Reiki krab

Datum sběru: 28.10.2015
Strana 1 z přibližně 397 výsledků
.
Reiki krab
.
reiki-1
.
.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki krab? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
SRT
.
Spiritual Response Therapy (zkratka SRT) je spirituální terapie, jejímž autorem je Robert E. Detzler (4.7.1926 – 2.4.2013), původním povoláním kazatel, učitel a poradce, který spolu se svou ženou Mary Ann založili The Spiritual Response Association – sdružení , které má dnes spolupracovníků po celém světě. Metoda využívá komunikaci s duchovními bytostmi, cílem je ve spolupráci s nimi prozkoumat a odstranit různé psychické zranění a podvědomé bloky, které člověku brání na cestě k sebaaktualizácii.
KOLEKCE 23 VIDEÍ MARTIAN METEORITE
KOLEKCE 61 VIDEÍ SRT METÓDA KRABA
1.ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
2.ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=yFXrMoNw…

Saša Pueblo

Pokračujeme v sérii reiki pro praktické léčitelství, esoteriku a duchovno. Saša Pueblo má za sebou 20 let zkoumání a testování ezoteriky, léčitelství a celkově duchovního světa. Po tomto období nastala potřeba přejít z bádání a testování duchovna do samotné praxe. Pro esoterickou praxi si Saša Pueblo vědomě a logicky vybral reiki. Hovoříme o reiki platformě. Na této platformě reiki lze praktikovat skoro všechny druhy duchovních aktivit. Proč se pro duchovní praxi vybralo právě reiki? Reiki v zásadě dovoluje jedinečnou záležitost a to přenos zkušeností z jedné osoby na jinou osobu. Tedy zasvěcená osoba nemusí tolik dřít, meditovat a snažit se jako její předchůdci. Je zde možnost zkopírovat potenciál jednoho reikistu a přenést jej přes zasvěcení na jiného esoterika, co dělá reiki systém jedinečným pro praktickou činnost v oblasti celého duchovna.

Saša Pueblo z hrobného místa daného mrtvého reikistu prostě zkopíruje jeho objekt a instaluje si ho do svého systému. Nemáme zde na mysli uložení do paměti, ale uložení do aury, kde je trvale umístěn po takovém druhu zasvěcení. Saša Pueblo umí i ze žijícího reikistu zkopírovat jeho objekt z aury a přenést ho na sebe nebo na jinou osobu. Je to možné z toho důvodu, že pokud se někdo v životě intenzivně zabývá meteority, tak během života vytvoří nad svou hlavu specifický objekt. Takový objekt tvoří i lidé pracující s přírodně radioaktivním smolincem, ale také s uranem a podobnými radioaktivními látkami, případně pracují s jaderným materiálem, nebo prostě byli takoví jedinci ozáření. Například nad hrobnými místy těch, co zemřeli na radiační ozáření v Černobylu, se vykazuje něco jako objekt ducha. Vnímatelný objekt pro věštecky nebo senzibilně nadanou osobu. Tedy předpokládáme, že meteorit a lidská psychika vytváří určité vzájemné přemostění a výsledek je kotúčovitý objekt v auře nad hlavou esoterika nebo každého reikistu, který byl zasvěcen jiným reikistou.

Jedinečnost přístupu Sašu Puebla je v tom, že nekopíruje své objekty a své stavy, ale zasvěcované osobě dává vytvořené kopie objektů zemřelých reikistů. Tedy Saša Pueblo a jím zasvěcené osoby obdrželi kopii objektu Mikao Usuiho a podobných jedinců v Japonsku. Dále se takto zkopíroval objekt Chujiro Hayashiho a dalších asi 20 vojenských lékařů, jejichž zasvětil přímo Mikao Usui. Stejně se zkopíroval objekt autistického mnicha z Japonska, který za svůj život nedělal nic jiného jen se dotýkal meteoritů a žil v prostředí meteoritů. A tento mnich zasvětil v Japonsku všech podobných jako byl Mikao Usui.

