Reiki kosti II.

Datum sběru: 11.10.2016
Strana 1 z asi 95 výsledků

Reiki kosti II.

reiki-3


.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki kosti? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 48 VIDEÍ REIKI KOSTI II.
goo.gl/w61chl

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEAM
https://www.youtube.com/watch?v=MBP4Oykq…

ČERNÁ MADONA VIDEO
Meditační a duchovní vstup do kostí lidského těla. Právě přes meditaci a rozjímání nad obrázkem Černé Madony.
https://www.youtube.com/watch?v=uyAoVojE…

Lidské kosti
.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Kos%C5%A5
http://en.wikipedia.org/wiki/Bone
WIKI: Kost je tvrdá, mineralizovaná struktura sloužící jako mechanická ochrana vnitřních orgánů a opora těla, tvořící vnitřní konstrukci, na kterou se upínají svaly a šlachy. Souhrn všech kostí v těle se nazývá kostra. Lidská kostra dospělého člověka má cca 206 kostí.
.
Saša Pueblo

Kosti a vědecké poznatky
Jak jinak bychom začali a to odbornými znalostmi o kostech. Vše o kostech z medicínského prostředí. Rentgenové snímky. Seznamy kostí. Struktura kostí. Funkce kostí. Zde někde třeba začít a odborně se zavzdelávať. Živé kosti, mrtvé kosti a i prehistorické kostí lidí a jejich zvířecích předků, ale i kosti jiných zvířat. A nejen kosti, ale i schránky organismů, například dodnes žijících stromatolitů.

Kosti a koncentrace do kostí
Dlouhodobě si studujete vše o kostech a do mozku si nabíjíte neustále obrázky, videa a texty o kostech. Stále hlouběji do poznatků o kostech. Dětské kosti, dospělé kosti, embryonální kosti. Ale i tuberkulózní a znetvořené kosti. Ale to nebude stačit. Stát se odborníkem na kosti nestačí. Je zapotřebí i praxe průniku do vlastních kostí a jsou na to různé techniky. Pozornost do vlastních očí a svalů kolem oka a snaha koncentrovat se do zadní části mozku a odtud do nitra kostí. Můžete dělat koncentraci do ušních bubínků a šneka v uchu a odtud do spánkové mozku kolem uší. Bubínky uší využijete i na poslech nervového vzruchu uvnitř těla něco jako sonar. Poslouchejte nahrávky zvuku netopýrů, delfínů a velryb. Takto se naučíte čichat své nitro přes přední mozek, chutnat své nitro přes jazyk a přední mozek, dotýkat se prsty a temenním mozkem svého nitra. Tedy něco, jako kdyby jste oslepli, ohluchly a ztratili možnost se hýbat a nezbývá vám nic jiného než žít ve svém vnitřním světě a vnímání vnějšího světa není možné. Dobře je se vždy před spojením štípnout na kůži, vyvolat bolest, v mozku se na impulsy bolesti doslova napíchnout a přes bolest pronikat do nitra svého těla. Dejte si pozor, abyste nepronikaly pouze do představ.

Kosti a otloukání svazkem hůlek
Dobrá technika na průnik do kostí, která dovoluje pěkné ozdravení kostí a jejich udržení v dobré zdravotní kondici. Zajděte do přírody a nařízněte si vrbové pruty o délce 40 cm a tloušťce asi 1 cm. Nožem je oloupejte. Na jednom konci silně svažte lepicí páskou asi 8 hůlek a už se jimi můžete otloukat. Po otloukání se koncentrujte do kostí a meditujte.

Kosti a technika do morku kostí
Toto je trochu speciální technika z čikungu a taiči. Jde o to dostat do kostí i něco jako kombinaci bolesti a sexuálního vzrušení. A tak se na penis a varlata zavěsí vhodné snesitelné závaží. Sexuální pocit a bolest pronikají do kostí. U žen se do vagíny dává něco jako Venušina kulička a na konci je zavěšeno přiměřené závaží. Upozorňuji, že tato cvičení, pokud se dělají neodborně a rychle, mohou poškodit psychiku. Začínajícím amatérům jejich nedoporučuji.

Kosti a pánevní dno
Zase jedna technika z taiči nebo čikungu, prostě TAO techniky. Vstup do kostního systému našli v Číně právě v oblasti pánevního dna. Tedy stisknete bod pod pohlavními orgány a zatlačíte v této oblasti rukou až na kost a začnete přes bolest vstupovat do systému kostí. Jednoduše koncentrace v této oblasti napustí do kostí silné bioenergie a to je to, co chceme dosáhnout. Kosti pod pohlavními orgány jsou plné drobných mitochondrií a zde v buňkách jich je extrémně hodně. Dodají silné množství energií pro aktivity v ostatních kostech.

Kosti a hadí síla z kostrče
Trochu problematická technika založená znovu na sexuálních energiích a sexuálních představách. Jde o utišení celého mozku, jako kdyby jste spali. V mozku je ticho a je silně pasivní. Postupně tlouci prsty na stůl a vyvoláváte stav transu. Začínáte koncentraci do páteře obratlů míchy a jakoby mícha přebírala řízení těla a ne mozek. Můžete pomocí jiné osoby napíchávat každý obratel páteře a vyvolávat bolest. Bolest postupuje se sexuálními energiemi po obratlích dolů až do kostrče. A když dorazí do kostrče, tak zde začnete hýbat svaly. Alespoň do této oblasti vyvoláváte koncentraci. Představa ocasu rostoucího z kostrče je důležitá. Vlastně během embryonálního vývoje nás placenta a matka amputují a likvidují rostoucí ocas. Tento ocas je energeticky přítomen a je třeba ho zasunout do páteře. V medicíně po odříznutí ruce mluvíme o fantomové ruce a totéž je možné vnímat po amputaci ocasu během embryonálního vývoje. A hadí síla natéká do kostí jedna radost.

