WEBY: Otázky a odpovede

Nájdete si tu zber webov, ktoré sa venujú problematike tvorenia otázok a odpovedí v zmysle: čo to je, kde to je, ako to funguje, čo sa s tým dá robiť?
 
 
 
 
PRINÁŠA NÁŠ SPONZOR CIMAX/ZDRAVIE
 
Dátum zberu: 2013
Informácie spracoval free poradca – Hattas Peter a jeho dobrovoľní internetoví ” TERMITI” a menovite jarda, ľuboš, evka, medveď, zoltoš, egypťanka, mamut, martin a iná háveď. Kontakt na vaše prípadné otázky: e-mail
 
 
  
Čo je to otázka?
Otázka je formulácia, vyjadrenie problému. Otázka je výrok, ktorý zachytáva neznáme prvky nejakej situácie alebo úlohy vyžadujúce si vysvetlenie. Otázka má zložitú štruktúru, je v nej obsiahla problematická aj asertorická stránka.
 
OTÁZKY A ODPOVEDE, RADY, SKÚSENOSTI, FÓRA, DISKUSIE, NÁVODY, INŠPIRÁCIE, TIPY, TRIKY
ÚVODNÝ COMMENT: Postupne sa na internete objavili špeciálne vyhľadávače alebo skôr katalógy, ktoré začali do jednotlivých kategórií zbierať otázky a na tieto otázky získavať odpovede. Najjednoduchšia forma je, keď niekto z užívateľov položí otázku a na túto otázku odpovie niekto zo skupiny zaregistrovaných užívateľov. Asi niekto, kto sa v danej problematike na nejakej úrovni vyzná alebo má osobnú skúsenosť z okruhu otázky.
 
ODPOVEDAJÚ ODBORNÍCI. Potom je tu iná možnosť a na dané otázky sú pripravení odpovedať vybratí odborníci a hovoríme už o poradni. Odpovede odborníkov sa zadeľujú do určitých kategórií.
 
ODPOVEĎ POMOCOU OBRÁZKOV. Starší prístup, kde sa síce použije text, ale sa obohatí o sériu obrázkov, ktoré charakterizujú, ako sa to postupne robí. Prípadne obrázky sú motivačné a vedú k inšpirácii pre užívateľa.
 
ODPOVEĎ FORMOU VIDEA. Objavil sa aj nový trend a to je natočiť videá, ktoré ukazujú, ako to funguje a ako si to môžete spraviť. Pod dané video sa napíše niečo ako popis a návod na použitie. Pod dané video môžu užívatelia, ale aj admin dopisovať ďalšie komentáre. Tak isto otázky a ďalšie odpovede.
 
ODPOVEĎ FORMOU MAPY. Ide o formu odpovede na otázku, kde to je a ako to v danom meste nájdem. Na odpoveď sa dajú použiť mapové systémy, kde je možné naplánovať aj trasu, ako sa tam dostanete a podobné možnosti.
Katalóg turistických máp
 
Rôzne TYPY otázok a odpovedí
 
Naučiť sa klásť tie správne otázky a naučiť sa na otázky aj vhodne odpovedať.
COMMENT: Máme tu vyhľadávače, kde sa kladú otázky rôzneho druhu a potom sa hľadá niekto, kto odpovie. Pokiaľ sú to otázky: ako to uvariť, ako to upiecť a ako to ušiť, je to celkom jednoduché, pretože odpovedať môže každý. Čím je otázka odbornejšia, tým sa okruh odpovedajúcich zužuje, odpovedať nemôže hocikto, ale najlepšie niektorý odborník. (free poradca pre internet a marketing Hattas Peter)
 
Otázky, ktoré požadujú iba odpoveď áno alebo nie.
COMMENT: Skôr by sme mohli hovoriť o otázkach v kvíze, kde odpovedajúcim stačia dve možnosti odpovede. A vtedy sa otázka kladie tak, aby bolo možné odpovedať, či je to tak, alebo to tak nie je.
 
Otázky, ktoré sú podobné vyšetrovaniu a snažia sa získať informácie.
COMMENT: Ide o otázky, ktoré vyšetrujú: Kde ste boli v tom čase? Čo ste počas toho času robili? Máte svedkov? Čo by ste nám mohli ešte povedať? Čo si myslíte o tomto? Prečo sa to podľa vás stalo?
 
Klásť otázky a to tak, aby ste zmenili nevhodný postoj niekoho.
COMMENT: To, čo tvrdíte, nie je správne. Skúsme si to rozobrať podrobnejšie. Pôjdeme krok po kroku a vytvoríte si podrobnejšiu predstavu o probléme. Lepšie porozumiete, keď si povieme históriu daného predmetu. To čo je nerozumné, na to zabudneme a to, čo je logické, uprednostníme.
 
Otázka sa kladie tak, aby sa na ňu mohlo získať viacero odpovedí za sebou.
COMMENT: Mohli by sme rozobrať možnosti riešení tohto problému. Koľko postupov je hypoteticky možných? Ktoré riešenia sú racionálne? Ktoré riešenie vedú k maximálnemu zisku pri danej operácii? Kedy je táto operácia príliš riskantná? Kedy a za akých okolností by sme na tejto operácii prerobili?
 
Odpovedať na otázku otázkou a z akého dôvodu?
COMMENT: Položíte otázku a ten, čo má odpovedať, neodpovie v skutočnosti, ale položí otázku typu: A ste dostatočne vzdelaný a fundovaný, aby ste mi mohli klásť otázky?
 
