Reiki Hayashi I.

Datum sběru: 06.08.2015
Strana 1 z přibližně 180 výsledků
.
Reiki Hayashi I.
..
reiki-1
.
.

.
SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki Hayashi? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
Reikista Chujiro Hayashi
WIKI: Chujiro Hayashi (vyslovuje se: čujiro Hajaš) byl námořní lékař a léčil své pacienty Reiki. Začal studovat s Usui v roce 1925, dělal jeho větev, Hayashi Reiki Kenkyu-Kai v Tokiu, Shinano-machi, zatímco jeho pán Usui byl stále naživu, a udržuje stále způsob učení Usui.
.
KOLEKCE 1311 OBRÁZKŮ REIKI RITUÁL ENERGIE
KOLEKCE 65 VIDEÍ ATÓMOVÁ BOMBA – METEORIT – REIKI
ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=mljCmJcM…
(v nahrávce se špatně interpretovalo ozáření Usui a Hayashi, nebylo to v druhé světové válce, ale předtím na základě testování uranu za účelem léčby rakoviny – některé web stránky to uvádějí na internetu a je to mylná informace – omlouvám se.)
.
Saša Pueblo
Máme tu problematiku reiki a zkoumání její historie. Zastavíme se při tomto výzkumu při zakladatelích reiki a hlavně budeme směřovat k osudem vojenského lékaře a učitele reiki Chujiro Hayashi.
Reiki jsou bioenergie lidského těla a abyste vnímali reiki energie, je třeba se stát senzibilem, začít poslouchat energie ušními bubínky jako napětí v lidském těle. Zajděte si do elektrické trafostanice a vnímejte hučení elektřiny a energetická pole přímo na pokožce těla. Když pošlu přes ušní bubínky frekvenci a takové napětí jako transformátor dovnitř těla, zjišťuji, jak se to v těle změní. Pošlu hučení do plic a zjišťuji, že mi odebralo z toho hučení značnou část, takže plíce jsou asi podenergetizované a třeba je dobít energií. Takže musel jsem rozvinout senzibilitu, abych mohl bioenergie poslouchat, testovat, prověřovat na sobě, ale i na dálku na jiných lidech.
.
Postupoval jsem systematicky a zjistil jsem, že bioenergie vznikají v lidském těle v mitochondriích, přeměňují energii pomocí železa na bioenergii. Mitochondrie jsou malé orgániky uvnitř buněk a přeměňují energii na supravodivou a na paramagnetickou. Někdo se dá na začátku reiki cesty zasvětit, já jsem chtěl jít cestou bádání, zkoumání, postupného vývoje a ověřování, takže jsem se nedal na začátku zasvětit do reiki. Téměř 20 let jsem ověřoval energetické léčitelství a snažil jsem se postupně procházet všechny typy a druhy léčby s bioenergiemi lidského těla a s lidským magnetismem. Pracoval jsem s nahříváním dlaní, masírováním středu dlaně, kmitáním prstů, foukáním vzduchu mezi ruce a podobnými technikami. Tedy množství opakování, testování, léčob a postup v energetickém léčitelství klasickou pracnou cestou. Sem patřily i magmatické energie magmatického jádra planety Země, psychowalkman, léčba slaboproudem, přístroj na skenování vln mozku.
Po těchto 20. letech jsem dospěl k závěru, že už je čas začít s praxí reiki. V současnosti mám 1,5 letou praxi do systému reiki a také do systému raného stadia klinické smrti, protože tam se objevují speciální objekty. Voláme jejich spiritistické objekty a vznikají po mnohonásobném přežití klinické smrti a návratu z ní. Dají se získat i cvičeními vedoucími k počátečním stavem klinické smrti nebo si je můžete stáhnout od živých spiritistů. Cílem Sašu Puebla je cvičit a zkoumat reiki historii, reiki energetické objekty a přemosťovat jejich s objekty spiritismu – klinické smrti. Vlastně reiki objekty se léčí a zasvěcuje a spirit objekty dávají reiki objektem intelekt. Něco jako program a řízení fungování reiki objektů.
Saša Pueblo se bude snažit o hlubší pohled na reiki I.
