Náhradní zdroje

Datum: 30.09.2014
.
Náhradní zdroje
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
.
Praktické tajemství aktivního stáří - náhradní zdroje
Praktické tajemství aktivního stáří – náhradní zdroje
.
Saša Pueblo: Uvědomte si, že v 30. roce života každý z nás přijde asi o 1000 enzymů mládí a pár koenzymů. Asi vám to takhle hodně neřekne, ale tyto látky způsobují, že v organismu všechny chemické látky fungují mimořádně silně a účinně, jejich ztrátu můžeme považovat za ukončení mládí a začátek procesu stárnutí.
.
Pokud se naučíte koncentrovat do sebe, zavřete oči a v hlavě máte představu, že tuk na svalech produkuje alespoň část těchto látek, tak si je v těle udržíte déle. Koncentrační a vizualizační techniky, jak dostat kmenové buňky do těchto oblastí a obnovit jejich. Aktivizovat silou mysli a koncentrace embryonální buňky z období vývoje plodu. Koncentrace do tuku kolem svalů a tady přimět tukové buňky, aby začaly produkovat alespoň část ztracených enzymů mládí. Silou vůle se koncentrovat do kostí a tady aktivizovat embryonální mitochondrie Eva, takto je nazývá medicína, jde o struktury, které řídili výstavbu a vývoj těla.
.
V 30. roce života bude třeba dát pozor na mozek a čím se vyživuje. Lidský mozek je dost jedovaná záležitost a kdybyste ho museli sníst, tak vy vám hrozila skoro až otrava jako jedovatými houbami. Tedy asi v 30. roce života už mozek člověka nedostane od trávení potřebné mikro dávky jedů a tak to třeba nahradit. V tomto směru jsme dělali věštecký výzkum a narazili jsme na fenomén, že lidé, kteří zbožňovali prasečí mozeček, měli mozek vyživován velmi dobře. Tento výzkum se týkal asi 20 osob. Jejich mozky byly i po 30. roku života mnohem vitálnější a životaschopné a tak vám doporučuji pravidelně konzumovat určité množství prasečích mozečků, případně jejich hluboce zamrazit a každý týden něco nastrouhat – naškrábat nožem a natřít na oblast pupku nebo rozpustit v ústech. U kontrolní skupiny, která začala a užívala dlouhodobě prasečí mozečky, mozek začal fungovat lépe a výkonnější. A o to tu jde.
.
V 40. roku života začíná pro ženy menopauza a ukončení možnosti otěhotnět, mít dítě a u mužů nastupuje andropauza. Tedy organizmus muže už produkuje mnohem méně spermií a jejich kvalita slábne. Mění se hormonální soustava v celém těle, jde o hypofýzu, epifýzu, štítnou žlázu, nadledviny, slinivku, dvanácterník, vaječníky a u mužů varlata. A co s tím? Tak je zde možnost brát syntetické hormony od lékařů nebo množství různých přírodních produktů, na které nepotřebujete lékařský předpis. Jde o zcela účinné výživové doplňky a často účinnější než hormony na předpis.
.
Koncentrační a vizualizační techniky jak dostat kmenové buňky do oblastí, kde jsou hormonální žlázy a obnovit jejich. Aktivizovat silou mysli a koncentrace v této oblasti embryonální buňky z vývoje plodu. Koncentrace do tuku pod kůží a kolem orgánů a tady přimět tukové buňky, aby začaly produkovat látky na podporu hormonální činnosti nebo přímo hormony. Z lékařské medicíny se ví o tvorbě v tuku minimálně estrogenu – ženského hormonu, ale i tyrosinu a to je hormon štítné žlázy. Kolem každé hormonální žlázy se nacházejí náhradní tkáně z dětství a dají se aktivizovat. Silou vůle se koncentrovat do kostí a tady aktivizovat embryonální mitochondrie Eva, takto je nazývá medicína a jde o struktury, které řídili výstavbu a vývoj těla a nasměrovat je do oblasti hormonálních žláz.
.