Saša Pueblo vyhledal záznam autistického mnicha z Japonska ve světě mrtvých vzpomínek, prostor 10 umocněné na minus -30 metru. Saša Pueblo věděl, že autistický jedinci, kteří se celý život věnovali jednomu objektu, si po smrti uchovají své vzpomínky vcelku. A tak Saša Pueblo uložil do sebe jeho posmrtný záznam a aktivizoval ho. Jde o vzpomínky daného mnicha a nikoli jeho posmrtných objektů nad hrobným místem. Proč ho mohl do sebe stáhnout a jak to udělal? Saša Pueblo mnoho let cvičí rané stadia klinické smrti, umí vstupovat do světa mrtvých vzpomínek a asi 20 let do tohoto prostředí budoval inteligentní bytost, kterou nazývá KVANTOVANÁ DUŠE. Tato bytost je zároveň archiv vzpomínek Sašu Puebla, které se po jeho smrti nerozpadnou a zůstanou vcelku i s určitým stupněm vědomé inteligence. Samozřejmě, že Saša Pueblo zemře jako každá osoba a také ztratí své vědomí uložené na neuronech. To se musí. Saša Pueblo nemá k dispozici jako živá osoba 4 miliardy let života. A tak může vytvořit ve světě mrtvých pouze inteligentní systém, který uchová jeho vzpomínky po jeho fyzické smrti. A kvantovaná duše jako inteligentní objekt bude pokračovat ve vývoji směřujícím k návratu vědomí Sašu Puebla. Chce to však mnoho času a bude se počítat na miliardy světelných let.

Klasické reiki začalo kdesi u Japonky Hawayo Takata a od ní se traduje linie neustálého zasvěcování do systému reiki. I mrtvá Hawayo Takata má nad svým hrobným místem objekt reiki. Základem tohoto reiki objektu je japonský mnich a pak i Mikao Usui, Chujiro Hayashi a Hawayo Takata a všechny reiki objekty nad hlavami živých esoteriků nebo nad hrobnými místy mrtvých esoteriků. V některých případech se nad hrobem pohřbeného reikistu objekt nenachází, ale to neznamená, že tento objekt zanikl. Pouze si ho někdo nezkopíroval, ale rovnou vzal do svého aurického prostředí nad hlavou.

Samozřejmě, linie japonského reiki není jediná linie, která existuje. Máme tu druhou linii jdoucí z Tibetu a v zásadě všichni lámové mají nad sebou tento reiki objekt. Ale není inspirovaný Japonskem, ale samotnou praxí tibetských lámů. Po smrti duchovního lámu se objekt z jeho hrobného místa odebere, ale i všechny vzpomínky a vloží se do mladého chlapce vybraného za účelem něčeho jako reinkarnace. Třetí druh reiki jde ze samotných filipínských léčitelů, kde na začátku filipínské linie stojí Evropan, pravděpodobně vyznavač určité formy východního křesťanství operující právě s velkým meteoritem a vytváří výsostně léčivý systém nad svou hlavou. Tento objekt není nad jeho hrobným místem, přivlastnil si ho jeden z filipínských léčitelů a zkopíroval ho dalším filipínským léčitelům. Tak zato zde máme 3 silné linie reiki, se kterými se můžete setkat v běžné praxi.

Pojďme se však věnovat reiki systému, který si zašel se svou platformou k systému SRT a podobným systémem. Překvapivě v tomto případě nekončíme například v Japonsku ani v Tibetu, ale v Americe a u systému SRT, RUŠ, SPR, LSVJ, SRT, SPR, EFT. Možná časem najdeme i jiné podobné systémy. Z těchto systémů Saša Pueblo vytvoří reiki platformu s názvem SRZ – Spiritual Reiki Zasvěcení.

Tato platforma Reiki SRZ převezme potenciál zakladatelů těchto metod. Zatím víme o dvou zakladatelích z USA a to je R.E.Detzler a Gary Graig. Proč tyto systémy zaujaly Sašu Puebla? Protože jeho snahou je seskupit jedinců, kteří v sobě mají otevřeny předhistorické struktury, které popisuje evoluční medicína. A ta jednoznačně mluví a popisuje v lidském těle kolem 200 předhistorických struktur. A právě systémy SRT a další směřují k otevření těchto předhistorických struktur a rozvinuli metodiku, jak mantrami a vibracemi otevřít tyto předhistorické struktury. Stejně bychom mohli takových jedinců najít iv Indii. Pro všechny takové jedince začneme používat pojmenování mantra MAN – SAI BABA.

V případě reiki krab – SRZ jsme získali dvě hrobní místa jedinců, kteří hráli na hudební nástroje vyrobené ze slitin, do kterých se přidávalo meteoritické železo. Je třeba, abychom získali takových jedinců, neboť během života hráli na tyto hudební nástroje a přirozeně nad svými hrobnými místy nechali reiki objekty. A též v tomto případě nám jde o jejich zkopírování. Tedy měli jsme zde hrobní místo Tibeťana, který během života hrál na meteoritických mísách. A Američana, kterého v Indii zasvětil tento Tibeťan. Dal mu nad jeho hlavu reiki objekt, vnímatelný pouze senzibilně a věštecky vybavenými jedinci a přišlo k jeho kopírování a předávání.

