Reiki jantár

Datum sběru: 15.03.2016
Strana 1 z asi 327 výsledků
.
Reiki jantár
..
reiki-2
.

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki jantár? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 79 VIDEÍ METEORITY+JANTAR
KOLEKCE 29 VIDEÍ RADIOAKTIVNÍ LÁTKY+BRZLÍK
ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
.. 
REIKI AMBER CRYSTAL.
.
WIKI: Jantar je zkamenělá míza – pryskyřice zlatožluté barvy, může být mléčně bílá, zelená, červenavě oranžová nebo černá. Jantar se používá iv léčitelství, má imunologické a protizánětlivé vlastnosti, uklidňuje nervy, stimuluje intelekt, absorbuje negativní energii.
.
Saša Pueblo
. 
Jantar je fosilní pryskyřice jehličnatých stromů, ale i jiných druhů stromů a keřů, která vznikala před miliony let. Například dobře známý jantar z Pobaltských oblastí byla původně pryskyřice, která ztvrdla a změnila na se na něco podobného kameni.
.
Abyste vnímali léčivý potenciál pryskyřice a jantaru starých tisíce nebo miliony let, je třeba být nebo se stát senzibilem a vnímat toky bioenergie v sobě, ale i kolem sebe a i v jiné osobě. Senzibil vnímá bioenergie a magnetická pole magmatického jádra planety Země. Dokonce se naučí věštecky vnímat přesuny vědomí přes energetická pole v kosmu. Potřebuje k tomu budování astrálního těla ze svých energií v kostech. Průnik psychiky přes energetické magnetická pole je možný tak, že máte přírodní vědomí, kde nevnímáte rozdíl mezi sebou a jinými osobami, živými předměty a celkově objekty. Je to takové přírodní šamanské vědomí. Pak je tu možnost výcviku vědomí jako u jednovaječných dvojčat nebo srostlých siamských jedincích. Pak je tu možnost nácviku stavů jako u jedinců znetvořených od narození. Stejně je možnost přesunu vědomí a věšteckého vnímání přes rané stadia klinické smrti, které se dají cvičit.
.
Cílem reiki praxe je schopnost psychicky mimo sebe kontaktovat objekt jako je pryskyřice a různé druhy jantaru. Nejde o propojení na představy o jantaru a lidech, co s ním něco dělají. Nejde ani o představy jantaru v energetické auře. Ale na dálku si můžete vyhledat osobu, která má zasvěcení reiki a věnuje se mimořádně aktivně hledání a zpracování jantaru. Přemostíte se na takovou osobu nebo několik takových osob a necháte se zasvětit od nich do reiki jantar. Je pro vás dobře, abyste měli sami zasvěcení reiki a případně si vyhlédli žijící osoby a vy je zasvětíte a zpětně se od této osoby necháte zasvětit. Je dobré, abyste si našli osobu, která trvale hledá jantar a neustále opracovává nové kusy pěkně jeden za druhým. Je důležité vybrat si takového jedince. Dole si to vysvětlíme podrobněji, proč je třeba takto postupovat.
Jak může probíhat zasvěcení do reiki? Jedna z možností je, že reiki zasväcovateľ vám reiki vloží do vašich představ o reiki a vy vždy, když si vzpomenete na reiki, tak ho aktivizujete. Samozřejmě taková úroveň je mimořádně slabá. Vyšší úroveň je, když vám zasväcovateľ reiki pošle zasvěcení přes jeho drobné dětské žlázy do vašich dětských žlázach. To je už lepší úroveň. Pak je tu ještě silnější úroveň a reiki zasvěcení dostanete na základě budování astrálního těla z kostních energií. Jsou i jiné možnosti reiki, ale praktikují se jen výjimečně a to rovnou do úrovně chromozomů a genů. A takových reiki zasvěcovatelů je málo. Pokud někdo zasvěcuje do reiki na dálku bez přítomnosti fyzické osoby, tak obvykle použije astrální putování nebo putování přes klinický stav umírání. Zasvěcení reiki se dá stupňovat pomocí hypnózy a transu.