Kosti a jejich znetvoření
Na dálku se pomocí šamanských technik, technik milující matka a dítě, siamských dvojčat a jednovaječných dvojčat napojíte na osoby se znetvořenými kostmi. Psychika těchto osob proniká do kosmu zcela normální, je to jejich patologický stav. A můžete se s laskavým svolením naučit přes takto poškozené kosti pronikat energeticky a reálně do kosmu. A každé kosti mají jinou patologii a tak je možné přes jiné kosti pronikat do jiné části kosmu. Když se napojíte na dálku na takovou osobu, tak přenesete na sebe a na kostní mozek stav znetvoření. Kosti a kostní mozek se na tento stav naladí a upraví vaši osobu na energetický průnik do kosmu s tím, že část vaší osobnosti nebude pod vlivem magmatického jádra planety Země. Samozřejmě, přimět kostní mozek k tomuto výkonu přivede i kosti do jiného chemického stavu.

Kosti a Černá madona
Jedna z nejstarších technik na průnik do kostí. Představte si, že žijete v římské době otroctví, jste nemocný a necítíte se dobře. Zajdete si do svatostánku a tady je zavěšena ikona Černé madony. Musí mít černou tvář, černé ruce, černé nohy a v klíně sedí dítě s černou tváří, černými rukama a nožičkami. A to je to, co potřebujete. Černé plochy jsou vstup přes chorobná místa do vašich kostí. A i zlatá barva ikony má svůj praktický význam. Kosti se často uzdraví příchodem něčeho jako koloidní zlato do nemocných míst. A tak Černá madona je zde i jako nejstarší meditační prostředek jak vstoupit přes vlastní chorobné stavy do vlastních kostí.

Kosti a mystika
Tak to je specifika oblast, která úzce souvisí se vším kolem kostí a průniku lidské psychiky do kostí a kostní mozku, který se skládá z nervových drah a nervových zakončení. K nim přidáme mikrotečky speciálních neuronů uvnitř všech kostí a kostní hmoty v nich. Kosti nelze chápat jako mramor, ale spíše jako kameny plné dírek, otvorů, mikroštěrbinami a puklin. Pod mystickým zde budeme rozumět osoby, které během lidské historie pronikaly do svých kostí a kostní mozku, a tedy v jejich kostech se děly jedinečné úkazy. Kosti mají jedinečnou vlastnost a to do sebe akumulovat každý druh záření, který by mohl poškozovat buňky a orgány těla. Děláte meditaci s meteoritem, ze kterého jde vždy jiné mírné kosmické záření. Někdo je v blízkosti smolince nebo uranu a záření, které proniká do těla, je absorbováno kostmi. A toto je základ praktických meditačních technik. I proto se duchovnu a meditacím tak dobře daří na Filipínách, kde je všude zvýšená radiace, přítomnost sopek a přítomnost tektonických desek, které neustále do sebe tlačí. A jak se radiace a záření tlačí do kostí, i esoterik svou koncentraci tlačí do kostí. Tedy mystik je každý, kdo v minulosti dělal i náboženské systémy. Vlastně obrazy v biblickém podání nebo podání jiného náboženství jsou produkt přítomnosti lidské mysli přímo v kostech. I když biblické obrázky třeba upravit tak, aby dovolili pronikat do kostí. Pokud se Páter Pio rozhodl v sobě vzkřísit Ježíše Krista, tak je to náš muž, kteří musel jít hluboko do kostí a tady z této roviny dělat zázraky. Každý, kdo se v sobě rozhodl vzkřísit některou postavu z Bible, je potenciálně mystik a jeho odkaz nás zajímá z důvodu otevření vstupu do kostních buněk.

Kosti a okostice
Speciální meditace na kosti jiných lidí. K tomu jsou dobře okostice. Kosti obsahují neustále informace o životě dané osoby. Tento záznam o životě člověka ví dobře aktivizovat seansový spiritista vlastními energiemi z vlastních kostí a kostí přítomných na seanci. Stejně můžeme meditovat i na živé kosti zvířat a lidí. A tak jistě můžeme meditovat na vlastní živé kosti a naučit se vytahovat vzpomínky o svém životě z vlastních kostí. Je vhodné meditovat na kosti spiritistické laděných světců. V některých případech jsou již kosti zlikvidovány a přesto lze senzibilní a věštecké vnímat záznam například Žofie Bošňáková.

Kosti a amputace končetin
Znovu specializovaná meditace, když si nasugerujete a zcela uvěříte, že nemáte končetiny. Jednoduše vám jejich amputovali. V tomto případě se silně energetizuje právě páteř a v ní jednotlivé destičky z kostní hmoty. Pocit, že se musíte pohybovat jako had a vlnit se je na místě. Do plotének v páteři lze pronikat otloukáním svazkem hrubších vrbových hůlek, případně napichávaním každého obratle tupým hrotem nůžek. Je to pronikání do kostí přes systém bolesti.