Zkopírování reiki objektů do aury zasvěcovaným osobám není jediný způsob, jak si otevřít předhistorickou strukturu kraba v oblasti krku a hrudi. Už samotné mírné otevření buněk předhistorického kraba vede k tvorbě rezonancí a specifických vibrací a ty nejlepší otevírají i další předhistorické struktury v lidském těle. Je zde možnost silně se věnovat tibetským a indickým mantrám. Skutečné indické mantry rezonují v aktivizované formě předhistorického kraba. Je zde možnost cvičit hlasivky a také plicní membrány v alveolech k tvorbě vibrací. Je zde přístroj Tens na slabý elektrický proud. Je tu psychowalkman. Jsou tu přístroje k diagnostikování pomocí pulzů jako přístroj Diacom. Tedy je zde možnost vytvářet přírodní vibrace a technické vibrace. Je možné hrát na tibetských mísách, které by měly být z meteoritického železa. Je zde možnost hrát na glass harmoniku ze skelných kotoučů. Poslouchat zvuky delfínů, velryb, vorvaňů. Věnovat se kineziologii a reakci svalů. Věnovat se kyvadlu s meteoritem. Věnovat se proutkařství. Nikdy nedělejte tak, abyste si poškozovaly nervová zakončení, a tak vytvářely frekvence a vibrace ve svém těle. Stejně můžete dosáhnout rezonování vibrací i na blanách lidského těla jako je pobřišnice, mozkové blány a blány na svalech. Vše prospěje k dalším možnostem v reiki systémech. 

.
SRT metoda
.
Robert E. Detzler USA – SRT
Videa Robert Detzler – oficiální zakladatel
YOUTUBE KANÁL SRT

https://www.youtube.com/user/ToddAtwoodC…
BLOG: Autorom metódy SRT je Robert E. Detzler. SRT – Spiritual Response Therapy je metóda, ktorá pomáha lepšie pochopiť cestu duše a osvetľuje fyzické, mentálne a emocionálne zážitky, ktoré nás na nej stretávajú.

Zpět

SRT varianty
.
http://www.silmarino.cz/index.php?typ=SD…
BLOG: Metoda SRT – Spiritual Response Therapy (dále jen SRT), je metoda duchovního léčení, princip práce spočívá v napojení av komunikaci s tzv. Vyšším Já. Odstraní se blokující energie, často o nich na vědomé úrovni ani nevíme. Tělo pak může pracovat efektivněji, rychleji regenerovat a úspěšně čelit mnoha onemocněním.
.
RUŠ
http://www.liecenie.info/duchovne-terapi…
BLOG: Metoda RUS – Rychlá a Účinná změna Skutečnosti je technika práce s lidským podvědomím. Je to nová, moderní, jednoduchá, praktická a věcná metoda pro nový věk.
.
https://www.youtube.com/watch?v=nBljrm0r…
BLOG: Metoda SPR – Spiritual Restructuring navazuje na metodu SRT a rozšiřuje ji o možnosti korigování problémů souvisejících s fyzickým tělem.
.

LSVJ
http://www.shamballa-reiki.cz/rozsirujic…
BLOG: Metoda LSVJ je nová metoda spirituálního léčení prostřednictvím Vyššího Já (sboru duchovních bytostí). Jde v podstatě o rozšířenou metodu SRT (Spiritual Response Therapy)..

