Reiki magnet

Datum sběru: 23.09.2015
Strana 1 z přibližně 219 výsledků
.
Reiki magnet  
.

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki magnet? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
..
Magnetické síly meteoritů
.
Na internetu je málo psané o magnetických potenciálech některých druhů meteoritů a tak jsme vybrali pár videí o tomto fenoménu.
VIDEA METEORIT MAGNETIC
. 
KOLEKCE 76 VIDEÍ REIKI MAGNET – METEORIT
.
KOLEKCE 17 VIDEÍ REIKI OBJEKT – PŘEDSTAVA
.
KOLEKCE 25 VIDEÍ CHONDRITE METEORITE
Saša Pueblo
Reikimeteoritjeplatformanaesoterickou,duchovnínebopraxináboženskou. Jejím základem je věnovat se meteoritem, stát se něčím jako jednostranným autistou posedlým výhradně meteority všeho druhu.
.
Reiki meteorit se přebírá z japonské tradice, kterou prezentuje Mikao Usui, Chujiro Hayashi a Hawayo Takata. Základem je to, co zbylo po Mikao Usui a to je znak reiki, který je nad jeho hrobným místem. Esoterici jsou schopni vnímat tento objekt, kopírovat ho a převzít pro sebe a jiných reikistů. Zasvěcení přímo z hrobného místa je jedinečný počin.
.
Ve světě se kopíruje znak, který nechala nad svým hrobným místem japonská reikistka Hawayo Takata. Takata zasvětila 22 reikistů a ti zasvěcovali dalších. Reikisti si při zasvěcení kopírují převzatý znak, který mohl být již pozměněn a oni sami ho taky pozměňují. A tak by měli reikisti vždy kopírovat znak Hawayo Takata nad její hrobným místem, který má v sobě hlavně obrazy a znaky léčitelství a léčivých procedur, což však nedělají.
V konečném důsledku se nám obsah znaku reiki od Takata nezamlouvá a sami ho pozměníte. Chceme do objektu obrazy pupíku, placenty, pupečníku, obrazy těhotné matky, obrazy 70 000 energetických struktur, které jdou z pupku, prehistorické zakrnuté struktury mřížkované soustavy v kůži, trilobita, nervové dráhy v kůži, tukové buňky a samotnou kůži. Toto vše obsahuje vstup do pupíku, odkud začíná lidský život. Ještě tam doplníme orientaci člověka na dlouhověkost, na vysoký intelekt, na šťastný osud, rozumovost a zájem o to, co bude po smrti.
.
Znaky nad hrobem Mikao Usui a Chujiro Hayashi se volně měnit nedají, jejich obsah je neměnný a to je také výhoda. V zásadě znaky reiki těchto dvou jedinců se vytvořily zasvěcením od autistického mnicha posedlého meteority a ničím jiným. Mikao Usui měl v sobě ještě jedinečnou věc a to zakrnuté struktury svého bratra a tyto struktury byly živé jako samotný Mikao Usui. Byly v jeho těle zarostlé. Samozřejmě, netřeba zapomenout na meteoritické znaky nad hroby samurajů. Vnímatelné jsou pro osoby, které odcvičili rané stadia klinické smrti, tedy něco jako spiritistický senzibilové schopni proniknout k hrobu samuraje a zkopírovat objekt nad jeho hrobem.
Narazili jsme tady na jedinečnost a to jsou zakrnuté předhistorické orgány v lidském těle nebo jejich základ v podobě kmenových buněk, které jsou spící a je lze vzbudit meditací. Toto je ten jedinečný potenciál, který je třeba v běžném člověku koncentrační meditací vzbudit a rozvinout. Můžete mít některý druh zasvěcení reiki, ať už nad hlavu, nebo do oblasti pupíku, ale pokud nezačnete meditací otevírat předhistorické struktury (anglicky vestigiality), tak to bude pouze hraní se na mimořádné schopnosti. Otevřením těchto struktur se otevírá brána k mimořádným schopnostem a reiki magnet je mimořádně výkonná pomůcka na toto otevírání. A mimochodem, věděli jste, že osoby, které jsou přirozeně dlouhověké, dosahují tuto dlouhověkost právě otevřením všech předhistorických struktur ve svém těle, které nahradí běžné lidské orgány? A tak máte tu dvě silné motivace otevřít tyto struktury ­ stát se dlouhověkými a zároveň si otevřít mimořádné schopnosti, které směřují k silnému magnetismu (udržet objekty na svém těle, schopnosti levitovat předměty). Velmi dobrá dvojkombinace pro reikistu.
