Esoterický vrchol

Datum: 11.06.2014
.
Esoterický vrchol
.
Zpracoval pro vás psychotronik Saša Pueblo
sasapueblo@gmail.com
.
Ako dosiahnuť ezoter.vrchol
 .
Jak dosáhnout na esoterický vrchol
 .
Saša Pueblo: Podrobně si rozebereme, jak na to, abyste z ezoteriky a duchovna neskončily v rukách psychiatra, popřípadě onkologa.
.
Od začátku a postupovat trpělivě dopředu
Saša Pueblo je dost fundovaný na to, aby mohl psát takové téma, protože sám začal dělat duchovno od úplných základů a dělá tak alespoň 20 let. Neustále se zdokonaluje, vyvíjí a ve svém těle produkuje další nové schopnosti.
.
Zásada, že esoterika není zábava, ale dřina
První zásada je, že esoterika není zábava nebo prostředek, aby esoterik zešílel a onemocněl. Esoterika je o tom, jak se z esoterického podivína stává dobře organizovaná osobnost účelem přijetí extrémní dokonalosti. Od šílence ke géniovi. Esoterik, pokud nemusí, nestaví své mimořádné schopnosti na patologických a chorobných stavech. To je cesta do pekla založena na ještě větším poškození a tím ještě mimořádnější schopnosti.
.
Snaha o neustálé vzdělávání a zdokonalování po spirále
Esoterik by neměl zůstat nevzdělaný a měl by se během celého života zdokonalovat, studovat a postupně se z jednostranně zaměřeného člověka stává plně přemýšlivá osobnost. Mluvíme o polyhistorické osobě, která poznala, studovala a praktikovala všechny přírodní, společenské, technické vědy. Není to jednoduché, zásada je jasná: úspěšný esoterik je schopen snášet neuvěřitelný tlak reálného vnímání sebe a svého okolí. Upozorňujeme, že někteří vědci skončí jako blázni a zničí svůj mozek příliš hlubokým a racionálním vnímáním světa kolem sebe. A tak schopnost snášet racionální pohled na svět vyžaduje speciální a důsledné techniky a postupy.
.
Pěkně od začátku a trpělivě a takto 20 let a pak neustále
Esoterik na jedné straně začíná tím, že si sežene množství knížek o esoterice a to bez nějakého výběru, že toto se mi zamlouvá a toto nechci. Esoterik konzumuje základy ezoteriky aniž by něco vynechával. Pokud nechcete a nemůžete si dovolit kupovat množství esoterické literatury, tak vám stačí na stránce www.meditacia.sk začít číst a postupně cvičit ty nejstarší příspěvky, které jsou na konci každého tématu. A tak začnete jít po stopách Sašu Puebla, on začínal právě takto poznáváním ezoteriky. Stejně si na začátku stanovil, že esoteriku pozná, zároveň ji uklidí a dá jí reálné a racionální kontury. A tedy od počátku poznává svět esoteriky ze všech stran. Ze začátku si nevybírá autory a jde do řady. Zabývá se léčitelstvím a dělá si o této oblasti přehled. Pokud se esoterice budete věnovat tak, že toto si vybírám a toto se mi zamlouvá, tak to jste si vybrali cestu do negatívnosti. Zásada úspěšných říká: to co vám chutná a to, co ovládáte, vás neposune dál, ale to, co nechcete a nechutná vám.
.
Snaha o neustálé zdokonalování a růst
Přes tuto stránku poznáváte esoteriku, ale i postupy praktikované Sašou Pueblom. Poznáváte esoteriku a zároveň se vzděláváte, neustále cvičíte a budujete si mimořádné schopnosti vnímat svět jinak než běžní lidé. Pokud byste byli schopni vnímat svět pouze běžnými smysly jako jsou oči, uši, zrak, čich a hmat, tak byste v esoterice nepřišli příliš daleko nebo byste zůstali pouze v rovině teoretika. Zásada: nejprve cvičit a budovat ve svém mozku mimořádné schopnosti.
.