S.R.T. 
http://cestakduze.webnode.cz/terapie-s-r…
BLOG: Metoda S.R.T. je způsob napojení se na to, co nazýváme Vyšším Já, naladit se na jemné impulsy a energie, kterou nám Vyšší Já posílá, být v klidu, umět dávat správné otázky a vnímat na ně správné odpovědi.
.
http://www.amicusmind.sk/metoda
BLOG: SpR je účinná metoda odstraňování bolestí na fyzickém těle. Pracuje se s kyvadlem, i na dálku. Řeší se téměř všechny problémy pohybového aparátu, korekce očí, lymfatické uzliny, vnitřní orgány, paraziti.
.
.
http://www.eft.cz/
Institut energetické psychologie
EFT – Jiří Kadlec
Seznam terapeutů
Videa Metoda EFT
WIKI: Emotional Freedom Techniques – EFT , čili techniky emoční svobody jsou v podstatě psychologickou formou akupunktury, založené na objevu, že příčinou negativních emocí je porucha v tělesném energetickém systému.
.
Silva
.
https://facearcane.apoort.net/?s=silvova…
WIKI: Silvova metoda směřuje hlavně do oblasti osobnostního rozvoje, jak se dobře učit, jak si dobře paměť, případně pomáhá lidem při překonávání různých návyků jako je kouření. Silvova metoda je vhodná zejména pro lidi, kteří chtějí dosahovat určité cíle. V modernější podobě se používá psychowalkman. Specialitou je poslech různých druhů zvukových frekvencí.
One brain
.
https://facearcane.apoort.net/?s=one+bra…
WIKI: Metoda One Brain je jemný a nenásilný způsob jak identifikovat a uvolnit stres, nezaměřuje na problémy nebo symptomy, ale na příčinu problémů. Svalovým testem lze identifikovat věk příčiny emocionálního stresu. Název této alternativní terapie je odvozen od slova one brain (jeden mozek), což znamená, že mozek funguje ideální tehdy, když spolu pravá a levá hemisféra dokonale spolupracují.
VIDEA KINESIOLOGY ONE BRAIN
.
Kineziologie
.
WIKI: Kineziologie se zabývá fyziologickými, mechanickými a psychologickými mechanismy. Studium lidského a zvířecího pohybu se provádí pomocí systému sledování pohybu, elektrofyziologie svalové a mozkové aktivity, různých metod monitorování fyziologických funkcí a jiných behaviorálních a kognitivních výzkumných technik.
.
.
Prehistorická struktura krab v krku
.
Evoluční genetika
http://cs.wikipedia.org/wiki/Chromozom
WIKI: Abychom lépe pochopili základ co je to čakra, co je to čakrový bod, třeba si seběhnout do vědy zvané Evoluce člověka, která popisuje, že lidské tělo je muzeum asi 200 zakrněním orgánů, které lze aktivovat, propojit na lidské orgány a případně tyto zakrňují orgány využít i pro jiné účely než původně fungovaly. Hlavně na mimořádné schopnosti.
.
VIDEA EVOLUČNÍ DNA
.
Vestigiality
.
Vestigiality – zbytkové struktury
http://en.wikipedia.org/wiki/Atavism
WIKI: Průlom do chápání čaker je ukryt ve vědě zvané Evoluce člověka. Bude trvat pár let, než reiki systémem a reiki meditací dokážeme otevřít všech 200 zakrněním orgánů a najdeme pro ně vhodné využití pro zdraví a dlouhověkost.
Duchovní bytosti a kyvadlo s meteoritem
.
Božstva
V náboženské víře, božstvo je nadpřirozená bytost, některé náboženství mají jedno nejvyšší božstvo, zatímco jiní mají více božstev různých druhů. Božské věci jsou považovány za věčné a se sídlem v pravdě, zatímco hmotné věci jsou považovány za efemérní.
Bůh
Bůh je termín, který často označuje nejvyšší bytost, podle věřících lidí je vládcem nebo stvořitelem světa nebo je světu imanentní. Koncepce jediného Boha je charakteristická pro monoteismus (proto se slovo Bůh píše s velkým písmenem), i když některé formy monoteismu nelze vždy přesně odlišit od některých forem polytheismu.
Stvořitel
Stvořitel je původce, tvůrce, v náboženství původce světa, Bůh. V baroku panoval názor, že stvořitel je zdroj a původ kosmu, k němu kosmos zase směřuje a vrací se.
Andělé
WIKI: Andělé se vyskytují i v Bibli, ale hodně se o nich nemluví. Existence andělů nikdy nebyla v Bibli samostatnou tématem. První nákresy andělů můžeme najít už ve starém Egyptě. Už tehdy je pokládali za prostředníků mezi bohy a člověkem. Znázorňovaly se jako okřídlené zvíře s lidskou tváří.
Víly
http://goo.gl/CsSql5