Reiki zasvěcovatel Chujiro Hayashi byl aktivní spolupracovník Mikao Usui, který před 2. světovou válkou byl na císařském dvoře a měl na starosti zdravotnictví, léčby a terapie a byl iniciátorem zasvěcení. Reiki je vlastně standardní praxe tradičního a historického japonského šintoismu. Japonce historicky fascinuje kosmos a vše kolem něj. Stejně i tradice ikebany je prezentace kosmu, slunce a země a vlastně přemostění do kosmického prostoru. Stejně bonsai je inspirované kosmem. Vlastně celá japonská kultura je pod tímto vlivem. Padlé meteority byly zdrojem uctívání, obřadů a rituálů. V jednom japonském klášteře mají vystaven meteorit, do kterého jsou vytesány japonské znaky.
V Japonsku je tradice meteoritů překvapivě skrytá do mečů. Do samurajských mečů se dávaly roztavené meteority, které obsahovaly kovové prvky. Samuraj drží v ruce meč, jehož součástí jsou meteority a dělá s ním obřady a rituály, trénuje s ním, zabíjí, žije s ním a jeho psychika se zvláštním způsobem upraví.
Vztah meteoritu a lidské mysli je zajímavý a je základem reiki jako takového. Když si seženete meteorit a budete na něj meditovat, tak budete schopni lépe pronikat do svých neuronů a začnou vám téct energie ve vašem těle zvláštním způsobem. Pokud se meteorit vhodně upraví, zbrousí například do šperku, tak jeho účinnost narůstá. Když meditujete na běžný meteorit, tak to nemá takový účinek, jako když si jej upravíte do jiné podoby, například socha Buddhy, znak reiki, přívěsek, meč nebo dýka. Takže reiki a meteority jsou nedílnou součástí. I japonská metalurgie železa a meteoritů je hlubokou součástí reiki. Díky šintoismu a hluboké úctě a meditaci vůči meteoritem vlastně máme reiki systém, který dokážou zasvěcené osoby převést na jiné. A to jiné meditační a náboženské systémy nemají. A tak reiki založené tradičně na meteoritech a kosmu může na jiných přenášet i jiné léčitelské a spiritistické objekty a to je jedinečná schopnost.
.
Mikao Usui byl zakladatelem reiki, ale rozšířil ho Chujiro Hayashi tím, že odešel z Japonska na Haiti, kde léčil i americké občany. Při léčbách přenesl díky meditaci a zasvěcení do meteoritů svůj léčitelský stav na léčené osoby a zasvětil je i do japonského šintoismu, což je v zásadě v pořádku. Šintoismus má hluboké kořeny přes meteority ke kosmu a nějaká ideologie v tom určitě není.
Na meteorit můžete meditovat ve stavu, že mezi vámi a meteoritem není žádný rozdíl, že jste s meteoritem bratři, že jste jednovaječná dvojčata. Takové naladění je ideální a vede k silné aktivitě meteoritů vůči vašim neuronům v mozku. Takový přístup je základem celého reiki. Pokud meteorit nevlastníte, můžete se na něj napájet na dálku. Například se můžete napájet na místo pádu meteoritu, např. na Tunguzský meteorit a danou oblast, kde pád asteroidu, který se změnil na mikro rozptýlené meteority, pozměnil horniny v této oblasti. Například v daných oblastech pádu gigantických meteoritů vzniká meteorické sklo.
.
Víme, kde je hrob Mikao Usui, napojili jsme se senzibilně na toto místo. Nad jeho hrobem jsou dva záznamy, jeden je jakoby jste přes něj hodili průsvitnou plachtu nebo v mlze viděli člověka a uvnitř záznamu je malý bílý skleněný talíř, na kterém jsou naskládané skleněné kuličky. Samozřejmě, každý věštecké cvičený senzibil může tyto objekty vnímat trochu jinak. Ale to je v pořádku. Tyto energetické útvary jsou na úrovni elektronů, fotonů a jim podobných částic. Takový znak jsme zjistili i při Chujiro Hayashi a každý reikista, který je zasvěcen, má takové reiki energetické znaky.
