Reiki kompas

Datum sběru: 30.08.2015
Strana 1 z přibližně 66 výsledků
.
Reiki kompas
.
reiki-2
.
.

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki kompas? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
Luopan – kompas

WIKI: Luopan je čínský magnetický kompas, také známý jako Feng Shui kompas. Na rozdíl od typického kompasu ručička Luopanu ukazuje na jižní magnetický pól.
Lupoan – vyhotovené z meteoritického železa 
OBRÁZEK
.
KOLEKCE 42 VIDEÍ REIKI KOMPAS – FENG SHUI
.
1. ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=Yj19CzX5…
.
2. ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=63AgvrJZ…
.
Saša Pueblo
Pokračujeme v bádání a výzkumu reiki systému a pragmaticky ověřujeme, co do reiki patří a co ne. Je zde jedinečný představitel reiki a to je Mikao Usui, který dostal zasvěcení do reiki od mnicha, který byl autista a žil výhradně pouze s meteority a nic jiné ho nezajímalo. Skoro celý svůj život prožil pouze s meteority a jeho psychika s nimi dokonale splynula. Ale časné to můžeme považovat za autistické šílenství. Dokážu věštecké najít hrob místo, to není problém. Nad hrobem je znak reiki meteorit. Můžete si ho představit jako kulovitý útvar velikosti menšího talířku a kolem plno světelných efektů. Klidně se dá zkopírovat do aury každé živé osoby. Ale pozor, tento znak fungoval nad jeho hlavou a ne v oblasti pupku, jak to vnímat při hrobnom místě Hawayo Takata, která byla žačkou Chujiro Hayashi. A vlastně dnešní reiki je se znakem v oblasti pupku a je jedno, odkud je, zda z Tibetu, z Číny nebo z Ameriky.
Seskupení reikistů za účasti Sašu Puebla nemá zájem pěstovat reiki v oblasti pupku od reikistky Hawayo Takata. Toto reiki považuje za něco, co je víc pro relax a přátelské přeléčení a vážně léčivé efekty s ním nelze dosáhnout. Je zde jednoznačně návrat k původní tradici Mikao Usui a to znak pěstovat nad hlavou a ne v oblasti pupku. Stejně nepraktikujeme tibetské reiki, jehož základem jsou napríkald i sochy Buddhů. Máme Tibet a jejich duchovno v hluboké úctě, ale jde nám o budování extrémně účinného reiki systému, který není ani nikdy nebude na hraní, relax a společné vytešený.
Reiki meteorit jako základní popis platformy pro praktickou realizaci v léčitelské a duchovní oblasti. Reiki meteorit jako základna k praktikování všech duchovních a léčivých systémů. A to tu píšu též o praxi, která se zajímá o to, co se děje po smrti člověka. Reiki meteorit navazuje na systém Mikao Usui, který měl znak reiki meteorit a který si reikista japonského typu neustále kopíruje nad hrobným místem Mikao Usuiho.
Nekopíruje ho do oblasti pupíku, ale do oblasti nad hlavou do aury kolem hlavy. Samozřejmě, Mikao Usui má ještě několik tajemství, které jsme věštecky odhalovaly. V první řadě měl v sobě své dvojče, které zakrnulo ve vývoji na embryonální úrovni a to je jedinečná úroveň, kde v něm fungovaly prehistorické doby v rozsahu 4 miliardy let do minulosti. Jeho dvojče bylo přibližně v hrudní partii a byl to zdroj jeho jedinečného použití reiki meteorit.
Pokud zde chci psát a praktikovat paranormální schopnosti, tak potřebuji reiki meteorit zasvěcení a toto obohatit kopírováním ještě silnějších znaků reiki samuraj. Tyto mnohem silnější reiki znaky se znovu kopírují z hrobných míst samurajů. Pouze připomínám, že celý život cvičili s meči, do kterých se jednoznačně dávali i roztaveny meteority. A tak je tady samuraj a neustále fanatická rotace se samurajskými meči. A je logicky každému jasné, jakou to dosáhlo dynamiku. A tak se používají tyto reiki samuraj znaky.
Pak tu máme reiki kosti. Jde vlastně o filipínských léčitelů, kteří produkují léčivé znaky v podobě krásné průsvitného kulovitého tvaru a kolem plno načervenalých paprsků. Zde nemáme přemostění na meteority, ale na specifické kosti samotného filipínského léčitele, které jsou často napadeny tuberkulózou. A aby se tyto kosti nerozpadly, ale zachovaly, tak se v samotných kostech filipínských léčitelů otevírají a rostou postupně prehistorické kosti a nahradí kosti původní. A tady je ten fenomén, který vytváří léčivý znak. Tyto znaky nefungují v oblasti pupku, ale nad hlavami filipínských léčitelů. A pokud některý filipínský léčitel zemře, tak jeho znak si přivlastní nový léčitel. Nad hrobným místem vnímat věštecky, že tam něco chybí a věštecky vás to přivede, kde se nachází tento znak. Samozřejmě, že u živého filipínského léčitele.
.
Jak jsem popisoval výše, v Mikao Usui je embryo se strukturami z prehistorického vývoje. Filipínský léčitel má modifikované prehistorické kosti. Pak jsou tu indigové děti, které mají v sobě otevřeny prehistorické struktury. Tyto struktury popisuje i evoluční medicína. Pak jsou embrya v matkách, které první měsíce procházejí prehistorickým vývojem, který trval až 4 miliardy let. A též embrya zvířat procházejí tímto vývojem. A tak jistě se najdou i vhodné zkameněliny. Ve starším věku se některým dlouhověkým osobám otevřou předhistorické zakrněté kmenové buňky a z nich mohou vyrůst předhistorické orgány a přerůst ty původní. V indické kultuře je mnoho jedinců, kteří mají již v mládí zakrněté orgány z předhistorického vývoje a nesou v sobě možnost rozvoje paranormálních schopností a to hlavně produkce silného stejnosměrného proudu a jiné podobné aktivity.