.
Pokračujeme v reiki meteorit a nyní se zaměříme na meteority, které se chovají jako magnety schopny přitáhnout na svůj povrch kovové předměty. Tedy některé meteority mají jednoznačně v sobě magnetismus. Vybrali jsme pro vás dva druhy osobností a to takové, které dokáží na svém těle udržet kovové předměty a takové, které dokáží doslova produkovat něco jako ultrazvuk a levitovat drobné předměty. Možná si řeknete, jak je to možné, že jsou schopni takových výkonů? Medicínské a vědecké zkoumání v zásadě nepřišlo na podstatu těchto mimořádných schopností. Tak jsme začali tyto osoby vyšetřovat věštecky na dálku. A začali jsme vnímat v jejich těle vestigiality a v nich pak mimořádně abnormální množství drobných bioelektrární ­ mitochondrií. Jsou to v zásadě mikroorgánky, které chemické látky mění na něco jako stejnosměrný proud. A čím více mitochondrií v buňkách těla, tím silnější slaboproud. A tady je celé to tajemství, proč někdo v sobě vyrobí abnormální množství bioproudu a někdo málo. Samozřejmě, i osoba, která má v buňkách normální množství těchto orgánků, může meditací a koncentrací dosáhnout jejich spuštění. A popřípadě si pomocí reiki postupně otevírá zakrnuté strukturyvestigiality, které obvykle obsahují množství mitochondrií. A kdo vyrobí dostatek bioenergie, tak s tím vyrobí i magnetismus, ale i jiné fenomény jako paramagnetismus a podobně. Někdo dokonce ve svých prvcích otevře magnetismus na atomové úrovni a tento magnetismus je ještě výkonnější než běžný magnetismus.
.
Švýcarský lékař, praotec hypnózy Franz Anton Mesmer měl během života obrovské množství mitochondrií a zakrnutých struktur ­ vestigiality, věnoval se léčbě běžnými magnety, dostal se k speciálním indickým magnetem vyrobeným z meteoritů a magnetovce, nekonečným mlácením kladivy do takových meteoritů se přirozeně zvyšoval jejich magnetismus. A propojení magnetů a mitochondrií toho magnetického muže udělali své. A nesmíme zapomenout, že k tomu přidal i hypnózu vlastním magnetismem. Jsou známé magnetické tahy po těle osoby a její uvedení do hluboké hypnózy pomocí magnetismu. Zasvěcení je o tom, abychom zkopírovali objekty takových jedinců nad jejich hrobným místem a takové kopie uložíme do aury nad hlavou. Následně jejich reikista používá k působení na své mitochondrie, které se navzájem bioenergeticky přemostí a začnou pracovat najednou a společně a hned je tu bioenergie a silnější magnetismus. A to je začátek tvorby mimořádných schopností.
.
Mitochondrie v buňkách a jejich společná koordinace, bioslaboproud, množství mitochondrií. Mitochondrie jako chemická fabrika na výrobu jedinečných látek, Kirlianova fotografie.
.
Hypnosis ­ Magnetic man Franz Anton Mesmer
https://en.wikipedia.org/wiki/Franz_Mesm…
https://apoort.net/esoterika/reiki­mesme…
WIKI/WEB: Švýcarský lékař, praotec hypnózy, živočišný magnetismus, mitochondrie v buňkách, evoluční medicína a vestigiality, předhistorické struktury v lidském těle, v těle embrya lidského nebo zvířecího. Mimořádně paranormální a psychokinetické schopnosti vázané na vestigiality.
. .
Magnetic man ­ Eduard Levkas
http://www.pluska.sk/plus­7­dni/ludia/…
ČLÁNEK: Magnetismus nebo lepkavá kůže? Bývalý kuchař udrží na těle kladivo. Z hlediska vědy jsou tito lidé výjimeční pouze tím, že mají o něco elastičtější a přilnavější kůži.
Magnetic man ­ Karol Ostertag
http://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/2…
ČLÁNEK: Magnetický muž Ostertag měl trup, čelo i ruce s vlastnostmi magnetu, dokázal si na sebe “přilepit” kovovou pilu, lžičku, keramickou dlaždici, školní křídu, uhlí, banán, mýdlo, párek, hřeben, zubní kartáček…
.