Mít určité předpoklady pro esoteriku nebo si je vybudovat
Saša Pueblo přišel do ezoteriky, protože ho přitahovala jako neznámá a mimořádně náročná oblast, v níž byl však nepořádek a chaos. Saša Pueblo má na tuto oblast přirozené předpoklady. Ve 3. roce života prožil klinickou smrt, komatickej stavy a mnohaměsíční boj o vlastní život. Po přežití a vyléčení se jeho klinické stavy upravili a neurony sevřely kvantovanou duši – vzpomínky a touhy – zpět na všechny neurony těla. Říkáme tomuto jevu zašití kvantované duše zpět na neurony. Dalším předpokladem pro oblast ezoteriky a léčitelství byla přítomnost jeho babky, která byla bylinkářka. Do osudu Sašu Puebla vstoupil i svět podivínů a bezdomovců, o kterých se babka starala. Otec Sašu Puebla studoval dvě vysoké školy a vedle toho se staral o Sašu a tím mu pravděpodobně nastavil mozek a jeho neurony na snášení hlubokých vědeckých zákonitostí, které by jiní jedinci nesnesli. Po matce získal až fanatickou potřebu pro pořádek a všestrannou vzdělanost. Neustálá nemocnost v dětství vedla k tomu, že ho chodila učit evangelická farářka a to byla mimořádně vzdělaná osoba. Saša Pueblo do školy hodně nechodil. Neustále zápasil s nemocností plic.
 .
Snaha o mimořádné schopnosti
Máte jednoznačnou jistotu, že na stránkách Sašu Puebla www.meditacia.sk najdete jedinečný přehled všeho kolem esoteriky, náboženství, spiritismu, léčitelství a dalších oblastí. Na svých stránkách Saša Pueblo zaznamenal a stále zaznamenává svou duchovní cestu a cestu jiných podle obecných pravidel a nikoli fantazií a bludů beletristických esoteriků. Saša Pueblo sám trvale medituje a buduje ve svém mozku a svých neuronech množství mimořádných schopností a praktikuje psychotronickou poradnu. Tedy je zde rozsáhlá praktická činnost a aktivita. V rámci těchto aktivit se testuje a ověřuje, což je v oblasti ezoteriky reálně možné.
.
Snaha o polyhistorickou osobnost
Tím, že se Saša Pueblo stal polyhistoricky vzdělanou osobou splnil touhu své matky, která sama nedokázala naplnit svůj sen v této oblasti. Saša Pueblo ovládá mimořádně hluboko celou historii lidstva, medicínu, biologii, chemii, biochemii, kvantovanou fyziku, biologii, moderní technologie, internet, fyziku, astronomii, matematiku, statistiku, filozofii – jeho koníček, lingvistiku, psychologii, psychiatrii, finance, geologii, mineralogii, genetiku, sociologii, vědecké metody zkoumání, futurologii, umělou inteligenci a neustále prohlubuje své poznatky do těchto oblastí. A to je také ojedinělý výkon.
.
Všestranná esoterická praxe
Saša Pueblo ovládá skoro všechny oblasti duchovna a duchovních schopností, které neustále cvičí a zdokonaluje. V zásadě nemá na světě rovného konkurenta a v celé historii lidstva je něco jako Picasso v oblasti umění. Ovládá a praktikuje reiki, léčitelství, masérstvo, cvičí Castanedu, tajči, čikung, pilates, ovládá množství věšteckých a astrologických technik, cvičí strečink, box, posilování, ovládá fyziologii sportovních cvičení. Ovládá magické a šamanské techniky, chiropraxii na páteř, zná pěstování bylinek a výrobu léčiv, všechny druhy léčitelských postupů, diagnostiku na dálku. Sám praktikuje klinické stavy vědomí a budování toho, co může fungovat po smrti duchovně založených lidí. Medituje a cvičí všechny duchovní směry počínaje dobou kamennou a přírodním šamanstvím, jdouce napříč všem duchovním na celé planetě Zemi pokračujíc do moderních proudů duchovna dnešní doby. Má mimořádné schopnosti pronikat svou psychikou do hlubin kosmu. Mohli bychom pokračovat a psát dlouhý seznam jeho mimořádných schopností. Samozřejmostí je, že většina jeho schopností je směřována na to, co je po smrti člověka a ne na to, co žijí lidé dnes. Jak často vzpomíná esoterik Saša Pueblo: jediná investice, o kterou nikdy nepřijdete, je investice svých financí, času a schopností do toho, co může být reálné po smrti esoterika. Protože smrtí člověk přijde doslova o všechno, co nabyl, přijde o svou schopnost jednat a myslet. Smrt je nejlepší léčitel a soudce zároveň – sebere vám bez mrknutí oka vše a navždy. A to je fatální konec každé organické bytosti.
.
