3%AD%…
http://en.wikipedia.org/wiki/Egg_cell
WIKI: Vajíčko (latinsky ovum) je samičí pohlavní buňka. Slouží k pohlavnímu rozmnožování organismů a nese genetický materiál matky. Když dojde k oplodnění (splynutí se samčími pohlavní buňkou), vzniklá buňka se nazývá zygota. Proto říkáme, že zygota vznikne splynutím vajíčka a spermie.
.
Zpět
.
Ptačí vajíčka
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bird_egg
WIKI: Ptáci, které kladou vejce na stromech mají modré nebo nazelenalé vejce a to buď skvrnité nebo neposkvrněné, zatímco ptáci, které kladou vejce v křoví nebo na zemi mívají skvrnité vejce.
OBRÁZEK- vejce
https://en.wikipedia.org/wiki/Bird_egg#/…
Pštros dvouprstý
https://sk.wikipedia.org/wiki/P%C5%A1tro…
WIKI: Pštros dvouprstý nebo pštros africký je největší žijící pták. Pštros se od jiných ptáků odlišuje i tím, že má na nohou pouze po dva prsty. Je příliš těžký na létání, ale zato rychle a vytrvale běhá. Rychlostí 70km / h vydrží běhat až 30 minut.
OBRÁZEK – vejce
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:…
Emu
https://en.wikipedia.org/wiki/Emu
WIKI: Emu hnědý je největší autochtonní pták Austrálie. Má chomáčovité, volně splývající šedohnědé peří, mohutné nohy a krátké křídla.
OBRÁZEK- vejce
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vejce#/med…
Tinamy
https://en.wikipedia.org/wiki/Tinamou
WIKI: Tinamy nebo tinamy jsou na zemi žijící ptáci se zakulaceným tělem a krátkými křídly, které připomínají hrabaví ptáci. Tinamy jsou rozšířené v lesnatých, křovinatých, ale také v otevřených travnatých stanovištích Střední a Jižní Ameriky.
OBRÁZEK- vejce
https://commons.wikimedia.org/wiki/Categ…
Kasuár
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kasu%C3%A1…
WIKI: Kasuár je velký pták, kteří není schopen létat, vyskytuje se v tropických deštných pralesích na Nové Guineji, severní a východní Austrálie. Když se rozzlobí může být pro člověka velmi nebezpečný.
OBRÁZEK- vejce
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kasu%C3%A1…
.
Zpět
.
Oologie
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Oology
WIKI: Oológia je nauka o (hlavně ptačích) vajíčkách. Je odvětvím ornitologie. Na rozdíl od embryologie se zabývá vnějškem vajec a ne jeho obsahem. Zabývá především popisem a identifikací vajec podle velikosti, hmotnosti, tvaru a formy.
.
Vajíčka
.
http://www.emimino.cz/encyklopedie/oplod…
ČLÁNEK: Vajíčka jsou ženské pohlavní buňky, které jsou založeny ve vaječnících již během nitroděložního vývoje, během celého pohlavního života je využito kolem 400 vajíček
5 faktů, které jste nevěděli o ptačích vejcích
http://www.aktuality.sk/clanok/273474/5-…
Anatomie vajíčka
http://www.infovek.sk/~riljakova/ANATOMI…
Identifikace – vejce a hnízda
http://thebirdersreport.com/egg-and-nest…
Tvar vajíček je různý, záleží od druhu ptáka
http://www.infovek.sk/~riljakova/VAJICKA…
Vejce i jako obřadní jídlo
http://zena.sme.sk/c/5282119/vajce-viac-…
Vejce a jejich význam
http://www.opotravinach.sk/sciences/view…
OBRÁZKY
https://pixabay.com/sk/vt%C3%A1%C4%8Die-…
.
Zpět
.
Pavouk
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavouci
https://en.wikipedia.org/wiki/Spider
WIKI: Pavouci jsou řadu pavoukovců. Je to největší, ale i poměrně nejlepší prozkoumán řada třídy – počet popsaných druhů podle nejnovějších údajů dosahuje 40 000. Ve fauně Slovenska je zastupuje asi 1 000 druhů.
.