WIKI: Víla je ve slovanské mytologii mytologická bytost v podobě krásné děvy, ženy, žijící obvykle v lesích nebo ve vodě. Jiné názvy jsou samovily, nebo samodivy. U východních Slovanů je nahradili Rusalky. Víra v podobné bytosti je ale rozšířená po celé Evropě.
Rusalky
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rusalka
WIKI: Rusalka je ženská vodní bytost ve slovanské mytologii, často se vyskytující iv lidových pohádkách. V mnohém připomíná nymfu, s tím rozdílem, že její život je spjat především s vodou. Uctívali jejich východní a jižní Slované.
Elfové
https://en.wikipedia.org/wiki/Elf
WIKI: Elfové jsou různé typy kouzelných duchů v germánském bájosloví. Elfové jsou světelných a tmaví, mohou to být i duchové mrtvých nebo domácí a ochranných duchové a pod.
Trpaslíci
https://en.wikipedia.org/wiki/Dwarf_(myt…
WIKI: Trpaslíci jsou vždy zmiňovaní jako bytosti malého vzrůstu. V maximální výšce 1,50 m. Nechávají si narůst dlouhé brady, jsou velmi těžcí a silní. Žijí především v horách pokrytých sněhem a domy si dělají ve skalních stěnách.
Nymfy
https://en.wikipedia.org/wiki/Nymph
WIKI: Nymfy – dívky, víly, nevěsty, byly v řecké a římské mytologii smrtelné, nižší bohyně, ochránkyně míst, sídlili v horách, lesích, na loukách, v jeskyních, nad řekami, vřídly a morami.Okrem toho, že umírali, byli dlouhověkými a věčně mladými bytostmi.
Dryády
https://sk.wikipedia.org/wiki/Dry%C3%A1d…
WIKI: Dryády jsou v řecké mytologii lesní nymfy, žili v lesích iv jednotlivých stromech, od kterých bylo většinou odvozeny i jejich jméno.
Mořská panna
https://en.wikipedia.org/wiki/Mermaid
WIKI: Mořská panna je mytologická vodní bytost s ženskou hlavou a tělem a ocasem ryby. Tak jako sirény, mořské panny někdy svádějí a lákají lidi svým zpěvem skočit do moře, kde se buď utopí nebo jsou uneseni do podmořského království.
Vodník
WIKI: Vodník nebo starší Vodnář slovanská pohádková bytost žijící ve vodě, zobrazovaná např. v podobě malého, ošklivého muže s dlouhými vlasy.
Nemrtvý
WIKI: Nemrtvý, oživený mrtvý nebo také Revenant je bytost, která byla po své smrti nějakým způsobem přivedena zpět do světa živých. Nemrtví se vyskytují v pověstech většiny kultur – vyjadřují přirozený ambivalentní vztah člověka k smrti blízké osoby. Člověk vzpomíná na prožité zážitky se zesnulým, pociťuje ztrátu, ale zároveň v něm smrt vzbuzuje úzkost, mrtvola je studená, rozkládá se, působí strašidelně.
Démon
WIKI: Démon je v mytologii a náboženských představách bytost nebo nadpřirozená síla, lidem prospěšná nebo škodlivá. Démon je v křesťanství ďábel, zlý duch, svůdce. Knížetem démonů je Belzebub. například ďábel.
Bílá paní
https://en.wikipedia.org/wiki/White_Lady…
WIKI: Bílá paní je v pověstech, případně i pohádkách nadpřirozená bytost oblečená v bílém a zjevující se na hradech, zámcích či jako duch nějaké zemřelé ženy.
Bludička
https://en.wikipedia.org/wiki/Will-o%27-…
WIKI: Bludička je nadpřirozená bytost, také světelný jev, objevuje se v noci, především v močálech a svádí pocestných ze správného směru.
Přízrak
https://en.wikipedia.org/wiki/Ghost
WIKI: Přízrak zda duch je typ fyzické, či nadpřirozené bytosti, tvořený hmotou mlhovitej konzistence. Duchové osob obvykle mají sídlit tam, kde zemřeli nepřirozenou smrtí nebo se neodpoutali od svého fyzického těla. Mají se nacházet v městech, v přírodě, nejčastěji však na hřbitovech nebo ve starých budovách.
Hlasivky
.
https://www.google.sk/#q=hlasivky+site:w…
WIKI: Hlasivky jsou to složené útvary v hrtanu, skládající se z hlasivkového svalu, kterým se připojují na krhlovité chrupavky a vytvářejí hlas. Štěrbinu mezi hlasivkami ohraničují i ??vnitřní plochy krhlovitých chrupavek. Tyto chrupavky se svými pohyby při fonácii přibližují nebo oddalují.
 .
VIDEA SPEKTROGRAM CODE
Zvuk
WIKI: Zvuk je každé podélně mechanické vlnění v látkovém prostředí, které je schopné vyvolat v lidském uchu sluchový vjem. Frekvence tohoto vlnění, které je člověk schopen vnímat, jsou značně individuální a leží v intervalu přibližně 16 Hz až 20 000 Hz..
Přírodní zvuky
https://en.wikipedia.org/wiki/Natural_so…