Kosti a kostní paměť
Máme zde jedinečnou věc. Kromě klasické paměti – ta je nejčastěji v předním mozku – máme paměť z minulosti a ta je v kostních buňkách. Paměť v mozku se postupně oslabuje a v období po 70. roce života se často mozek stává nepoužitelný, až člověk přijde o své vzpomínky, nedokáže si vzpomenout, kdo je a co přežil. Ale je tu jedna pěkná možnost a to je vytvořit si vědom kontakt na kostní buňky a mozkové struktury v nich. Jsou to mimořádně staré struktury miliardy let a měli čas se extrémní vývoj a ukládání vzpomínek. Ale tento mozek si ukládá vše v podobě pohybu a postupu, jak se daný pohyb s předmětem nebo osobou dělal. A tak je dobré si zvyknout na dekódování tohoto druhu paměti.

Kosti, alchymie a arabské duchovno
Tak tohle je specifické a jedinečné. Už máte za sebou řadu koncentračních cvičení a jde vlastně o vstup do chemických pochodů do kostních systémů. Vstupujete tam jako alchymista, hermetik a pak přes arabské písmo a hermetické obrázky poznáváte chemii v kostních buňkách. A to je super, že se naučíte ovládat chemii v lidských kostech. V každé buňce jsou mitochondrie a tyto mitochondrie velikosti zrnka prachu jsou jako elektrárny a fabriky na výrobu chemických látek jedinečného charakteru. Ale to je už náročná záležitost, neboť je třeba být vzdělaný v medicínské biochemii.

Kosti a šamanské kostní rituály
Speciální techniky, kde šaman pracuje s ještě čerstvými kostmi zvířete nebo člověka. Dálkové napojení na jatka nebo pitevnu je to nejlepší, co můžete udělat. Případně na kosti osoby pohřbené klasicky v hrobě procházející hnilobným procesům a k tomu Tibetskou knihu mrtvých. Vše produkuje léčivé energie, kde se energie z kostí a kostní mozku přesouvá do lidského těla. Je zde potřeba značné šamanské praxe.

Kosti a Lorenzo Ruiz
Jde o výjimečného jedince dokonce vyhlášeného za světce. Jako dítě měl nemocné kosti. Léčení. Rádioaktívnosť kostí. Vulkanické efekty. Tektonické efekty. Něco jako zakladatel filipínského léčitelství. Desítky let ručně překresloval a přepisoval náboženskou literaturu. Ideální kumulace operací v kostech. Mimochodem žil na Filipínách.

Kosti a Francis Xavier
Geniální misionář. Světec. Ze svých kostí vytvořil něco, co v mystice nazýváme Boží hrob. Jde o to, co zastane po smrti ve vašich kostech. Jeho kosti ve světě mrtvých vzpomínek, lidí a zvířat vytvářejí energetický objekt velikosti této planety. Dodnes z domorodců od Indie po Čínu proudí kostní záznamy. I takto se dají využít lidské kosti a vytvořit po smrti ze svých kostí to, co se v náboženstvích jmenuje Boží hrob. Plně pochopíte po své smrti v duchu světců, kteří ze svých kostí vytvořili zmíněný typ duchovního hrobu.

Kosti a František Bardon
Jedinec, který se pokusil napsat první esoterickou učebnici a sám se snažil zapsat svou osobnost do kostí. Napsal k tomu 3 významné knížky a může být vzorem vzkříšení egyptské kultury a její snažení o zápis do kostí. František Bardon má svůj hrob v Čechách kdesi na Opavsku. Jeho kostní záznam vám pomůže a poradí, jak zopakovat to, co dosáhl on.

Kosti a Ozunu
Japonský horský šaman sbírající meteority. Ale i rituální tavení samurajských mečů. Obřadní broušení. Radioaktivní kosti. Po smrti jedinečné vyzařování. Příklad pro jedinečné meditace a duchovno v jeho aktivních kostech i po jeho smrti.

Kosti a struktury v kostech
Snaha esoterika proniknout do jednotlivých kostí a kostních buněk z různých historických období vývoje člověka a jeho zvířecího předka. Kostní buňky lidských předků od Homo sapiens. Něco jako rodostrom. Pronikat se dá i hlouběji do kostí na úroveň kostních bílkovin, aminokyselin i na úroveň kostních prvků.

Kosti a světci
Je to skutečně vysoká duchovní záležitost. Jde o oblast náboženské mystiky a charizmatizmu. Zkuste si představit, že žijete v dobách Římské společnosti a chcete meditovat. A zbývá vám jen náboženská meditace. Jednoduše řečeno, v té době se meditovat jinak nedalo. A tak se vracíme k této tradici. Je nám líto, že v náboženských systémech došlo k prudkému potlačení mystické duchovnosti. Takovým opakem toho tvrzení je Páter Pio a jeho snaha o mystické oživení duchovní osobnosti minulosti. A mystika to jsou kosti a kosti jsou posmrtné záznamy světců a světic. A esoterik vyhledá tyto posmrtné záznamy například z Bible a udělá si do svých kostí kopii stavu posmrtných záznamů světců a světic. Ne každá svatá osoba je i mystická nebo léčivo charismatická.

Kosti a Boží hrob
Meditujete a rozjímáte nad náboženskými světci a ve svých kostech vytváříte systém, že po smrti se vzpomínky odpojí a jsou pak k dispozici přijmout k sobě ty, kteří mají vřelý vztah k náboženským věcem.