Evoluce pavouků
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Evolution_…
WIKI: Vývoj pavouků probíhá  již  nejméně 380 milionů let. Může existovat více než 120.000 druhů.
OBRÁZEK
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:…
Vědecko-informační server o pavoucích
http://pavuky.eu/
Obří pavouci
http://pavuky.eu/2015/08/08/nasi-pavouci…
Skákavkovití pavouci v Severní Americe
http://www.rkwalton.com/jump.php
WEB: Pavouci Salticidae tvoří největší rodinu pavouků. Přibližně 350 druhů se vyskytuje v severní Americe, asi 60 druhů byly zaznamenány v Massachusetts.
Pavouk na oběžné dráze
OBRÁZEK
https://goo.gl/5JdiVM
Australské město je po povodních zakuklené v pavučině

http://www.independent.ie/world-news/asi…
ČLÁNKY: Miliony drobných pavouků nedávno spadlo z nebe v Austrálii, událost běžně známá jako “pavouk déšť”.
Koza produkující pavučinu
http://www.bbc.com/news/science-environm…
http://phys.org/news/2010-05-scientists-…
http://www.bbc.com/news/science-environm…
http://www.takepart.com/article/2014/04/…
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/a…
.
VIDEA SPIDERS SPINNING
https://www.youtube.com/watch?v=78mYtPHR…
https://www.youtube.com/watch?v=i_kO3NtV…
https://www.youtube.com/watch?v=7H_Cg9g2…
.
Zpět
.
Pavučiny
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavu%C4%8D…
https://en.wikipedia.org/wiki/Spider_web
WIKI: Pavučina je druh přírodní stavby, kterou vytvářejí pavouci prostřednictvím snovacích bradavek pomocí snování lepkavého vlákna s cílem chytat hmyz. Pavoučí vlákno má vynikající pevnost a pružnost, je ho možné roztáhnout až na dvojnásobnou délku, aniž by se roztrhl.
.
Pavučina a způsob použití
.
http://www.national-geographic.cz/clanky…
WEB: Původně nebylo pavoučí vlákno uzpůsobeny na lovení hmyzu, ale sloužilo na vyložení nor a k ochranné obalové vrstvě na pavoučí kokony. Pavouk používá odlišné vlákna ke stavbě sítě, k obalování oběti nebo na spuštění.
Tisíce pavouků utkaly pavučiny nad povrchem oblastí Austrálie
http://www.news.com.au/national/spiders-…
Schéma stavby kruhové sítě
http://australianmuseum.net.au/spider-bu…
Pavučina jako umělecké dílo z umělých vláken
http://amazingaedesign.blogspot.sk/
Jak pavouci spřádají své pavučiny
http://sciencenordic.com/how-spiders-wea…
.
Pavoučí hedvábí
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pavou%C4%8…
WIKI: Pavoučí hedvábí je proteinové vlákno z výměšků pavouků druhu Argiope a Nephila. Vlákna jsou 10 x jemnější než přírodní hedvábí, mají vysokou tažnost, vyšší pevnost. Příze z pavoučích vláken je vhodná pro chirurgické šicí nitě.
http://www.mladyvedec.sk/archiv/archiv-1…
https://www.noviny.sk/zahranicie/34468-j…
ČLÁNKY: Zázračný pavoučí hedvábí. Japonci už vědí, jak využít vlastnosti pavučin. Přírodní vlákna, které jsou pevnější a pružnější než ocel a navíc mnohem elastičtější? Materiál, ze kterého by se daly vyrábět náhradní umělé lidské šlachy?
.
Zpět
.
Housenky bource morušového
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bombyx_mor…
https://cs.wikipedia.org/wiki/Bourec_mor…
WIKI: Bourec morušový je motýl známý jako producent hedvábí. Druh se pěstuje hlavně na severu Číny a v Íránu. Housenka se líhne z vajíčka po deseti dnech. Larva se zakuklí v kokonu ze surového hedvábí, které produkují slinné žlázy housenky, které zajišťují ochranu téměř nehybné kukly před zraněním.
.
Housenka

https://sk.wikipedia.org/wiki/H%C3%BAsen…
https://en.wikipedia.org/wiki/Caterpilla…
WIKI: Housenka nebo larva motýla je nedospělá vývojová stádium motýlů, které nemá vnější znaky image. Poslední instar housenky se přeměňuje u motýla po posledním zvlečení kutikuly na kuklu.