Magnetic man ­ Liew Thow lin
https://en.wikipedia.org/wiki/Liew_Thow_…
http://abilityindex.blogspot.sk/search/l…
https://www.youtube.com/watch?v=x3iXepqp…
WIKI/BLOG: Liew Thow Lin z Malajsie je známý jako Magnet Man, protože má schopnost držet kovové předměty na těle hmotnosti 2 kg, celkem až do 36 kg, ale ne v důsledku jakéhokoliv zdroje magnetismu. Vědci z Malajsie University of Technology zjistili, že jeho pleť vykazuje velmi vysokou úroveň tření ­ sací efekt.
Magnetic man ­ Miroslaw Mago
https://de.wikipedia.org/wiki/Miroslaw_M…
http://www.magola.com/en/index.php
http://www.magneticman.com/
http://www.magneticman.org/
https://www.youtube.com/user/mmagola
https://www.youtube.com/watch?v=8VbkGVuV…
WIKI/WEB: Miroslaw Mago ­ magnetic man dokáže zvednout předměty z různých materiálů vertikálně ze země a přesunout je vodorovně, svisle nebo v kruzích.
.
Magnetic man ­ Cabral Agne man
https://www.youtube.com/watch?v=RZPLMXH9…
YOUTUBE: Uvědomil si, že má talent na tělový magnetismus, když si položil na své tělo lžičky a vidličky. Cabral se vyjádřil, že za chladného počasí nesmí chytat kovové kliky.
Psychokinesis man ­ Muž z Bangkoku ­ ultrazvuk
https://www.youtube.com/watch?v=HSAHnQ07…
YOUTUBE: Podívejte se, jak zmrzačený muž z Bangkoku využívá své telekinetické pohyby předměty z jeho těla a mysli.
.
Psychokinesis woman ­ Nina Kulagina ­ ultrazvuk
https://ru.wikipedia.org/wiki/Кулаг…
WIKI: Nina Kulagina ­ pohybující se malé předměty jako je kousek cukru nebo krabička zápalek, otáčení šipky v kompasu, dotek ruky na rameno jiné osoby může způsobit vážné popáleniny, změna kyselosti (pH) z vody.
Psychokinetické schopnosti 
WIKI: Psychokineze nebo telekineze je v oblasti parapsychologie pohybování hmotnými předměty pomocí mentálního vlivu bez fyzického kontaktu
 .
Paranormální schopnosti 
WIKI: Paranormálním jevem se nazývají skutečnosti, pro které není známo racionální vysvětlení. Paranormální jevy jsou často pro svou mohutnou nenormální složku kontroverzním tématem
. 
Evoluční genetika
WIKI: Abychom lépe pochopili základ co je to čakra, co je to čakrový bod, je třeba si seběhnout do vědy zvané Evoluce člověka, která popisuje, že lidské tělo je muzeum asi 200 zakrněním orgánů, které lze aktivovat, propojit na lidské orgány a případně tyto zakrnuté orgány využít i pro jiné účely než původně fungovaly. Hlavně na mimořádné schopnosti.
Evoluční genetika – genóm
Evoluční genetika – gén
Evoluční genetika – chromozom
VIDEA EVOLUČNÍ DNA
.
Vestigiality
Vestigiality – zbytkové struktury
WIKI: Průlom do chápání čaker je ukryt ve vědě zvané Evoluce člověka. Bude trvat pár let, než reiki systémem a reiki meditací dokážem otevřít všech 200 zakrněním orgánů a najdeme pro ně vhodné využití pro zdraví a dlouhověkost.
Vestigiality – seznam 86 zakrněním orgánů
.
Vestigiality – člověk vestigiality
Vestigiality – nekódující sekvence DNA
Vestigiality – atavizmus
.
.
Embryologie
WIKI: Pokud nemáte v sobě rozvinuté prehistorické kmenové buňky nebo dokonce zakrslé orgány, případně narostlé náhradní prehistorické orgány, tak to nahradíte přepojováním se na dálku na zvířecí embrya v přírodním vědomi, kde hledáte ve své mysli co vás spojuje a ne co rozděluje
OBRÁZEK
VIDEO LIDSKÉ EMBRYO
VIDEO OPLODNĚNÍ EMBRYA
.
.
