Reiki Ozunu

Datum sběru: 29.08.2016
Strana 1 z asi 95 výsledků
.
Reiki Ozunu
..
reiki-1

.

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki Ozunu? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.

KOLEKCE 50 VIDEÍ MYSTIK REIKI
https://goo.gl/5oVtLG

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEAM
https://www.youtube.com/watch?v=n2ENSpQG…

Ozunu mystik reiki
.
https://goo.gl/Yx8sVt
WIKI: Ozunu byl japonský asketa a mystik, tradičně považován za zakladatele Shugendo sekty, asketický výcvik praktikována podle gyoja nebo yamabushi.
.
Saša Pueblo

Po dvou letech a několika měsících jsme se vrátili znovu jakože na začátek reiki praxe. Má to svou logiku zákonitosti návratu na začátek po určitém čase.

Před dvěma lety jsme začínali s klasickými jmény pro reiki a to Mikao Usui, Chujiro Hayashi, Hawayo Takata. Tedy čítankové reiki o jeho zakladatelých a pokračovatelých. Na začátku je Mikao Usui a zasvěcuje do reiki 20 lékařů vojenského námořnictva. A tito vojenští lékaři praktikují reiki terapie na lodích během první světové války. Věštecky a senzibilně jsme překontrolovali hrobní místo Mikao Usuiho, Chujiro Hayashiho a Hawayo Takata. Na hrobných místech nacházíme kotouček reiki. Jde o energetický objekt, který po sobě zanechávají reikisti. Ale takový kotouček na svém hrobním místě zanechávají i lidé ozáření uranem nebo jinými látkami, i osoby, které během svého života pracovali s meteority, i osoby dolující měď, stříbro a podobně. Kotouček na hrobnom místě zanechali i oběti Hirošimy a Nagasaki, ale i po Černobylu. Na hrobním místě takový kotouček zanechají i kosmonauti ozáření kosmickým zářením.

Tedy je zde problematika energetického kotoučku, který vlastně vzniká u každého člověka a to tím, že lidské tělo přijímá určité množství přírodní radiace a ta putuje hlavně do kostí, aby chránila organismus. Teprve když je přirozená radiace v těle vyšší a kosti ji nevědí absorbovat, pak zůstává přirozená radioaktivita a to nejčastěji prvku radon nebo minerálu smolince i v orgánech těla. Zde jde o radioaktivní látky s časově krátkým zánikem a to pár dní. Říká se tomu odborně vyhoření a vyzáření. V běžných lidech je kotouček z radiace uložen v hrudním koši. Samozřejmě, že běžný člověk, který není věštecky školený, a tedy senzibilní nebude tento kotouček vnímat a ani ho nedokáže najít.

Velkým překvapením bylo, že bojoví samurajové asi tak do roku 1200 našeho letopočtu měli u sebe meče z meteoritů. Pak jsou samurajské meče sporné a dostávají se do nich různé železité rudy a přísady. Tedy japonští samurajové, pokud měli svůj meč z meteoritického železa, tvořily svůj reiki kotouček v hrudi do velikosti míče používaného v házené. Kotouček Mikao Usui je takový jemný a slaboučký. Nechci urážet nebo znehodnocovat zásluhu Mikao Usuiho na tom, že reiki dostal do života. I Chujiro Hayashi zasvětil své žáky a mezi nimi i Hawayo Takata. I Hawayo Takata zasvětila asi 20 žáků reiki. Ale mezi zasvěcenými žáky již byli i lidé z jiných národností, ne jen Japonci. Někteří žáci Hawayo Takata ještě dnes žijí a mentálně jsem jejich pomocí reiki systému na dálku i kontaktoval.

Po čase jsme se vrátili k samotným samurajem, dali jsme si více námahy na japonské Wikipedii a objevili jsme takzvaných horských poustevníků samurajů. A když jsme věštecky na dálku pronikly do hrobného místa samotného poustevníka En no Ozunu, tak nastalo doslova šílenství. A to proto, že jsme našli reiki kotouček ne o velikosti pingpongového míčku, ale rovnou velikosti fotbalového míče. A to nebylo vše, reiki kotouček En no Ozunu byl aktivní a vyzařoval něco jako radiační dávky do okolí hrobného místa. Hned jsme začali seansové oživování kostí En no Ozunu a kladli mu nekonečnou řadu otázek, jako žil a co dělal, že dosáhl takovou aktivitu reiki kotoučku. Vítej reiki samuraj En no Ozunu!

