Reiki diamant-historie

Datum sběru: 08.12.2016
Strana 1 z asi 139 výsledků

Reiki diamant – historie

reiki-2

.

.

SAŠA PUEBLO PORADENSTVÍ
REKLAMA: Terapeut, bylinkář, léčitel, esoterik, reiki na dálku. Hledáte konkrétní věc? Potřebujete odborně poradit v oblasti reiki diamant? Neváhejte, kontaktujte mě. Odpovím každému osobně. Vstupní konzultace je bezplatná. Diagnostika zdraví je bezplatná a kontroluji 80 položek. Odpovím každému:
sasapueblo@meditacia.sk
.
Každou druhou sobotu meditujeme reiki, cvičíme ręki, zasvěcujeme reiki, vše bezplatně a špičková úroveň. Doporučuji připojit sa online na živou relaci GM Sašu Puebla.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo…
.
KOLEKCE 65 VIDEÍ SUTRA DIAMANT

goo.gl/c3KQaX

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÍM
https://www.youtube.com/watch?v=OV53Sk8w…

ZAČÁTEKREIKIJEZAČÁTEKBUDDHAMEDITAČNÍCHSYSTÉMŮ

Jako správného reikistu mě skutečně zajímá i historie reiki a kladu si otázku: Kde reiki začalo? Kde se rozvinulo do vrcholové podoby? Udržela se původní tradice nebo zanikla? Pěstuje někdo ještě dnes historickou formu reiki? Nastupuje plno otázek a je třeba na ně i patřičné odpovědi.

Většina reikistů na internetu datuje reiki do Japonska a jen tak okrajově naznačuje, že ho do Japonska přinesli čínští buddhisté. A tím to přestává někoho zajímat. A hned odkazují na Mikao Usuiho jako zakladatele a osobu, co reiki šířila mezi prostý lid Japonska. A pak je tu Chujiro Hayashi, který opouští Japonsko a zasvěcuje první Japonku mimo území Japonska -Hawayo Takata, která dále zasvěcuje do reiki systému více než 20 jedinců hlavně z Ameriky. A tím je to všem jasné a není co řešit. Pouze po smrti Hawayo Takata se reikisti dohadují a předhánějí, kdo je současným nositelem reiki o linii Mikao Usuiho.

Japonská kultura mě vždycky lákala a dost dobře po těch letech rozumím mentalitě Japonců. A příběh o velkém reiki mistru Mikao Usui jaksi nezapadal do japonské tradice. Duchovno a tradice duchovna v Japonsku nejsou takové otevřené jako v Evropě nebo v Indii.

Známe dobře uzavřenost japonských klášterů jako nositelů kvalitního duchovna. Je jasné, že pokud duchovní hodnoty dáte běžným lidem, tak se stane vždy stejný scénář. Kvalita se přizpůsobí na úroveň masových konzumentů. Ale toto není případ japonského duchovna, které reprezentují samurajové a jednotlivé školy v japonských klášterech. Samurajové a jejich tradice je duchovní cesta pro vybraných jedinců.

Tradice klášterů a samurajů byla nadřazená běžným Japoncům a bez speciálního výběru nebyly k duchovnu samurajů připuštěni. Samozřejmě, samuraje doprovází jedna jedinečná věc a to je samurajský meč z roztavených a vybroušených meteoritů. A byly tu i jiné nepřímé indicie, že oslavování Mikao Usui jako mistra reiki není úplně v pořádku.

Samozřejmě, naše tušení musíme i dokázat. Nemůžeme mít pouze pocit, že někdo si historii reiki přizpůsobuje, jak se mu to zamlouvá. A tak jsme se rozhodli prozkoumat kostní pozůstatky všech, co měli něco společného s reiki systémem. Vybrali jsme si na to věštecké a senzibilní nástroje, kterými jsme začali ošetřovat hrobní místa samurajů a ostatních reikistů. Můžeme hovořit o sensibilních schopnostech pronikat na velké vzdálenosti i reiki kanálem k hrobným pozůstatkům v hrobech. Něco jako antropologické věštectví. Tedy bionástroj na zkoumání reiki bychom měli.

Ještě bych představil svoji maličkost a svůj tým senzibilů, věštců a šamanů, kteří se rozhodli prozkoumat netradičními postupy historický odkaz reikistů. A je jedno, jestli to nazývali reiki nebo jinak. Esoterice se věnuji již téměř 20 let a spolu s ezoterickými přáteli jsme se rozhodli každý den za dnem prozkoumat duchovno po celé naší planetě Zemi, ale i v kosmu. Celé toto období zkoumáme každý druh duchovního projevu od pravěkého člověka až po dnešní aktuální dobu živých duchovních osobností. Tedy věštecký výzkum dělá mimořádně zdatná osobnost a školený tým asi 20 esoteriků. Jsem přesvědčen, že by se nenašel nikdo lepší na výzkum historie reiki.