V 50. roce života začne blbnout trávení a platí to obecně. Výjimka se uplatňuje u jednoho člověka ze 100 lidí. A o co vlastně jde? Lidský organismus v tomto věku likviduje člověka právě poškozením trávení. Je třeba si zvyknout na tu skutečnost, že stáří je v lidském organismu naplánováno a důsledně praktikováno. Představa, že stáří je způsobeno tím, že buňky se už nemohou dělit, je pravdivá jen částečně. A tak organismus začne účinně likvidovat zpracování živin jako jsou klasické minerály, iontové minerály, chelátové minerály, koloidní minerály, aminokyseliny pro chemii, aminokyseliny pro svaly, zpracování tuků a glycidů, zpracování cukrů, zpracování vitamínů. Všeho je méně, je to špatně zpracované a špatně transportováno. A často jsou změnené i samotné chemické vzorce. A tak buňky nedostávají, co potřebují, začínají hladovět a nakonec dochází ke kanibalismu mezi buňkami. Buňky jsou poškodenejšie a uvnitř málo výkonné. Stáří pokračuje ve svém úspěšném tažení a to není dobré.
.
Řeknete si, co se s tím dá dělat? A věru se s tím dá přece něco dělat. V první řadě je možné se začít vyživovat pomocí doplňků stravy pro sportovce. Sportovec potřebuje podat maximální výkon, aby rychle regeneroval a podával patřičné výkony, tak do sebe dostává již zpracované látky jako jsou minerály, proteiny, bílkoviny, aminokyseliny, nitráty a podobné látky a toto můžete dělat i vy osobně. Předpokládá se, že ve starším věku potřebuje organismus 3 krát více látek jako v mládí. A skutečnost je taková, že trávení produkuje toho málo a ještě nekvalitně.
.
A jsou i jiné možnosti? Je například možnost se vyživovat přes kůži. Dokonce vyživování přes kůži do značné míry opraví i trávení přes žaludek a tenké a tlusté střevo. Je to jednak jádrové mýdlo, pak mýdlo s bahnem z Mrtvého moře, zajímavý je i vlastní moč. Pak je to nesporně kokosový olej, do kterého je možné rozdrtit různé druhy minerálů, vitamínů, aminokyselin a dalších látek. Na tělo lze dávat i jiné látky jako oleje, sádlo, žloutky, máslo, vodovitý vývar z brambor, obilí, rýže. Na tělo je možné dát i čerstvou šťávu ze zeleniny a ovoce. Tedy přes kůži je možné dostat do těla množství potřebných a užitečných látek. Diagnostikoval jsem 85 letého muže a ten měl jedinečný systém, jak upravit v kůži nekvalitní látky, které vytvořilo jeho trávení. Kůže si je z krve stáhla a dodatečně upravila.
.
V 60. roce se trvale destabilizují chemické pochody řízené mozkem. Tak toto je velký problém v lidském těle. Mozek, mícha a další oblasti v lidském těle koordinují skoro miliony chemických látek a jejich vzájemné působení. Určitě v roce 3000 již každý bude mít na ruce mikro přístroj na měření hladin skoro všech látek v lidském těle. Dnes takový přístroj neexistuje a je zde jediná možnost naučit se věštecké výkony a v mozku vytvořit schopnost pro věštecké vnímání stavu chemických látek v lidském těle. Je to náročný přístup, ale mimořádně účinný a dokážete rychle zjistit, které látky jsou v malých hodnotách, které ve vysokých hodnotách a donutit tělo a orgány, aby hladinu látek vhodně upravili. Takovým zásahem nedovolíte rozvíjet poškozování organismu. Příkladem může být sledování hustoty krve a to tím, že sledujete hladinu K vitamínu a stav hormonu trombopoetinu.
.
Osoby, u kterých by se slezina mohla starat o červené buňky. V raném dětství nebylo dost červených krvinek a o jejich delší životnost se starala slezina, která je uměla ošetřit a vydržely půl roku i rok v aktivní činnosti. Trvalou koncentrací a představami je možné ve zdravé slezině tuto schopnost znovu obnovit. Znám takové případy u starších osob.
.
Osoby, u kterých by se dala aktivizovat další slezina. V některých případech po havárii se jedincům odtrhla slezina. Byla odstraněna a daným osobám narostla náhradní slezina. Spíše bychom mohli hovořit o probuzení zakrslé sleziny nebo podobného orgánu z hlubší minulosti lidského rodu. Je to možné. Neustálou koncentraci a lhaním organismu, že jste přišli o slezinu, se dá rozvinout i náhradní slezina. Je to náročný projekt, ale dá se zrealizovat.
.
