Ledviny

Datum: 14.05.2014
 .
Ledviny
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
.
8Z
.
Ledviny
.
Saša Pueblo: V tomto článku se zaměřím na to, co se dá s ledvinami dělat alternativně, jak je preventivně přeléčit a jak dosáhnout, aby se staly dlouhověké. Dále zde zveřejním cvičení a pozorování kolem ledvin lidského těla.
.
V první řadě jde o to, že člověk, který cvičí koncentraci, je schopen se ve svém mozku zkoncentrovat přes nervstvo míchy rovnou do ledvin. Nejde jen o to mít v hlavě představu zdravých a výkonných ledvin, ale do nich i psychicky pronikat z mozku a to například stavem zamilovanosti do svých ledvin jako objektu fetišistického uctívání. Pokud má někdo odcvičené rané stádia klinické smrti, tak může do ledvin postupovat i jinými metodami.
Samozřejmě, je dobré mnoho let vizualizovat na základě obrázků a videí o ledvinách představu zdravých ledvin. Základ budoucího dobrého zdravotního stavu jedné i druhé ledviny.
.
Ve starším věku je vhodné dosáhnout, aby obě ledviny fungovaly najednou a ne aby se jedna regenerovala a druhá fungovala. Ve starším věku se může stát to, že se vypnuta a zregenerovaná ledvina již nespustí. Je smutné diagnostikovat osobu, která chodí na dialýzu ledvin, jedna ledvina je zničena a ta druhá je zdravá, ale systém ji neumí zapnout. A tak po 50. roce života je lepší programovat a přimět své neurony, aby trvale spouštěly do aktivity obě ledviny. Systém lžete tak, že si představujete, že vám jednu ledvinu odoperovali a zůstala jen pravá. A zase naopak programujete, že ta pravá byla odoperovaná a funguje pouze levá ledvina.
.
Dále je zde zájem předělat v lidském těle potní žlázy na malé ledviny a to po celém těle. Potní žlázy jsou pod kůží na celém těle. Vizualizovaním a koncentrovaním se do potních žláz během několika let se postupně změní na mini ledvinové systémy a získáte jedny nebo až dvě náhradní ledviny.
Zajímavá je schopnost modifikovat tukové buňky pod kůží nebo kolem orgánů a poslat modifikované buňky do oblasti ledvin. Modifikovat se dají i buňky kostní dřeně a také hladkého svalstva. Jedinečná schopnost, kterou můžete využít při zabezpečení dlouhověkosti ledvin.
Celkově ledviny dobře reagují na všechny druhy ledvinových čajů a pravidelné pití po určitém období dvou tří měsíců je rozumná záležitost. Dobré může být i mytí těla ledvinovými čaji, dostanete tak ledvinové čaje do organismu i mimo rámec trávení.
Ledviny potřebují trvalý přísun D vitaminu, protože z něj tvoří D hormon, bez něhož nebudou dobře fungovat. Starším lidem se dokonce často poruší tvorba D vitaminu přes kůži nebo v období podzimu, zimy a jara potřeba D vitaminu roste na dvoj i trojnásobek. A tak užívání D vitaminu ve starším věku je to nejlepší, co pro ledviny můžete udělat.
Je třeba, aby ledviny tvořily důležitý hormon renin. Někde v odborných medicínských kruzích píší, že renin je enzym. Nebudeme to tu řešit. Pro nás je důležité vědět věštecky kontrolovat jeho tvorbu přímo v ledvinách nebo si vynutit jeho tvorbu v tukových buňkách. Renin je bohužel na lékařský předpis. Pro nás je renin důležitý z toho hlediska, že aktivizuje a deaktivizuje nejmenší vlásečnice cév a žil přes nejmenší nervová zakončení. A tedy je mimořádně důležité, aby ho ledviny produkovaly. Nedostatek reninu se může nebezpečně odrazit na potížích s dýcháním a přijímáním kyslíku do těla, může se podílet na plicní hypertenzii a poškození srdečního svalu. Na nedostatek reninu naznačuje i nechuť pít mléko a těžko v žaludku a v tenkých střevech po užití mléka.
Ledviny mají svůj vlastní informační systém nervů jdoucích do jednotlivých částí těla. Ledviny se hlavně ve starším věku zastaví a nečistí organismus. Nebo za určitých okolností začnou čistit tělo až příliš a potom játra a hlavní hormonální žláza nemůže produkovat potřebné látky.