Další podmínka je nesporně znalost japonského duchovna a japonské mentality. A i v tomto směru jsme toho udělali mnoho. Přes japonský internet jsme poznávali Japonsko jako takové a jeho tradice určovány japonskými kláštery. Říká se, co hora v Japonsku, to jeden klášter. Viděli jsme obrovské množství videí o japonských tradicích. Fascinovalo mě, jak dokáží Japonci zbourat chrám a pak ho do posledního puntíku znovu vystavět. Videa v tomto směru byly úžasná meditace. Seznámili jsme se s celou historií Japonska a hlavně s historií samurajů. Poznávali jsem japonskou tradiční medicínu, jejich náboženské festivaly. Mnoho let jsme poslouchali jejich tradiční hudbu a nezapomenutelné byly jejich duchovní bubny. A poznali jsme i jejich posedlost po podivných věcech. To by stačilo, abyste se ujistili, že japonskou tradici dobře známe a mentalitě Japonce rozumíme velmi dobře, i když fyzicky jsme do Japonska necestovali. I když jeden člen týmu byl osobně v Japonsku jako vědecký pracovník a dokázal zprostředkovat i běžné zážitky z Japonska.

Věšteckou technikou jsme zkoumali v hrobech reikistů jejich odkaz. Každý, kdo se věnuje reiki, během života vytváří takový energetický kotouček velikosti tenisového míčku. Je to energetický útvar a ze sebe vyzařuje něco jako blesky. A když jsme porovnávali různé hroby reikistů, tak jsme zjistili zásadní rozdíly ve vyzařování těchto kotoučků. Na naše překvapení se uchovaly i po fyzické smrti reikistů. A to platí i o dnešních reikistech a mistrech reiki. A reiki kotouček je parádní důkaz, na jaké úrovni byly reikisti během celé historie. Výsledky tohoto výzkumu zde budu zveřejňovat. A čestně prohlašuji, že jsem zastánce pravdy a jen pravdy. Tedy nemám žádný postranní zájem se zde předvádět a přinášet nějaké sci-fi fantazie, které by zde někdo čekal.

REIKI, KTERÉ NÁM ZŮSTALO PO BUDDHOVI, PĚSTOVANÉ V ČÍNĚ?

Zkoumali jsme podrobně historii reiki a nakonec jsme skončili až v Číně, i když tradice reiki v Číně v podstatě zanikla a uchovala se výhradně v Japonsku. Tendai škola a její kláštery neustále udržují v Japonsku vrcholovou tradici reiki. A jak se zdá, není zájem o to, aby se toto dědictví dostalo k veřejnosti. Víme toto řízení pochopit v rámci japonské tradice. Japonská tradice duchovního a léčivého reiki není určena pro veřejnost a je výsadou těch, kteří na vrcholovou úroveň prostě mají a dokáží ji i udržet. Japonská škola Tendai již přes 1200 let dokáže tuto tradici udržet a její mistři ji drží do dnešních dnů. Prověřovali jsme věšteckými technikami kostní pozůstatky jejich mistrů a každý dosahoval a dosahuje alespoň úrovně horského samuraje Ozunu. Samozřejmě, reiki tohoto formátu nebude předáno na každého, kdo o to požádá. Škola Tendai produkuje i nižší úrovně reiki. Mohli bychom říci, že reiki jedna, dvě a tři dnešní úrovně. Ale toto reiki přeneseno na žáků školy Tendai je spíše k léčbě nemocných a slabých osob praktikované v klášterů Tendai.

A Mikao Usui je jen žák školy Tendai a ne velmistr školy Tendai. Podle našeho skromného názoru založeného na věšteckém bádání kostních pozůstatků se ukazuje, že kostní pozůstatky velmistrů Tendai a je jich kolem 260 se nedají kvalitou a silou vyzařování srovnat s vyzařováním Mikao Usui a vyzařováním například velmistra Ozunu, který dělal aktivní reiki meditaci na meteority. Sám měl vysekaný meč z meteoritu, tedy ne odlitý a metalurgicky tavený a samozřejmě ručně vybroušený za pomoci rituálních pohybů. Vyzařování kostních ostatků je až 200 krát výkonnější než vyzařování kostních pozůstatků Mikao Usuiho, jehož nám předkládají jako hlavního představitele. Samotný Ozunu žil přibližně 1200 let před Mikao Usui. Mikao Usui zemřel před druhou světovou válkou.

A tak zde nastává posun, kdo byl vrcholový představitel reiki a kde samotný systém reiki začal a kde se dodnes udržel. Živá forma reiki s reiki kotoučkem uprostřed hrudi. Tento vnímá pouze senzibil a věštec, běžný člověk není toho schopen. Nositelem tradice reiki je škola Tendai v Japonsku a má i úřadujícího velmistra. Tradici tohoto druhu otevřel horský šaman Ozunu. Věštec a senzibil je schopen se mentálně ponořit do hrobného místa mistra Ozunu a posoudit sílu jeho reiki kotoučku, který i po smrti každého reikistu zůstává v oblasti jeho hrobného místa. Věštecké vnímání kostí Mikao Usuiho potvrdilo výskyt tohoto kotoučku pouze o velikosti dětské hlavy, ale bez patřičného krásného vyzařování na všechny strany. A tak se začínáme zajímat, kde najdeme reiki kotoučky podobné síly jako u zesnulého horského šamana Ozunu. V Japonsku jsme prověřovali mnoho hrobných míst a nenašli jsme kvalitnější reiki kotouček.

A tak je logické, že jsme začali prověřovat hrobní místa potenciálních reikistů. A ocitli jsme se v poušti Gobi v části hlavně čínské pod označením Taklamakan a přímo v komplexu jeskyní pod názvem MO – KAO. Nejprve jsme hledali v mongolských klášterech, ale nic jsme nenašli. A tak jsme hledali v čínských klášterech, ale neuspěli jsme. A pak jsme řekli, že se podíváme na buddhistů působících v poušti a byli jsme mimořádně úspěšní. V tomto komplexu jeskyní jsme mentálně a na dálku objevili kostní pozůstatky a na naše velké překvapení obsahovaly takové velké kotoučky reiki jako samotný hrudník člověka a vyzařování do vzdálenosti 100 metrů od kostí zemřelého buddhistu. A takových jedinečných kotoučků jsme zde našli velké množství. Vyzařování a sílu těchto kotoučků nelze v žádném případě srovnat se školou Tendai nebo horským šamanem Ozunu.