Psychické přemostění na osoby, které se během života věnují zpracování jantaru je celkově dost problematické, protože takové osoby mají mimořádně účinnou chemii a chemické látky těla. A často je i pro věštce a senzibila oříškem, jak proniknout do těla a psychiky takové jantarové osobnosti. Zjišťovali jsme, proč jsou jantarové osoby jako nedobytné pevnosti a prvotní příčinu jsme našli v tom, že jantarové osobnosti mají až 300 krát výkonnější chemii těla jako běžná dospělá osoba a to je skutečně nepřekonatelná bariéra. Ani Sašovi Pueblovi se roky nedařilo dostat se dovnitř jantarových osobností. A tak trpělivě čekal a programoval svou mysl, jak pronikat do jantarových osobností. A nakonec se to podařilo díky jedinečné léčivé fólii ruské výroby Polimedel.
Léčiva fólie Polimedel
Vojenský výzkum pro ruskou armádu za účelem rychlejšího hojení ran a návratu do bojových podmínek daného vojáka vyvinul z něčeho jako teflon speciální nanotechnologií léčivou průzračnou fólii. Sami výrobci v Rusku na svých stránkách popisují, že podobný materiál v přírodě je jedině přírodní jantar, a tedy pryskyřice. Tvrdí, že tato teflonová fólie shromažďuje silný záporný elektronový náboj. A je logické, že takový náboj bude tvořit i jantar.
Začali jsme s klasickým esoterickým výzkumem založeným na věšteckém testování všeho kolem silného záporného náboje. Zaměřili jsme se na dlouhověké osoby, tedy jednu ze 100 lidí s potenciálem dožít se 100 let. A skutečně jsme u nich nacházeli přirozeně se tvořící silný záporný elektronový náboj. Osoby, které nemají potenciál dožít se ani 60 let, měli silně nabitý kladný elektronový náboj a k tomu i mimořádně špatnou výkonnost chemických látek. U dlouhověkých jedinců se silným elektronovým nábojem je chemická výkonnost až 200 násobná než u osob, které mají stav dožít se věku kolem 60 let. Prozkoumali jsme stovky jedinců a to věšteckých metodami.
Pak jsme testovali věštecky a senzibilně teflonovou léčivou fólii Polimedel. A skutečně, její použití vyvolávalo až 300 krát vyšší výkonnost chemických látek jako u běžných jedinců. Samozřejmě, už asi po druhém týdnu používání záporný elektronový náboj klesal. Ale i tak testovací osoby popisovali, jak se výborně cítí. Tedy lze konstatovat, že léčiva fólie Polimedel je něco jako malý zázrak.
 .
Rozhodli jsme se otestovat i jantarové osoby, jaký mají záporný elektronový náboj. Měli jsme obavy, že se nám nepodaří proniknout do jejich nitra. Na průnik do jantarových lidí potřebujete mít podobnou výkonnost chemických látek jako jantarové osobnosti. A právě léčiva fólie Polimedel nám pomohla dostat se do systému jantarových lidí. A to byl další úspěch léčivé fólie Polimedel, a to nejsem reklamně angažován do jejího prodeje. Tedy vždy, když se chci napojit na jantarovou osobu, tak to udělám přes léčivou fólii Polimedel nebo osoby, které s fólií pracují, nebo se s ní aktuálně léčí. Lze konstatovat, že léčiva fólie Polimedel nám otevřela cestu do jantarového reiki, co nás všechny potěšilo.
Přepólování elektrického náboje
Rozhodli jsme se, že prozkoumáme záporný elektronový náboj u jantaru. Pokud se nedostal jantar do blízkosti člověka, tak vykazuje silný záporný elektronový náboj a kladný je potlačen. Platí, že čím starší nedotčený jantar, tím silnější záporný elektronový náboj. Ale když někdo nalezený jantar začne dávat do blízkosti člověka, a tedy živé biologické osoby, tak elektronový náboj z jantaru mizí, vybíjí se v těle člověka a jantar nakonec vykáže kladný elektronový náboj a pak už nepůsobí léčivo. Tedy dotykem jantaru se původní záporný elektronový náboj vybije a už nikdy se nedobije na záporné hodnoty. Něco podobného udělá i teflonová léčiva fólie Polimedel. Tedy kdybychom chtěli mít trvalý léčivý účinek z jantaru nebo léčivé pásky, tak bychom museli po měsíci nebo trochu delší době sehnat panenský jantar nedotčený lidskou rukou. To by asi běžný reikista nezvládl finančně. Ale osoba, která se živí opracováním jantaru, má k dispozici neustálý přísun nových kousků jantaru. Jantar je léčivý, ale pouze určité časové období, pak už není léčivý.