Kosti a ochuzený uran
Máme tu něco jako vyzářený uran nebo odpad z výroby uranu a to je vlastně ochuzen smolinec. Celkově vyzářený radioaktivní materiál a lidé kolem něj mohou mít jedinečné záření prospěšné pro zdravé kosti.

Kosti a Marianka při Bratislavě
Marianka je případem zdravé radiace, kterou toto posvátné místo skrývá. Když sem přijdete a pobudete zde alespoň dvě hodiny, tak vaše kosti naberou dobrou radiaci. Lidské tělo asi kolem 30. roku života uzavírá kostní buňky. Nelikviduje je, pouze blokuje a radiace z tohoto místa kosti znovu probouzí a přeléčí. A je dobře do Marianky chodit pravidelně každý měsíc. Bydlet zde však nedoporučuji.

Kosti a prášek z kostí a tuk
Kosti a hlavně zvířat jsou vynikající prostředek na změny tukových buněk v procesu dlouhověkosti. Osobě reálné selhává pankreas nebo dramaticky se snižuje činnost hormonálních žláz. A tehdy je možné, že právě mýdlo a hlavně jaderné na přání umí výborně aktivizovat změny tukových buněk pro záchranu života organismu. Modifikovaný a upravený tuk je základem dlouhověkosti.

Kosti a chirurgové kloubů
Jedinečná možnost, jak aktivizovat vlastní kosti a to psychickým propojením na kosti těch, co operují osoby, u kterých došlo k poškození a zlomeninám kostí, případně operují umělé klouby. Tyto osoby mohou výborně ovlivnit kosti meditující osoby, protože přicházejí neustále do kontaktu s živými kostmi.

Kosti a chirurgové orgánů a částí těla
Objevili jsme, že když budete meditovat na lékaře, kteří celý život něco operují v lidském těle, tak vám to otevře jedinečné struktury v kostech, které ozdravují samotné kosti a také orgány lidského těla. Meditace na Boží srdce je něco, co může mimořádně dobře léčit lidské kosti a i srdce samotné.

Kosti a onko ozařování
Mimořádné schopnosti kostí absorbovat do sebe jakýkoliv druh záření. Radon, jiné radioaktivní látky s krátkou expozicí rozpadu. To je léčivá radiace – radiace ze smolince nebo odpadu po výrobě uranu nebo ochuzený uran. No kosti jsou schopny přijmout i radioaktivní prvky s dlouhým poločasem rozpadu a to už může být io riziku rakoviny. Mnoho mezinárodně úspěšných terapeutů má v kostech uloženy radioaktivní prvky. Jeden z Ukrajiny má ve svých kostech radioaktivní germanium.

Kosti a polární záře
Zájem o kosti arktických a antarktických šamanů, ať už živých nebo mrtvých. Polární záře je vlastně pronikající záření ze slunce, ale také z kosmu. Kosti a psychika šamanů je jedinečně ovlivněna touto polární září, která se jmenuje aurora.

Kosti a reiki
To je základ reiki a vlastně všeho duchovního během života člověka, ale i po jeho smrti. V kostech všechno začíná, a tak jistě může pokračovat do nekonečna. Jen se to člověk musí dozvědět a pak během života aktivně praktikovat.

Kosti a pracovníci krematorií
Jedinci, kteří pracují na místech spalování mrtvých lidí, mají nesporně zvláštní záporné energie, které zde zůstávají po zpopelnění mrtvých osob. Zase dobře dostat do vlastních kostí na dálku nebo návštěvou kremačního místa.

Kosti a kosmonauti
Je známo, že kosmonauti jsou plní kosmického záření, které se ukládá v kostech. Meditace na ty, co byly v kosmu více než 6 měsíců vede k tomu, že vaše kosti nasají jejich energii a znovu tady je jedinečný stav a jedinečná psychika.

Kosti a železné prvky po výbuchu hypernovy v minulosti kosmu
Jedinečné propojení na železité prvky z výbuchu hypernovy nebo možná kvasaru. Nám jde o to, abychom své kosti napojili na tyto skvostné materiály a zažili info o rozměrech a rozsáhlosti hypernovy nebo výbuchu kvasaru, který neustále proudí naším kosmem, tedy prostorem 100 km umocněné na 400 km. Přibližně. Samozřejmě, na vnímání takových procesů je třeba vytrénovat část vašeho mozku, tedy mít vzdělání iv astronomii.

Kosti a osoby s kontaktem na organický život v kosmu
Jde o to, jak se na dálku zkoncentrovat na osoby, které mají psychický kontakt na organický život v kosmu. Jde o propojení na základě toku různých částic do těchto lidí. Nejvíce je najdete v Americe. I když někteří to jakože hrají, aby byly populárnější a vydělali na tom. Ale najdete i těch v tichosti, kteří takový kontakt zrealizovali a mají ho trvale. Některé jejich kostní buňky jsou mimořádně divné, jsou zvětšené a v nich pulzují takové výboje jako v plazmatické lampě nebo něco jako zkrat v zásuvce nebo svařování kovu. Tyto oblasti produkují podivné toky částic a to dovoluje kontakt na organický život v kosmu. Rozhoduje, jak jsou tyto kostní buňky zdegenerované a metastázované. V indické kultuře je skoro epidemie takových poruch, ale i množství kontaktů na organický život v kosmu. Ale tato oblast je pro náročné a zkušené esoteriky.