A platí, že každá zemřelá osoba, která byla zasvěcena do reiki, má tento znak nad svým hrobem a je jedno, jestli byla zpopelněna nebo pohřbena klasicky – do hrobu. Tyto znaky se vytvoří v auře každého člověka, který se věnuje dostatečně aktivně a dlouho meteoritem. I Saša Pueblo celé to období 20 let meditoval intenzivně na meteority. Tedy v energetické auře Sašu Puebla se znak reiki vytvořil přirozeně, ale neměl takovou sílu jako při zasvěcení do reiki od některého zasväcovateľa.
Věštecky jsem zkoumali dalších, jejichž zasvětil Chujiro Hayashi a ti překvapivě nad hrobem neměli postavu, byl tam pouze znak reiki – zjednodušeně průsvitný talíř se skleněnými kuličkami. Začali jsme pátrat, proč? Reiki zakladatelé Mikao Usui a Chujiro Hayashi byli ozářeni, pracovali s radioaktivním materiálem a vlastně dostali další zasvěcení. Měli zasažené kosti, ale tím vykazovaly jedinečné účinky. Značné množství filipínských léčitelů má tuberkulózu kostí a spoustu špičkových léčitelů reiki má vždy nějaké kostní choroby. Víme, že velmi dobře se léčí kostmi zvířat. A toto byl i případ Chujiro Hayashiho, který kromě zasvěcení od Mikao Usui měl i pozměněny kosti a to znásobilo jeho léčitelský potenciál. Je známá skutečnost, že po zasažení radiací se organismus brání tím, že radioaktivní látky stahuje a ukládá do kostí zasažené osoby. Na jedné straně tu je vliv meteoritů na schopnost reiki zasvěcení, ale léčivý účinek se dostavuje přes praxi kostí a jejich chorobných stavů, živých nebo mrtvých kostí, zkamenělých kostí, ozářených kostí, lidských kostí, zvířecích kostí nebo želvího krunýře.
.
Jak to udělat, abychom měli podobné schopnosti bez zasvěcení a ozáření? Jedna možnost je napojit se na dálku na osoby, které přežily radiaci a sbírat od nich energii, kterou pak použijete k léčbě, takže si nezničíte vlastní kosti. Třeba se na tato místa napájet a kopírovat je do své aury a to mnohokrát.
Nad hrobem samuraje se nacházejí svítící kuličky a jsou dynamicky nabité více než nad hrobem Mikao Usui. Jsou budovány na úrovni fotonů, ne elektronů. Je to právě kvůli rituálům s mečem, který obsahuje meteority. Třeba se na tato místa napájet a kopírovat je do své aury a to mnohokrát.
.
Nyní zkoumám i čínské reiki a je nebezpečné například v tom, že jednostranně meditovali na magnety a měly zvláštní efekty, ale v podstatě se tím devastovali. Hodně záležitostí z čínského reiki nelze použít, protože poškozuje zdraví.
.
Chujiro Hayashi umírá, ale zasvětil pár lidí, kteří se vrátili do USA. Samozřejmě, kvalita jejich zasvěcení pomalu klesá. Když prohlédnu japonskou linii reikistů z celého světa, nacházím stále stejnou úroveň objektů, málokdy se to odlišuje. Tedy je to jakoby talíř se skleněnými kuličkami nebo fluidní lotosový květ nebo postavička s křídly. Někteří si prozíravě udělali 5 a více kotoučků základního znaku, čili dali se 5 krát a více zasvětit a tím roste síla potenciálu reiki. Nad zemřelými reikistami dnes nenajdete fluidní tělo, ale pouze reiki klasický znak talíře nebo to může vypadat jako energetický lotos nebo čakra.
.
U nikoho jsem nenašel tak zářící objekty reiki jak to měli japonští samurajové, protože praxe vyžaduje práci s meteority, které jsou zpracovány do jiných materiálů. A japonský samuraj žil, pracoval, cvičil a bojoval se samurajským mečem během celého života. Intenzivnější meditace není ani možná. Abych tyto zářící objekty mohl zkopírovat do své aury, napojuji se na hrobné místa zemřelých samurajů s tím, že chci pokračovat v jejich tradicích a pak to tyto zemřelé osoby povolí na zkopírování. A takto se dají posílit dnešní znaky reiki zasvěcení.