Meditační cesta do svého těla
Další zárukou kvality je vlastní meditační praxe Sašu Puebla. Jeden z rozhodujících směrů jeho snažení je poznat sám sebe, své orgány, buňky, bílkoviny, aminokyseliny, chemické látky, vzpomínky a doslova všechno, co má v sobě. S oblibou říká, že člověk, který trvale nepronikl do sebe a hluboko nepoznal a nesetkal osobně své nitro, ten zemřel a nepoznal, co vlastně je a kde by mohl kráčet. I zde se Saša Pueblo projevuje jako myslitel a praktik zároveň. A tak Saša Pueblo mnoho hodin, dnů a let věnuje budování trvalé pozornosti do svého nitra a ne na vnější svět kolem sebe. Přednost je dána nejprve koncentraci na sebe a do sebe a pak přes výcvik neuronů na to, co je ve vnějším světě. Saša Pueblo a další esoterici si ve svých neuronech vybudovali přímý kontakt s vnějším světem a ne pouze přes klasické smysly a to dovoluje vnímat sebe, ale i vnější svět jedinečným způsobem. Něco jak vnímat svět přes dalekohled, mikroskop a jiné vědecké zařízení. A to by vás mělo inspirovat, abyste si i vy osobně vybudovali v mozku speciální schopnosti, které vám dovolí poznat svět kolem sebe jinak než přes své smysly a vědecké přístroje všech druhů. Bez této schopnosti je slepota reálného vnímání světa zcela fatální a beznadějná.
.
Tvorba mimořádných schopností
Vnímat svět jinak a přes speciální cvičené neurony je přelomový moment v kariéře esoterika. Samozřejmě, k tomuto cíli se musí přepracovat. Vnímání světa pouze přes klasické smysly je nedostatečné a omezené. Technika sice do určité míry posune schopnost lidských smyslů podívat se hlouběji do mikrosvěta částic a makrosvěta kosmu, ale nevytvářejí předpoklady pro další hloubky a vzdálenosti. Neurony v mozku se dají dlouhodobě trénovat a upravovat na stále hlubší průnik do světa částic a do hlubin kosmu, které jsou dnešním teleskopem nedostupné. A esoterik využívá schopnost budovat si ve svém mozku další a další bio zařízení a bio pomůcky, jinak tomu říkáme mimořádné schopnosti. Tímto způsobem dokáže esoterik reálně poznat to, co dnešní věda přes techniku ​​nedokáže. Některé roviny částicového světa a kosmu nedokáže nikdy proniknout a poznat ho. Toto je jedinečnost esoteriků tohoto seskupení, své neurony využít a vycvičit k mimořádným schopnostem. Mozek Sašu Puebla a dalších esoteriků je plný bio strojů a bio zařízení na pronikání do svého nitra a do světa částic a kosmu. A tímto směrem je toto esoterické seskupení jedinečné.
.
Průniky do fyzického kosmu
Saša Pueblo určil v esoterické oblasti i další směr, kterým se ubírá a to je cvičení neuronů, aby se mohl dostat do hlubin kosmu dál, jak se dostala lidská civilizace a její techniky. A tak Saša Pueblo prozkoumal mimosmyslově jedince, jejichž psychika pronikala a proniká do kosmického prostoru a na základě tohoto rozsáhlého zkoumání se objevují techniky a postupy, které dovolují reálně pronikat do kosmu kolem nás. Třeba dávat pozor, aby si esoterik nemýlil pronikání do svých představ a do reálného kosmického prostoru. Mnohonásobným napájením se na osoby reálně pronikající do kosmu se v mozku Sašu Pueblo formuje tato schopnost a tím se otevírá reálná možnost prozkoumat naši sluneční soustavu šamanskou psychikou proudící přes magnetické toky v kosmu. Případně pronikání do okolního kosmu se dá i přes dimenzi světa mrtvých, což je částicový prostor 10 umocněno na minus – 20 metru. Ale to třeba mít již odcvičené stavy raného stadia klinické smrti. Jiná technika pronikání do kosmu je vystavěna na kvantované duši a to je mírně se odpojit od 90% neuronů. Stav se podobá začátku umírání osoby v momentě smrtelné havárie. Ale tento stav je alespoň 5 let intenzivně cvičený a udržovaný. Říká se tomu kvantována duše s potenciálem tvořit mikro objekty a posílat je přes svět mrtvých do kosmu. Ale takovou techniku ​​třeba mnohaletou cvičit a ovládat.
.