Samozřejmě, potěšili jsme se, že budou další samurajové a jeho žáci. Prošli jsme množství seznamů na japonské Wikipedii a našli jsme jen pár reiki samurajů, jejichž reiki kotouček byl tak aktivní a nádherně zářící jako u reiki En no Ozunu. A jde o tyto osoby: Shintógo Kunimitsu, Goro Nyudo Masamure, Yukoomitsu, Saito Muasibo Benkei. Možná si řeknete a proč je jich tak málo? Protože šlo o samurajů, kteří vlastně byli i samurajští kováři a asi před 700 lety našeho letopočtu kovali první samurajské meče. Tyto meče se kovaly s množstvím rituálů a obřadů. A vlastně ukování samurajského meče z meteoritů byl obřad obřadů a kovářská ritualistika a zasvěcování právě těmito samurajskými meči a samurajskými mistry. K tomu, aby někomu otevřeli kotouček reiki v hrudní oblasti, bylo třeba minimálně 8 samurajských mistrů a museli se setkat najednou na jednom místě. Až taková síla otevřela reiki kotouček u zasvěcené osoby a byla mimořádně aktivní. Samozřejmě, takovou aktivitu neměl nikdo ani Mikao Usui ani Chujiro Hayashi. En no Ozunu a další mistři reiki umírají a tradice zaniká a nepřebírá se do dnešních dnů. A osud samurajských mečů je smutný. Namísto rituálního meče se stává vojenským mečem a není už čas na nekonečnou ritualistiku a nekonečné broušení s prvky rituálů a duchovních rozměrů.

S dovolením samotného En no Ozunu si dovolíme tuto tradici oživit a uvést do společnosti dnešních reikistů. A tak ani Mikao Usui ani Chujiro Hayashi a ani Hawayo Takata nedokázali svým adeptům tak silně otevřít celý reiki systém. Na otevření reiki kotoučku, jak ho měl otevřený En no Ozunu, by bylo třeba, aby žilo minimálně 8 Hawayo Takata. Nevadí, navzdory všemu dokážeme zasvětit tak, jak En no Ozunu v kolektivním zasvěcení vůči jedné osobě a jednomu kotoučku reiki.
.
Zpět

Ozunu mystik
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Izu_%C5%8C…
WIKI: Císař vykázal Ozunu na sopečný ostrov.

Obrázek
https://de.wikipedia.org/wiki/En_no_Gy%C…
WIKI: Tři nejvýznamnější horští reiki samurajové.

Obrázek
https://fr.wikipedia.org/wiki/Shingon#/m…
WIKI: Kuak jeden z horských samurajů, věnoval se mantram.
.
Zpět
.
Samuraj japan
.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
WEB: Samurajové byly vždy cvičení od velmi útlého věku. Cvičili s dřevěnými meči (bokken) proti svým spolustudentům. Už jako desetiletých jejich posílali na místa plná strachu, které museli mladí učedníci překonat. Mezi taková místa patřili například hřbitovy, márnice, husté lesy nebo opuštěné zříceniny budov. Na začátku samurajové bojovali hlavně s lukem.
.
Reiki horský poustevník – Samuraj
.
https://en.wikipedia.org/wiki/S%C5%8Dj%C…
WIKI: Sojobo je starobylý yamabushi (horský poustevník) Tengu s dlouhými bílými vlasy a nepřirozeně dlouhým nosem. Je extrémně silný, známý pro výuku šermu, taktiky a magie, žije na hoře Kurama (severně od Kyoto).
.
Japan samuraj – horský šaman
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Yamabushi
WIKI: Japonští samurajové jsou japonští horští asketický poustevníci s dlouhou tradicí, obdařeni nadpřirozenými schopnostmi v tradiční japonské mystice.
.
Zpět
.
Zakladatel Ganjin-reiki
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tendai
WIKI: Tendai je japonská škola, která byla založena Zhiyi a jeho vyučování bylo nejprve přineseno do Japonska čínským mnichem Ganjin.

