Reiki Egyptian

Datum sběru: 11.12.2015
Strana 1 z přibližně 81 výsledků
.
Reiki Egyptian
.
reiki-3
.

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki Egyptian? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
Pyramida
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pyramid
WIKI: Pyramida je jehlanovitá stavba. Základem pyramid bývá zpravidla čtyřúhelník nebo trojúhelník, to znamená, že pyramida má obvykle tři nebo čtyři strany, které musí být trojúhelníkové. Konstrukčně nejjednodušší je udělat pyramidu na čtvercovou.
 .
KOLEKCE 30 VIDEÍ BIG METEORITES
.
SAŠA PUEBLO DOPORUČUJE:
Při sledování videí o pyramidách si pouštějte tuto originál egyptskou hudbu.
KOLEKCE 39 VIDEÍ EGYPTIAN PYRAMIDS + METEORITE
.
ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEAM
 .
Saša Pueblo
.
Pokračujeme v sérii praktického výzkumu systému reiki pro esoterickou, duchovní a léčitelskou praxi. Začali jsme s průzkumem reiki v samotném Japonsku. Vyhledali jsme si na internetu hlavního představitele a zakladatele reiki. Prohlédli jsme si jeho hrobné místo a věšteckými technikami jsme se snažili objevit něco zvláštní a jedinečné po tomto zakladateli reiki v Japonsku a v zásadě pro běžný svět a běžných lidí. Senzibilní lidé jsou schopni vnímat nad hrobným místem Mikao Usuiho hned dva objekty. Tedy Mikao Usui je dávno mrtvý a nad jeho hrobným místem v prostoru je kulovitý útvar a útvar ve tvaru postavy člověka. Běžnému člověku jsou tyto objekty neviditelné. Kulovitý útvar vznikl po zasvěcení autistickým mnichem, který se celý život dotýkal meteoritů ve své sbírce. To je významově důležité to stále dotýkání. A tento mnich ho zasvětil a dal kulovité reiki. Jak vznikl druhý objekt nad hrobným místem, není zcela jasné. Ale předpokládáme, že Mikao Usui a Chujiho Hayashi pracovali se smolincem a uranem pro medicínské účely a mírné radiační záření vytvořilo tento obal. A tak za svého života mohli kopii tohoto objektu převést na jiné reikisty.
Další esoterický výzkum začal dokazovat, že každý, kdo byl zasvěcen do reiki, má nad sebou kulovitý objekt reiki a po smrti živé osoby se takový útvar bude nacházet nad hrobným místem, kde leží ostatky zemřelé osoby. Podobné objekty a to hlavně tvar postavy člověka se dá najít všude, kde byl někdo ozářen. A stejně po shození atomové bomby během druhé světové války v Hirošimě a v Nagasaki se vytvořily na místě, kde se člověk doslova vypařil.
Tedy naším cílem je vyhledat pozůstatky jedinců, kteří měli něco společného s meteority, intenzivně se jejich dotýkaly a něco s nimi dělali. Postupně hledáme věšteckými technikami hrobní místa v Japonsku. Tedy například hroby samurajů, jejichž meče byly z meteoritického železa. Také v Číně, kde nacházíme hrob feng shui mistra, který používal kompas luopan z meteoritického železa. V Tibetu nacházíme lámů, kteří dodnes používají při svých obřadech a rituálech předměty z meteoritického železa. V Evropě nacházíme léčitelů pracujících v minulosti s meteoritických magnety. Stejně nacházíme ve starém Egyptě hroby mumifikátorů, jejichž obřadní nástroje byly z meteoritického železa. V Indii nacházíme osoby, které hrály na tibetských mísách z meteoritického železa. Na Filipínách nacházíme hrob evropského kněze, který se neustále dotýkal velkého meteoritu a po smrti zanechal reiki objekt v kulovitém tvaru. Tento si převzal jeden ze živých filipínských léčitelů a zkopíroval jej ostatním léčitelem na Filipínách. Od všech těchto zemřelých nebo živých osob jsme převzali kopie objektů reiki. A tak novodobý reikista má nad svou hlavou množství reiki energetických kotoučků.
.