A věci se staly zcela jasné a zřejmé, kde reiki systém ve své duchovní podobě dosáhl maxima. Určitě to nebylo Japonsko ani v minulosti a ani v přítomnosti. Jsou to buddhisté a jejich odkaz diamantové sútry. A tady je možnost pro reikistů, aby si tyto kotoučky zkopírovali do svých kotoučků uprostřed hrudi a takto navázali na duchovní základ reiki, které patří buddhistům v komplexu jeskyní MO – KAO.

V další části uvedu získané zdroje kolem reiki kotoučku uvnitř hrudi živých reikistů, a tak jistě reikistů dnešní doby. Věřím, že tímto výzkumem jsem značně přispěl do reiki dějin. Na konci citování wikipedických zdrojů ještě přidávám, co dělat, když budete mít reiki kotouček tak aktivní, jak reiki buddhisté v poušti Taklamakan.
.
Zpět.

HISTORICKÉ PRAMENY REIKI V JAPONSKU A V ČÍNĚ

JAPONSKO – OZUNU – ŠKOLA TENDAI – REIKI

Ozunu – Japonský horský samuraj
Jedinečný horský šaman a nositel reiki kotoučku jedinečné kvality. Už nežije a přesto jeho kosti a jeho reiki kotouček jsou jedinečné. V jeho hrobném místě v Japonsku jsou jeho kosti. Věštecky na dálku i senzibilně vnímat reiki kotouček o velikosti fotbalového míče a vyzařování podobné kulovému blesku. Reiki kotouček Ozunu je i míra na hodnocení kotoučků ostatních mistrů historického reiki.
https://en.wikipedia.org/wiki/En_no_Gy%C…

ŠKOLA TENDAI – UDRŽOVÁNÍ ODKAZU REIKI
Tendai škola udržuje reiki systém již více než 1200 let. A bylo v ní 257 mistrů reiki a dodnes udržely reiki tradici tak, jak začala v Číně. Podle našeho věšteckého zkoumání pozůstatků mistři z Tendai školy měli největší posmrtný kotouček reiki s nejvyšší úrovní diamantového lotosu a diamantové sútry. Přímí následovníci vymřelé linie reiki v Číně. Bohužel reiki Tendai škola není a nebude přístupná veřejnosti. Je to klasická věc samuraje a ne veřejnosti. Kdyby se to dalo veřejnosti, tak by to dopadlo nepěkně a tradice by se neudržela.
https://en.wikipedia.org/wiki/Tendai
Seznam reiki mistrů, kteří byli a jsou v seskupení Tendai
Je s podivem, jak se v každém hrobnom místě nachází reiki kotouček v kvalitě mistra Ozunu. A je to ojedinělá ukázka této školy a perfektního předávání reiki na úrovni mistra reiki Ozunu.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E5%A4%A9%…

Hakamichi Hiroshiutsu úřadující velmistr školy Tendai – (reiki aktivity na meteority)
Máme zde i žijícího mistra reiki a nositele duchovního odkazu reiki. Má kotouček v živém těle na úrovni mistra Ozunu.
.
Zpět.

Usui Mikao – MISTR REIKI
Rozumový pohled na to, o čem je reiki energie a její praktické využití pro léčbu a duchovní esoteriku. Kult uctívání kosmu a meteoritů v Japonsku. Specifický přístup reiki a atomové výbuchy v Japonsku a specifický stav kostí u některých reikistů.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mikao_Usui

Reiki linie – zasvěcení Mikao Usuim
Neztotožnujeme se s tím, že zakladatelem reiki je Mikao Usui, úroveň jeho reiki bohužel v plné lítosti nesahá ani náhodou na úroveň samurajského mistra Ozunu. Hrobný kotouček reiki je jen o velikosti menšího fotbalového míče a nevykazuje záření jako u mistra reiki Ozunu. Ani není známo, že by Mikao Usui brousil meče. Předpokládáme, že se zabýval meteority a radioaktivním smolincem. Není jasné, proč ho jeho učitel ze školy Tendai nezasvětil na úroveň mistra Reiki. Asi nemohl o tom rozhodnout sám a tak dostal pouze léčitelskou úroveň.
http://www.om-reiki.com.au/reiki-lineage…

Zasvěcené osoby Mikao Usuim, ale nedosahují úrovně mistrů ze školy Tendai a ani horského reikistu Ozunu. Je to docela logické, že zasvěcené osoby Mikao Usuim dosahovali pouze léčivou úroveň reiki a ne skvostnou úroveň mistra reiki Ozunu. Ale pro historický řád jejich zde uvádíme.
8 známých zasvěcených Mika USUIM – seznam: KANICHI TAKETOMI, HAYASHI CHUJIRO, KIMIKO KOYAMA, YAMAGUCHI CHIYOKO, DOI HIROSHI, INAMOTO HYAKUTEN, FRANS STIENE, JEREMY O CARROLL.
.
Zpět.