Reiki systém a přísun záporného elektrického náboje
Celý problém reiki jantar je v tom, že je třeba zajistit zdroj záporného elektronového náboje. Dá se to léčivou fólií nebo přísunem nových kousků jantaru. Něco bychom mohli získat přísunem stromové pryskyřice, například pryskyřice třešní nebo švestek. To je náročné časově a finančně by to dost stálo neustále hledat nebo kupovat jantar nebo léčivou pásku. Samozřejmě, reikista má i jiné možnosti, jak si přisunout k sobě záporný elektronový náboj. A to je napojení se na dálku na pryskyřici, na jantar uložený v přírodě, nebo na osoby zpracovávající jantar. Případně opravit svůj energetický systém a to hlavně mitochondrie. Úprava se děje přes osoby, které mají neustálý vlastní nebo jiný zdroj z přírody.
.
.
Léčivá fólie
.
http://www.polimedel.sk/polimedel/
WIKI: Polimedel je polymerová fólie vyrobená pro bojující armádu, urychlovala rehabilitaci zraněných vojáků. Je vyrobena speciální výrobní technologií, získá prakticky trvalý záporný elektrický náboj. Je elektrickým ekvivalentem trvalého magnetu. Trvalý elektret, tedy permanentně polarizované těleso se v přírodě prakticky nevyskytuje, přestože blízko k němu má jantar.
.
Teflon
.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Polytetraf…
WIKI: Polytetrafluorethylen je fluorovaný polymer, který je známý především pod svým obchodním názvem teflon. Patří ke termoplastem, teplota tání je přibližně 327 ° C, ale jeho vlastnosti se mění již při teplotě 260 ° C, nad teplotou 350 ° C nastává rozklad.
.
Elektrický náboj
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Electric_c…
WIKI: Jak uvádí starořecký matematik Thales z Milétu kolem 600 před n.l., náboj (nebo elektrika) mohl být nahromaděný třením srsti na různých látkách jako jantar. Řekové poznamenali, že nabité jantarové tlačítka mohou přitáhnout lehké objekty jako vlasy. V případě, že leštili jantar dlouho dost, mohla dokonce přeskočit elektrická jiskra. Tato vlastnost je odvozena od triboelektrický jev.
.
Pryskyřice
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Resin
WIKI: Přírodní pryskyřice je biopotravina některých rostlin (rostlinná pryskyřice) a ojediněle i některých živočichů (např. Šelak), který má podobu hořlavé, nevodivé, obvykle sépiových nebo nažloutlé, tuhé nebo polotuhé látky, která má sklovitý lom, je rozpustná v jiných organických látkách a nerozpustná ve vodě.
.
Damara (pryskyřice)
https://en.wikipedia.org/wiki/Dammar_gum
WIKI: Damara je přírodní pryskyřice. Z keřů a stromů trezalkovitých a blahovičníkovitých, rostoucích v tropických pásmech (damarovník – Agathis) se sbírají světle žluté hrudky zamúčeného povrchu.
.
Gumiguta.
https://en.wikipedia.org/wiki/Gamboge
WIKI: Gumiguta je to siamská pryskyřice ze stromu z Indie nebo Cejlonu. Rozpouští se ve vodě, kdysi se používala v Aquarella, ale pro její jedovatost se používá pouze na barvení houslí. Má tmavší odstín žluté hořčičnou barvu.
.
Mastix
https://sk.wikipedia.org/wiki/Mastix
WIKI: Mastix je přírodní pryskyřice z keře druhu Pistacia lentiscus. Z větviček keře, který roste v oblasti Středozemního moře, vytéká živičný balzám, který na vzduchu zasychá v podobě nažloutlých kapiček.
.
Šelak
https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%A0elak
WIKI: Šelak je přírodní pryskyřice, která se získává z výměšků více druhů hmyzu z nadčeledi červci (Coccoidea), zejména však druhu Kerria lacca.
.