Takovému objektu reiki mluvíme studený objekt a není sám od sebe aktivní, ale aktivizuje se zájmem zasvěcené osoby, například vyslovením jména a příjmení zemřelé osoby nebo pouze nějakou vhodnou představou. Takový studený reiki objekt se aktivizuje a začne fungovat do těla reikistu a otevírat své zkušenosti a možnosti. Je úplně něco jiného, když živý reikista dá zasvěcení začínajícímu reikistovi a nad jeho hlavu mu zkopíruje svůj reiki objekt nebo mu zkopíruje celotělový objekt ve tvaru jeho fyzického těla vázaného na kosti zasvěcovatele.
 .
Studené objekty reiki se dají aktivovat i tak, že k nim přidáte dočasně nebo trvale kopii objektu živé osoby. Tedy k studenému objektu reikisty nad jeho hlavou se přidá druhý objekt od živé osoby a studený objekt začíná fungovat aktivněji. Případně je možnost z roztroušených dětských žláz kolem lymfatického řečiště u dospělé osoby poslat reiki objekty k studeným objektem a tak je aktivovat. Podobně se aktivuje i celotělový objekt, který u reikistu vznikl klasickým ozářením nebo se získá jako studený objekt od mrtvého reikistu tohoto druhu. Případně od osoby, která celý život dělá v prostředí radioaktivního materiálu.
Tedy celková logika reiki je zajímat se o osoby živé nebo mrtvé, které mají nebo zanechali nějaké objekty v působení radioaktivních aktivit různé intenzity. Sbíráme vše, co lidé vytvořili za přítomnosti nějakého radioaktivního materiálu s určitým vyzařováním. A sem například patří všichni kosmonauti mrtví nebo živí, co byly v kosmu více než tři měsíce. Objekty, které kopírujeme od takových kosmonautů, jsou jedinečné. Jde spíše o sérii objektů ve tvaru orgánů, buněk, bílkovin, aminokyselin a prvků.
Tedy v zásadě zde má reiki k dispozici tři druhy objektů od mrtvých reikistů a tyto objekty nad hrobným místem se dají zkopírovat nekonečně krát nad hlavu živého reikistu.
.
Pak zde má reiki k dispozici tři druhy živých objektů, které jsou buď nad hlavou živé osoby, nebo jako objekt ve tvaru celého těla a pak skupina objektů na orgány a buňky v těle. Tyto poslední objekty vznikly ozářením z kosmického prostoru.
 .
Budeme se zde bavit, kde všude může reikista působit se svým objektem nad svou hlavou, který mu tam instaloval při zasvěcení některý reikista. Případně objekt nad hlavou, nebo objekt ve tvaru celého těla, nebo skupina objektů na orgánech a na buňkách těla. Tyto teplé objekty, které předala živá osoba živé osobě, mohou působit do různých oblastí lidského těla. Například značná část amerických reikistů jde v linii Hawayo Takata a působí do oblasti pupíku a do pozůstatků pupečníku, který aktivizují a otevírají nervový systém z období plodu a embrya. A k tomu bonus a otevření rezervních mitochondrií, které jsou na řízení chemických a biochemických pochodů v buňkách. Pak sem směřují z důvodu předhistorické struktury často ve stavu spících latentních kmenových buněk. Dá se probudit tato struktura, kterou voláme pracovně trilobit. Podle evoluční medicíny je lidské tělo jako muzeum plné předhistorických struktur a odhaduje se jejich počet na 200.
.
Evropské reiki směřuje do oblasti dětských žláz kolem lymfatického řečiště těla. Těchto objektů je v lidském těle do 100 a fungují po zániku brzlíku u dospívající osoby. Aktivizují tyto objekty a pak tyto oblasti velikosti fazole začínají dávat energetické obrazy směřující ke každé buňce jako kdyby jim posílala zprávy, co má dělat a jak fungovat. Vznikající obrazy by měly působit dovnitř těla zasvěcené osoby a ne mimo k jiným osobám.
Pak jsme definovali jedinečné reiki pěstované maďarskými reikistami, kteří dávají zasvěcení  nejenom do samotné buňky. Jejich zajímá aktivovat veškerý volný prostor ačkoli extrémně maličký mezi bílkovinami, aminokyselinami a prvky. Netradiční přístup.
