Reiki lotos

Datum sběru: 11.10.2017
Strana 1 z přibližně 104 výsledků
.
Reiki lotos
.

.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki lotos? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 43 VIDEÍ REIKI LOTOS

goo.gl/LbKnW2

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÍM
https://www.youtube.com/watch?v=qf28SedY…

LOTOS DO SVALŮ – TIBET
Jak začít tento typ duchovní cesty? Z indické, tibetské, čínské a japonské esoterické literatury jsem přečetl a odmeditoval, co se dalo. To bylo na začátku, když jsem tomu až tak nerozuměl a nevěděl jsem, o co jde. Postupně za desítku let jsem se nějakým způsobem věnoval mandalám, čakrám a geometrickým strukturám východních učení. Vyslechl jsem si mnoho názorů, co to je čakra a co to je lotos. Přečetl jsem množství návodů o čakrách. Samozřejmě jsem si uvědomoval, že jsou to mimořádně staré systémy meditací a spadají do období, kde se vše vyjadřovalo v obrazech a ne přesně medicínsky a logicky. A historickým časem přibývá jeden mistr za druhým a každý do tohoto systému přidal to svoje a jedinečné. A systém se komplikoval a komplikoval. Pak si tyto systémy převzali i Evropané a Američané a z lotosů a čaker se nakonec stal nějaký ten nepěkný folklór, mrtvé uctívání čakrových systémů a na to si třeba dávat pozor. My chceme cvičit reálné živé systémy a ne pěstovat náboženské uctívání. Jen upozorňuji na tuto skutečnost.

A protože jsem osoba dumavá, uvažující i logicky, tak jsem se vrátil na začátek, kde se říká, že lotos je vodní rostlina a v Indii ji užívali a užívají jako drogu. A tak jsem si řekl, že díváním se na obrázek lotosu si na jazyku tuto drogu vyrobím. Nedoporučuji takovou drogu užívat přímo z rostliny. Poškozuje to zdraví a je to nezákonné. Musím to sem napsat – tak to přikazuje zákon. A tak jsem si na jazyku tuto drogu nasugeroval pomocí obrázku a začal jsem ji v mozku produkovat. Tento druh vnitřní drogy začal fungovat na hrudních kostech a přímo na chrupavce kolem hrudních kostí, což jsou vlastně žebra. Zde kdesi velmi jednoduše začíná cesta do nervstva svalů od žeber k dalším kostem a odtud do svalů celého těla. Inspiroval mě obraz zrození malého Buddhy z lotosového květu a věnoval jsem mnoho meditací na tento obraz.

Na těle má každý z nás nosné svaly. Pod těmito velkými svaly jsou ještě spící náhradní svaly. Kdo trochu zná cvičení pilates asi ví, že autorovi pilates onemocněli velké svaly a jejich nervstvo, ale začal cvičit v bolestech a otevřel si náhradní svaly pod nosnými svaly. Když si je chcete otevřít a mít dva druhy svalů, tak stačí při chůzi zatnout vždy jeden sval jako byste měli křeč, vydržet v tom a pohybovat se. Zde je také tajemství některých sportovců, proč jsou výkonnější než ti druzí. A ještě máme v těle svaly pro lezení jako u horolezců, které nazýváme spirálové a jsou jako mikro hlemýždí ulity. Ty se aktivizují lezením po lanech, skalách a stromech. Tedy máme tři druhy svalů. Máme i jiné typy svalů, ale nebudeme to tu podrobně rozebírat. Ještě je dobře si cvičením do bolesti s činkami mikro natrhat svaly a ty pak tvoří bulky svalů. A sem budeme pronikat koncentrovanou pozorností všech smyslů najednou, otevírat nervstvo svalů a realizovat lotos – čakra systém. Není to nic složitého.
Je dobře použít k pronikání do nervstva kostí i umění kineziologie. Jde o jednoduché cvičení. Natáhnete celou ruku před sebe a soustřeďujete se na deltový sval u krku. Z mozku si představujete určitý pohyb v obrazech a jednotlivé svaly přes ten deltový sval musí reagovat a aktivizovat nervovou soustavu ve všech kostech. A pak to zkusíte s druhou rukou. Pak je tu technika, kde používáte kyvadlo. Mezi prsty si dáte provázek, který má na konci závaží. To je umění věšteckého kyvadla. Když to nezvládáte sami, tak navštivte odborníka na kineziologii.