.
Považuji za správné udělat si několik základních zasvěcení reiki, používat více takových kotoučků reiki. Našel jsem reikisty, kteří prošli i 10 zasvěceními, mají 10 objektů a mohou s každým pracovat samostatně. Plánuji mít v auře i tisíc základních znaků reiki – tedy průzračné kotoučky. Inspirace na tisícplátkový lotos – reiki kotoučky. A stejně reiki objekty ve vlastní auře posíleny o kopie znaků, které někdo dnes tvoří nebo v minulosti vytvořil.
Zajímá mě i filipínské reiki a quigong reiki v souvislosti s kostmi, ale o tom v dalším článku. Jde hlavně o reiki inspirované kostmi a z nich vytvářeny léčivé objekty.
.
Filipínské reiki má jiné znaky než japonské reiki, jsou ve tvaru fotonové housenky. O tomto jednoznačně léčivem reiki budu psát v budoucích článcích.
.
Jak navázat na tradice japonského reiki, jak ho dynamizovat, jak neléčit vlastními energiemi, jak dokázat energetické zdroje koncentrovat a neničit si své, protože mnoho léčitelů obětuje sami sebe a na to chuť nemám. Cokoliv děláte na úkor svého zdraví, tak to skončí špatně a není to správná cesta. Hodně reiki léčitelů léčí vlastními energiemi a to jejich rychle oslabuje a často ukončí svůj život předčasně.
Meteoritické magnety
Meteoritické magnety tak snadno nenajdete, ale můžete se na ně napojit, případně si od výrobců a léčitelů hlavně v Indii můžete převzít kopie toho, co je nad jejich hroby. Tyto objekty nelze vidět běžnými smysly, musíte být senzibilní. Nad hroby těch, co dělali
magnety a přidávali do železitých meteoritů magnetovec a železo, pak mnoho měsíců do takové slitiny mlátili kladivy a vyrobili specifický magnet, se nachází biomagnetický kotouček. A nezapomeňte, že to, co se v Indii jmenuje duchovní lotosy, jsou vlastně reiki objekty vytvářeny při aktivitě s meteority.
.
Asteroidy v kosmu
Ti, kteří mají vycvičené kosmické vědomí (to znamená, že jsou schopni psychicky reálně proniknout atmosférou na bázi částic a nikoli pouze do představ o atmosféře), mohou jít až k asteroidům nebo meteoritem, které jsou v naší sluneční soustavě. Zajímavé je vytvářet z meteoritů reiki znaky nebo prostorové obrazce. Uvědomte si, jaké kosmické prvky obsahuje meteorit. Meditace na jednotlivé prvky v meteoritu může dynamizovat celé reiki, protože od dynamizace bude záviset účinnost zasvěcení a léčby.
.
Je dobré se japonskou kulturou inspirovat, prohlédnout si množství videí – i to je meditace. Třeba si postupně vytvořit vztah k Japonsku a japonské kultuře, protože když si chci zkopírovat znaky Mikao Usui nebo Chujiro Hayashi, tak to získám mnohem lépe, když se hlásím jako vyznavač japonské kultury, šintoismu, zenu nebo zazenu.
Když máte zasvěcení reiki a máte ten kulovitý útvar s malými kuličkami uvnitř, tak to vám dovoluje vytvářet další reiki objekty např. meditací na zkameněliny, zvířecí kosti, nebo reiki může sloužit na to, když bude někdo číst Bibli nebo jinou duchovní knížku např. Abdurushina, tak se na reiki znaku objeví schéma Abdurushin a když budete zasvěcovat, tak s reiki předáte i Abdurushina.
Chci s reiki předat kompletní esoteriku a léčitelství, stejně systém dlouhověkosti zkoumán věšteckými postupy u dlouhověkých jedinců. Osoba, která chodí často do klinické smrti v noci a ani o tom neví vytváří objekty, které voláme spirit bublinky a ty mohou vykonat určitou činnost, např. zkopírovat zdravotní stav člověka. Spirit objekty jsou cesta, jak dát reiki objektům inteligenci.