Kopál
https://en.wikipedia.org/wiki/Copal
WIKI: Kopál je recentních nebo subfosílna tvrdá pryskyřice některých jehličnanů, zejména z rodu Copaifera. V středoamerických kulturách se používá jako kadidlo a v minulosti i při výrobě laků. Kopál má medovou nebo jantarovou barvu a rozpouští se v éteru, acetonu a alkoholu. Dodnes se používá při restaurování obrazů a jako přísada husliarskych laků, protože dává tvrdý a lesklý povrch.
.
Benzoe
https://en.wikipedia.org/wiki/Benzoin_re…
WIKI: Benzoe, také pryskyřice benzoe či guma benzoe, je balzámová pryskyřice získávaná z kůry několika druhů stromů rodu styrax. Používá se v parfémech, kadidlo, vonné tyčinky a v lékařství. Hlavní složkou je kyselina benzoová.
.
Copalia
https://en.wikipedia.org/wiki/Copaline
WIKI: Copalia, také nazývaná fosilní pryskyřice je přirozeně se vyskytující organická látka nalezena jako nepravidelné kusy světle žluté barvy. Copalia je Copal, který byl částečně mineralizovaný.
.
Hymenaea protera
https://en.wikipedia.org/wiki/Hymenaea_p…
WIKI: Hymenaea protera je zaniklý prehistorický tropický strom z čeledi bobovitých, pravděpodobný předek dnešních Hymenaea druhů. Zahrnuje asi 30 druhů rozšířených především v tropické Americe. Kurbaryl obyčejný (Hymenaea courbaril) poskytuje pryskyřici zvanou kopál.
.
Kauri gum
https://en.wikipedia.org/wiki/Kauri_gum
WIKI: Kauri guma je zkamenělá pryskyřice, která se extrahuje z kauri stromů, pryskyřice unikla ven prasklinami nebo trhlinami v kůře.
.
Kauri gum muzeum
https://www.kaurimuseum.com/
WEB: Kauri muzeum na Matakohe je jedním z tematických muzeí Nového Zélandu, vypráví příběh průkopnických osadníků.
.
Kategorie – pryskyřice
WIKI: Tato kategorie má následující podkategorie, kategorie fosilní pryskyřice
.
Zpět
.
Zkamenělé pryskyřice ze stromů
.
http://divineguidance944.com/?page_id=45…
WIKI: Fosilní pryskyřice, zkamenělé rostlinné šťávy dávných stromů ponechají v různých sedimentech, jsou souhrnně označovány jako jantar.
.
Pryskyřice stromů
https://sk.wikipedia.org/wiki/Pr%C3%ADro…
WIKI: Pryskyřice je výměšek, který produkuje řadu rostlin, zejména jehličnatých stromů, obsahující zejména uhlovodíky. Používá se např. na výrobu laků, lepidel nebo kadidla a parfémů. Zkamenělá pryskyřice se označuje jako jantar. Jak pryskyřice se také označují syntetické produkty podobných vlastností. Pryskyřici obsahují i jehlice stromů, některé druhy ji dokonce přímo z jehlic vylučují (borovice osinatá)..

.
Zpět

Jantar
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Amber
WIKI: Jantar je mineralizovaný zbytek třetihorní pryskyřice jehličnatých stromů, stará kolem 50 milionů let. Barvu má žlutou, žlutohnědou až hnědou, ale můžeme najít i odrůdy zcela průhledné, červené, kávové i bílé. Nachází se v Evropě jako zkamenělá pryskyřice borovic. Jantar se využívá zejména ve výrobě šperků a ozdobných předmětů.
WIKI: Kategorie – jantar
WIKI:Kategorie – jantar podle lokalit
WIKI: Kategorie – jantar muzea
.
Jantarová komnata
http://commons.wikimedia.org/wiki/Catego…
WIKI: Jantarová komnata je místnost v Kateřinský paláci v ruském městě Puškin dekorace místnosti je vyrobena z jantarových panelů. Pro svou nádheru a vysokou estetickou hodnotu je někdy považována za osmý div světa.
.
Historie jantaru
Šperky z modrého jantaru
Jantar na flickr
Obrázky šperky z jantaru
Jantar e-shop
http://www.sperky-a-diamanty.sk/info/jan…
ČLÁNKY: Fosilní pryskyřice, zkamenělé rostlinné šťávy dávných stromů zachované v různých sedimentech, jsou souhrnně označovány jako jantar, informace o Dominikánském Modrém jantaru, jantar na mapě, šperky z jantaru.