.
Evoluční medicína hovoří asi o 200 zakrslých strukturách v lidském těle a všechny je možné meditovat a nutit je, aby se aktivizovali z důvodu dlouhověkosti, ale také z důvodu pěstování mimořádných paranormálních schopností. A proto reiki tohoto druhu bude směřovat právě k zakrněním strukturám ve vlastním těle z důvodu dlouhověkosti a z důvodu získání a budování paranormálních schopností.
Ale jak dostat do reiki systému důsledně podle Mikao Usui věštecké výkony? Reiki systém pracuje s bioenergií, která se tvoří v mitochondriálních minielektrárňach uvnitř buněk. A stejně vyrábí jedinečné biočástice pro tvorbu bioatomů, bioprvků a biosloučenin. A z nich jsou pak buněčné orgánky a samotná buňka. Reiki je systém schopen přesouvat biočástice ze živých organismů na jiné živé organismy a tak upravit například činnost některých neuronů v lidském těle.
Ale systém reiki potřebuje i diagnostikovat a vnímat, co se při zásazích reiki děje a na to potřebuje reiki platforma získat určitý základ pro věštecké výkony vůči živým i neživým objektům. A tak jsme věštecky hledali a nakonec našli něco jako Luopan kompas vytvořen právě z meteoritického železa. Jeden se nachází v hrobce čínského panovníka. Třeba si to vyhledat. A pak třeba nalézt jedince, který s ním aktivně pracoval a žil. Dnes je mrtvý, ale nad jeho hrobem se najde specifický znak – klasický průsvitný talíř popsaný průzračnými zkratkami pro systém feng shui. Hledali jsme tento znak nad takzvanými želvími hroby, kde si osoba vybudovala svou pohřební kryptu ve tvaru želvího krunýře. Věštecky na dálku jsme se napojili na takové želví hroby a kopírovaly jsme si znak do aury. A tak jsme se dostali k základu využívání věšteckých technik v reiki. Reiki kompas považujeme za sbírku věšteckých a astrologických technik na principu meteoritického Luopanu a jeho věštecky nadaného majitele. Samozřejmě, že základem pro reiki kompas – tak ho budeme volat, je rozvoj třetího oka v mozku s tím, že zde vzbudíme zakrslé předhistorické orgány z předhistorických kmenových buněk.
Podařilo se nám takto získat přístup k reiki kompasu, který budeme dále rozvíjet v rámci aplikace klasických věšteckých technik, ale také sensibilních ve smyslu trvalého napětí na bubínky okolními svaly. Sem patří i proutkařské schopnosti.
.
VIDEA LUOPAN KOMPAS
I ťing – věštectví – astrologie
WIKI: I-ťing nebo Kniha proměn je nejstarší klasický čínský text. Metaforicky popisuje kosmologické a filozofické představy. Soustřeďuje se na princip dynamické rovnováhy protikladů, evoluci událostí jako procesu a přijímání nevyhnutelnosti změn
I ťing na web stránce Cimax
.
VIDEA I ŤING ORACLE
.
Kompas feng shui – reiki
WIKI: Luopan je čínský magnetický kompas, také známý jako Feng Shui kompas. Kompas feng shui, kde ve středu není klasický kompas, ale železitý meteorit – Lupoan. Může být, že je celý z meteoritických slitiny.
OBRÁZEK
Bronzová želva použitá ve Feng Shui
ČLÁNEK: Želva bydlí na severu a je vyjádřením vody, dlouhověkosti a zimy. Představuje naprosté bezpečí a stabilitu. S želvou nemůžete být napadeni zezadu.
Popis kompasu Luopan – feng shui
WIKI: Luopan je čínský magnetický kompas, také známý jako Feng Shui kompas. Na rozdíl od typického kompasu ručička Luopanu ukazuje na jižní magnetický pól.
.
Feng shui – zásady a pravidla
WIKI: Feng Shui je způsob života v systému, jehož jsme součástí, kde se klade důraz na intuici, tzn. nejen na dodržování stanovených zásad, ale i na jejich včleňování do konkrétních podmínek každodenního života. Feng Shui má svá pravidla, avšak množství vzájemně se ovlivňujících činitelů a jejich variant je téměř nekonečné
Obrázky na Google – kompas feng shui meteorit
.
Feng shui – spirit reiki – znaky
WIKI: Toto mohou být hrobové místa feng shui jedinců, kteří používali i Luopan. Želva hroby jsou konkrétní typy hrobek, které se běžně vyskytují v některých pobřežních oblastech Číny Fujian provincie, av japonských Ryukyu ostrovech.
OBRÁZEK
Další hroby pro Feng shui
WIKI: Hrob napodobuje tvar želvy v důsledku dlouhověkosti těchto zvířat, což je příslibem dlouhé životnosti potomků zesnulého.
Zajímavý materiál o hrobnom místě zvaném želva
.
Světová mapa meteoritů
Mapa oblasti, kde se našly meteority, komplet celý svět, všechny dosud nalezené
Databáze nalezených meteoritů
Výběr nalezených meteoritů – Filipíny (5ks)
 .
Mapa kráterů po dopadu meteoritů
WEB: Sbírka obrazů, publikací a abstraktů z celého světa za posledních 25 let
.
VIDEA FENG SHUI KOMPAS
.
VIDEA LUOPAN KOMPAS
.
VIDEA RITUÁLY TAO

Comments are closed