OBRÁZKY
https://picasaweb.google.com/11685004751…
Agresivní housenky útočí na celém Slovensku
http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/str…
Cukrová vata nebo netradiční umělecké dílo?
http://www.cas.sk/clanok/353095/zahadne-…
Vajíčko-húsenica-kukla-imágo-párenie motýľa
http://majlo26.blog.cz/0711/parenie-moty…
Fotografie lariev, húseníc
http://gil-t.comze.com/indgalo.htm
http://insecta.pro/gallery?fem=4
http://entomology.ifas.ufl.edu/creatures…
.
Zpět
.
VIDEA INDIAN SYMBOLS
https://www.youtube.com/watch?v=dSsDivCD…
.
VIDEA DREAM CATCHERS
https://www.youtube.com/watch?v=KNierleS…
https://www.youtube.com/watch?v=7UdGNTce…
https://www.youtube.com/watch?v=KhT2ALs8…
https://www.youtube.com/watch?v=AJMEAIW6…
https://www.youtube.com/watch?v=UbgZ-uDA…
https://www.youtube.com/watch?v=cgcYdwMO…
https://www.youtube.com/watch?v=pRv9CKdF…
.
https://www.youtube.com/watch?v=T5zd4cJt…
https://www.youtube.com/watch?v=LkVtHxRN…
https://www.youtube.com/watch?v=Vmtkc7FO…
https://www.youtube.com/watch?v=AJMEAIW6…
https://www.youtube.com/watch?v=c3PzCfL2…
https://www.youtube.com/watch?v=pSMZA8Gt…
https://www.youtube.com/watch?v=UoCyzwl2…
.
https://www.youtube.com/watch?v=UupmlUzV…
https://goo.gl/My4dJt
.
VIDEA NATIVE AMERICAN MUSIC
https://www.youtube.com/watch?v=mGeEY1hu…
https://www.youtube.com/watch?v=reMq44Zx…
https://www.youtube.com/watch?v=XdiJ0Jpp…
https://www.youtube.com/watch?v=CeBw_atU…
https://www.youtube.com/watch?v=txFWJbHg…
.
VIDEA AMERICAN INDIAN DANCE
https://www.youtube.com/watch?v=P6Rt9nG9…
https://www.youtube.com/watch?v=4iBz7khB…
https://www.youtube.com/watch?v=2ojOuqw2…
https://www.youtube.com/watch?v=8M3lBNr9…
https://goo.gl/XJEr0Y
.
VIDEA SPIDERS WEB CONSTRUCTION
https://www.youtube.com/watch?v=_Ii13RsS…
https://www.youtube.com/watch?v=xzhpoLmd…
https://www.youtube.com/watch?v=Y8v6LD0Y…
https://www.youtube.com/watch?v=4Y9K1H6Y…
https://www.youtube.com/watch?v=5PjkhQ37…
https://www.youtube.com/watch?v=8k6Df7pr…
https://www.youtube.com/watch?v=8U7ZocUe…
.
https://www.youtube.com/watch?v=9qaaYlpV…
https://www.youtube.com/watch?v=A7ghiX8h…
https://www.youtube.com/watch?v=ALsnmm-g…
https://www.youtube.com/watch?v=bFRO-Fma…
https://www.youtube.com/watch?v=Bs-OUvY8…
https://www.youtube.com/watch?v=DwLn11KJ…
https://www.youtube.com/watch?v=e_Axe1zU…
.
https://www.youtube.com/watch?v=Ek5rRB37…
https://www.youtube.com/watch?v=Em8GOiUG…
https://www.youtube.com/watch?v=ESe_g0As…
https://www.youtube.com/watch?v=gSwvH6Yh…
https://www.youtube.com/watch?v=HCi5ikoD…
https://www.youtube.com/watch?v=i_kO3NtV…
https://www.youtube.com/watch?v=jnps8Ig9…
.