 .
Pak je tu linie reikistů z Japonska a hlavně z Filipín, kteří usilují o to, aby pronikly do kosti živé osoby a zde uvnitř kostních buněk vyrobili něco jako plazmatické hady ze silně léčivými účinky na lidské tělo. Mluvíme o speciálních chemických látkách schopných silně regenerovat poškozený organismus.
Pak je tu linie evropských magnetických reikistů, kteří zase dokázali vytvořit v lidském těle něco jako supermagnetizmus nebo jiné druhy léčivého biomagnetizmu a možná i supramagnetizmu fungujícího za pokojové teploty. Takových žijících reikistů není mnoho. Spíše uvidíte různých bio zmagnetizovaných siláků, kteří na těle udrží kovové předměty.
Následuje netradiční linie reikistů, kteří pronikají kolem pupíku, a rovnou do tuku kolem pupíku a odtud do tukových oblastí celého těla. Kolem pupíku jsou dva rotující kotouče jako vstup do tukového systému těla. Je tu skvělá možnost aktivovat všechny oblasti tuku a zde probouzet spící kmenové buňky pro potřeby organismu.
 .
Pak je tu jedinečná linie reikistů z Tibetu, kteří pronikají přes reiki kotouček nad hlavou do míchy a přes míchu do kostrče. A co máme v kostrči tak jedinečné? Je tu zakrnutá struktura ocasu z praminulosti. Třeba oživit a začít v této oblasti kreslit reiki znaky, které se pak stávají základem energetických objektů na zpracování, získávání a transport bioenergie. Poprvé někdo zveřejňuje tuto skutečnost, jak správně tvořit reiki znaky – reiki objekty.
Pak tu máme reikistů a to hlavně v Americe, kteří jdou po rezonance meteoritů a radioaktivního materiálu a mají jedinečný zájem, aby aktivovaly asi 200 předhistorických struktur v lidském těle. V našem těle jsou v podobě spících kmenových buněk. A rezonanční reiki jde a probouzí tyto jedinečné fenomény. Částečně sem jde systém SRT a podobné jiné systémy.
.
Velmi ojedinele jsou reiki mistři schopni z organických objektů dostat i mikročástice. Jde o částice menší než 10 umocněno na minus 20 metru. V tomto případě z reiki znaků z kostrče vzniká něco jako bagr na dolování těchto objektů pro nemocnou osobu.
.
Věřím, že reikisti a reiki svět někdy ocení, že si někdo dal tu námahu a zpřístupnil možnosti reiki pro reiki praxi, která nebude pouze pro zábavu a relax.
.
Zpět
. .
Pyramidy
.
Zasvěcení pyramid – obrázky od Sašu Puebla
Zvuková přednáška staršího data od Sašu Puebla
WIKI: Pyramida je jehlanovitá stavba. Základem pyramid bývá zpravidla čtyřúhelník nebo trojúhelník, to znamená, že pyramida má obvykle tři nebo čtyři strany, které musí být trojúhelníkové. Konstrukčně nejjednodušší je udělat pyramidu na čtvercovou.
.
Účinky pyramid
ČLÁNKY: Pyramidy, pyramidky a jejich síla, pyramidální energie a její účinky, léčivá síla pyramid, jak si můžeme pomocí pyramid zregenerovat organismus a navrátit zdraví, vyrobte si vlastní pyramidu. bílá pyramida.
.
Videa o pyramidách
Žlutá pyramida. Žlutou pyramidu naleznete v Kvasice
Výroba, prodej a účinky jehlanových pyramid
Jak vyrobit a aktivovat pyramidkami
Sbírka videí a webů o pyramidách
Pyramidy Egypta
.
Videa – egyptská pyramida
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
WIKI: Egyptské pyramidy jsou stavby starověké egyptské pohřební architektury. Většinou byly postaveny jako hrobky starověkých vládců a jejich rodinných příslušníků, zejména během období Staré a Střední říše. Na území dnešního Egypta je kolem sto pyramid.
 .