HAWAYO TAKATA – REIKISTKA
Zasvěcoval ji reikista Hayashi Chujiro – žák a přítel Mikao Usuiho. Jinak věnoval se intenzivně výzkumu a aplikování uranu vytěženého ze smolince. Reiki kotouček v jeho hrobnom místě je obohacen o kontakt s radioaktivním materiálem a tak měl lepší léčivé zásahy jako jeho učitel Mikao Usui. Ale úroveň kotoučku je pouze jako menší fotbalový míč bez řádného vyzařování. Samozřejmě, posmrtný reiki kotouček je už jen velikosti pěsti dospělé osoby a to je už maličko. Hawayo Takata zasvětila 22 žáků. Prověřili jsme kotoučky žijících a nežijících reikistů po Hawayo Takata. Bohužel, reiki kotoučky jsou maličké nebo na úrovni Chujiro Hayashi. Klasické oslabování, když se to předává dál a dál.
WIKI: Hawayo Takata – žákyně Chujiro Hayashi byla jako první Reiki Mistr, šířila reiki na Hawaji, příležitostně navštěvovala sousední ostrovy a vyučovala reiki i na americké pevnině. Její reiki se rozšířilo na Západ.
https://en.wikipedia.org/wiki/Hawayo_Tak…
SAŠA: Zde si najdete nejvíce informací o životě Hawayo Takata
http://www.reikimaster.pl/index.php?opti…
WIKI: 22 členů reiki, které zasvětila Hawayo Takata
Virginia Samdahl (1976), Ethel Lombardi (1976), John Harvey Gray (1976), Dorothy Baba (1976), Bethel Phaigh, Harry Kubo (1977), Fran Brown (1979), Barbara McCullough, Kay Yamashita, Iris Ishikura, Phyllis Lei Furumoto (1979), Shinobu Saito (1980), Barbara Weber Ray, (1979) Beth Gray (1979), Paul Mitchell (1979), Rick Bockner (1980), Barbara Brown (1979), Wanji Twan (1979), George Araki (1979), Patricia Ewing, Ursula Baylow, Mary Mcfadyen.
VIDEA Hawayo TAKATA
https://www.youtube.com/watch?v=mj_Q6EZP…
https://www.youtube.com/watch?v=GLNbGmCE…
.
Zpět.

Jiné japonské Reiki školy
Dívali jsme se i na jiné japonské školy a kláštery a v některých jsme našli u zakladatelů aktivní reiki kotoučky na úrovni mistra reiki Ozunu, ale tradici neudrželi v živé formě na rozdíl od školy Tendai.
WIKI: Název: Kanshin-ji. Rok založení: 825
https://en.wikipedia.org/wiki/Kanshin-ji
SAŠA: Zakladatel: Jitsu Megumi shromáždil spoustu kotoučků jiných do sebe a svázal je se svým systémem radiace v kostech.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E5%AE%9F%…
WIKI: Skupina: Šingon
https://en.wikipedia.org/wiki/Shingon_Bu…
WIKI: Název: Gango-ji. Rok založení: 593
https://en.wikipedia.org/wiki/Gang%C5%8D…
SAŠA: Zakladatel: Soga no Umako krásný kotouček na hrobnom místě a v něm kotoučky jiných, radiace v kostech.
https://en.wikipedia.org/wiki/Soga_no_Um…
WIKI: Sekta: Shingon risshu
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E7%9C%9F%…

Japonští samurajové
Tradice japonských samurajů již není meditační duchovní tradice, ale tradice samurajských bojovníků. Po smrti mají v hrobnom místě reiki kotouček, ale takové síly jako u Mikao Usuiho. Tedy tradice reiki již v podání japonského samuraje a jeho meči z meteoritického železa.
Samurajové z minulosti
https://en.wikipedia.org/wiki/Samurai
Seznam samurajů
https://en.wikipedia.org/wiki/Samurai
Největší výrobce mečů v Japonsku – tradiční japonský meč
https://en.wikipedia.org/wiki/Tachi
Japonští výrobci mečů
https://en.wikipedia.org/wiki/Category:J…
Saito Musašibó Benkei – japonští kováři
https://en.wikipedia.org/wiki/Shint%C5%8…
Amakuni
https://en.wikipedia.org/wiki/Amakuni
Hikoshiro Sadamune
https://en.wikipedia.org/wiki/Hikoshiro_…
Masamune
https://en.wikipedia.org/wiki/Masamune
Shintogo Kunimitsu
https://en.wikipedia.org/wiki/Shint%C5%8…
.
Zpět

ČÍNA – TIANTAI – REIKI ŠKOLA

Komplex jeskyní MO-KAO
Jedinečné prostředí pro meditaci. Získávání meteoritů, které se v poušti dobře hledají. Izolace od ostatního světa. Ale i proudění poutníků a meditačních jedinců. Ideální podmínky pro hluboké duchovní meditace a technika vázána na meteoritický svět. Meteorit se zde chápe jako negativ meteoroidu, který prošel atmosférou a doslova upekl své struktury.
WIKI: Považují se za základ čínského reiki. Podle místní tradice měl v roce 366 jeden z místních mnichů vizi tisíce Buddhů, čímž inspiroval k zahájení hloubení jeskyní. Počet jeskyní se vyšplhal na více než jeden tisíc.
https://en.wikipedia.org/wiki/Mogao_Cave…
https://cs.wikipedia.org/wiki/Mo-kao
Obrázky z jeskyní na google
https://www.google.sk/search?q=mogao+cav…
https://www.travelchinaguide.com/picture…
Videa na youtube
https://www.youtube.com/results?search_q…
Taklamakan poušť v Číně
https://sk.wikipedia.org/wiki/Taklamakan
Bezeklik Thousand Buddha Caves 57 jeskyní
https://en.wikipedia.org/wiki/Bezeklik_T…
The Kizil Caves
https://en.wikipedia.org/wiki/Kizil_Cave…

ČÍNA – TIANTAI – REIKI ŠKOLA
Představitelé čínského reiki z minulosti a jejich kostní pozůstatky. Věštecké zkoumání, zda měli reiki kotouček uprostřed hrudi a jakým způsobem meditovali.