https://www.youtube.com/watch?v=Jp4XPoEZ…
https://www.youtube.com/watch?v=kn83aC7N…
https://www.youtube.com/watch?v=LCbuRhVR…
https://www.youtube.com/watch?v=mGiWVX-l…
https://www.youtube.com/watch?v=mOvmBNLQ…
https://www.youtube.com/watch?v=OUIVUnFH…
https://www.youtube.com/watch?v=PasIcWof…
.
https://www.youtube.com/watch?v=pBkhQOYA…
https://www.youtube.com/watch?v=pyHr5-vX…
https://www.youtube.com/watch?v=vM7UFpUD…
https://www.youtube.com/watch?v=WASSQnhs…
https://www.youtube.com/watch?v=xzhpoLmd…
https://www.youtube.com/watch?v=Y8v6LD0Y…
https://goo.gl/4FNPRq
.
VIDEA HODVÁBNÍ STANY
https://www.youtube.com/watch?v=k4ytfhnu…
https://www.youtube.com/watch?v=nnQZuZoN…
https://www.youtube.com/watch?v=Va8C91EQ…
https://www.youtube.com/watch?v=EXwnBf2t…
https://www.youtube.com/watch?v=OZecrdaa…
https://www.youtube.com/watch?v=AQmtdzoU…
.
VIDEA  BOUREC MORUŠOVÝ
https://www.youtube.com/watch?v=8xLCSoac…
https://www.youtube.com/watch?v=VC0OgY8_…
https://www.youtube.com/watch?v=8xLCSoac…
https://www.youtube.com/watch?v=UtHjDRVR…
https://www.youtube.com/watch?v=ChBpihQR…
https://www.youtube.com/watch?v=by3-uxBN…
https://www.youtube.com/watch?v=QLb-tM0X…
.
VIDEA HOUSENKA PAPILIO MACHAON
https://www.youtube.com/watch?v=1Vs5KeA_…
https://www.youtube.com/watch?v=rdyZcuM4…
https://www.youtube.com/watch?v=rdyZcuM4…
https://www.youtube.com/watch?v=eNyz1lza…
https://www.youtube.com/watch?v=p_4MNXbl…
https://www.youtube.com/watch?v=fchB-w67…
.
VIDEA BIRDS IN NATURE
https://www.youtube.com/watch?v=L4evPR91…
https://www.youtube.com/watch?v=prlCnXSe…
https://www.youtube.com/watch?v=UMOSRo2H…
https://www.youtube.com/watch?v=1Sj-Udjq…
https://www.youtube.com/watch?v=6SlgpOzW…
https://www.youtube.com/watch?v=ah2c2bz4…
https://www.youtube.com/watch?v=bg8Dciz1…
.
https://www.youtube.com/watch?v=fHDHJE15…
https://www.youtube.com/watch?v=Fw2am2Pd…
https://www.youtube.com/watch?v=gsyqCkFx…
https://www.youtube.com/watch?v=KIYkpwyK…
https://www.youtube.com/watch?v=qDvFdj-p…
https://www.youtube.com/watch?v=qKc2amcx…
https://www.youtube.com/watch?v=RH53o4El…
.
https://www.youtube.com/watch?v=rZCyIeQ3…
https://www.youtube.com/watch?v=Uj-itv8Q…
https://www.youtube.com/watch?v=vf5TjKiA…
https://www.youtube.com/watch?v=VglaXqY5…
https://www.youtube.com/watch?v=WqmeQ884…
https://www.youtube.com/watch?v=Y_yr2eB7…
https://www.youtube.com/watch?v=y2dOafvi…
https://www.youtube.com/watch?v=YTR21os8…
.
VIDEA BIRDS’ EGGS
https://www.youtube.com/watch?v=26sBYXaE…
https://www.youtube.com/watch?v=7heAj2Ue…
https://www.youtube.com/watch?v=QZBkHToi…
https://www.youtube.com/watch?v=DQBZzTXD…
https://www.youtube.com/watch?v=6JCSNvoQ…
https://www.youtube.com/watch?v=-ScWguVK…
https://www.youtube.com/watch?v=LHFMUSYA…
.
https://www.youtube.com/watch?v=XQXsAZJq…
https://www.youtube.com/watch?v=qJa8Tp7x…
https://www.youtube.com/watch?v=DHLH91zz…
https://www.youtube.com/watch?v=9M06jzKM…
.
Zpět

Comments are closed