WIKI: V přírodě můžeme slyšet zvuky jako šum řeky, stromů, deště, zurčení potůčku, zpěv ptáků, hřmění, hučení moře..
Technické zvuky
https://en.wikipedia.org/wiki/Noise_(dis…
WIKI: Průmyslový hluk, hluk letadel dopravní hluk, alarmy, hluk ledničky nebo klimatizace, hluk napájecích zdrojů, motorů, v akustice šum obrazu, v elektronice týkající se elektronických obvodů.
Myšlení ve zvukové podobě
http://en.wikipedia.org/wiki/Thought
WIKI: Myšlenka nebo i nápad, je psychický obsah, akt nebo výsledek myšlení. Myšlenky jsou obsahy vědomí (významové útvary), jako soudy nebo pojmy. Smyslově vnímatelným způsobem vyjádření myšlenky je věta.
Tón
https://apoort.net/esoterika/reiki-mantr…
WIKI: Za tón je považován každý zvuk se stálou frekvencí. Tón je základním stavebním kamenem vší hudby, tóny zajímají v hudbě většinu prostoru. Jednotlivé různé tóny se liší frekvencí.
Hudební nástroj
https://en.wikipedia.org/wiki/Musical_in…
WIKI: Hudební nástroj je zařízení (nástroj) pro udávání tónů a zvuků používaných v hudbě. Téměř vše, co vydává zvuk, může být použito jako hudební nástroj. Známe samozvučné hudební nástroje, kde vzniká tón chvěním – gong, xylofon, vibrafon, triangl. Blanozvučné – tóny se tvoří rozechvěním blány, patří sem bubny, tamburíny, Darbuka. Strunné, kde se tón vytváří chvěním struny, patří sem housle, viola, violoncello, kontrabas atd.
.
.
Membrány těla
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Membrane_(…
WIKI: Membrána (latinsky membrana, někdy též blána nebo diafragma) je tenká struktura tvořící rozhraní mezi prostředími. Pro membrány je typická pružnost a často také schopnost selektivní propustnosti.
Buněčné membrány
https://cs.wikipedia.org/wiki/Bun%C4%9B%…
WIKI: Buněčné membrány jsou membrány, které se vyskytují v buňce. Rozlišujeme cytoplazmatickou membránu, která odděluje buňku od okolního prostředí a ostatní membrány, které jsou součástí různých organel, vezikulů, či jiných struktur.
Cytoplazmatická membrána
https://en.wikipedia.org/wiki/Cell_membr…
WIKI: Cytoplazmatická membrána (jiné názvy buněčná membrána, plazmatická membrána, plazmalema, plazmolema) je druh biologické membrány. Je to 6-10 nm tenká vrstva ohraničující živý obsah buněk a tvořící hranici mezi buňkou a jejím okolím, zároveň zabezpečující kontakt s vnějším prostředím.
Biologická membrána
https://www.google.sk/#q=membrana+site:w…
WIKI: Biologická membrána (jiné názvy: biomembrán, membrána, buněčná membrána) je stavební a funkční prvek všech buněk a součást velkého počtu organel, který sestává převážně z tuků a bílkovin.
.
.
Hlas
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Human_voic…
WIKI: Hlas je zvukový projev lidí a mnoha zvířat vytvářený hlasovými orgány. Je akustickým základem lidské řeči a zpěvu. Základní tón vzniká v hrtanu rozkmitáním hlasivek proudem vzduchu z plic, zesiluje se soustavou rezonančních dutin v hrudníku a hlavě.
Fonetika
https://en.wikipedia.org/wiki/Phonetics
WIKI: Fonetika je přírodní věda, zkoumá zvuky, třídí je a klasifikuje. Fonetika zkoumá zvukovou stránku jazyka z různých aspektů, tedy hlavně fyziologickou činnost mluvidel a akustickou podstatu zvuků.
Alveolky v plicích
.
https://apoort.net/esoterika/plice/
WIKI: Plicní sklípky nebo (plicní) alveola je kulovitý útvar v plicích, je prostoupena množstvím krevních kapilár na vychytávání kyslíku z vdechnutého vzduchu. Dospělé osoby mají asi 300 milionů alveolů.
.
Přístroje
.
Psychowalkman
https://www.cimax.sk/lieky/relaxacia-rel…
WIKI: Psychowalkman (audiovizuální stimulační přístroj, AVS) je přístroj, který světelnými záblesky a zvukovým šumem stimuluje mozek a tak ovlivňuje jeho chování.
Přístroj Tens.
https://www.cimax.sk/lieky/masazne-prist…
WIKI: TENS, transkutánní elektrická stimulace nervů – elektrické stimulaci nervů přes pokožku. Používá se k léčení bolestivých stavů, ke zmírnění a odstranění chronických a akutních bolestí zad, končetin a kloubů, k léčbě poruch prokrvení.
Prístroj diacom
https://www.cimax.sk/lieky/diagnosticke-…