Tedy koncentrací všech smyslů pronikáte do nervstva svalů při hrudní kosti, shora na kosti a postupně do nervstva každého svalu. A vždy začínáte od kosti přes šlachu do svalu. Můžete se sami pokusit napojit na jedince, kteří mají 5 krát více svalových vláken na těle a přiměřeně více nervstva. Taková osoba vás přirozeně i na dálku zasvětí. Propojení dělejte ve stavu šamanské mysli. Taková osoba na dálku je vaše siamské dvojče. Uvěřit a nezpochybňovat. Případně zajdete za reiki tibet zasvěcovatelem a dáte se zasvětit.

No je tu jeden problém. Jde o to, co chcete, aby v nervu pulzovalo při spojení s vaší pamětí. Nejčastěji jsem věštecky zjistil, že v nervu svalů jdou tibetské náboženství a potom indické náboženské systémy. A to jsem logicky odmítl. Na začátek chci, aby v nervu svalů, a tedy historicky lotos – čakra běhali pulzy z paměti o zdravých svalech, funkčním nervstvu svalů, dlouhověkosti mé existence a vlastní systém duchovna. Ale to už je na vás, co si tam nainstalujete a necháte nainstalovat. Je důležité, co běží ve svalech. Ve svalech a nervstvu svalů běží mikropohyby. Představíte si nějaký pohyb a při meditaci ho zrealizujete jako mikropohyb. Jako kdyby se svaly trhaly, jako kdyby jste to dělali opravdu. Já osobně do paměti všechno speciálně zapisuji, co kde řeknu nebo si přečtu. Toto je nejčastěji otevřený systém ve východních systémech. Toto není čakrový folklór a hraní se na čakra meditaci. Toto není náboženské uctívání lotos – čaker na indický způsob.

Zpět

KUNDALINI
https://en.wikipedia.org/wiki/Kundalini_…
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kundalini_…
WIKI: Kundalini jóga je podle Yogi Bhajan jogínská tradice kombinující meditaci, mantru, fyzickou výuku a dýchací techniky. Hlavním cílem Kundalini jógy je povzbudit plný potenciál lidského vědomí v každém jednotlivci. To znamená rozpoznat naše vědomí, vyladit ho a rozšířit ho do neomezeného vědomí.

KUNDALINI PINTEREST
https://sk.pinterest.com/pin/ASacYMJ774L…

TAPAS
https://en.wikipedia.org/wiki/Tapas_(San…
WIKI: Tapas je sanskrtského slova, které znamená “zahřát”. Vzpomíná i určité duchovní praktiky v indických náboženstvích. V Jainizme odkazuje na asketizmus, v buddhismu k duchovním praktikám včetně meditace a sebekázně, v určitých kontextech termín znamená pokání, zbožnou činnost, jakož i těžkou meditaci.

MÓKŠA
https://en.wikipedia.org/wiki/Moksha
https://cs.wikipedia.org/wiki/M%C3%B3k%C…
WIKI: Mókša znamená ukončení samsáry (koloběhu života). Tento termín se používá především v hinduistických náboženstvích a má velmi blízko k termínu nirvána, který užívají buddhisté. Přestože obě náboženství si kladou za cíl vysvobození ze samsáry, každé z nich nabízí jinou cestu jak tohoto osvobození dosáhnout.