Organický život
Saša Pueblo se zabýval i rozpracováním a ověřením, jak vlastně na úrovni mentální a psychické kontaktovat organický život v kosmu. Nejde pouze o propojení na vlastní fantazie nebo na objekty v kosmu, případně na halucinace. Znovu zde byl rozsáhlý průzkum na osoby, které se přiznali v médiích k tomu, že kontaktovali organický život v kosmu. Osoby jsme věštecky a mimosmyslové na dálku prověřovali a vyselektovali jsme takových, kteří měli pouze bludy a nesplňovaly určitá kritéria pro kontaktování. V první řadě po kontaktování s organickým životem musí mít osoba specificky atypický mozek. A takových jedinců jsme začali věštecky pozorovat. A u osob, které kontaktovaly organický život, zůstal stav trvalého propojení psychického kontaktu do kosmu. Pokud osoba měla mentální kontakt s organickým životem a byl ukončen, tak takové osoby jsme nebrali v úvahu. Pouze osoby, kterým zůstal dlouhá léta trvalý kontakt. Kdo toto čte, ať si nepředstavuje, že zde na planetě Zemi může přistát nějaká mezigalaktická loď a z ní vystoupí zelený mužíček. Takové není možné. Kdo proniká psychicky do kosmu pozná, jak nekonečně daleko je nějaký inteligentní organický život a jak je vlastně doslova nemožné překonat tyto vzdálenosti. Ale to neplatí o psychických průnicích organické hmoty přes částicové dimenze jako obraz a poselství. Ale není to jako raketoplánem nebo podobně. Stejně je těžko odlišit kontakt člověka na organický život nebo na objekty ve světě mrtvých. Někdy jsou aktivity v objektech ve světě mrtvých intenzivnější než ze světa živých. A to je třeba věštecky naučit odlišovat. Kontaktování se realizuje do prostoru a to všemi směry do vzdálenosti 10 umocněno na 300 kilometrů. Řeknete si, proč právě taková vzdálenost? Osoby, které mají stav klinické smrti při operaci při vypuštění krve z těla v místnosti s nízkou teplotou pronikají takto daleko do reálného kosmu. A stejně tak je to vzdálenost, kde jsme ještě schopný rozumět a rozlišovat, co jsme to našli a kontaktovali. Protože je zde možnost transu kopírováním šamanských objektů ve světě mrtvých z Pupečního vrchu v Turecku. Neolitická kultura asi 10 000 let před Kristem. Tranší kontakt je asi neomezený, problém je v tom, že to, co kontaktujete, vzniká v tak odlišných podmínkách, že lidský rozum to neumí pořádně racionálně uchopit, a tak to ani nezkoušíme. Není moudré produkovat o kosmu fantazie. Nejhodnotnější je organický život, který pracovně voláme UFO Robo. Vlastně to už není ani organický život, ale něco technologické schopné operovat v rovině kosmu 10 umocněno na minus – 50 metru, tedy na důchodových částicích, které zatím ani kvasar není schopen zničit. Je mimořádně náročné trvale kontaktovat tuto inteligentní strukturu v kosmu. I psychická cesta přes kosmos k ní je náročná.
.
Teologie v praxi esoterika
Je paradoxní, že křesťanským liniím se v esoterice velmi nevěnujeme a to z důvodu, že dávají přednost vše pro trpícího člověka a příliš málo pro svět mrtvých. A to se v esoterice nepěstuje. Směr esoteriky v podání Sašu Puebla je směr k tomu, co je po smrti a ne, co se děje aktuálně v hranicích organického života na planetě Zemi. Respektujeme křesťanské hodnoty a směr vše pro trpícího člověka. Je to dobrý směr a přivedl nás k esoterickým vrcholům. Osobně praktikujeme smíření šamanství a křesťanství. A máme na to důvod, to hodnotní pro nadčasovou esoteriku přináší křesťanská teologie. Samozřejmě, tyto ideje jsou skvělé, ale neprovádíme je v podmínkách organické hmoty, ale rovnou do světa mrtvých, kde duše plná vzpomínek a tužeb směřuje a vytváří si tak prostor, aby teologické ideje mohly být realizovány. Saša Pueblo si mimořádně hluboko ctí až velebí vše kolem křesťanské teologie, neboť dává smysl snažení esoterika paradoxně do světa mrtvých vzpomínek a ne do běžného života. Donekonečna si Saša Pueblo odříkává: nej, všechno, navždy a navěky věčné. Neustále a trvale součástí nekonečně se měnícího kosmu. Dokonalost dokonalosti. Bohužel, šamanství je praxe směřující do světa mrtvých organických vzpomínek, ale křesťanská teologie dává tomuto šamanskému snažení ideu o dokonalosti a nesmrtelnosti. A tak stojí za to zapomenout na rozbroje šamanů a křesťanů. I tak to jinak nepůjde. Dokonalost chce své oběti a tak jejich přinášíme.

Comments are closed