Osoby, u kterých by se daly aktivizovat tukové oblasti a produkovaly by chybějící látky pro tělo. Je to jeden ze závažných momentů, pokud se vám ho podaří rozvinout, tak 10 let dostanete navíc. Jde o jednoznačnou zkušenost a mnohdy i lékařským prostředím potvrzenou. Organismus je schopen v tuku za pomoci kmenových buněk například z kostí, hladkého svalstva nebo kostní dřeně modifikovat tukové buňky v určité oblasti a pozměnit jejich chemickou činnost tak, že začnou produkovat látku, kterou tělo již neprodukuje nebo produkuje slabě. Například u žen se dost často v období klimakteria produkuje málo hormonu estrogenu a organismus ho začne produkovat v tuku. To je jeden z mnoha případů schopností produkovat jakoukoli látku v tuku. Máme dostatek dobře zdiagnostikovaných případů tohoto druhu. Zase je zde koncentrace do organismu a donutit ho, aby produkoval v tuku vše potřebné pro organismus.
.
Osoby, které začnou praktikovat terapie s vlastním močí. Jde o jedinečnou chemickou záležitost, neboť tato látka je z každého a je individuální. Proč je vlastně zajímavé se mýt močí, pít moč, inhalovat moč? Moč obsahuje látky, které podporují tvorbu kmenových buněk v těle člověka. A potřeba kmenových buněk je pro potřebné změny v lidském organismu důležitá. Vlastní urina podporuje mimořádně jedinečné změny v organismu: aktivitu embryonálních struktur, změnu tvorby látek v tukových buňkách, podporu aktivit mitochondrií celkově, ale i otevření zakrnutých struktur. Moč je zároveň i jedinečná výživa ve starším věku, kdy už trávení skoro úplně selhalo. Moč je zdrojem dusíkatých látek, které ve starším věku v organismu chybí. Vytrvalým pitím moči více než 5 let je organismus potenciálně schopen obnovit například ledviny a jiné orgány těla, ale obnova přijde až po mnoha letech.
.
Osoby, které aktivizují žlutou kostní dřeň. Ještě je tu další jedinečná možnost a to aktivizovat a přeměnit žlutou kostní dřeň v kostech na červenou. Je to možné a je třeba to umět využít pro svou dlouhověkost.
.
Osoby, které se postarali, aby jejich neurony v mozku zůstaly aktivní. Již v 30. roce se začínají docela nepěkné změny v mozku, které se dotýkají celé budoucnosti mozku. Mění se vyživovací poměry v mozku a trávení už přestane do mozku dodávat mikrodávky silně toxických látek, které mozek potřebuje pro své fungování. A osoba, která tomu chce zabránit, se snaží jíst nebo natírat na tělo hlavně prasečí mozeček. Když mozek nedostane potřebné toxiny, tak si začíná zvykat na klasickou stravu z krve a ztrácí výkonnost. Ještě horší je, když mozek nedostane vitamin B 8. Nedostatek lithia vede ke zmenšování množství aktivní bílé mozkové hmoty. Nedostatek látek podobných kravskému kolostru vede ke slabé obnově neuronů v mozku. Pokud jsou v mozku blokovány embryonální neurony, tak mozek stárne rychleji a je stále méně aktivní. Pokud v mozku zůstane aktivních pouze 30% neuronů, tak to už hrozí úplným kolapsem a je vysoké riziko ukončení života. A tak je dobře se starat o svůj mozek a kontrolovat pravidelně biomarkery mozku a zasahovat.
.
Osoby praktikující tvorbu dostatečného množství bioenergie pro své tělo a buňky. V lidském těle třeba neustále produkovat bioenergii, která se ztrácí a spotřebuje. Bioenergie se získává v každé buňce a zde se nachází mitochondrie – mikro elektrárna. Nejsilnější mikro elektrárny jsou ve svalových buňkách. Ale stáří znamená, že svaly jsou stále slabší, méně se regenerují, tvorba dostatečné bioenergie slábne a lidské tělo je již nedostatečně zásobené bioenergií. A dá se nějak dostat do lidského těla dostatek bioenergie? Jdete to přes systém reiki. Vlastně vytváříte si množství představ dětských ručiček, spojujete je do kotoučků a ty koncentrací dostáváte do oblasti pupku. Zde se otevřou koncentračními cvičeními embryonální neurony, které v embryu řídili výměnu látek mezi matkou a dítětem. Říká se tomuto systému i maratonská žláza nebo druhý dech pro sportovce, který je schopen při běhu likvidovat kyselinu mléčnou a svaly jsou v podstatě schopné běžet mimořádně dlouho. Embryonální trávení se dá otevřít a může převzít kontrolu nad celým trávením s tím, že neurony z 5. až 20. roku života se zablokují nebo zničí.