SAMSÁRA
https://en.wikipedia.org/wiki/Sa%E1%B9%8…
WIKI: Samsára je označení pro koncept znovuzrození známý zejména ve východních náboženstvích (hinduismu, buddhismu a džinizme). V těchto náboženstvích je tento koloběh stále nových a nových životů považován za strastiplný, únik z něj je možný prostřednictvím poznání pravé skutečnosti. Tak se dosáhne stav “vysvobození”, který hinduisté označují jako mókša a buddhisté jako nirvána.

Zpět

NÁDÍ
https://en.wikipedia.org/wiki/Nadi_(yoga…
https://cs.wikipedia.org/wiki/N%C3%A1di_…
WIKI: Nádí je sanskrtského slova a znamená trubice nebo kanál. Nádí jsou podle tradičního indického lékařství energetické kanály, jimiž proudí životní energie (prána). V tradiční čínské medicíně se pro nádí používá většinou pojem meridián.

ŠIVA SAMHITA
https://en.wikipedia.org/wiki/Shiva_Samh…
WIKI: Šiva Samhita je sanskrtský text o józe, jehož autor je neznámý. V původním pojednání oslovuje bůh Šiva svůj ženský protějšek (šakti) Párvatí. Šiva Samhita je jeden ze tří nejdůležitějších klasických spisů o Hatha józe.

MANTRA
https://en.wikipedia.org/wiki/Mantra
WIKI: Mantra je hymnus nebo část textu, zejména z Véd, odříkání nebo Intonování jako Zaříkávání nebo modlitba, slovní formule sloužící na zvukovou vibraci, např. aum. Jde o jejich zvukovou hodnotu a podpoření přirozené schopnosti mysli uklidnit se a soustředit se na zvukovou vibraci.

DZOGČHEN
https://en.wikipedia.org/wiki/Dzogchen
WIKI: Dzogčhen překládaný jako “Velká dokonalost” je podle nauk Tibetského buddhismu a Bonu přirozeným prvotním stavem a podstatou mysli všech bytostí a současně také naukou směřující k realizaci tohoto stavu.

LEKNÍN – KVĚT
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lekn%C3%AD…
https://en.wikipedia.org/wiki/Nymphaea_l…
https://en.wikipedia.org/wiki/Nymphaea_c…
WIKI: Leknín posvátný nebo leknín lotosový je vytrvalá vodní bylina s jemně vonnými bílými květy a kulatými plovoucími listy z čeledi leknínové (Nymphaeaceae). Jde o posvátnou rostlinu Egypťanů a Asyřanů (původně zasvěcena bohyni Isis).

Zpět

ANAGARIKA GOVINDA
https://en.wikipedia.org/wiki/Anagarika_…
WIKI: Anagarika Govinda narozen jako Ernst Lothar Hoffman byl německý filozof, představitel tantrického buddhismu, jeden ze zakladatelů meditačního hnutí v rámci buddhismu na Západě, přispěl k prohloubenému porozumění tibetské mystiky, je autorem slavných Základů tibetské mystiky.

LOTOSOVÝ KVĚT
https://cs.wikipedia.org/wiki/Lotos_o%C5…
https://en.wikipedia.org/wiki/Nelumbo_nu…
WIKI: Lotos indický (Nelumbo nucifera) je vodní rostlina z čeladea lotosovitej (Nelumbonaceae). Pochází z indického subkontinentu, kde je často pěstována buddhisty jako mystická rostlina. Hinduisté ho uctívají s božstvy Vishnu a Lakshmi, které se často zobrazují na růžovém lotosu v ikonografii.

LOTOS DROGA
https://en.wikipedia.org/wiki/Nelumbo_nu…
Užíváním drog si poškodíte zdraví a je to nezákonná činnost.
WIKI: Aktivní droga pro Starý Egypt a jeho rituály – Nelumbo nucifera, také známý jako indický lotos, posvátný lotos, je vodní rostlina z čeledi lotosovitých. Pochází z indického subkontinentu, kde je často pěstován buddhisty jako mystická rostlina.