Kosti a meteority
Vše záření z meteoritů směřuje do těla a odtud do kostí a zde se akumuluje. A to je důvod, proč jsou meteority tak žádané. V kostech vytvářejí zvláštní typ záření a to se v reiki počítá dvojnásob. A je možné i na dálku například ve vědomí siamských dvojčat přesouvat energii z meteoritických ozářených do svých kostí.

Kosti a atomová bomba
To je naprosto jedinečná věc. Musíte do Hirošimy a Nagasaki a tady to věštecky a senzibilně vycítit. Nazýváme to poeticky mastný flek, který zůstal na betonu pod danou osobou v epicentru výbuchu atomové bomby. A to už máte kontakt na něco, co by ve středověku a v mladších dobách považovalo za záporný svět, kde jsou uloženy kopie věcí, které nečekaně zanikly. Dokonce šamani mají na principu pálení bylinek, hmyzu, zvířat nebo lidského masa léčivé pochody. Svět, toho, co jsme prudce a rychle ztratili. I upálení čarodějnic. Ve smyslu pozitiv a negativ. Nebo v kvantové fyzice je to proces, kde se po prudkém a důsledném zániku vytvoří jedinečné seskupení částic.

Kosti a Jezulátko
Ve vašich kostech se najdou i kostičky z embryonálního vývoje a na tyto se zaměříte a budete z nich budovat něco jako Jezulátko. A to se chápe jako dítě s mozkem dospělé osoby. V historických náboženstvích se takový stav pěstoval. A pokud jste žena, tak k tomu přidáte falešné těhotenství. V případě muže falešné těhotenství dáváte na dálku přes ženu s touto poruchou osobnosti.

Kosti a anděl bytosti
Znovu se vracíme ke kostem a tentokrát to budou kostní buňky ve vašich kostech, které tam zůstaly z období dětství od narození po 20. rok života. Koncentrujete se, vyhledáte tyto kostní buňky a můžete začít budovat základ andělské bytosti. Budete směřovat k dětským žlázám ve vašem těle, je jich tak asi 100 kusů a vše spojujete a meditujete na andělské sféry.

Kosti a znetvoření nemocí
Jedinečný způsob vědomého pronikání do vlastních kostí a kostí jiných lidí. Přes chorobná místa v kostech se nejlépe proniká do kostí. Průnik přes nemocná místa v kostech plní dvě funkce a to jednak ozdravení kostí a druhá funkce je průnik lidského vědomí do kostního vědomí. Je zde možnost koncentrovat se na nemocná místa ve svých kostech a propojit se na dálku na osoby, které mají ještě závažnější onemocnění kostí. Obvykle budou mít kosti poškozeny určitým typem onemocnění. A na dálku propojujete své kosti na znetvořené kosti. Nejčastěji jde o tuberkulózu kostí, onko stav kostí s metastázami a podobně. Tuberkulózní kosti organizují bioenergii ve vašich kostech jinak než dosud. Ale vynikající je na dálku propojení na osoby, které byly ozářeny a překonali to. Případně lidské kosti mají v sobě zvířecí kosti. Poškozené kosti dávají určité jedinečné schopnosti.

Kosti a mrtvé kosti
Samozřejmě, lidské kosti obsahují i určité množství mrtvých kostí a ty se nacházejí v každé kosti v určitém množství. Duchovní osoba vyhledá ve svých kostech mrtvé struktury a budou sloužit jako místo odkazu na to, co se stane s kostmi po smrti člověka nebo zvířete. Mrtvé kosti nejsou zcela mrtvé a jsou schopné uchovat i po smrti vzpomínky osoby. Spirit seance oživuje tyto vzpomínky v mrtvých kostech. Je důležité se na mrtvé kosti koncentrovat, pronikat do nich a myslí pronikat do světa mrtvých vzpomínek z kostí. Ve světě mrtvých vzpomínek je mnoho úrovní a duchovní osoba dá přednost průniku do vrstvy, kde najde vzpomínky světců a světic. A najde zde to, čemu se říká Boží hrob. Jde o vzpomínky z kostí jedinců patřících do židovské sekty křesťanů. Tyto svaté osoby podle náboženského principu dali své vzpomínky z kostí k dispozici zbožným záznamům kostí jiných zemřelých lidí.

Kosti a 200 předhistorických struktur
V kostech je mnoho jedinečnosti. Pokud se podíváme na kostní buňky, tak běžným okem je kost jako kost. Když půjdeme hlouběji do kostních buněk na úroveň chromozomů a genů, tak už to nebude až tak jednoduché. Na buněčné úrovni se kosti dělí na různá historická období. V každé kosti se nacházejí kostní buňky z každého vývojového období lidstva. Můžeme začít obdobím stromatolitů, pokračovat k trilobitům, dinosaurům a velkým zvířatům a odtud k pravěkému a dnešnímu člověku. Na tyto kostní struktury navazuje 200 jedinečných předhistorických struktur v celém těle. Mluví a píše o nich evoluční medicína. A jejich nalezení a otevření v lidském těle je zájmem duchovní osoby a to jednak z důvodu, že obsahují kmenové buňky, které se ve stáří sejdou každému a pak je tu fenomén intelektuálního propojení dnešního vědomí člověka na tyto struktury.