.
Nagasaki, Hirošima, atomová bomba
Hledali jsme záznamy lidí, kteří zemřeli v Hirošimě, kteří byli hned fyzicky vymazáni a jejich záznamy jsou jedinečné, dovolí pronikat hluboko do kosmu. Víme, že i Mikao Usui a Chujiro Hayashi byly ozáření a mají dvě zasvěcení. Jedno je meteoritické s kosmickými prvky a druhé důsledkem ozáření, které také vyvolává stav zvláštních prvků, vyvolá kostní rakovinu a tato je zvláštní léčivý prostředek vůči jiným lidem. V kostech jsou tzv. mitochondriální fabriky a tito léčitelé vědí při léčení jiných do těchto oblastí zasáhnout.
.
.
Reikista Mikao Usui
WIKI: Mikao Usui měl obrovské znalosti z medicíny, psychologie, teologie. Byl zakladatelem reiki, která se používá jako doplňková léčba pro fyzické, emocionální a duševní choroby.
Mikao Usui na esoterika Magnum 
PORTÁL: Mikao Usui studoval buddhistické spisy a snažil se praktikovat jednotlivé techniky, které vedly k rozšíření jeho vědomí i rozvoji osobnosti. Důvodem toho všeho byla snaha o shromáždění životní energie, která mu měla dopomoci k léčení druhých lidí, ale i sebe
.
.
Meteority
WIKI: Meteorit je těleso, které vznikne po dopadu meteoroidu na Zem nebo na jiné kosmické těleso s pevným povrchem. Převážná většina meteoritů jsou kamenné chondrity, existují však i železné meteority
Slovo meteorit na webu Sašu Puebla
Meteorit na esoterika Magnum
PORTÁL: Meteorit je menší kosmické těleso, které díky příznivým podmínkám dopadlo na povrch Země (popřípadě jiné planety)
Seznam meteoritů minerálů
WIKI: Toto je seznam asi 295 minerálních druhů, které byly identifikovány v meteoritech
Slovníček pojmů Meteority
WIKI: Meteorit minerál je nerost nacházející se hlavně nebo výlučně v meteoritech nebo meteoritů odvozeného materiálu. Toto je seznam těch nerostů, kromě minerály také obyčejně nalezené v pozemských horninách
Meteorit – galerie
WIKI: Zde je seznam největších meteoritů
.
.
Asteroidy 
WIKI: Asteroid je malý, pevný objekt ve sluneční soustavě, obíhající kolem Slunce. Asteroid je příkladem tzv. planetky (aleboplanetoidu), které jsou mnohem menší než planety
.
Znaky reiki – meteoritické objekty
PORTÁL: Reiki znak se aktivizuje, když ho používáte někdy až hodinu, než nabere energetickou dynamiku. Postupnou praxí si můžete vytvořit vlastní znaky inspirované reiki znaky
Slovo Reiki znaky na webu Sašu Puebla
.
Kosmické prvky
Prvky ve vesmíru na Psychonautice
WIKI: Zde si najdete přehled nejrozšířenějších prvků ve vesmíru, které jsou vědecky známé.
Periodická tabulka prvků
WIKI: Periodická tabulka chemických prvků je tabulární metoda zobrazení chemických prvků. Řídí se tzv. periodickým zákonem, čili zobrazuje pravidelně se vyskytující trendy ve vlastnostech prvků v závislosti na jejich protonového čísla. Tabulka zatím obsahuje 118 chemických prvků.
Meteority na Psychonautice
WIKI: Zde si najdete přehled – meteoroidy, meteory a meteority.
Asteroidy na Psychonautike
WIKI: Zde si najdete informace o asteroidech – blízko Země, kategorie, seznam asteroidů – planetek
.
.
Suiseki a smysl pro kosmos
WIKI: Suiseki jsou mimořádně zvláštní až fantazijní kameny, které po dlouhá léta obrušovala a formovala sama příroda. Člověk takové kameny cílevědomě sbírá, ošetřuje jich a vystavuje jako umělecká díla vytvořená společně přírodou a člověkem.