ČAKRA – LOTOS DO SVALŮ
Osoby, které mají věštecky ověřené, že mají otevřené reálné lotosy do svalů.
https://www.youtube.com/watch?v=lBNgnMul…
https://www.youtube.com/watch?v=Fz9FOw9n…
https://www.youtube.com/watch?v=lS3kJlm-…
https://www.youtube.com/watch?v=-ZF-R6c4…
https://www.youtube.com/watch?v=K5_5qaBu…
https://www.youtube.com/watch?v=PVj5sGHk…

Zpět

KINEZIOLOGIE
https://cs.wikipedia.org/wiki/Aplikovan%…
https://en.wikipedia.org/wiki/Applied_ki…
WIKI: Aplikovaná kineziologie je pseudovědecká metoda, která se zabývá diagnostikou a léčením fyzických i duševních poruch a odstraňování problémů při výuce dětí. Se skutečnou, vědeckou kineziologií a tedy se studiem pohybu nemá nic společného.

DELTOVÝ SVAL
https://cs.wikipedia.org/wiki/Deltov%C3%…
https://en.wikipedia.org/wiki/Deltoid_mu…
WIKI: Deltový sval je povrchově uložen plochý kosterní sval, který objímá ramenní kloub. Svým tvarem se podobá trojúhelníku, což připomíná velké písmeno delty. U člověka má tvar části pláště kužele.

VEŠTECTVO SVALŮ – KYVADLO
https://en.wikipedia.org/wiki/Muscle
Svaly a jejich trénování k věštectví.
WIKI: Sval je zřetelně ohraničený útvar svalové tkáně. Jeho nejpodstatnější složkou jsou svalové buňky, které mají schopnost stahu – kontrakce a uvolnění – relaxace. Poznáváme 3 druhy svalů – příčně pruhovaný (kosterní) sval, hladký sval a srdeční sval.
Věštectví
https://en.wikipedia.org/wiki/Divination
WIKI: Jak prohlubovat intuici. Jak pracovat s tarotovými kartami. Praktické zkušenosti. Kyvadlo a svaly. Automatická kresba. Reiki věštecké techniky. Jak se zdokonalovat. Kontrola věšteckého naladění. Zasvěcení. Zlepšování věšteckých technik. Vytvoření automatů na věštecké techniky. Hypnóza a věštecké techniky.

BOULDERING
https://cs.wikipedia.org/wiki/Bouldering
https://en.wikipedia.org/wiki/Bouldering
WIKI: Bouldering je druh lezení provozován bez lana na malých skalních blocích nebo nízkých skalách několik metrů nad zemí. Název pochází z anglického slova boulder ( “balvan”). V současnosti získává velkou popularitu hlavně u začínajících lezců, mj. I díky své nenáročnosti na vybavení a zkušenosti.

Zpět

AKUPRESURA
https://en.wikipedia.org/wiki/Acupressur…
WIKI: Akupresura je tradiční čínská léčba podobná akupunktuře, zakládající se na masírování citlivých bodů v kůži pacienta. Tlak se provádí nejčastěji prsty ruky nebo tupým koncem špičatého předmětu. V určitých případech lze působit na změnu zdravotního stavu i působením tepla a chladu.

PILATES
https://cs.wikipedia.org/wiki/Pilates
https://en.wikipedia.org/wiki/Pilates
WIKI: Pilates je metoda tělesného cvičení, která byla vyvinuta a rozpracována na počátku 20. století Josephem Pilatesem v Německu, Velké Británii a Spojených státech amerických. Pilates byl přesvědčen, že je možné využít mysl na to, aby kontrolovala (a řídila) svaly. Cílem metody Pilates je zlepšit kontrolu nad svým tělem, posílit ho a zlepšit jeho ohebnost.