Michi
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Byl jako mistr reiki vytesaný z meteoritu. Vytvořená je jeho socha z kusů meteoritů poskládaných do sebe. Odhadujeme, že tato socha je ve vlastnictví školy Tendai, případně její věrná kopie, nebo podle tohoto vzoru vyrobená socha Buddhy ve škole Tendai.
WIKI: patří do čínské – Tang dynastie Tendai mnichů.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%81%93%…

Zhanran
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Byl jako mistr reiki vytesaný z meteoritu. Meditoval i na meteoritické sklo z pouště. I jeho socha byla vyrobena z obrušování meteoritů a meteoritického skla.
WIKI: 711-782 z Číny, Tang dynastie Tendai mnichů.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%81%93%… Zhanran

HidariKei GenAkira
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Byl jako mistr reiki vytesaný z meteoritu. Vyhotovili jeho sochu z drobných meteoritů a udělali soše i vnitřní orgány.
WIKI: 672-753 Čína, Tendai mnich.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E5%B7%A6%…

Toshi Takeshi
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Zrealizovala se jeho socha a to z drobných meteoritů pospojovaných hlínou.
WIKI: Nemá odkaz na Wikipedii.

Jun’akatsuki
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Bylo vytesaných množství jeho soch z meteoritu a roznesení po okolních zemích do buddhistických klášterů.
WIKI: Rok neznámý, čínská Tang éra esoterického buddhismu.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%A0%86%…

Yi Xing
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Po smrti se dal zasypat obrovským množstvím menších meteoritů.
WIKI: 683-727 je Číny z dynastie Tchang v mnichů.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E4%B8%80%…

Fuku Kongo
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Byl jako mistr reiki vytesaný z meteoritu jako socha a v patrových jeskyních dal vybudovat něco jako strom z meteoritů, které měly několik pater. A předpokládáme, že toto lze volat strom buddhisty. Vrchol v diamantové sútře.
WIKI: 705-774 je z dynastie Tang velekněz.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E4%B8%8D%…

Hiroshisabi
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: 651-739 Tang Dynastie, buddhistický Zen mnich.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E6%99%AE%…

Śubhakarasimha
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Byl jako mistr reiki vytesaný z meteoritu. Byl vynikající v tom, že doslova oživil v sobě sochu svého mistra vytesanou z meteoritu, což je jedinečný přístup.
WIKI: 637-735 byl významný indický buddhistický mnich a mistr Esoteric buddhismu.
https://en.wikipedia.org/wiki/%C5%9Aubha…

Vajrabodhi
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: 669-741 byl indický buddhistický mnich a esoterický buddhistický učitel.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%87%91%…

Yuquan Shenxiu
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Během svého života meditoval v místnosti obložené meteority.
WIKI: 606 -706 byl jedním z nejvlivnějších Chan mistrů své doby, je patriarcha z East
Mountain – výuka Chan buddhismu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Yuquan_She…

Daman Hongren
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Jeho hrob je v jeskynních systémech zasypán obrovským množstvím meteoritů.
WIKI: 602-675 byl pátý patriarcha z Chan buddhismu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Daman_Hong…

Faru
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: 638-689 byl prominentní buddhistický mnich během dynastie Tang v Číně.
https://en.wikipedia.org/wiki/Faru_(monk…

Huineng
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: 638-713 byl buddhistický mnich, který je jedním z nejdůležitějších postav Chan buddhismu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Huineng

Michinobu
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: 580-651 čínský mistr chan, čtvrtý patriarcha buddhismu chan.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E9%81%93%…

Akirayasu Abhishek
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Byl jako mistr reiki vytesaný z meteoritu.
WIKI: 561-632 je Čína Tendai mnich.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E7%AB%A0%…

Dazu Huike
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: 487-593 je druhým patriarchou Chan – buddhismu v Číně.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E6%85%A7%…

Zhiyi
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Byl jako mistr reiki vytesaný z meteoritu.
WIKI: 538-597 tradičně uveden jako čtvrtý patriarcha, ale je obecně považován za zakladatele Tiantai tradice buddhismu v Číně.
https://ja.wikipedia.org/wiki/%E6%99%BA%…

Nanyue Huis
Jeho kostní pozůstatky obsahují mnohonásobně větší a zářivější kotouček reiki jako samotný Japonec Ozunu. Uctíval sochy svých mistrů vytesaných a vybroušených z meteoritu.
WIKI: 515-577 byl významný čínský buddhistický mnich, tradičně považován za třetího patriarchy Tiantai.
https://en.wikipedia.org/wiki/Nanyue_Hui…

Huiwen
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen Buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: 550 -? je považován za prvního patriarchy škola buddhistické čínské Tiantai.
https://fr.wikipedia.org/wiki/Huiwen

Shigao
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Byl první buddhistický misionář do Číny a nejdříve známý překladatel indických buddhistických textů do čínštiny. Podle legendy byl princ Parthové, který se vzdal jeho požadavky na královský trůn Parthové, aby sloužil jako buddhistický misijní mnich v Číně.
https://en.wikipedia.org/wiki/An_Shigao

Lokaksema
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Narodil se kolem roku 147 n.l., byl nejdříve známý buddhistický mnich, aby byla přeložena mahájánové sútra do čínštiny a jako takový je významnou osobností v čínském buddhismu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Lokaksema_….