Kosti a vstup esoterika do kostí
Duchovní osoba se musí svou koncentrací dostat dovnitř kostí a tam speciálně do kostní mozku z nervů a nervových shluků. A ať vás nemýlil ta skutečnost, jak velký je mozek v lebce na vašem krku. Kostní mozek se vyvíjel několik miliard let a prošel procesem miniaturizace, tedy zvyšování výkonu a zmenšování velikosti. Kostní mozek je biliónkrát výkonnější než mozek v hlavě. Nejlepší vstup do kostního systému je přes vyvolání si bolesti např. poštípání se na kůži. Bolest proudí do velkého mozku a odtud se napojíte a bolest stáhnete do kostí, nejlépe do srostlé zlomeniny. Při pronikání do kostí si dávejte pozor, abyste nepronikaly do představ o kostech ve velkém mozku.

Kosti a zvířecí kosti
Jak známe živé a mrtvé kosti lidí, tak známe živé a mrtvé kosti zvířat. A známe i mrtvé kosti předhistorických zvířat a zvířecích potomků člověka. Je samozřejmé, že máme zájem na dálku speciálním výcvikem pronikat do všech zde vyjmenovaných kostí. Dokonce známe i přechodný stav mezi živou kostí a umírající kostí. A to je nesporně zajímavý stav například i pro bioenergetickou léčbu vlastních kostí.

Kosti a kostní mozky jiných
Jako duchovní osoba medituje do vlastních kostí, tak si může najít i cestu do kostí jiných jedinců a takto propojovat mnoho a mnoho kostních systémů a zde budovat něco jako bio kostní umělou inteligenci. Tuto musíte nejprve budovat v mozečku podle kabalistických pravidel přes siamská dvojčata. Ale jak se buduje umělá inteligence v kostech, tak to si laskavě vezmu do hrobu. A kdo se vydá na cestu do kostí, ten budování umělé inteligence do kostí určitě hravě pochopí. Samozřejmě, k aktivitě v kostech si třeba přidat teorii a praxi v oblasti umělé technické inteligence.

Kosti a relikvie světců a světic
Jedinečné a unikátní dědictví a to právě z malého kousku kosti. Je zajímavé, že i z kousku kosti je možné v spiritistické seanci poznat život dané osoby. A mystik má hlubokou úctu ke každé relikvii a ještě větší k svaté relikvii. Usiluje se zkopírovat si záznam z takových kostí a vložit si ho do svého kostního mozku. Nemáme zde na mysli mozek a paměť ve velkém mozku, ale specifickou paměť přímo v kostech, která si pamatuje vzorce pohybu a změny polohy daného objektu a ne přímo obraz o daném objektu a o dané aktivitě s daným objektem.

Kosti a mateřské vajíčko od ženy
V kostech se pravděpodobně nachází ještě jedna jedinečnost a to dceřiné buňky ze ženského vajíčka. Vajíčko je oplodněno spermií. Vajíčko obsahuje mitochondrie a spermie ne a kopie této mitochondrie ze ženského vajíčka se mnohonásobně nakopíruje a v dospělé osobě nebo i v dítěti se najde právě v kostních buňkách. Těžko ji najdete jinde v těle. Samozřejmě, to je věštecké zjištění, které si počká na potvrzení nebo vyvrácení od medicínské vědy. V těchto mitochondriích je nejhlubší podstata života reprezentující ikonu matky a dítěte a ne muže.

Kosti a modifikace tukových buněk na kostní buňky
Aby si živá osoba udržela do vysokého věku aktivní kostní buňky a celkově kosti, je tu ještě jedna mimořádná technika – některé skupiny tukových buněk doslova aktivní nátlakovou meditací přes vyvolanou bolest pozměnit na kostní buňky a podporovat takto utíchajúcu činnost buněk. A pokud se chcete stát dlouhověkými, tak tuto techniku budete pěstovat desítky let dříve, než se dožijete potenciálních 100 let.

Kosti a seance na vzpomínky mrtvé osoby
Jde o speciální techniky jedinců, kteří sedí u kulatého stolu a snaží se probudit spící záznam vzpomínek na danou osobu. Jde o spiritistickou seanci vyvolávání ducha mrtvé osoby z mrtvých kostí. Je to jako v simulátoru, kde se energiemi probouzejí vzpomínky v podobě hlavy mrtvé osoby. Osoby přítomné v místnosti prostřednictvím média – nejčastěji ženy – mohou klást otázky mrtvé osobě. Některé špiritistky v Americe jsou tak výborné, že dokáží i samy komunikovat se záznamem mrtvé osoby z kostního záznamu. Je dobré se časem stát spiritistické médiem a věštecky nebo senzibilně dokázat komunikovat se záznamy v mrtvých kostech.

Kosti a dlouhověkost
A je výborné, pokud se vám podaří, aby vaše kosti a kostní buňky byly trvale aktivní. Organismus každého z nás kolem 30. roku života začíná blokovat aktivitu kostních buněk a kostních neuronů. Je to součást stárnutí, kterou si můžeme nazvat i autodestrukce lidského těla a postupné ukončení mládí. Příchod stáří a zánik individuálního organismu. Vědomé aktivity do kostí vedou k tomu, že kostní buňky se znovu aktivizují a zpomalují stárnutí. I proto stojí za to meditovat na vlastní kosti, kostní buňky a kostní mozek. I filipínské léčitelství silně zasahuje do kostí, protože tuší, že pokud vzbudí spící kostní buňky, tak organismus dostane silný podnět na vyléčení.