WIKI: Diacom byl vyvinut kosmickým výzkumným programem pro diagnostiku a léčbu poruch zdravotního stavu kosmonautů. Dokáže neinvazivní technologií komunikovat s mozkem vyšetřovaného pomocí elektromagnetických vln, vysílaných mozkem (podobně, ale přece jinak, než EKG a EEG).
EEG přístroj
WIKI: Elektroencefalogram (zkráceně EEG) je zaznamenávání elektrického potenciálu způsobeného mozkovou aktivitou. Tento záznam je zhotoven elektroencefalogramom.
Plazmová lampa
https://en.wikipedia.org/wiki/Plasma_glo…
WIKI: Plazmová lampa je druh dekorativního osvětlovacího tělesa. Jedná se o skleněnou kouli plněnou inertním plynem, tlak plynu je nízký, v komerčně vyráběných plazmových lampách se pohybuje kolem jedné setiny atmosféry. Uprostřed se nachází kovová elektroda připojena na vysokonapěťový transformátor pracující se střídavým proudem. Po zapnutí vzniká v plynu mnohonásobný výboj mezi elektrodou a skleněným povrchem.
Přístroj ultrazvuk
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultrasound
WIKI: Ultrazvuk jsou mechanické kmity prostředí s frekvencí vyšší než je schopno slyšet lidské ucho, tedy přibližně nad 20 kHz (20000 Hz). Ultrazvuk s frekvencemi od 1012 do 1014 Hz se označuje také jako hyperzvuky. Ultrazvuk umí produkovat a používat různé živočichy, např. netopýři ho využívají na lov a orientaci v prostoru, podobně i delfíni využívají ultrazvuk na orientaci a lov.
.
Netopýr, delfín, kosatka, velryba
.
Netopýr
https://www.google.sk/#q=netopier+site:w…
WIKI: Netopýři se vyznačují přeměnou předních nohou na křídla. Vznikly na rozdíl od ptáků prodloužením kostí ruční části, zejména článků prstů zápěstí. Mezi nimi a ostatními kostmi končetin a ocasu je patagium (pružná a jemná létací blána). Křídla sestávají z patagia a zmíněných kostí..
Delfín
https://apoort.net/esoterika/reiki-andel…
WIKI: Delfín obyčejný je rozšířen téměř ve všech mořích od tropického po mírné pásmo. Žije zejména v pobřežních vodách, kde je dostatek potravy. Je nejpočetnějším druhem delfína. Velikost populace je neznámá, odhaduje se na několik milionů jedinců.
VIDEA BELUGA SOUNDS
Velryba
https://www.youtube.com/results?search_q…
WIKI: Tělo velryby je vřetenovité (vřetenovité). Forelimbs jsou upraveny do ploutví. Malé zadní končetiny jsou zakrnělé, ocas má horizontální. Velryby jsou téměř bez srsti, a jsou izolovány od chladiče vody, kterou obývají silnou vrstvou velrybího tuku.
Tibetské mísy
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Singing_bo…
WIKI: Tibetská mísa nebo také zpívající mísa je tradiční ozvučný lidový nástroj ze slitiny sedmi kovů ve tvaru mísy. Existuje mnoho druhů tibetských mís – velká chrámová mísa, “talíř” tzv. cestovní mísa nebo univerzální zpívající mísa. Každá mísa má trochu jiný tón.
.
VIDEA TIBETSKÉ MÍSY
.
.
VIDEA SKLENĚNÉ MÍSY
Zpívající mísy jsou nejčastěji vyrobeny z křemenného krystalu.
.
CRYSTAL SINGING BOWL
Glass harmonic
.
https://www.fi.edu/history-resources/fra…
WIKI: Přístroj ze skleněných částí, na kterých se hraje mokrými prsty. Pro nás je důležité, že tyto zvuky vytvořené na skle jako rezonance, mimořádně dobře pronikají do kostí. Esoterik praktikující reiki do kostí využije všechny druhy meditací, které mu dovolí proniknout do kostí a usadit se zde vědomím. Dokázat tuto oblast osobně poznat, ozdravit a pak s tím pomáhat ostatním.
.
VIDEA GLASS HARMONIC
.
Glass harp
http://www.tvrtm.cz/ve-sklenenem-mesteck…
WIKI: Magnetický léčitel Mesmer, který experimentoval s magnety a elektromagnety na sobě a na jiných lidech, používal při otevírání vědomí do kostí a léčbě člověka i hudební efekty právě na skleněném materiálu. Jde v zásadě o rezonance, které jsou schopny pronikat do kostí a přemosťovat lidské neurony a buňky kostí. A to potřebujeme na průnik do kostí jako sůl nad zlato.
VIDEA CRISTAL BASCHET
.
.
Zvuky Kosmos
.
https://wp.apoort.net/kozmos-10-2013/
WIKI: Vesmírné objekty, jakož i samotný vesmír vydávají obrovské množství zvuků, které se dají zachytit. Je to množství rádiových vln, ionizujícího záření a plazmových vln, které vědci z NASA dokázali překonvertovat do zvukového záznamu.