Xuan
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Xuan je Parthian obchodník, který se stal mnichem v Číně v roce 181.
https://en.wikipedia.org/wiki/An_Xuan zhi Yao
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Zhi Yao (c. 185), což je Kushan mnich v druhé generaci překladatelů po Lokaksema.
https://en.wikipedia.org/wiki/Zhi_Yao

Zhi Qian
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Byl čínský buddhistický mnich Yuezhi původu, který přeložil širokou škálu indicko-buddhistických písem do čínských.
https://en.wikipedia.org/wiki/Zhi_Qian

Kang Senghui
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Byl buddhistický mnich a překladatel během tří království období starověké Číny.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kang_Sengh…

Dharmaraksa
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Dharmaraksa byl jeden z nejvýznamnějších překladatelů buddhistické mahájánové sútry do čínštiny, z nichž některé měly hluboký vliv na východoasijský buddhismus.
https://en.wikipedia.org/wiki/Dharmarak%…

Kumarajiva
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Byl buddhistický mnich, učenec a překladatel. Je známý především díky svým překladem buddhistických textů psaných v sanskrtu do čínštiny.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kum%C4%81r…

Fotudeng
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Byl buddhistický mnich z Kucha. Studoval v Kašmíru, přišel do Luoyang v 310 a byl aktivní v šíření buddhismu v Číně.
https://en.wikipedia.org/wiki/Fotudeng

Bódhidharma
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Byl indický buddhistický mnich, podle tradice jihoindickém princ, který se podobně jako Buddha vzdal přepychového světského života. Byl posledním indickým patriarchou zenu (čínský Čchan), který toto učení přinesl do Číny.
https://cs.wikipedia.org/wiki/B%C3%B3dhi…

Jnanagupta
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě.
WIKI: Byl buddhistický mnich z Gandhara v současném Pákistánu, který cestoval do Číny. Říká se, že s sebou přinesl 260 súter v sanskrtu a byl podporován při překladu do čínštiny císařem.
https://en.wikipedia.org/wiki/Jnanagupta

Suan-zang
Aktivní otevřené kosti a v nich otevřený kostní rozum, a tedy něco jako Zen buddha, charakterizuje jej ne reiki kotouček, ale silně aktivní kostní mozek v kostech a mimořádná paměť a myšlení. Nemá dobře a kvalitně rozvinutý kotouček reiki v hrobnom místě. WIKI: Byl proslulý čínský buddhistický mnich, učenec, cestovatel a překladatel, který žil za čínské dynastii Tchang.
https://en.wikipedia.org/wiki/Xuanzang

Gongyi – buddhistické meditace
Toto je pozůstatek po buddhistických tradicích moderní Číny. Je to směs různých přístupů a technik. Bohužel, již nejsou založeny na meteoritech. Pro orientaci v problematice to zde uvádím. A je to smutná ukázka, jak se něco jedinečné stane běžné.
WIKI: Tradiční buddhistická liturgie k otevření reiki kotoučku uprostřed hrudi. Můžete použít jako základ reiki praxe v rámci sútry Diamant ve středu hrudi. Tento se tvoří a rozšiřuje tradiční meditací na meteority a předměty z meteoritů a na lidi, co dělají s meteority.
https://en.wikipedia.org/wiki/Buddhist_l…
.
Zpět
.
VIDEA DIAMONT SUTRA
https://www.youtube.com/watch?v=Kusd7_XH…
https://www.youtube.com/watch?v=Jr-_L-5W…
https://www.youtube.com/watch?v=rpdHi45H…
https://www.youtube.com/watch?v=cnZNMTxm…
https://www.youtube.com/watch?v=eToAyv5k…
https://www.youtube.com/watch?v=IAvK9hA-…
https://www.youtube.com/watch?v=AymKalia…
.
https://www.youtube.com/watch?v=nqN8obds…
https://www.youtube.com/watch?v=QMZi96Na…
https://www.youtube.com/watch?v=RKy-H3sj…
https://www.youtube.com/watch?v=9-FrTSeW…
https://www.youtube.com/watch?v=nDOlGqqC…
https://www.youtube.com/watch?v=NY5X6-pj…
https://www.youtube.com/watch?v=JA1NczKK…
.
https://www.youtube.com/watch?v=mcvniKzV…
https://www.youtube.com/watch?v=lDPdgedZ…
https://www.youtube.com/watch?v=Zwz6dtK-…
https://www.youtube.com/watch?v=AxgIRZn5…

