Reiki man blesk

Datum sběru: 28.12.2015
Strana 1 z asi 40 výsledků
.
Reiki man blesk
.
reiki-4
.
..

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki man blesk? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 41 VIDEÍ METEORITŮ + PRAVĚKÉ KRESBY
KOLEKCE46VIDEÍRADIOAKTIVNÍLÁTKY+PRAVĚKKRESBY
ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
.
Meteority jako starší tradice reiki
.
Po sérii studených objektů reiki převzatých a zkopírovaných z hrobných míst do aury reiki zasvěcenců nastal čas věnovat se takzvaným teplým objektem reiki, které si dokážeme zkopírovat od živých jedinců. V tomto případě jsme hledali někoho, kdo se meteority zabývá od dětství, stále se jejich dotýká, něco s nimi fyzicky dělá a samozřejmě je lepší než japonský mnich, který zasvětil Mikao Usuiho. Takového jedince jsme našli, je to živá osoba Laurence G. a věnuje se studiu meteoritů. A tak jsme se zájmem zkopírovali živý objekt této osoby do aury esoteriků. Tímto momentem se začalo období živých objektů, které se zkopírovali ne z hrobného místa, ale od živé osoby. Je zřejmé, že tato živá osoba se musí dennodenně věnovat meteoritem.
.
A tak se zopakovala historie z Japonska. Od tohoto momentu máme v auře objekt reiki od živé osoby a všechny zasvěcené osoby jej mohou začít používat v praxi reiki. Mrtvé a studené objekty jsou studnicí poznatků o životě osobností reiki a lidí, kteří měli silný kontakt na meteority. Teplý objekt reiki je další etapa nezávislého budování reiki systému mimo dnešní komunitu reiki. Nepřebírají si teplý objekt od žádného předního dnes žijícího reikistu. Je to možná překvapivé, proč takto postupujeme, ale má to svou logiku vybudování reiki, které je přísně testované a ověřované krok za krokem. Budoucnost ukáže, zda toto rozhodnutí bylo správné. Věřme, že bylo výjimečné a i nutné.
Plné jméno a příjmení si najdete na webu:
Laurence G.
Centrum pro studium meteoritu Arizona State University
Publikace a jiné duševní příspěvky Google Scholar
ASU Výzkum Recenze: Extrémní podmínky
Laurence G. – výzkum
Výzkum a sbírka profesora Laurence G.
Zde se píše o Laurence G.
Laurence G. – meteority na flickr
Laurence G. – videa
.
Zpět
.
Radioaktivní prvky jako novější tradice reiki.

Stejně máme za sebou zasvěcení do celotělového studeného objektu reiki vázaného na kosti esoterika a i zde chceme mít teplý reiki objekt od živé osoby. Tedy studený celotělový objekt již máte v celé auře těla a nyní přibyl tento objekt od živé osoby, která se věnuje radioaktivnímu výzkumu. Jde o živou osobu Yukiya A., která se věnuje výzkumu atomové energie. A tak je tu do praxe reikistu druhá živá kopie reiki objektu pro reiki praxi.
Plné jméno a příjmení si najdete na webu:
Yukiya A.
https://en.wikipedia.org/wiki/Yukiya_Ama…
WIKI: Yukiya A. je japonský diplomat a současný generální ředitel Mezinárodní agentury pro atomovou energii. Předtím působil jako mezinárodní úředník pro OSN a jejích subdivizí..

