Krevní tlak – I.

Datum: 09.10.2014
.
Krevní tlak – I.
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
.
Léčba rozkolísaného krevního tlaku a pulzů 1
.
Jak postupuje Saša Pueblo při alternativní diagnostice a léčbě rozkolísaného krevního tlaku a pulzů – I.
Saša Pueblo: V první řadě jde o to, aby se mimosmyslově na dálku zjistil stav látek v krvi. Takovou schopnost si talentovaný léčitel vypěstuje asi za rok. Tato nacvičená schopnost vlastně nahrazuje do určité míry krevní vyšetření u lékařů. Jednou budou mít lidé na ruce čipové zařízení, které v určitých časových úsecích vyhodnotí, co má člověk aktuálně v krvi a informuje o tom danou osobu.
Léčitel dokáže sobě a jiným osobám na dálku zjistit orientačně, jaké látky jsou v krevním a lymfatickém řečišti. Tedy předbíhá dobu a vytváří si ve svých neuronech jedinečnou schopnost diagnostikovat kdykoliv, co má sám v krvi, ale i jiná osoba. A toto biozařízení je ideální v jeho neuronech na zjištění látek v krvi a pak je možné na určitý nedostatek reagovat.
Pokud osoba nemá v krvi dostatek vitaminu B 12, tak nebude dobrá obnova organismu a když tento stav bude dlouho trvat, může se mírně podepsat i na zvýšeném krevním tlaku. U jiných osob nedostatek B12 může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek B12 u jedné osoby zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce. Nejlépe užívat B12 rozpustný pod jazyk.
 .
Pokud nemá osoba dlouhodobě v krvi B komplex vitamínů, tak se špatně dostávají živiny z krve do nitra buněk a to vysiluje srdce a zvedá do určité míry krevní tlak. Aby se do buněk dostaly živiny, tak to prodloužená mícha jako regulátor krevního tlaku může řešit zvýšením krevního tlaku. Když se B komplex dodá, je předpoklad, že krevní tlak o pár jednotek klesne. Nezapomínejme, že po 50. roce života organismus podle gerontologie potřebuje až 3 krát více B vitaminů a to není schopné běžné trávení zajistit přirozenou cestou. U jiných osob nedostatek B vitamínů může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek B vitamínů zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce.
Pozor na B komplex, který byste chtěli užívat. Máme ověřeno, že jedině B komplex od firmy Biotech a Zentiva má ten správný chemický vzorec a dostane se i do buněk. A když je poškozené a nefunkční trávení, tak třeba ho v roztoku užívat přes kůži.
Pokud osoba nemá dostatek biologického železa v krvi, tak to může vést k slabé tvorbě červených krvinek, a tudíž slabšímu transportu kyslíku, kysličníku uhličitého a dalších plynů z oblasti plic. A i toto může mírně zvyšovat krevní tlak. Jedná se o biologického železo, které se předepisuje těhotným matkám. U jiných osob nedostatek biologického železa může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek biologického železa zvyšuje nebo snižuje počet tepů. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce. Doporučuje se užívat železo pro těhotné ženy například Femibion ​​Ferrochel.
.
Pokud osoba nemá v krvi dostatek biologického vápníku, tak to stejně může vést k nekvalitním chemickým pochodům a to skoro všude v organismu. Jeho nedostatek zase vede k dalšímu navyšování krevního tlaku o nějakou tu desetinku. A vlastně tady vidíte fenomén, jak se v organismu sbírají desetinná čísla směrem nahoru k vyššímu krevnímu tlaku. Ve starším věku po 50. roce života je dodávka vápníku do těla velmi komplikovaná a ještě k tomu dodávaný vápník do krve nemusí mít správný chemický vzorec. U jiných osob nedostatek vápníku může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek vápníku zvyšuje nebo snižuje počet tepů. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce. Je dobře užívat například sušenou syrovátku nebo sušené kozí mléko. Při poškození trávení se dá užívat i přes kůži.
Pokud osoba nemá v krvi dobrý poměr sodíku a draslíku, tak to může vést k přílišné aktivitě nervových zakončení a když tato nervová aktivita jde směrem do cév a žil, tak to znovu povede ke zvýšení krevního tlaku. Když trávení neumí dodat dostatek draslíku do krve a k buňkám těla, pak je aktivita nervových zakončení na cévách a žilách dynamická a to vede také ke zvyšování krevního tlaku. U jiných osob špatný poměr sodíku a draslíku může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň špatný poměr zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nepoměr může vyvolat různé odlišné reakce.