.
Osoby, které své hlasivky předělali na trvalou tvorbu rezonancí. Ve starším věku po 50. roce života přestávají svaly produkovat dostatek něčeho, co se podobá na morseovku. Tedy něco jako pulzní bioenergii. Něco kmitá, bliká a vibruje. Tok elektronů jde a pak se zase přeruší. Jinak řečeno, během života pulznosť jde z nervových zakončení, kterých jsou v těle miliardy. Ve starším věku je těchto pulzů a kmitů stále méně a je třeba tento úbytek něčím nahradit. A čím? Koncentrací do hlasivek a cvičením během několika let si v mozku vybudujete schopnost, aby hlasivky trvalo kmitala i když nic neříkáte a tím zabezpečíte i ve starším věku, aby bylo v bioenergii těla dostatek kmitavých efektů. I nedostatek kmitající bioenergie je důvod špatného fungování mozku a také smyslů jako jsou oči, uši, hmat a sluch.
.
Osoby, které ve starším věku cvičí stav mírného odpojení vzpomínek od neuronů. Pokud budete mít 70 až 80 let, tak už budou neurony lidského těla dost oslabené, nebudou schopny zcela udržet vaše vzpomínky důsledně přichycené na neuronech a začne se proces jejich odpojení a oddálení. Samozřejmě, tato zásadní změna může mít mimořádně nepříznivé účinky na fungování paměti. A tak někteří jedinci tyto stavy cvičí již v 40 – 50. roku života. Ale jsou to náročné koncentrační cvičení a pouze vás chci informovat o této skutečnosti.
.
Osoby, které si v těle vytvořili takzvaný kavkazský inzulín tím, že pravidelně během celého života užívají černé mumio. Tento jev se dá sledovat u lidí žijících na Kavkaze, ale i mimo Kavkazu. Pokud mumio užívají trvale a pravidelně, tento druh jakože inzulínu se tvoří v tuku kolem svalů v těle. Dovoluje mít dostatek síly ve svalech i ve starším věku.
.
Osoby praktikující reiki do kostí a obnovení magnetické tvorby biologického železa v kostních buňkách. Zase jde o náročnou techniku, kterou v daném člověku může za určitých vhodných podmínek dosáhnout dobrý reiki energetický léčitel. Ale dá se dosáhnout i v magnetickém tunelu, který se dá zakoupit a používat. Samozřejmě, je třeba magnetizování v tunelu pravidelně opakovat. Je důležité, aby bylo tvořící se bioželezo v lidském těle magnetizováno a potom i červené krvinky, do kterých se dostane, se lépe pohybují v cívkách a žilkách.
.
Osoby, které aktivizovali embryonální mitochondrie Eva ve svých kostech. Jde o jedinečný úkaz a nachází se v kostech. V tomto směru jsme dělali věštecký výkon do lidských kostí. Embryonální mitochondriální Eva – tak ji skutečně volají v medicínských kruzích a není výmysl léčitelství, pochází ze ženského vajíčka a během oplodnění a tvorby plodu se rozmnoží podle našeho odhadu v kostním systému embrya asi na 5 000 kusů a pak řídí všechny mitochondrie v každé buňce. V každé lidské buňce se nacházejí alespoň tři druhy mitochondrií. Do 20. roku života ukončí svou aktivitu. Nezanikají, ale jdou do latentního spánku a je zde možnost jejich vzbudit a aktivizovat. A právě filipínské léčitelství je na to jako stvořené. Jediné dokáže probudit tento fenomén a uvést jej do plné aktivity a to je fantastická věc. Je třeba se začít na filipínských léčitelů dívat trochu z jiného úhlu pohledu. V první řadě filipínský léčitel je tím lepší, čím více má podivně rostlé a rozvinuté kosti a není na škodu, když je poškodí například tuberkulóza kostí. Prosím nedívat se na filipínských léčitelů z toho pohledu, že jsou schopni operovat prsty, otevřít ránu, zacelit ránu. Někteří to skutečně dělají reálné, někteří to dělají, abyste uvěřili zázraku. Není to podvod. Je to technika, jak úspěšně aktivizovat mitochondriální Evy v kostech. Kosti a zázrak a bezvýhradné uvěření je mimořádně silná technika na otevření mitochondriálních Ev. A bylo by dobře se na filipínské operace takto dívat. Jiný pohled je zbytečný a nerozumný. Nepomůže vám aktivizovat tajemství ve vašich kostech.