V ledvinách se tvoří i ledvinové kamínky a ledvinový písek. Náš věštecký výzkum potvrdil, že při těchto všech případech se v tuku objevily útvary z tukových buněk, které produkovaly látky podporující tvorbu kamínků v ledvinách. Věštecky se zjišťuje, zda osoba v těle tvoří látky na rozpouštění písku a drobných kamínků v ledvinách a močovém měchýři a v játrech a žlučníku. Je dobře si dát zkontrolovat, zda váš organismus takové látky tvoří. Svůj podíl na tvorbě písku a kamínků v těle má i hromadění kyseliny močové v organismu.
Nesporně zajímavá je problematika použití moči jako léčivého prostředku. Je to založeno na tom, že poškozené ledviny propustí právě potřebné látky pro organismus. Dále z moči se dají získat i toxické látky, které játra využijí pro tvorbu jiných látek. Občasné týdenní omytí ve vlastní moči je pro člověka dobrá věc.
Důležité je, aby esoterik trvale budoval po 50. roce života nové neuronové centrum speciálně pro ledvinovou oblast. Je to těžké, ale vyplatí se takto vybudovat centrum pro dlouhodobé a kvalitní fungování ledvin vašeho těla.
.
Ledvinám výborně prospěje určité období přelévání šťávami z čerstvých bylinek a to jako jarní a podzimní kúra. Vhodný způsob je i týdenní hladovění, případně jinak dostat určité toxiny z těla a to např. krémem Matuzalem, ale i detoxikačními náplastmi na kůži. Případně jiný způsob likvidace například přebytků cukru. Ne každému jedinci jsou schopny jeho ledviny propustit přebytečný cukr. Ale pozor, někdy se může jednat i o projev cukrovky. Vhodné může být i saunování a dostat toxiny i takovýmto způsobem. Ve starším věku je třeba hledat možnosti, jak ledvinám pomáhat likvidovat toxiny. Pravidelné cvičení, při kterém se zpotíte, je dobrý postup, jak pomáhat ledvinám čistit krev, ale i buňky těla.
Je vhodné každodenně vizuálně sledovat svůj moč a jeho stav. Pokud je moč celé měsíce tentýž a nemění se, tak něco nebude s ledvinami v pořádku. Moč by se měl měnit. Jednou je čistý a průzračný, pak tmavší a páchnoucí po kejdě. Jindy silně žlutý a páchnoucí po síře. A když se to takto mění, je to v pořádku. Případně z času na čas použijte test k určení složek moči.
Netradiční řešení
Ve vyšším věku je nutné a rozumné přimět ledviny, aby pracovaly obě najednou a ne jako je to běžné, že jedna jde a druhá se opravuje a odpočívá. Vyžaduje se dobrá koncentrace do ledvin tlakem do oblasti zad, kde jsou ledviny a sugeratívne bez žádných pochybností lžete, že jste darovali pravou a levá musí fungovat. A po chvilce zase vsugerovat, že jste darovali levou a pravá musí fungovat. Takto dosahujete, že půjdou obě ledviny. Když budete cvičit 3 roky a to každý den 5 minut, tak organismus k tomu donutíte. Ve starším věku po 50. roce života se může stát, že odpočívající ledvina nenastartuje. Netradiční řešení je poslat do ledvin modifikované tukové buňky. Tukové buňky pod kůží, do kterých se soustředíte a tisknete na ně, jsou schopny v rámci záchrany se pozměnit a transportovat do ledvin základ na opravu ledvin. Takové postupy jsou náročné a vyžadují trpělivost.
Jak získat další ledviny a to alternativně?
Samozřejmě, ne transplantací, to by nebylo alternativní. Je tu jedno řešení, které jsem mimosmyslově zaregistroval při dálkovém diagnostice a to je možnost pozměnit potní žlázy na náhradní ledviny. Jde o změnu skoro všech potních žláz v těle. Děje se takto u jedinců se slabými a poškozenými ledvinami. No ne u všech a je to individuální a náhodný proces. Jde o to, aby se jedinec koncentroval do potních žláz, něco si o nich nastudoval a hlavně videa a obrázky. Pak je třeba koncentračně proniknout do tukových buněk v těle a hlavně pod kůží a zde silou vůle přimět tukové buňky ke změně na základ modifikace potních žláz. Lékaři zjistili, že když se zablokují nervové dráhy do plic v určité části, tak se bude člověk potit na jiném místě než dosud. I odsud se dají vést koncentrační aktivity vůči úpravám a zvětšení potních žláz, které jsou schopny dávat pot z těla a jako modifikované pracují jako mikro ledviny. Samozřejmě, cvičíte každý den a za 3 až 5 let to máte zrealizováno. Vím, že to není rychlé řešení, ale bohužel, takhle to reálné funguje. Máme to otestované a někteří dlouhodobě meditující takové efekty dosahují.