Kosmické záření jako aktuální reiki
.
Stejně máme za sebou zasvěcení do studeného objektu po mrtvém kosmonautovi, který byl v kosmu více než 3 měsíce a nad jeho hrobným místem zanechal studený celotělový objekt silně vázán na oblasti orgánů těla. Pro esoterickou praxi potřebujeme takový objekt získat od živého kosmonauta. A ním se stal živý kosmonaut Scott K., který byl v kosmu mimořádně dlouho. A tak je tu 3. teplý objekt od živé osoby pro zasvěceného esoterika.
Plné jméno a příjmení si najdete na webu:
Scott K.
http://vesmir.stoplusjednicka.cz/rekordm…
WIKI: Scott K. původně letec vojenského námořnictva Spojených států, je od května 1996 astronaut. Zúčastnil se dvou krátkodobých a jednom dlouhodobém kosmickém letu, celkově strávil ve vesmíru přes 380 dnů. V roce 2015 je až do jara příštího roku na svém druhém dlouhodobém pobytu na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) v rámci Expedice 43. Rekordman Scott K. strávil ve vesmíru 386 dní a je největším americkým vesmírným cestovatelům.
.
.
Magnet, magnetismus a reiki
.
Stejně máme studený magnetický objekt od mrtvého Evropana Mesmera. Ten se věnoval magnetem, ale i meteoritem a samotné meteority mají svůj magnetismus. Tedy k studenému objektu reiki z hrobného místa Mesmera přibyl podobný, ale teplý objekt reiki převzatý od živé osoby a to je magnet man Miroslav M., který je schopen na těle udržet železné objekty, ale i zcela nemagnetické. A tak nám do aury přibyl teplý objekt od živé osoby a můžeme rozjet magnetickou reiki praxi.
.
Zároveň jsme si vyrobili speciální objekty k této praxi. Postupovali jsme tak, že jsme klasický magnet rozdrtili na co nejjemnější kousíčky a pak jsme je rozmíchali do syntetické pryskyřice nebo nějakého druhu lepidla. Objekt tohoto druhu by neměl být menší než klasická zápalková krabička. Postupně vás budeme informovat, jaké další varianty tohoto umělého magnetického kamene jsou. Například do nitra takového rozdrceného magnetu kousek neodymového magnetu nebo dutou plastovou kuličku a podobně.
Plné jméno a příjmení si najdete na webu:
Miroslaw M.
Sbírka videí
Ukázky zmagentizování jiných
Paramagnetismus je forma magnetismu, která se objevuje pouze v přítomnosti vnějšího magnetického pole. Paramagnetické materiály jsou přitahovány magnetickým polem a proto mají poměrnou magnetickou propustnost větší než jeden (nebo kladnou magnetickou susceptabilitu).
https://en.wikipedia.org/wiki/Paramagnet…
WIKI: Miroslaw M.- magnetic Man dokáže zvednout předměty z různých materiálů vertikálně ze země a přesunout je vodorovně, svisle nebo v kruzích.
.
Magmatizmus planety Země a reiki
.
Pak tu je jedinečný tělový objekt, který jsme přijali na začátku reiki. Jde o specifický záznam zemřelých osob žijících na vulkanicky aktivních oblastech a nejlepší, aby praktikovali extrémně formy mrzačení těla. Ne že by jsme holdovali takovému druhu šamanství. Podařilo se nám z magmatického jádra Země a jeho magmatických potenciálů vytáhnout posmrtný studený objekt a vložili jsme ho do své aury. K tomuto studenému objektu jsme přidali teplý objekt reiki a tedy je to kopie od osob, které zkoumají vulkány. Nebo v našem případě od osoby a to živého siláka, který na těle udrží neuvěřitelné váhy a je to Magma Man – Ca. A to je už 5. teplý objekt od živé osoby a je celotělový.
Plné jméno a příjmení si najdete na webu:
Ca.
https://www.youtube.com/watch?v=_h1WV1I-…
YOUTUBE: Ca.dokáže udržet na svém těle 22 kilogramů čistého kovu a pak se silou své mysli snaží zvednout činky do 22 kilogramů.
.
Blesk, elektrické výboje, studená plazma
.
Pak je tu specifická a poněkud odlišná záležitost pro reiki. Osoby zasažené bleskem, elektrickými výboji nebo studenou plazmou vytvoří v těle dočasný objekt na základě určitého poškození a to umožňuje propojit vnitřek buněk na základě propojení buněčných jader pod označením mitochondriální jádro a k tomu připojit mitochondrie Eva, mitochondrie fabriky a mitochondrie elektrárna. Takoví jedinci vytvoří určitý celotělový teplý objekt. Ale po smrti jsme nenašli žádný objekt nad hrobným místem nad takovými jedinci. Maďar Lajos W. se zabývá právě takovým typem reiki a je to živá osoba s živým objektem reiki, který se neuchovává po smrti jedince. Tedy je zde výjimka potvrzující pravidlo.
Plné jméno a příjmení si najdete na webu:
Lajos W.
https://www.youtube.com/watch?v=-hpd3fME…
WEB: Tradiční Reiki, Usui Shiki Ryoho Gendai Reiki, Reiki mistr, učitel, rádiostézia.
.
Maďarské reiki a jeho současní představitelé
.
Zoltán B.
http://reiki-tanfolyamok.hu
WEB: Reiki, reflexní masáže chodidel, thajské masáže a reiki ošetření, skladatel, básník, teolog.
.
Gábor Sz.
http://jikidenreiki.hu/reiki-tanar-kepze…
WEB: Učitel Reiki I., Reiki II., Jikiden Reiki. Jikiden Reiki je japonská hands-frekvenční metoda, která rozpouští energetické blokády a toxiny nahromaděné v těle, podporuje vlastní hojivé procesy těla přirozenou cestou. Oživit, strávit svou energii, zvýšit váš imunitní systém.
.
Anita K.
WEB: Reiki mistr, učitel, tradiční reiki, tantra jóga, bioenergetika..
.
Tamás P.
WEB: Reiki mistr, mistr tradičního reiki, tantra jóga učitel, bioenergetika, psi chirurgie, Arollo, Tifar, matrix energetika, spirit medicine, reinkarnace.
.
Tibor S. (rodné příjmení Magdolna R.)
http://josagtava.hu/en/master_of_reiki/s…
ČLÁNEK: Reiki Mistr, učitel a crystal mistr, tantra jóga, chakry, krystaly a drahokamy.
.
Zoltán B.
http://josagtava.hu/en/master_of_reiki/b…
ČLÁNEK: Reiki I ,, Reiki II ,, Reiki III., chakra, tantra.
.
Agi K.
http://kalaziagi-reiki.hu/
BLOG: Mistryně tradičního reiki, Jikiden Reiki II., učitel, poradenství, prezidentka Asociace Life Force, meditace, kurzy a přednášky, vede duchovní centra, kluby.
.
Tamas T.
http://www.reikimester.hu/
WEB: Zakladatel World Reiki, Reiki I., Reiki II., Reiki mistr, andělské komunikace, Essenského mistr.
.
Dr. Péter H.-F.
WEB: Reiki I., Reiki II., učitel Usui Shiki Ryoho systém na západě a od roku 2010 původní japonské reiki, rádiasztézia.
.