.
Černý jantar
https://en.wikipedia.org/wiki/Jet_(ligni…
WIKI: Gagát – černý jantar je tmavý mineraloid používán jako polodrahokam. V dřívějších dobách býval zaměňován s jantarem. Je voskově matný, černý či tmavě hnědý a neprůhledný. Vznikl miliony let trvajícím rozkladem dřeva, obvykle stromů z čeledi Araucariaceae za vysokého tlaku. Složením je podobný hnědému uhlí a hoří.
.
Modrý jantar ze Sumatry
http://www.fosilie-shop.cz/cz-clanek-474…
ČLÁNEK:SkutečnýmodrýjantarsedonedávnanacházelvDominikánskérepubliceavmalémmnožstvívMexiku.
.
Baltský jantar
https://en.wikipedia.org/wiki/Baltic_amb…
WIKI: Baltský jantar představuje typ mineralizované pryskyřice s vyšším, až 8% podílem kyseliny jantarové. Největší naleziště se nacházejí v Baltském regionu. Odhaduje se, že 90% světových zásob jantaru se nachází v Kaliningradské oblasti na Sambijskom poloostrově. Proces tvorby baltského jantaru je datován přibližně před 44 miliónů let, z třetihorních lesů vzniklo kolem sto tisíc tun jantaru.
OBRÁZKY
.
Karibský oranžový jantar
https://en.wikipedia.org/wiki/Caribbean_…
WIKI: Karibský oranžový jantar z ostrova Hispaniola v Karibiku se vyskytuje v různých přírodních barvách, mezi nimi fluorescenční zelené a modré. Dominikánský jantar může být starý až 40 milionů let.
OBRÁZEK
.
Dominikánský jantar
https://en.wikipedia.org/wiki/Dominican_…
WIKI: Dominikánský jantar je z Dominikánské republiky, od Baltského jantaru se odlišuje tím, že je téměř vždy transparentní a má vyšší počet fosilních inkluzí. To umožnilo podrobnou rekonstrukci ekosystému dlouhodobém zmizelého tropického lesa.
OBRÁZEK
.
Mexický jantar
https://en.wikipedia.org/wiki/Mexican_am…
WIKI: Mexický jantar vytvořen během pozdního oligocénu v jihozápadní severní Americe. Jako jantar jiného původu, může obsahovat inkluze, jako jsou prehistorický hmyz nebo jiné členovce, stejně jako fragmenty rostlinných nebo epifytických hub.
OBRÁZEK
.
Zelený jantar
WEB: Zelený baltský jantar se datuje od 30 do 60 milionů let. Procházel stejným přirozeným procesem jako ostatní, rozdíl je ve skutečnosti jeho barva, některé čerstvé zelené listy dali jantaru svou zelenou pigmentaci, dřív než zkameněli.
OBRÁZEK
.
Chiapas jantar
http://www.ambericawest.com/chiapas.html
WEB: Legendární Chiapas jantar z mayských dolů v Chiapas v Mexiku je červené, modré, zelené a samozřejmě jantarové barvy.
.
Historie jantarových šperků
http://www.eppi.cz/napoveda/drahokamy/ja…
E-SHOP: Jantary, které jsou formovány přírodními procesy po staletí a tisíciletí, jsou označovány za slzy stromu.
.
Databáze – Typy Jantar a doly
http://amber-inclusions.dk/different-amb…
BLOG: Seznam s různými typy jantaru seřazený podle zemí a umístěním. Země jsou uvedeny v pořadí podle nejmladšího druhu jantaru.
.
Jantar – katalog
http://www.ambercompany.com/site/index.c…
WEB: Jantar a hmyz, komáři, mravenci, jantar baltský, dominikánský…
.
Detailní informace o jantaru
WEB: Jantar a jeho vlastnosti – obecné, fyzikální, optické, odkazy na jiné databáze pro jantar.
.
Geografický výskyt jantaru
http://academic.emporia.edu/abersusa/geo…
ČLÁNEK: Jantar v Dominikánské republice, Mexiku, Kanadě, Japonsku, v Libanoně, Rumunsku, Novom Zélande, ve Spojených státech, Pobaltím regionu. 
.
Zpět
.
Muzeum jantar
.