Jak na to, když ledviny špatně fungují, lékaři oznamují, že jsou poškozeny, máte v těle příliš mnoho toxinů, které se ukládají do nitra buněk a ucpávají je? Je tu jedno řešení, které aplikovala pacientka, když jí lékaři diagnostikovali devastaci ledvin. Okamžitě se stala vegetariánkou, sní pouze všechno zelené a čerstvé a to tvoří v těle minimální množství toxinů. Pokud měla bolesti, pila určitý čas pouze destilovanou nebo převařenou vodu a pak zase veganství. A měla se k světu. Dejte pozor, kdybyste to praktikovali sami, abyste si neublížili. Zveřejněné údaje jsou zde pravdivé, ale bez záruky, že budou fungovat u každého. A při neopatrnosti mohou i poškodit zdraví. Chovejte se rozumně.
Ledviny a pití moči
Již delší dobu se zabývám hledáním nějaké vhodné alternativní léčby ledvin. Prozkoumal jsem kdeco a nic nevykazovalo nějaké vhodné výsledky. A tak jsem se vrátil k jedincům, kteří pijí moč. Díval jsem je na dálku věšteckými technikami a nic zajímavého jsem nenacházel. Na určitý čas jsem rezignoval a jak to bývá, přišla náhoda a já jsem dostal diagnostikovat osobu, která měla problémy s ledvinami a pije ráno moč již více než 5 let. Konečně jsem narazil na to, co jsem potřeboval. Začal jsem testovat na dálku mimosmyslovými schopnostmi takové jedince. Zaměřil jsem se na osoby, které pijí moč déle než 5 let, v testování byly osoby, které pili moč 10 i 25 let a bylo zastoupení různých věkových kategorií od 30 až po 110 let. Nebyly to osoby přirozeně dlouhověké, tedy neměli dlouhověkost v genech. Diagnostikoval jsem ledviny a jejich stav. Ledviny obsahovaly nefunkční oblasti, ale všude byly nahrazeny novými funkčními částmi. Ledviny tvarově nevypadaly ideálně a měli takové vyboulení, kde byly nové části ledvin. Mohu zodpovědně konstatovat na nepřímých důkazech a pomocí postupů alternativního vyšetřování, že dlouhodobé pití moči ledvinám v drtivém množství případů prospělo. Ale upozorňuji každého, že toto není návod na urinoterapii. Kdo se takto rozhodne léčit, koná na vlastní odpovědnost. Urinoterapie může organismus poškodit a to v případech, že máte žloutenku, že užíváte toxické léky od lékařů, máte poškozenou imunitu, máte chorobné stavy žaludku jako vředy, případně máte v těle příliš mnoho kyseliny močové a krystalky moči, ledviny jsou již příliš poškozené, jsou polycystické, nádorové nebo v ledvinách běží dlouhodobě latentní zánětlivé procesy. A tak před zahájením urinoterapie je vhodné se dát vyšetřit u lékařů nebo orientačně u léčitelů, kteří na to mají schopnosti a určitou odpovědnou praxi. Postupujte seriózně a zodpovědně.
.
Ledviny u osob, které mají dlouhověkost geneticky
Převedl jsem na dálku mimosmyslově testování osob, které jsou dlouhověké a to z genetické podstaty, kde to chápeme jako poruchu. Tuto poruchu nemá každý a ne každý s touto poruchou dosahuje dlouhověkost za hranici 90 let. U těchto jedinců běží jedinečný úkaz – ledviny se v 50. roce života změní. Postupně odumírají, zmenšují se skupiny filtračních nefronů, zmenší se, zapečetí a nad nimi vyrostou nové nefrónové svazky. Dá se to chápat jako nárust nových ledvin s trochu menším výkonem. Některé dlouhověké osoby jsou schopny tento proces zopakovat až 4 krát. Samozřejmě, toto jsou informace získané mimosmyslově přes speciálně trénovaný mozek a nelze je brát jako přímé a ověřené důkazy. Necháme na medicínskou vědu, aby tyto výsledky potvrdila nebo vyvrátila. Zjištění jsem dělal zodpovědně a v dobré víře k pravdivosti.

Comments are closed