CERN a Tokamak zařízení

https://cs.wikipedia.org/wiki/Evropsk%C3…
https://en.wikipedia.org/wiki/CERN
WIKI: Evropská organizace pro jaderný výzkum nebo CERN je evropská organizace pro základní a aplikovaný výzkum zejména v oblasti částicové fyziky. Vlastní Evropská laboratoř pro částicovou fyziku, které je největším laboratoří částicové fyziky na světě a představuje špičku v oblasti výzkumu nejjemnější struktury hmoty.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Evropsk%C3…
https://en.wikipedia.org/wiki/CERN
.
Tokamak
https://cs.wikipedia.org/wiki/Tokamak
https://en.wikipedia.org/wiki/Tokamak
WIKI: Tokamak je zařízení vytvářející toroidní magnetické pole, používané jako magnetická nádoba pro uchovávání vysokoteplotního plazmatu. Cílem je vytvořit prstenec plazmy s teplotou mnoho miliónů stupňů, čímž by nastartovala jaderná fúze. Plazma je ionizované, proto se dá udržovat ve tvaru prstence za pomoci silných magnetických cívek. Další nebo tyto stejné cívky se současně dají použít na odebírání vyrobené energie.
.
Pak je tu specifická a poněkud odlišná záležitost pro reiki. Osoby pracující v zařízeních na zkoumání částic a částicových výbojů. To jsou ty osoby, což nahánějí božské částice. I přes všechna bezpečnostní opatření jsou osoby zde pracující vystaveny určitým dávkám mimořádně specifického ozáření. Je to něco podobného jako kosmické ozáření. V tomto případě reagují na průchod částic z těchto zařízení hlavně nukleové kyseliny v řetězcích DNK a RNK. Pokud je dávka tohoto mikročásticového ozáření přiměřená, tak to docela příznivě působí na nukleové kyseliny a je zde možnost, že upravuje i genetický zápis. Ale to bychom museli hlouběji prověřit. Tedy tyto osoby přes své kosti vytvářejí společný celotělový objekt s nukleovými kyselinami.
Plné jméno a příjmení si najdete na webu:
Fabiola G.
https://en.wikipedia.org/wiki/Fabiola_Gi…
WIKI: Fabiola G. je uznávaná italská fyzička částic a generální ředitelka Evropské organizace pro jaderný výzkum (CERN). Pracovala na několika pokusech (CERN WA70, Ua2 experiment, ALEPH, ATLAS), které jsou zapojeny do detektoru výzkumu, vývoje a konstrukce, je autorkou nebo spoluautorkou více než 500 publikací v recenzovaných vědeckých časopisech. Seznam jejích vědeckých publikací je zaznamenán v databázi Inspire HEP.
.
Dušan B.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Du%C5%A1an…
WIKI: Dušan B. je slovenský částicový fyzik, vedoucí skupiny ATLAS v Ústavu experimentální skupiny SAV v Košicích. Má za sebou řadu odborných prací, vystoupení na konferencích, počet citací je kolem osm tisíc. V současnosti se věnuje analýze údajů pocházejících z proton-protonových srážek získaných detektorem ATLAS.
.
Peter H.
https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Higg…
WIKI: Peter Ware H. je anglický teoretický fyzik známý především díky práci v částicové fyzice. Je autorem teoretického modelu známého jako Higgsův mechanismus, díky kterému předpověděl existenci částice dnes zvané Higgsův boson.
.
Karel Š.
http://www.amavet.sk/read_post.php?id=14…
https://dennikn.sk/271387/viete-co-temna…
ČLÁNKY: Karel Š. je jedním z nejznámějších fyziků ve švýcarském CERNu, již 20 let pracuje na nejdražším vědeckém projektu lidstva – velkém urychlovači částic, který je součástí laboratoří CERN.
.
Peter Ch.
https://dennikn.sk/271385/cern-chladnejs…
http://www.vlada.gov.sk/20120228-peter-c…
ČLÁNKY: Peter Ch. slovenský expert na počítačovou a jadernou fyziku pracuje na velkém hadronovém urychlovači, v němž panují stejné podmínky, jaké byly zlomek sekundy po vzniku světa, odpovídá za kontrolní a bezpečnostní systém jedné části projektu ALICE.
.
Zpět

Comments are closed