.
Ale proč bych si měl dát aktivizovat mitochondriální Evu v kostech? Proto, že je schopna na částicové úrovni a to jsou elektrony, protony a možná i kvarky aktivizovat skupiny částic a tvořit jedinečnou energii, kterou pulzace posílá do ostatních mitochondrií v buňkách a opravit jejich jedinečným způsobem. Zde se na celou věc musíte dívat přes kvantovanou biologii, která se věnuje působení částic na lidské tělo. Je dobře trochu poznat svět nanotechnologií a jejich potenciálu. Důležité je, že buzení těchto mitochondrií v kostech pod názvem Eva vede k dalším 10. letem života navíc.
.
Osoby, které si aktivizovali asi 200 zakrslých orgánů v lidském těle. Tak toto je kapitola sama za sebe. To si musíme trochu odejít z medicíny do vědy o evoluci a vlastně darwinismu. Někteří lékaři si dali záležet a zkoumali jedinečnou věc v lidském těle a to jsou zakrnělé orgány z minulosti lidského rodu. Abyste lépe pochopili, o co jde, tak například slepé střevo je zakrnělý orgán, který v minulosti měl prý funkci trávit dřevitou buničinu. Člověk přestal jíst vlákninu mladých výhonků a tak má slepé střevo funkci při celkové imunitě tlustého střeva. Jiný příklad zakrslého orgánu je nervstvo na čele člověka a najdete zde nad očima pár nervů, které se podobají nervu v aktivních lidských očích. Další příklad je z výzkumu dlouhověkých jedinců a potenciál, že jim v současné játrech narostou nová játra, ale historicky starší než ta současná. Zjišťováno věšteckými technikami a třeba takové případy zkoumat standardními vědeckými metodami. Organismus může tyto náhrady aktivizovat a využít ve prospěch člověka. Takové probuzení náhrad se děje více po 80. roce života. Je možné meditacemi tisknout na tělo, aby takové struktury oživilo a pomohlo k dlouhověkosti. Rozvinutí zakrslých orgánů lze získat orientačně dalších 10 let života navíc.
.
Osoby, které aktivizovali buzení struktur z embryonálního období svého života a to od oplodnění vajíčka spermií do období porodu a to je 9 měsíců. Tak toto je jedinečná možnost, jak si prodloužit život a udělat ho vitálnější. Věnuji se také zkoumání dlouhověkých jedinců a proč jsou dlouhověcí. Jedni proto, že se během těhotenství v matce spojily například tři plody do jednoho, ale takovým jedincům se nebudeme zde věnovat. Řekli bychom, že jeden z 1 000 lidí by mohl mít takovou dlouhověkost. Pak je tu skupina jedinců, kterým i po 20. roce života zůstaly fungovat embryonální neurony. Tak 1 jedinec ze 100 má to štěstí. Většina lidí nemá již dostatečně aktivní embryonální neurony po 20. roce života a převládá aktivita neuronů z 5., 10., 15., a 20. roku života a ty zrovna nemají zájem o to, abyste žili dlouho do 100 let. Najdou se i tací jedinci, kteří jsou během života trvale naložení v alkoholu a takové dávky alkoholu zničí neurony z 5. až 20. roku života a organismus, aby přežil, vzbudí spící embryonální neurony. Nevýhodou je, že takové osoby se sice dožijí vysokého věku, ale zničí si intelekt a stávají se dementní. Je to možné dosahovat i meditačně – koncentračními cvičeními. Je možné systémem reiki blokovat činnost neuronů z 5., 10., 15., a 20. roku života a aktivizovat embryonální neurony a tím dát dotyčné osobě znovu vitalitu a navíc asi tak 10 let života.
.
Osoba využije příznivé životní podmínky, trvalou zdravotní péči a léky od lékařů, aby si prodloužila život o dalších 10 let života. I toto je fenomén dlouhověkosti, který má svůj smysl pro kvalitnější život ve stáří a dožití se vyššího věku. Pokud se o sebe staráte alternativně, to neznamená, že úplně odmítáte lékařskou péči. Je dobře využívat diagnostické možnosti dnešní medicíny a na konci života i léky, které vám mohou prodloužit život.

Comments are closed