House of Amber v Dánsku
http://www.houseofamber.com/
WEB: House of Amber – špičková kvalita jantaru ve stříbře a zlatě, zdobené diamanty v nejexkluzivnější klasickém a moderním designu.
.
Muzeum v Gdańsku
http://mhmg.pl/oddzial/17/amber-museum
WEB: Dočasné sídlo Amber muzea se nachází ve Starém Městě na křižovatce hlavních turistických tras, v památkově chráněné gotické stavbě ze 14. století s renesančními dodatky.
OBRÁZKY
Video
.
Hradní muzeum v Malborku
http://www.zamek.malbork.pl/
WEB: Sbírka jantaru více než 700 vzorků různých velikostí, tvarů, barev a stupně transparentnosti, mezi nimi mnoho, včetně živočišných a rostlinných inkluzí.
OBRÁZEK
.
Muzeum v Stegna – Wojciech Głodzik.
http://sklep.bursztynowakomnata.com/
BLOG: Soukromé jantarové muzeum, nejzajímavější exponáty kusy jantaru a inkluzí pocházejí ze soukromých sbírek muzea majitele Wojciecha Głodzika.
Muzeum Bursztynowa Komnata na facebooku
Video Muzeum Bursztynnictwa w Jantarze
OBRÁZKY
.
Muzeum v Kaliningradu.
http://www.ambermuseum.ru/en/home/about_…
WIKI: Mezi exponáty je druhý největší světový kus jantaru, sbírka více než 3.000 jantarových inkluzí, jedním z nejslavnějších organických inkluzí je malý ještěr.
OBRÁZKY
.
Muzeum v Palanga
http://www.pgm.lt/Gintaro_muziejus/titul…
WEB: V muzeu jsou kolekce unikátních kusů jantaru, zkamenělé pryskyřice stromů, které přinesly z celého světa.
Palanga jantarové muzeum
https://en.wikipedia.org/wiki/Palanga_Am…
WIKI: Muzejní sbírka z jantaru zahrnuje asi 28.000 kusů, z nichž asi 15.000 obsahují inkluze hmyzu, pavouků nebo rostlin a z vystavených asi 4.500 kusů jantaru jsou mnohé předměty uměleckých děl šperků.
OBRÁZEK
Amber Sun nebo Sun Stone – jeden z největších kusů jantaru v Evropě
.
Muzeum v Chiapas – Mexiko.
http://www.museodelambar.com.mx/
WEB: V současnosti je v muzeu vystavena kolekce 350 kusů jantaru vysoké kvality.
Muzeum v Chiapas na facebooku
OBRÁZKY
.
Muzeum Copenhagen v Kodani
http://www.houseofamber.com/eng/our-muse…
WEB: Je jedním z nejuznávanějších muzeí jantaru na světě. Muzeum pořádá působivou sbírku jantarových starožitností a artefaktů.
Muzeum Copenhagen
https://en.wikipedia.org/wiki/Copenhagen…
WIKI: House of Amber je jedním z nejstarších a největších světových výrobců exkluzivních jantarových šperků.
.
Muzeum v Krakowě
http://www.ambermuseum.eu
WEB: Jantar baltský – sbírka, historie, odrůdy, použití v medicíně, jantar baltský…
.
Muzeum v Dominikánské republice
http://www.ambermuseum.com/museum.html
WEB: V muzeu jantaru jsou vystaveny unikátní kousky jantaru ze Severních Kordiller. Jantar pocházející z těchto oblastí a dnes patřící Dominikánské republice je starý 20-60 milionů let. Vzácnější nálezy obsahují těla hmyzu, listů.
.
Zpět
.
New Jersey
.
Sběratelé jantaru v New Jersey
V průběhu 6 let bylo vykopaných přibližně 20 liber jantaru, ze kterého sběratelé darovali americkému Museum of Natural History.
Videa dominikánské jantarové doly
New Jersey Amber výkopy
New Jersey Amber výzkum
Aljašský jantar
OBRÁZKY
Autentické světélkující nerosty
Autentické dominikánské vzorky jantaru na prodej, které byly byly vykopány v La Buca, Palo Quemado, Pescado Boo Boo, El Valle a La Toca jantarových dolech.
.
Zpět
.
VIDEA AMBER GEMSTONE
.
.
.
.
.
.
.
.
.
VIDEA THYMUS CHAKRA
.
.
.

Comments are closed