.
Pokud je v krvi nedostatek fosforu a vápníku, tak si ho organismus začne dolovat z kostí. Můžeme mluvit klidně o vnitřním kanibalismu buněk, které v zájmu získání vápníku začnou oslabovat a likvidovat kostní buňky. A to je zase jeden fenomén nepřímého zvyšování krevního tlaku. Dolování v kostech je násilná činnost, organismus produkuje atypickou chemii a ta destabilizuje celý systém těla. U jiných osob nedostatek fosforu může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek fosforu zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce.
.
Pokud osoba nemá dostatek jódu v těle a v našich přírodních podmínkách má skoro každý nedostatek takzvaného biologického jódu (produkuje se například z chlorelly), tak to vede hlavně k destabilizaci psychických stavů do oblasti neuronů a nervových buněk. Destabilizované psychické procesy zase vedou ke zvyšování krevního tlaku. U jiných osob nedostatek jódu může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek jódu u jedné osoby zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce.
Je vhodné pro všechny a hlavně ve starším věku užívat Kelpatabs – což je jód vytížen a speciálně upravený z mořských řas. A je to jedinečný jód, jde nejprve do štítné žlázy a až pak je k dispozici tělu. Tedy je zaručeno, že ho dostane i štítná žláza. Některé jiné druhy jódu nemusejí mít tuto chemickou vlastnost. Užívá se ústy a v případě poškození trávení i přímo přes kůži.
.
Pokud osoba netvoří dostatek nitrátů, tak chybí v srdečních a svalových buňkách. Nitráty potřebují i svaly. Když nitráty chybí a nebudou pravidelně denně dodávány do těla v podobě nitroglycerinu, tak to poškozuje buňky srdce a samozřejmě zhoršuje přechodně krevní tlak. U jiných osob nedostatek nitrátů může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek nitrátů u jedné osoby zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce. Je rozumné kontrolovat hladinu nitrátů v krvi a při bolestivých pocitech na srdci a brnění ruky a svalstva na levé ruce raději užít půl, čtvrt nebo celou tabletku nitroglycerinu. I starší osoby při sexuálních aktivitách by měli jistit své srdce nitroglycerinem.
.
Pokud se B6 vitamin trávením netvoří nebo je jeho tvorba dočasně blokována, může to zhoršovat noční stavy spánku. Narušovat ho a podílet se na zvyšování krevního tlaku. U jiných osob nedostatek B6 může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek B 6 u jedné osoby zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce. Nedostatek B 6 vitamínu může způsobit, že daná osoba špatně a nedostatečně spí. A když potřebuje utišit nervová zakončení a celkově nervstvo, bude s tím problém. A tak je dobře užívat B6 jako výživový doplněk a někdy i rovně přes kůži.
.
V krvi je zbytkový cukr ve značném množství a i tento přebytek cukru může mít podíl na dočasně zvýšeném krevním tlaku. U jiných osob přebytek cukru může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň přebytek cukru u jedné osoby zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce. Je to také o tom, aby se dané osobě tvořil dostatek inzulínu a v starším věku potřebuje člověk někdy i 2 až 3 krát více inzulínu na své fungování. Skutečnost je taková, že ve starším věku trávení nedodá dostatek látek na tvorbu inzulínu a také složky, která je potřebná a to vanad. Je vhodné se ve starším věku přeléčit vanadem a často rovně přes kůži.
.
U této osoby se D vitamin netvoří přímo v kůži ze slunečních paprsků. Je to možná porucha a tento stav se může podílet na dočasném zvýšení krevního tlaku. U jiných osob nedostatek D vitaminu může naopak dočasně snižovat krevní tlak. Zároveň nedostatek D vitaminu u jedné osoby zvyšuje počet tepů nebo snižuje. Je to komplikované z důvodu, že nedostatek může vyvolat různé odlišné reakce. Najde se dost osob, jimž se ve starším věku přestane tvořit D vitamin zcela nebo chemické složení D vitaminu je špatné a nefunkční. A tak je třeba vlastně D vitamin užívat jako vyživovací doplněk a často raději rovnou přes kůži.

Comments are closed