VIDEA MOGAO CAVES
https://www.youtube.com/watch?v=0JEOdHT6…
https://www.youtube.com/watch?v=0tzW8dm7…
https://www.youtube.com/watch?v=8xmy06BK…
https://www.youtube.com/watch?v=9968-Gu5…
https://www.youtube.com/watch?v=9ZD1JsDk…
https://www.youtube.com/watch?v=Ilhp47t8…
https://www.youtube.com/watch?v=L-kjA2kf…
.
https://www.youtube.com/watch?v=lzzstghB…
https://www.youtube.com/watch?v=M9VyqWJu…
https://www.youtube.com/watch?v=OZOStiue…
https://www.youtube.com/watch?v=QharZeZb…
https://www.youtube.com/watch?v=R29A0GyL…
https://www.youtube.com/watch?v=rBigEWgM…
https://www.youtube.com/watch?v=RDvjGGTr…
.
https://www.youtube.com/watch?v=rrTKARGe…
https://www.youtube.com/watch?v=sJnyt1Vx…
https://www.youtube.com/watch?v=TlJ55U5k…
https://www.youtube.com/watch?v=uGsqswIo…
https://www.youtube.com/watch?v=ygDbEkXt…

VIDEA BEZEKLIK CAVE COMPLEX
https://www.youtube.com/watch?v=Kwc1Dn29…
https://www.youtube.com/watch?v=2GVDEqnp…
https://www.youtube.com/watch?v=rGyFxikX…
https://www.youtube.com/watch?v=xzj1uhoT…;

VIDEA KIZIL CAVES
https://www.youtube.com/watch?v=oR7_aA58…
https://www.youtube.com/watch?v=5pqn7o10…
https://www.youtube.com/watch?v=qdlqNHZc…

VIDEA GOBI DESERT
https://www.youtube.com/watch?v=LhNpQyRn…
https://www.youtube.com/watch?v=V3q_p9CR…
https://www.youtube.com/watch?v=abKtXa-U…
https://www.youtube.com/watch?v=Srpcy7OX…
https://www.youtube.com/watch?v=dGlYWceb…
https://www.youtube.com/watch?v=_cUuWCF1…
https://www.youtube.com/watch?v=dLdwx0nS…
https://www.youtube.com/watch?v=nuXAZrVR…

VIDEA METEORITES
https://www.youtube.com/watch?v=mSbYSehZ…
https://www.youtube.com/watch?v=Q5_l92Zb…
https://www.youtube.com/watch?v=qno5vJL0…
https://www.youtube.com/watch?v=Dt1EoQ3M…
https://www.youtube.com/watch?v=AHjURLTJ…
https://www.youtube.com/watch?v=hqKWODvl…
https://www.youtube.com/watch?v=7FYZ2rGp…
.
https://www.youtube.com/watch?v=oc5rBEIl…
https://www.youtube.com/watch?v=QRT0JJGX…
https://www.youtube.com/watch?v=TnD4jkpl…
https://www.youtube.com/watch?v=qf6TB5sK…
https://www.youtube.com/watch?v=dkcH0HnF…
https://www.youtube.com/watch?v=W_kRuT7F…
https://www.youtube.com/watch?v=vJxkUdRe…
https://www.youtube.com/watch?v=dysf0B5X…
.
Zpět.

CO NÁSLEDUJE, KDYŽ UŽ MÁTE REIKI KOTOUČKY OTEVŘENY?

“Swarovského lotosové krystaly”. Každý člověk na této planetě má uprostřed hrudi malý energetický kotouček. Není uložen ve fyzickém těle, ale patří do světa mrtvých vzpomínek, to je svět 10 umocněn na minus -20 metru. A to je už trochu jiný svět než je kolem nás. Vnímán je věšteckou myslí, která se přes vnímání částic naučila vnímat takové objekty. Pokud se začnete zajímat o meteority a radioaktivní materiál a speciálně o ochuzený uran, tak postupně se reiki kotouček z velikosti pingpongového míčku zvětšuje a mohutní. A teď si představte, že jste někde sehnali meteorit pěkných rozměrů metr x metr x metr a začali jste z něj pouze pomocí kamenů vytvářet vlastní sochu. Bude vám to trvat celý život a možná to ani nestihnete. Takto nějak postupovali i mniši v Číně a konkrétní seskupení Tiantai. A pak jejich reiki kotouček uprostřed hrudi musel vypadat skoro jako svítící diamant. K výrobě rituálních předmětů se používalo i meteoritické sklo. Je typické pro pouštní podmínky.

V zásadě je zde řečeno, že už máte mnoho let meditací na meteority a lidi, co dělají s meteority. Kotoučky reiki jsou ve středu hlavy, ve středu krku, uprostřed hrudi, uprostřed pupku, ve středu pohlavních orgánů. A nad povrchem hlavy máte tisíc plátků a každý patří některému představiteli buddha systému. Každý buddha je fyzická osoba, po které zůstaly kostní ostatky a u nich i energetické kotoučky reiki. Představujete si je jako tenisový míček zářící jako žárovka nebo malý kulovitý blesk. Máte stále na vědomí, že Buddha reiki představuje všechny, co dělají nebo silně meditovali na meteoritického materiál. Meteorický materiál je spékání malý meteorid, až spečením v atmosféře se stává meteoritem. Je rozdíl přinést úlomek meteoridu z Měsíce a jiné je meteorit, který se upekl v atmosféře. Samozřejmě, gigantické meteority nemuseli být spečené úplně, ale pouze na povrchu. Stejně smolinec již není smolince, když jsme z něj získali uran. I ochuzený uran je již něco jiného než klasický uran. Je dvakrát těžší než olovo a do střeliva jako stvořený. I prudce spálen člověk v krematoriu už není člověk, ale zvláštní shluk negativních částic. To pouze pro lepší porozumění, což je meteorit v meditační praxi.