ŠLACHY
https://en.wikipedia.org/wiki/Tendon
WIKI: Šlacha je anatomická struktura, složená z tuhého uspořádaného vaziva, která u obratlovců tvoří spojení mezi svaly kostry a kostrou. Šlachy se skládají ze svazků rovnoběžně probíhajících kolagenových vláken vytvářejících provazce.

HLADKÉ SVALY
https://en.wikipedia.org/wiki/Smooth_mus…
WIKI: Hladká svalovina je svalová tkáň složené z buněk (myocytů) protáhlého, vřetenovitého tvaru s centrálně uloženým paličkovité jádrem. Hladká svalovina u člověka tvoří stěny většiny orgánů (hlavně těch dutých, např. Střevo, žaludek, tenké střevo). Hladké svaly se vyskytují i v kůži nebo např. v prostatě, děloze, močovodu nebo v oku.

HOROLEZECKÉ SVALY – HLEMÝŽDÍ
https://en.wikipedia.org/wiki/Mountainee…
WIKI: Horolezectví nebo alpinismus je sportovní činnost zaměřená na vystupování a slézání vysokých vrchů a skal. Horolezectví je překonávání skalních a ledovcových horských terénů (skály, ledy, hory) lezením pomocí horolezeckého výstroje.

Zpět

MUDRY
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mudra
http://en.wikipedia.org/wiki/Mudra
WIKI: Mudry jsou důležité při interpretaci mnohých náboženských rituálech, i jako součást některých hinduistických rituálů. Některé mudry jsou předváděny pomocí celého těla, ale k zobrazení většiny z nich jsou například jen ruka a prsty.

ČAKRY
https://en.wikipedia.org/wiki/Chakra
WIKI: Čakry jsou předpokládané body spojení mezi tělem a astrálním tělem. Podle starých indických a tibetských textů je 72 000 až 350 000 čaker. Sedm čaker se označuje jako hlavní energetická centra.

MARATON
https://cs.wikipedia.org/wiki/Maratonsk%…
https://en.wikipedia.org/wiki/Marathon
WIKI: Maratón nebo maratónský běh je běh na dlouhou vzdálenost 42,195 km, druhá nejdelší atletická disciplína na programu olympijských her. Slovo maratón se také obecně používá pro označení dlouhých a vytrvalostní náročných akcí sportovního i jiného charakteru.

Zpět

Maratonci
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ma…
WIKI: Toto je seznam maratonce, kteří jsou sportovci pozoruhodní pro své úspěchy v maratonu.

Haile Gebrselassie
https://cs.wikipedia.org/wiki/Haile_Gebr…
https://en.wikipedia.org/wiki/Haile_Gebr…
WIKI: Haile Gebrselassie je etiopský sportovec – běžec, atlet protékající na středních a dlouhých tratích jako na dráze, tak na silnici, ale i v přespolní běhu, dvojnásobný olympijský vítěz v běhu na 10 000 metrů.

Dennis Kipruto Kimetto
https://cs.wikipedia.org/wiki/Dennis_Kim…
https://en.wikipedia.org/wiki/Dennis_Kip…
WIKI: Dennis Kipruto Kimetto nebo Dennis Kipruto Koech je keňský vytrvalecký běžec. Je držitel světového rekordu v maratonu a na 25 kilometrů.

Paula Jane Radcliffová
https://cs.wikipedia.org/wiki/Paula_Radc…
https://en.wikipedia.org/wiki/Paula_Radc…
WIKI: Paula Jane Radcliffová je britská atletka, běžkyně, která se věnuje dlouhým tratím, drží světový rekord na maratonské trati, i několik dalších světových rekordů na méně oficiálních tratích či v neoficiálních mezičasech.