Kmitání
.
https://www.google.sk/search?q=Kmitanie+…
WIKI: Kmitání nebo oscilace je pohyb fyzikální soustavy, při kterém se systém po vychýlení vždy vrátí do rovnovážné polohy. Jedna změna v rámci kmitání se nazývá i kmit. Perioda je čas, za který soustava vykoná jeden kmit, frekvence je počet kmitů za jednu sekundu.
.
Ultrazvuk ošetření
.
Ultrazvuk
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultrasound
WIKI: Ultrazvuk jsou mechanické kmity prostředí s frekvencí vyšší, než je schopno slyšet lidské ucho, tedy přibližně nad 20 kHz (20000 Hz). Ultrazvuk s frekvencemi od 1012 do 1014 Hz se označuje také jako hyperzvuky.
Ultrasonografie
Video – sonografické vyšetření
Ultrazvukové přístroje – péče o tělo
Ultrazvuková čistička – Brýle, prsteny, řetízky, hodinky
http://www.svetsuciastok.sk/sk/finalne-v…
WIKI: Ultrasonografie – sonografie, USG je na ultrazvuku postavena diagnostická zobrazovací technika, využívaná na vizualizaci svalů a vnitřních orgánů, jejich velikostí, struktury, patologii nebo lézí.
.
Vibrace
.
https://www.google.sk/#q=vibr%C3%A1cie+s…
WIKI: Pojem vibrace může označovat buď chvění pružných těles, nebo kmitání tuhých těles či hmotných bodů.
.
Mantry
https://apoort.net/esoterika/hindus-hudb…
WIKI: Mantra je (podle hinduismu) hymnus nebo část textu, zejména z Véd, odříkání nebo Intonování jako Zaříkávání nebo modlitba. Slovní formule sloužící na zvukovou vibraci, např. aum. Mívá rozsah několika písmen až několik vět (většinou jde o boží jméno), které se povětšinou mnohokrát opakují. Nacházíme ji hlavně v hinduismu, ale postupem času pronikla i do buddhismu a dalších asijských náboženství.
Mantry MAN – Sai Baba
WIKI: Sai Baba Shirdi (28. září 1835 – do 15. října 1918. bydlel v Shirdi), také známý jako Shirdi Sai Baba, byl indický duchovní mistr, který byl a je uctíván na celém světě.
Mantry MAN – seznam představitelů
WIKI: Aishwarya Rai Alice Coltrane Alvin Kallicharan Arjuna Ranatunga Atal Bihari Vajpayeem Gundappa Viswanath Joan BrownKV Kamath K. Jayakumar Karu Jayasuriya Meera Sanyal Nirmal Chandra Suri Russi Karanja Sachin Tendulkar Sunil GavaskarSanath Jayasuriya Suri bhagavantam
Nervová zakončení
.
Nervová soustava
https://en.wikipedia.org/wiki/Nervous_sy…
WIKI: Nervová soustava slouží k zachycení a zpracování podnětů působících na organismus a zajištění odpovídající reakce na ně. Zajišťuje nervové řízení, které je rychlejší než hormonální a tak je vhodnější pro přenos informací, které vyžadují rychlou koordinovanou reakci.
Enterické nervový systém
https://en.wikipedia.org/wiki/Enteric_ne…
WIKI: Enterosolventní nervový systém, nebo vnitřní nervový systém, je jedním z hlavních divizí nervového systému a sestává ze systému neuronů, které řídí funkci trávicího systému. V současné době se obvykle označuje, jak oddělit od autonomního nervového systému, protože má svou vlastní nezávislou reflexní činnost.
Auerbachs plexus – svalový mozek
https://en.wikipedia.org/wiki/Myenteric_…
WIKI: Ganglia mají vlastnosti podobné centrálnímu nervovému systému (CNS). Tyto vlastnosti zahrnují přítomnost glia, interneuron, malý extracelulární prostor, izolaci z krevních cév, více synaptických mechanismů a více neurotransmiterů.
Míšní mozek
http://en.wikipedia.org/wiki/Spinal_cord
https://www.cimax.sk/lieky/anatomia-miec…
WIKI: Mícha je nervová trubice uvnitř páteře, která navazuje na prodlouženou míchu v mozku a končí pod prvním bederním obratlem, kde se definitivně rozpadá na jednotlivé míšní nervy. Její délka je 40 – 45 cm.
Prodloužená mícha
https://www.cimax.sk/lieky/nervova-susta…
WIKI: Prodloužená mícha je část centrální nervové soustavy obratlovců, která je spojovacím článkem mezi mozkem a páteřní míchou. Stavbou se podobá páteřní míše, ale vchází do ní řadu struktur zadního a středního mozku. Evolučně představuje nejstarší část mozku.
.
VIDEA KYVADLO NERVSTVO
VIDEA SRT METODA
VIDEA MARTIAN METEORITE
.
VIDEA BYTOSTI FAIRIES
.
.
.
VIDEA ANGELS GUARDIAN
.
.
VIDEA ZVUKY KOZMU
.

Comments are closed