Reiki Miko
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Miko
WIKI: Miko může být šamanka, původně měli Miko funkci média, obstarávat kontakt mezi kami (šintoistické božstvy) a lidem. Měli také šamanské síly a funkce. Mezi dnešní úkoly Miko patří rituální opakování tanců na ženských kami.
.
Posvátná místa Reiki
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Three_Moun…
WIKI: Vztahují se ke třem posvátným vrchem hory Haguro, hory Gassan a hory Yudon, které jsou seskupeny v starověké provincii Dewa (současná Yamagata prefektura). Dewa šanzánů jsou populární poutní místa, které navštívil i známý haiku básník Matsuo Bash.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mount_Kura…
WIKI: V Japonsku je rozšířené cvičení, kde se během meditace přemístí do svatyně na hoře Kuriyama. Zde sedíc v kruhu s rukama se navzájem dotýkájí srdcí, odříkávají 108 krát mantru “Om Usui Sama Hung”.
.
Zpět
.
Hawayo Takata
.
http://www.reikimaster.pl/index.php?opti…
WEB: Je žačkou Chujiro Hayashiho a její snažení jde do oblasti léčitelství a ne mystiky.
Zde si najdete nejvíce informací o životě Hawayo Takata.
Videa Hawayo Takata
https://www.youtube.com/watch?v=mj_Q6EZP…
https://www.youtube.com/watch?v=GLNbGmCE…

Přehled z 22 žáků Hawayo Takata
.
22 členů reiki, které zasvětila Hawayo Takata
1. Virginia Samdahl 2. Ethel Lombardi 3. John Harvey Gray 4. Dorothy Baba 5. Bethel Phaigh 6. Harry Kubou 7. Fran Brown 8. Barbara McCullough 9. Kay Yamashita 10. Iris Ishikura 11. Phyllis Lei Furumoto 12. Patricia Ewing 13. Shinobu Saito 14. Barbara Weber Ray 15. Beth Gray 16. Paul Mitchell 17. Rick Bockner 18. Barbara Brown 19. Wanji Twan 20. George Araki 21. Ursula Baylow 22. Mary Mcfadyen.

Ethel Lombardi
http://www.spiritsofnativelight.org/mari…
WEB: Reiki kotouček a v něm kopie kostí světců.

John Harvey Gray
http://learnreiki.org/reiki-master-teach…
WEB: V kotoučku jsou zahuštěné kopie minerálů. Moje bývalá žena Beth Gray – reiki kotouček má kopie jejích rukou.

Fran Brown
http://www.reikifranbrown.com/
WEB: Reiki má v kotoučku radioaktivní látku – kopii.

Phyllis Lei Furumoto
http://www.usuireiki-ogm.com/mastery_p.h…
WEBY: Reiki kotouček v hrudi částečně aktivní.

Diane Stein reikistka – Virginia Samdahl
http://www.jonnarae.com/reiki-samdahi.ht…
WEB: V reiki kotoučku v hrudi o velikosti tenisového míčku má představy uranu. Zasvěcení se poskytuje jednotlivě a může z něj být učiněn překrásný rituál. Nebo je možné provést rychle, bez jakýchkoliv ceremonií. V každém případě je to zázračný dar. Učitel začne tak, že se postaví za studenta a nakreslí ve vzduchu jednotlivé symboly. Pak tento proces zopakuje zepředu a nakonec se postaví opět dozadu a proces dokončí.

Dorothy Baba
http://www.reikimokykla.lt/reiki-mokytoj…
WEB: Mistr Reiki v Severní Americe, jóga, duchovní praxe u Takata.

Beth Gray
http://www.paganspath.com/healing/reiki-…
WEB: Reiki velmistr, představila Reiki na kontinentu Austrálie a podělila se o své učení reiki na mnoha mezinárodních i národních místech.

Harry Kubo
https://www.amazon.com/All-Reiki-Harry-M…
WEBY: Reiki má v kotoučku v hrudi zahuštěné kopie sopečného skla.

Barbara McCullough Kay Reiki
https://reikihealinghq.com/shinobu-saito…

Barbara Weber Reiki
http://reikirays.com/1479/radiance-techn…

Rick Bockner Reiki
http://reiki.com.ro/maestrul-rick-bockne…

Dorothy Baba
Obrázek Hawayo Takata v kotoučku.

Hawayo Takata
V kotoučku zahuštěné představy radioaktivního uranu.

Bethel Phaigh
V kotoučku reiki má zahuštěné znaky a kostičky zvířat.

Mikao Usui
Zahuštěné představy meteoritů a dětských kůstek.

Chujiro Hayashi
V kotoučku má zahuštěnou představu uranu.