Teprve po těchto meditacích je zde ideální čas na Shambally a to otevření celé míchy, částečné zabrzdění činnosti mozku a pak předělání kostrče na třetí ruku a nestálé produkování znaků, které nalétávají do reiki kotoučků. V reiki kotoučích běží blesky znaků. Ale to není všechno. Je zde systém zvířecí říje a zvířecího transu a páření. Nemá to nic společného s lidskou sexualitou. Pozorujete říjné jeleni při páření nebo zažijte tyto stavy na lovu.

Vrchol Shamballa reiki je v tom, že z tranzové a energií naplněné míchy vystupuje energetický objekt a lze jej vnímat a pozorovat v popsaných stavech strašidelných domů jako poltergeist. Poltergeist je mimořádně aktivní tam, kde domy byly postaveny z kamenů a mezi nimi se nacházely i meteority. Nebo jsou rovnou pod domem. Poltergeist je tam, kde je osoba s podivným psychickým stavem. Tento energetický útvar může fungovat i po smrti osoby, která jej produkovala. A to jsme už asi při vrcholu duchovna v systému reiki. To je slití všech kotoučků do jednoho celku. Nezaměňovat tento stav se stavem některých nemocných dětí, kterým z brzlíku při hrudní kosti vytékají energie a formují se do postavy anděla. Je to trochu jiný stav. Dítě nemůže mít projevy zvířecí říje. Stejně v těchto stavech své hraje strach a jeho stupňování.

Říje přišla na meditujícího
Abyste dosáhli trvalé otevření páteře, míchy, obratlů a svalů v oblasti míchy, je třeba odmeditovať docela velké množství technik a postupovat trpělivě a uváženě. V zásadě se bude velmi jednoduše dělat Shamballa někomu, pokud má něco jako obrnu mozku. Jde o trvalé poškození nějaké části mozku. U zdravého jedince se bude velmi těžko otevírat mícha, neboť mozek je plně zdravý a není důvod k tomu, aby se mícha nebo břišní mozek a také kostní mozek nějak aktivizovaly. Pak je tu problém lidské sexuality, která je jiná než zvířecí sexualita. Nedobře se koncentruje do míchy, která je v zadní části těla a člověk na to není zvyklý.

Samozřejmě, můžete se dát zasvětit mistrovi Shamballa reiki, kterému, pokud je dobrý, nějaká část velkého mozku dobře nefunguje. To je problém a není možné mít trvale otevřené něco jako hadí sílu v páteři. A tak je třeba před spuštěním tohoto reiki postupně omezovat činnost mozkových neuronů až na úroveň, kdy se mícha sama začne žhnout a aktivovat. A takto se dá obejít tento handicap.

Abyste v oblasti míchy, obratlů a svalů kolem páteře zapálili, jak se říká, světlo podobné fotonům ze Slunce, které prošly rovně přes krystal nebo přes diamant, na to potřebujete být už dlouholetý reikista, který si ve středu hrudi pěstuje energetický kotouček a ten se postupně rozvíjí a zhušťuje a nakonec u špičkových jedinců a to hlavně Tendai školy v Japonsku, ale i Tiantai školy v Číně dosahuje tvar a zářivost diamantu. Samozřejmě, že je to dostupné pouze vnímání věštecky školených jedinců a senzibilů, kteří slyší spíše diamantové vibrace tohoto kotoučku.

Krystalická mřížka
Struktura meteoritů a meteoritického skla, případně klasického smolince nebo ochuzeného smolince. Ochuzený smolinec je vlastně odpad při výrobě uranu. Ochuzený uran ztratil radiační schopnosti a vyhořel a jeho rádioaktivnost je minimálně riziková pro člověka, i když to není zcela bez rizika. Je zde zájem vnímat právě hloubkové struktury v těchto materiálech. Ale to je už budoucnost meditací hlubší úrovně.
.
Zpět
.
SOCHA Z METEORITU
Meteorit jako nástroj meditací pro reiki systém. Meteority, které proletěly atmosférou a negativní změnili svůj stav spálením v atmosféře.
http://www.archiweb.cz/news.php?action=s…

THOKCHA – METEORIT PŘEDMĚT
Thokcha jsou tektity a meteority často s vysokým obsahem železa. Historicky byly thokchas drženy v úctě na posvátnou hutní výrobu zbraní, hudebních nástrojů a posvátných nástrojů, např. phurba.
https://en.wikipedia.org/wiki/Thokcha

VAJRA – METEORIT PŘEDMĚT
Vadžra je slovo původem ze sanskrtu a bývá často překládáno jako “diamant”. V buddhismu se slovo vadžra také používá pro označení rituálního předmětu, který je často používán v tantrických rituálech.
https://en.wikipedia.org/wiki/Vajra

KILA – METEORIT PŘEDMĚT
Kila (Sanskrit Devanagari nebo Phury ba) je trojboký peg, nůž, nebo hřebík – rituální předmět tradičně spojován s indo-tibetským buddhismem.
https://en.wikipedia.org/wiki/Phurba

PŘEHLEDY METEORITŮ
Meteorit je těleso, které vznikne po dopadu meteoroidu na Zemi nebo na jiné kosmické těleso s pevným povrchem. Převážná většina meteoritů jsou kamenné chondrity, existují však i železné meteority. Aby meteorit dopadl na Zemi, musí být průměr meteoroidu minimálně jeden metr a jeho hmotnost minimálně jedna tuna.
http://en.wikipedia.org/wiki/Meteorite
http://www.meteorite-recon.com/home/mete…
.
Zpět

Comments are closed