.
.
Japan meteorit
WIKI: Meteorit je menší kosmické těleso (původně meteoroid), které díky příznivým podmínkám dopadlo na povrch Země (případně jiné planety). Velikost meteoritů se může pohybovat od malých až po extrémně velké.
Nogata meteorit
WIKI: Meteor Nogata dopadl na zem 19. května 861, byl objeven v zahradě chrámu šintoismu v Nogata v Japonsku a je nejstarší meteorit v historii.
Seznam japonských meteoritů 
WIKI: Kategorie: meteority, které byly objeveny v Japonsku
Meteorit: KUGA 
OBRÁZEK
Meteorit: zvláštní struktury 
OBRÁZEK
Meteorit: Kesen
OBRÁZEK
Meteorit: Kokubunji
OBRÁZEK
Meteorit: Tagami
OBRÁZEK
.
Seznam meteoritů ve světě
WIKI: Zde si najdete seznam meteoritů podle místa dopadu
translate.google
.
.
Meteorit – galerie
Meteorit art
Meteority – kolekce
Meteorit šperky
WEB: Na těchto webových stránkách si najdete přehled art, kolekce a šperky
.
.
Meteoritické nože
.
Meteoritické meče
.

Meteority a různé výrobky z meteoritů
http://www.muonionalustameteorites.com/
http://www.kdmeteorites.com/
http://www.meteoritefinder.com/
WEB: Na těchto webových stránkách si najdete přehled meteoritů – kamenné, železné, pallasii
http://www.rt.com/news/sochi-medals-olym…
WEB: Suvenýry olympijských medailí s fragmenty z meteoritu
.
Zpět

VIDEA ART METEORIT
.
.
.
.
VIDEA METEORITY SHOW
.
.
Nagasaki
WIKI: Nagasaki je druhým městem, na které byla v průběhu 2. světové války svržena atomová bomba. Je hlavním a největším městem prefektury Nagasaki.
.
.
Hirošima
WIKI: Hirošima je největší město japonského ostrova Honšú. Hirošima je známá od druhé světové války jako první město, na které byla 6. srpna 1945 shozena jaderná bomba (Little Boy).
.
Atomová bomba
WIKI: Atomová bomba – jednostupňové výbušné zařízení je tvořeno jen štěpnou náloží (na bázi uranu, plutonia …) Maximální dosažitelný výkon přibližně 1 Megatona – pro větší výkony je třeba velké množství štěpného materiálu.
.
.
Jaderná zbraň
WIKI: Jaderné zbraně (nebo atomové zbraně) jsou všechny zbraně využívající lavinové, neřízené uvolňování jaderné energie nebo přímo štěpné produkty, resp. radionuklidy.
.
Nemoc z ozáření
WIKI: Nemoc z ozáření je následek poškození tkání po jejich vystavení účinkům ionizujícího záření. Může mít akutní nebo chronickou podobu. Akutní vzniká při jednorázovém velkém ozáření, zatímco chronická vzniká účinkem dlouhodobého ozařování nižšími dávkami, nebo jako následek prodělané akutní nemoci
Akutní radiační syndrom – příznaky a léčba
WEB: Vznik příznaků otravy radiací je podmíněn poškozením buněčného cyklu, dělení buněk. Na tomto principu funguje i radioterapie.
Biologické účinky ionizujícího záření – radiační ochrana
WEB: Účinky záření na látku. Základní veličiny dozimetrie, absorbovaná radiační dávka
OBRÁZEK
.
.
Objevitelka radioaktivity – Marie Curie-Sklodowska
http://www.techpark.sk/technika-32010/ob…
WEB: Manželé Curieovci v roce 1903 získali společně Nobelovu cenu za fyziku pro oblast zkoumání radiačních jevů. O dva roky na to se radium stalo běžným komerčním výrobkem. Jako zbraň proti rakovině se vyrábělo v továrnách po celé Evropě.
.
VIDEA ATOMOVÁ BOMBA + METEORIT + REIKI
.
.
.
.
.
.

Comments are closed