Kenenisa Bekele
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kenenisa_B…
https://en.wikipedia.org/wiki/Kenenisa_B…
WIKI: Kenenisa Bekele je etiopský vytrvalostní běžec, který se stal jedním z nejlepších běžeckých vytrvalců světa, mnohonásobným zlatým medailistou z velkých soutěží i světovým rekordmanem. Jde také o jedenáctinásobný mistra světa v přespolní běhu.

Geoffrey Kirui
https://en.wikipedia.org/wiki/Geoffrey_K…
WIKI: Geoffrey Kirui je keňský atlet, který se specializuje na dlouhé tratě. V roce 2012 obsadil třetí místo v závodě na 10 000 metrů na juniorských světových šampionátech. Jeho největším úspěchem se stal titul mistra světa v maratonu, který vybojoval v srpnu 2017 v Londýně.

Zpět

VIDEA KINEZIOLOGIE
https://www.youtube.com/watch?v=uk9WMMQz…
https://www.youtube.com/watch?v=mJm3bU48…
https://www.youtube.com/watch?v=CeeVfjwn…
https://www.youtube.com/watch?v=56moeNkl…
https://www.youtube.com/watch?v=WmEYjLkk…
https://www.youtube.com/watch?v=lnIct6VS…
https://www.youtube.com/watch?v=jvB6CIoA…

https://www.youtube.com/watch?v=14e1ZHg7…
https://www.youtube.com/watch?v=ULQLkojp…
https://www.youtube.com/watch?v=WJC4b45p…
https://www.youtube.com/watch?v=gEcyh6Zm…
https://www.youtube.com/watch?v=eYb6_w5n…

VIDEA KVĚT LOTOS
https://www.youtube.com/watch?v=vNfvKGM8…
https://www.youtube.com/watch?v=KlPvSuIK…
https://www.youtube.com/watch?v=IcR-9HV2…
https://www.youtube.com/watch?v=xLzKHUBl…
https://www.youtube.com/watch?v=yre44Jqr…
https://www.youtube.com/watch?v=JbeRRAva…
https://www.youtube.com/watch?v=_E3IeW0v…

https://www.youtube.com/watch?v=lGbAiDHN…
https://www.youtube.com/watch?v=ASH_-bHQ…
https://www.youtube.com/watch?v=W0QXInZl…
https://www.youtube.com/watch?v=BvrIxaHT…
https://www.youtube.com/watch?v=Nbeyi5ZH…
https://www.youtube.com/watch?v=rIqJCbSj…
https://www.youtube.com/watch?v=g-gVaKs1…

https://www.youtube.com/watch?v=tJZki5Z4…
https://www.youtube.com/watch?v=HXJxr77M…
https://www.youtube.com/watch?v=Cw_-DxVn…
https://www.youtube.com/watch?v=xLzKHUBl…

VIDEA LOTOS ČAKRA
https://www.youtube.com/watch?v=lBNgnMul…
https://www.youtube.com/watch?v=Fz9FOw9n…
https://www.youtube.com/watch?v=lS3kJlm-…
https://www.youtube.com/watch?v=-ZF-R6c4…
https://www.youtube.com/watch?v=K5_5qaBu…
https://www.youtube.com/watch?v=PVj5sGHk…

VIDEA SVALY TĚLA – HRUDNÍK
https://www.youtube.com/watch?v=EfYeL2FY…
https://www.youtube.com/watch?v=9_h0bCLc…
https://www.youtube.com/watch?v=GQ5S_uhn…
https://www.youtube.com/watch?v=7Ox-NOJM…
https://www.youtube.com/watch?v=59su6EJG…
https://www.youtube.com/watch?v=KhgO1OQv…
https://www.youtube.com/watch?v=2fy7zMVk…

https://www.youtube.com/watch?v=RHJwCzzW…
https://www.youtube.com/watch?v=ZRfa9GCU…
https://www.youtube.com/watch?v=aLjivfG7…
https://www.youtube.com/watch?v=-3G3JwZA…
https://www.youtube.com/watch?v=F2sSVWEd…

Zpět

Comments are closed