Zpět

KOSTI

Lidská kostra
https://en.wikipedia.org/wiki/Human_skel…
WIKI: Lidská kostra představuje soubor kostí, chrupavek a vazů, které dohromady vytvářejí pevnou, pasivní pohyblivou oporu těla, na kterou se upínají svaly. Kostrou tvořené ochranné pouzdra (lebka, hrudník) zároveň chrání některé klíčové orgány před zraněním. Kostra dospělého člověka se skládá zpravidla z 206 kostí.

Seznam kostí lidského těla
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_bo…
WIKI: Tento seznam obsahuje všechny známé kosti lidského těla, podle části těla, ve které se nachází.

Reiki kosti na web stránce Sašu Puebla
https://apoort.net/esoterika/reiki-kosti…
WEB: Co v sobě skrývají živé lidské kosti, co obsahují a to rovnou na úrovni buněk, koncentrační techniky do mozku a odtud postupně do každé kosti …

Kostní dřeň
http://en.wikipedia.org/wiki/Bone_marrow
WIKI: Kostní dřeň vyplňuje dutiny uvnitř kosti – konkrétně zubní dřeň v těle dlouhých kostí a všechny prostory mezi kostními trámčekmi spongiózní kosti. Je orgánem krvetvorby. Skládá se ze sítě retikulárnímu vaziva, které je protkáno hustou sítí širokých vlásečnic.

Kosti na web stránce Sašu Puebla
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
WEBY: Věnujeme se zde celkově oblasti živých lidských kostí a kostní dřeně v kostech. Jak meditovat na kosti, jak je léčit, jak dělat reiki kostí.

Kosti na web stránce Sašu Puebla
https://www.google.sk/search?q=kosti+&#0…
WEB: Jdeme se zde věnovat tajemství kostí a co v sobě živé lidské kosti skrývají. Spiritisté. Klinická smrt. Komatickej stav. Obarvené lidské kosti. Vyřezávané kosti. Vzpomínky na lidské a zvířecí kosti.

Kosti na web stránce Cimax
Nemoci kostí a kloubů
http://www.cimax.sk/lieky/choroby-kosti-…
WEB: Seznam webů o nemocech kostí a kloubů – artritida, dna, ischias, osteoporóza, rachitida, skolióza, vrozené poruchy svalů a kostry, zánět okostice …
Chiropraxe
https://www.cimax.sk/lieky/chiropraxia
WEB: Seznam stránek o chiropraxii. Co je chiropraxe, jak se používá, seznam chiropraktiků a osteopatů na Slovensku, diskusní fóra, videa. Poskytovatelé Dornovy metody.
Osteoporóza
https://www.cimax.sk/lieky/osteoporoza
WEB: Seznam webů o osteroporóze, články, léčba osteoporózy, diskusní fóra, referáty.
.
Zpět

Radonové riziko a kosti

Radon
https://en.wikipedia.org/wiki/Radon
WIKI: Radon je chemický prvek v periodické tabulce prvků, který má značku Rn a atomové číslo 86. Je to nejtěžší prvek ve skupině vzácných plynů. Je radioaktivní. Je to bezbarvý plyn bez chuti a zápachu. Vzniká jako produkt radioaktivního rozpadu radia a Uranu a díky své nestálosti zaniká dalším radioaktivním rozpadem.
Mapy radonového rizika
https://www.geology.sk/images/odd_geof/P…
http://mapserver.geology.sk/radio/
Radiační reiki na web stránce Sašu Puebla
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
WEB: Věnujeme se zde celkovému rozumovému pohledu a to Reiki, které se věnuje přemostění lidské psychiky na radioaktivní látky. Zde nejde o fyzický kontakt s radioaktivními látkami, ale jde o přemostění lidské psychiky na lidi pracující s radioaktivním materiálem. Takové přemostění vytváří jedinečné přemostění kostí reikistu a jeho bioenergií.
.
Zpět
.
Uran
.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ur%C3%A1n_…
WIKI: Uran je radioaktivní chemický prvek stříbro-bílé barvy, která díky oxidaci po čase přechází k šedé barvě. Patří mezi kovy, přesněji do skupiny aktinidů.

Těžba a zpracování uranu
.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Ur%C3%A1n_…
https://cs.wikipedia.org/wiki/Uran_(prve…
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ur…
WIKI: Uran je v čistém stavu stříbro-bílý lesklý kov, který na vzduchu postupně tmavne – pokrývá se vrstvou oxidů. Rozemletý na prášek je samozápalný. Není příliš tvrdý a dá se při normální teplotě kovat nebo válcovat. Prvek objevil v roce 1789 Martin Heinrich Klaproth a v čisté formě byl uran izolován v roce 1841 Eugene-Melchior Peligotem.
Seznam zemí zásob uranu
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_co…
Uranový důl
https://cs.wikipedia.org/wiki/Uranov%C3%…
https://en.wikipedia.org/wiki/Uranium_mi…
WIKI: Těžba uranu je proces těžby uranu rudy ze země. Kazachstán, Kanada a Austrálie jsou tři největší producenti a dohromady představují 64% světové produkce uranu. Jiné důležité uran produkující země jsou Nigeru, Namibie, Rusko, Uzbekistán, Spojené státy, Čína a Malawi.
Uranové hornictví v jednotlivých zemích
https://en.wikipedia.org/wiki/Uranium_mi…
Uran – jeho ložiska a vlastnosti
http://energetika.netai.net/clanky/uran-…
Světová těžba uranu – přehled
http://www.world-nuclear.org/info/Nuclea…
Těžba uranu
http://www.greenpeace.org/slovakia/sk/ka…
Těžba a zpracování uranu
http://www.seps.sk/zmz/zmz/je/retaz.htm#…
Výroba uranu
http://lide.gymcheb.cz/~hapham/41/vyroba…