Božstva Egypta
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_Eg…
WIKI: Božstva starověkého Egypta byly nadpřirozené bytosti uctívány v starověkém Egyptě. Staroegyptský panteon zahrnoval větší počet bytostí – bohyně, bohů, polobohů a démonů. Starší badatelé v raných obdobích egyptologie, mezi nimi např. EA Wallis Budge usuzovali podle vývoje náboženských představ hlavně z Nové říše, že staroegyptské náboženství bylo ve své podstatě monoteistické.
.
Seznam egyptských bohů
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Eg…
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:E…
WIKI: Seznam egyptských bohů zahrnuje vedle známých a méně známých bohů starověkého Egypta a bohů jednotlivých regionů nebo částí země a provincií, stejně jako démonů, kteří se používají v mnoha podobách v egyptské mytologii.
.
Hathor
https://en.wikipedia.org/wiki/Hathor
WIKI: Hathor je jedna z nejdůležitějších bohyň – spojení nebe, slunce, sexuality, mateřství, hudby a tance. Hathor byla původně považována za dceru boha Ré.
.
Horus
https://en.wikipedia.org/wiki/Horus
WIKI: Horus byl starověký bůh egyptského panteonu, měl podobu sokola nebo muže se sokolí hlavou a hrál významnou roli v egyptském náboženství, zejména v souvislosti s kultem faraonů.
..
Eset
https://en.wikipedia.org/wiki/Isis
WIKI: Eset je staroegyptská bohyně, manželka vládce podsvětí Usireva a matka sokolího boha Hora, která představuje archetyp manželky a matky. Její jméno doslova značí “Královna trůnu”.
..
Maat
https://en.wikipedia.org/wiki/Maat
WIKI: Maat byl staroegyptský pojem spravedlnosti, pořádku a práva, který byl zbožštěn do podoby bohyně. Maat byla považována za odpovídající za dráhu hvězd, běh ročních období a řízení smrtelníků i bohů. Její hlavní úkol v egyptské mytologii byla vážení duší v egyptském podsvětí duatu, kterým musel projít po smrti každý člověk.
..
Osiris
https://en.wikipedia.org/wiki/Osiris
WIKI: Osiris byl staroegyptský bůh posmrtného života, vegetace a plodnosti. Byl jedním z nejstarších staroegyptských bohů, o nichž máme záznamy, pravděpodobně byl uctíván již v predhistórii.
.
Zpět
.
Staroegyptské pohřební obřady
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_Eg…
WIKI: Starověcí Egypťané vytvořili komplikovaný soubor pohřebních zvyků, které byly podle jejich názoru nezbytné k zajištění nesmrtelnosti. K těmto rituálům a protokolem patřilo mumifikování těla, v hrobech zajistili vše potřebné pro život na onom světě.
.
Starověké egyptské náboženství
https://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_Eg…
WIKI: Egyptské náboženství je komplexní soubor představ týkajících se mytologie a společenských jevů v staroegyptské společnosti. Při jeho zkoumání čerpají egyptologové ze záznamů zachovaných na papyru a pamětních deskách – ze souboru pohřebních textů a výzdoby hrobek av pozdějším období z děl řeckých a římských autorů stejně jako z archeologických nálezů.
.
Zpět
.
Staroegyptské božstva
.
Amon
https://sk.wikipedia.org/wiki/Amon
https://en.wikipedia.org/wiki/Amun
WIKI: Amon – bůh-stvořitel podle thébského kosmogonie a nejvyšší bůh během Nové říše byl hlavním bohem uctívaným ve staroegyptském městě Veset, stvořitel a pan světa, král bohů. Byl jedním z nejvyšších egyptských bohů a v období Nové říše, kdy Veset byl hlavním městem Egypta, byl nejvyšším státním bohem.
.
Anup
https://en.wikipedia.org/wiki/Anubis
WIKI: Anup – bůh-balzamovač a jedno z podsvětní božstev je staroegyptský bůh se šakalů hlavou a vládce podsvětí. Modlitby k Anup se našly vyryté do většiny staroegyptských hrobů. V pyramidové textech je ztotožňován s Okem Horovi a je zároveň průvodcem zesnulých a strážcem mrtvých.
.