Reiki supra
WIKI: Magnet je objekt, který v prostoru ve svém okolí vytváří magnetické pole. Může mít formu permanentního magnetu nebo elektromagnetu. Permanentní magnety nepotřebují k vytváření magnetického pole vnější vlivy. V těchto příspěvcích se budu věnovat magnetickým silám, které vytvářejí jedinečně čisté látky vytvářené v lidském těle
.
Magnet
.
WIKI: Magnet je objekt, který v prostoru ve svém okolí vytváří magnetické pole. Může mít formu permanentního magnetu nebo elektromagnetu. Permanentní magnety nepotřebují k vytváření magnetického pole žádnou vnější energii.
.
.
Magnetovec  
WIKI: Magnetit je minerál krystalizující v kubické soustavě, chemicky oxid železnato-železitý. Starší název je i magnetovec nebo okuje. Je důležitou součástí železných rud.
.
.
Magnetoreceptory u člověka 
WIKI: Magnetoencefalografia (MEG) je funkční neurozobrazovacia metoda mapování mozkové aktivity prostřednictvím záznamu magnetických polí, způsobených elektrickými proudy, přirozeně se vyskytujících v mozku, za použití velmi citlivých magnetometrů
.
Magnetické vyšetření mozku 
WIKI: Magnetoencefalografie (MEG) je funkční neurozobrazovacia metoda mapování mozkové aktivity prostřednictvím záznamu magnetických polí, způsobených elektrickými proudy, přirozeně se vyskytujících v mozku, za použití velmi citlivých magnetometrů.
.
Kirlian bioenergie
WIKI: Kirlianova fotografie je kolekce fotografických technik používaných k zachycení fenoménu elektrických koronárních výbojů, je výsledkem procesu zachycujícího auru a biopole lidí nebo jiných objektů.
.
Historie geomagnetizmu země 
WIKI: Historie geomagnetismu se zabývá historií studia magnetického pole Země. To zahrnuje historii navigace pomocí kompasu, studie prehistorického magnetického pole (archeomagnetizmus a paleomagnetizmus) a aplikace pro deskové tektoniky.
.
.
Kompas z magnetovce
WIKI:Kompas je zařízení určené pro detekci směru ke severnímu magnetickému pólu pomocí zmagnetizované jehly (magnetky, střelky). Prvním kompasem byl pravděpodobně kus magnetitu, plovoucí na dřevěné podložce v nádobě s vodou. Kompasy jsou známé již z starověké Číny. První zmínka o kompasu pochází ze 4. století.
OBRÁZEK
.
.
Geologický kompas 
WIKI: Geologický kompas je nástroj, který používá geolog na zjištění směru – azimutu a úhlu sklonu určité plochy, například ramena vrásy. Rozlišujeme kompasy analogové a digitální.
OBRÁZEK
.
Biogenní magnetit v lidské hlavě 
WIKI: Přítomnost biogenních krystalů magnetitu v lidském těle a hlavně v mozku
.
VIDEA METEORIT MAGNETIC
.
.
VIDEA BIOMAGNETIZMO MESMER 
VIDEÁ PHILIPINES SHAMAN
VIDEA FERRITIN SKELETON
VIDEA MAGNET FIELD
.
.
VIDEA MAGNETITE LIQUID
.
VIDEA CHONDRITE METEORITE
.
.
VIDEA REIKI SUPRA
GSN: Sun Spots and Hole in Earth’s Magnetosphere
NASA: A Giant Breach in Earth’s Magnetic Field
Origin of Earth’s Magnetic Field
Magnetism: Electromagnets
Physics animations – The Magnetic Field
Videa electro magnetism
Magnetism: Induction
Ewing’s Molecular theory of Magnetism
Terrestrial Magnetism-Earth’s Magnetic Field-Science
Magnetic Reversals and Sea Floor Spreading
Vnitřek Země
How Volcanoes Formed
Videa volcano eruption
Earth’s Magnetism in HD
Euronews space : Measuring earth’s vital magnetic field
Earth’s Magnetosphere
VIDEA ELECTRIC EEL
VIDEA MAGMATICKÉ JÁDRO
.
VIDEA KULOVÝ BLESK
VIDEA METEORITE STONES
VIDEA PŘEDSTAVA REIKI OBJEKTŮ
.
Seznam videí Swarovski Crystal Lotus Flower

Comments are closed