Gendai Reiki HO
http://www.gendaireiki.com/
http://www.gendaireiki.or.jp/?lang=en
http://www.divineloveinstitute.org/photo…
http://www.gendaireiki.it/
http://www.reikitradicional.com.br/_gend…
WEBY: Původce Gendai Reiki v Japonsku je Hiroshi Doi. Jedno z reiki systémů v Japonsku, směřující z mozečku a pyramidální neuronů.
.
Zpět

Reiki Loreto
.
Darina komentuje: Jak jsem si předsevzala, ocitla jsem se na dovolené v Rijece, kde jsem ponavštevovala kostely a kláštery a nakonec jsem se ocitla v pevnosti. Tam jsem se dozvěděla, že tuto pevnost založili Římané a přesídlili sem Židů, kteří byli vzati do otroctví.
http://facearcane.apoort.net/clanky-lore…
Itálie – Loreto – Santa Casa
Tento údajný dům Panny Marie byl podle legendy přenesen anděly z Terst dnešní Rijeky v Dalmácii.
https://en.wikipedia.org/wiki/Basilica_d…
Loreto a loretánská legenda
http://pvh.ff.cuni.cz/exkurze04/referaty…
http://www.upac.sk/?page_id=350
Rijeka – Chorvatsko – přístav
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rijeka
Terst – kopec s pevností ve městě Rijeka
Na pahorku u dalmatského městečka Terst nedaleko Rijeky.
https://goo.gl/maps/87LtWsANKv92
.
Zpět

VIDEA SAMURAI SWORD DANCE
https://www.youtube.com/watch?v=8E4Ghcwy…
https://www.youtube.com/watch?v=qdQS_fOG…
https://www.youtube.com/watch?v=LGeH_UVU…
https://www.youtube.com/watch?v=L41ilLo5…
https://www.youtube.com/watch?v=a6l0BL6s…
https://www.youtube.com/watch?v=SoXAKH2X…
https://www.youtube.com/watch?v=iUlxAgCA…
.
https://www.youtube.com/watch?v=n9tkq1yz…
https://www.youtube.com/watch?v=6haP7Li9…
https://www.youtube.com/watch?v=oTi6uiL0…
https://www.youtube.com/watch?v=oXq3UMbi…
https://www.youtube.com/watch?v=ppRIP-yV…
https://www.youtube.com/watch?v=VrQYJRLy…
https://www.youtube.com/watch?v=JRAOqCJ9…

VIDEA METEORIT
https://www.youtube.com/watch?v=6IM8o0dz…
https://www.youtube.com/watch?v=SLCvhCJK…
https://www.youtube.com/watch?v=6Y6q34r5…
https://www.youtube.com/watch?v=ZZrHYkYV…
https://www.youtube.com/watch?v=9yh4RTeN…
https://www.youtube.com/watch?v=H9Iu4MEW…
https://www.youtube.com/watch?v=n0vIHfi0…
.
https://www.youtube.com/watch?v=iMsURpQH…
https://www.youtube.com/watch?v=mPV5Ai5e…
https://www.youtube.com/watch?v=oCmilpor…
https://www.youtube.com/watch?v=8MttnQYn…
https://www.youtube.com/watch?v=TS3b4kEn…
https://www.youtube.com/watch?v=xrz8rRQ6…
https://www.youtube.com/watch?v=dEeF2GRw…
.
https://www.youtube.com/watch?v=OIamsQQh…
https://www.youtube.com/watch?v=_wFhYgUn…
https://www.youtube.com/watch?v=Cje3vZsm…
https://www.youtube.com/watch?v=cRJHI7aM…
https://www.youtube.com/watch?v=d3wouurN…
https://www.youtube.com/watch?v=uPdCXDAm…
https://www.youtube.com/watch?v=5Zuos5ju…

VIDEA RADIOAKTIVNÍ LÁTKY
https://www.youtube.com/watch?v=LkSSHuGa…
https://www.youtube.com/watch?v=2tmSEzc3…
https://www.youtube.com/watch?v=ijaZ1GvM…
https://www.youtube.com/watch?v=gc6Bdqol…
https://www.youtube.com/watch?v=psJqN6L9…
https://www.youtube.com/watch?v=9cOu6NqS…
https://www.youtube.com/watch?v=XRaVen9A…
.
https://www.youtube.com/watch?v=0C8forB5…
https://www.youtube.com/watch?v=ijaZ1GvM…
https://www.youtube.com/watch?v=KzcpYBOA…
https://www.youtube.com/watch?v=aJgCAlYB…
https://www.youtube.com/watch?v=2tmSEzc3…
https://www.youtube.com/watch?v=QpyalCwS…
https://www.youtube.com/watch?v=lyluMSdg…
.
https://www.youtube.com/watch?v=6WlL_zQ7…
https://www.youtube.com/watch?v=D7HHYGdR…
https://www.youtube.com/watch?v=oc94Q_IA…
https://www.youtube.com/watch?v=MB3ykiYg…
.
Zpět

Comments are closed