Atum
https://en.wikipedia.org/wiki/Atum
WIKI: Atum – starší bůh-stvořitel je jedním z nejstarších uctívaných bohů starověkého Egypta. Jeho kult měl středisko ve městě On (Heliopolis). Atum byl původně spojován se zemí, ale později se jeho uctívání soustředilo na slunce pohybující se po obloze. Ještě později byl vnímán ve dvou různých podobách – jako samostatné božstvo Nefertum, které představovalo vycházející slunce a jako samotný Atum, představující zapadající slunce.
.
Heket
https://en.wikipedia.org/wiki/Heqet
WIKI: Heket – bohyně plodnosti nebo Heki (staroeg. Žába) byla staroegyptská bohyně zrodu. Pro Egypťany byla žába symbolem plodnosti a života, protože se každoročně po záplavách rodily miliony těchto obojživelníků a vylézali z úrodných naplavenin přinášejících zemi úrodu. Heket byla zobrazována jako žába, žena s hlavou žáby.
.
Re – Ra
https://en.wikipedia.org/wiki/Ra
WIKI: Re nebo Rá – sluneční bůh-stvořitel byl jedním z nejvýznamnějších staroegyptských bohů, ztotožňován s poledním sluncem. Později, po splynutí s bohem Horem, byl jako Raharachtej, vládce nebe, země a podsvětí, uctíván v podobě sokola.
.
Egyptská kniha mrtvých
.
http://en.wikipedia.org/wiki/Book_of_the…
WIKI: Egyptská kniha mrtvých je nejznámější a mimořádně důležité dílo egyptské duchovní literatury. Názvem Kniha mrtvých se běžně označuje soubor staroegyptských pohřebních textů známých i jako Kapitoly pro vycházení do dne. Jméno Kniha mrtvých vymyslel německý egyptolog Karl Richard Lepsius, který vydal výběr z jejích textů roku 1842.
.
Zpět
.
Rovník planeta ZEM
.
https://en.wikipedia.org/wiki/Equator
WIKI: Na Zemi je rovník nejdelší rovnoběžkou (zeměpisná šířka 0 °). Rozděluje Zemi na severní a jižní polokouli. Měří přibližně 40 075 km a jeho poloha na Zemi je stanovena na základě rotace Země kolem své osy. Prodloužená rovina zemského rovníku vytváří kružnici – světový rovník.
.
Poledník
https://en.wikipedia.org/wiki/Meridian_(…
WIKI: Poledník nebo (geografický) meridián spojuje severní a jižní pól a přechází kolmo na rovnoběžky. Na jednom poledníku je na všech zeměpisných šířkách slunce najednou nejvýše nad obzorem, tedy na jedné zeměpisné délce je všude ve stejnou dobu poledne, z čehož pochází i název poledník.
.
Nultý poledník
https://en.wikipedia.org/wiki/Prime_meri…
WIKI: Základní poledník nebo nultý poledník nebo základní poledník (Země) je zemský poledník procházející hvězdárnou v Greenwichi. Od tohoto poledníku se počítají zeměpisné délky a to kladně východně od něj a záporně západně od něj. Základní poledník je také základem pro určování jednotného času platného pro celou Zemi (světový čas).
.
Zpět
.
Popis využití meteoritických železa 
.

http://www.svet-kamenu.cz/gallery/images…
PDF: Staří Egypťané považovali železo za posvátný nebeský kov. Dokázali zkujňovat železné meteority, které používaly převážně na výrobu posvátných nástrojů pro mumifikaci. K Tutanchamónovy pohřební výbavě patřila i železná lžička ve tvaru laštovčího ocasu, sloužící na otevírání úst – magickému rituálu k probuzení životních funkcí mrtvého pro život v Usirova podsvětí. Mezi dalšími dary tohoto mladého faraona se také našla železná dýka se zlatou rukojetí. Pod polštářem ve tvaru koruny, ležící u hlavy Tutanchamonovy mumie, byl amulet ze železa.

Zpět.

Meteority jako pyramida
.
https://www.liveauctioneers.com/item/387…
ČLÁNKY: Meteority ve tvaru pyramid
.
.
Více informací o reiki Egyptian si najdete na:
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.

Comments are closed