Ochuzený uran
.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Ochuzen%C3…
https://en.wikipedia.org/wiki/Depleted_u…
WIKI: Ochuzený uran je uran s obsahem radioaktivního izotopu 235U v množství 0,23%. Přídomek “ochuzený” získal proto, že byl oproti přírodnímu uranu s podílem 0,7% zbaven podstatné části tohoto izotopu ve prospěch obohaceného uranu. Ochuzený uran má nejaderné využití v civilním i vojenském sektoru.
Videa ochuzený uran
https://www.youtube.com/watch?v=TujB0a0A…
https://www.youtube.com/watch?v=LVoFLIn4…
https://www.youtube.com/watch?v=TujB0a0A…
.
Zpět
.
Radioaktivita
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Radioactiv…
WIKI: Radioaktivita, neboli radioaktivní přeměna je jev, při kterém dochází k samovolné vnitřní přeměně složení nebo energetického stavu atomových jader, přičemž je zpravidla emitované vysokoenergetické záření (ionizující záření). Radioaktivitu objevil v roce 1896 Henri Becquerel u solí uranu. K objasnění podstaty radioaktivity přispěly francouzští fyzikové Pierre Curie a Maria Curie-Skłodowska polského původu.
Radioaktivní odpad
https://en.wikipedia.org/wiki/Radioactiv…
http://referaty.atlas.sk/prirodne-vedy/c…
WIKI: Radioaktivní odpad nebo jaderný odpad je odpad, který obsahuje radioaktivní materiál a nemá žádné další využití.
.
Zpět
.
VIDEA HUMAN BONES
https://www.youtube.com/watch?v=0dV1Bwe2…
https://www.youtube.com/watch?v=inqWoakk…
https://www.youtube.com/watch?v=78RBpWSO…
https://www.youtube.com/watch?v=P5HwYWSh…
https://www.youtube.com/watch?v=GpMV197x…
https://www.youtube.com/watch?v=q7b55yQP…
https://www.youtube.com/watch?v=2dIiz6os…

https://www.youtube.com/watch?v=MediKCmy…
https://www.youtube.com/watch?v=UC1UgGLX…
https://www.youtube.com/watch?v=d4eQB90B…
https://www.youtube.com/watch?v=ZNZOAM9Q…
https://www.youtube.com/watch?v=UmY2TkpD…
https://www.youtube.com/watch?v=fIoBoGSP…
https://www.youtube.com/watch?v=xXgZap0A…

https://www.youtube.com/watch?v=Ww0-yu9K…
https://www.youtube.com/watch?v=1n4fbhbz…
https://www.youtube.com/watch?v=4tjlU1wX…
https://www.youtube.com/watch?v=PJOT1cQH…
https://www.youtube.com/watch?v=_q-Jxj5s…
https://www.youtube.com/watch?v=D3GVKjeY…
https://www.youtube.com/watch?v=qlCvKEOZ…
.
VIDEA RADIOLOGIE KOSTÍ
https://www.youtube.com/watch?v=F84RbXbq…
https://www.youtube.com/watch?v=PmvunT4a…
https://www.youtube.com/watch?v=yzgrd1j4…
https://www.youtube.com/watch?v=11HJMH5F…
https://www.youtube.com/watch?v=DibwxIDn…
https://www.youtube.com/watch?v=EOp9V4Z1…
https://www.youtube.com/watch?v=z0-0a0rm…
.
VIDEA RADIOACTIVE URANINITE
https://www.youtube.com/watch?v=_LWSxZnm…
https://www.youtube.com/watch?v=0LHOhdtt…
https://www.youtube.com/watch?v=2tmSEzc3…
https://www.youtube.com/watch?v=3_7645Ep…
https://www.youtube.com/watch?v=3aSZTFc0…
https://www.youtube.com/watch?v=407sLXSI…
https://www.youtube.com/watch?v=7ncZz1gw…
.
https://www.youtube.com/watch?v=YhH7roQA…
https://www.youtube.com/watch?v=D7HHYGdR…
https://www.youtube.com/watch?v=dwZZWT2b…
https://www.youtube.com/watch?v=G5GnLXRq…
https://www.youtube.com/watch?v=G9GWwJdF…
https://www.youtube.com/watch?v=hVo5kCty…
https://www.youtube.com/watch?v=ijaZ1GvM…
.
https://www.youtube.com/watch?v=JTriWMo-…
https://www.youtube.com/watch?v=kdiCLmPz…
https://www.youtube.com/watch?v=KzcpYBOA…
https://www.youtube.com/watch?v=LkSSHuGa…
https://www.youtube.com/watch?v=m0_pc_Ea…
https://www.youtube.com/watch?v=OUpZt5Zh…
https://www.youtube.com/watch?v=QpyalCwS…
.
https://www.youtube.com/watch?v=RSNvEcte…
https://www.youtube.com/watch?v=rZeps9ss…
https://www.youtube.com/watch?v=Ux-Fg5Tu…
https://www.youtube.com/watch?v=XRaVen9A…
https://www.youtube.com/watch?v=XSvYBXCg…
https://www.youtube.com/watch?v=yBmMUS1q…
.
Zpět

Comments are closed