Na otázku, ktorá sa položila, sa odpovedalo, ale pre ujasnenie je treba položiť doplňujúce otázky.
COMMENT: Položili ste mi otázku a ja som odpovedal. Bol by som rád, keby ste mi dali doplňujúce otázky, aby sa lepšie pochopila celá problematika.
 
Motivačná otázka sa dáva ako prejav podpory pre toho, kto odpovedá na otázky.
COMMENT: Nebojte sa odpovedať. Ste dostatočne odborne a aj prakticky zdatný, aby ste vedeli na moje náročné otázky odpovedať. Je čas vám položiť zahrievaciu otázku.
 
Ten, čo odpovedá na položené otázky, si sám sebe položí otázku a sám si na otázku odpovie.
COMMENT: Odpovedal som na vaše otázky a už žiadnu nemáte a tak si pár otázok položím sám a aj si na ne sformujem odpovede.
 
Spochybňujúce otázky: cieľom spochybniť partnera a ukázať mu iný pohľad na vec.
COMMENT: Nie som spokojný s vašimi otázkami. Ako keby ste sa poriadne nepripravili a nedali do otázok dostatok logiky a zákonitostí. Spochybnili ste môj záujem s vami spolupracovať.
 
Mätúce otázky: cieľ zmiesť partnera, dezorientovať ho.
COMMENT: Na túto otázku nebudem odpovedať. Nebola dobre postavená a mohla by ma poškodiť a celkovo by som rád položil sám otázku tomu, čo má klásť otázky, aby som sa dozvedel, prečo kladie tak čudné a emočne podfarbené otázky.
 
Séria otázok, ktoré obsahujú slová: kto, kde, čo, s čím, s kým, za aký čas, ako.
COMMENT: Som pripravený odpovedať na sled vyčerpávajúcich otázok, ktoré daný problém a dané okolnosti jasne a dostatočne detailne objasnia. Začnite prosím klásť otázky.
 
Otázka je čisto špekulatívna a hypotetická, ako by ste to riešili, keby ste boli Batman?
COMMENT: Tak toto je tak hypotetická otázka uletená z praxe, že ju treba zaradiť do otázok bludujúcej osoby.
 
Otázka bola položená tak, že hľadá jasné riešenie alebo hľadá odlišnosti od rôznych riešení.
COMMENT: Položili ste dobrú a jasnú otázku a mohol som na ňu jasne a stručne odpovedať.
 
Násilne a nútene kladená otázka, ktorá sa dôsledne dožaduje o odpoveď a nepripúšťa vyhnutiu sa odpovede.
COMMENT: Nemyslíte, že keď odpoviete na túto otázku, tak vám to veľmi prospeje?
 
Osoba, ktorá odpovedala na otázky, položí otázku osobe, ktorá kládla otázky.
COMMENT: Chcete niečo znova vysvetliť?
 
Osoba, ktorá kládla otázky a dostávala od druhej strany odpovede si sama sebe položí otázku a aj si v nej odpovie.
COMMENT: Nebudem vám už klásť ďalšie otázky aj tak sa už nič nové nedozviem – je to tak?
 
Korpulentne zaobalená otázka, ktorá sa položila na to, aby sa dosiahla odpoveď bez osobných emócií a nevhodného súperenia.
COMMENT: Pokúsim sa o otázku, ktorá nebude plná emócií a dá priechod rozumu a logike veci. Otázka nebude nikoho urážať a pôjde k podstate daného problému.
 
Máme možnosť položiť tú istú otázku rôznymi spôsobmi a premýšľame, ktorá verzia je tá najvhodnejšia.
COMMENT: Pripravil som si pre vás niekoľko podobných otázok a premýšľam, ktorá z tých viacerých otázok je ta najhodnejšia a ktoré sú menej dôležité a významovo hodnotné.
 
 
Slovenské web stránky, kde sa kladú otázky a pridávajú odpovede
 
Domovská stránka
Delenie podľa kategórií
Česká verzia
 
Cestovné náhrady, Daň z pridanej hodnoty, Daň z príjmov, Miestne dane, Mzdy, Obchodné právo, Občianske právo, Jednoduché účtovníctvo, Živnostenský zákon, Zdravotné poistenie, Sociálne zabezpečenie, Správa daní a poplatkov, Podvojné účtovníctvo, Verejná správa, Pracovné právo, Správne právo, Spotrebné dane, Zdravotníctvo, Všetky otázky
 
Babetko cestoviny cviky domáci kutil excel grilovanie halušky koláče kvety lyžovanie make up palacinky patchwork photoshop recepty snowboarding šaty vianoce vianočne recepty vianočne ozdoby velkonočne recepty Veľká noc videorecepty vlasy a účesy word zákusky zaváranie zumba ryžový nákyp tiramisu cviky na brucho orchidea grilažove rezy žĺtkove rezy rafaelo kurací perkelt kraslice langoše viazanie kravaty jablkový koláč segedinsky guláš kuracie soté cviky na chrbticu buchty na pare žemlovka
 
Cestovanie a doprava Deti a rodina Dom a záhrada Elektronika Jedlá a nápoje Móda a krása Obchod a podnikanie Počítače a software Sviatky a oslavy Šport Vzdelanie Vzťahy Zábava a záľuby Zdravie
 
Umenie Auto-Moto Podnikanie & Peniaze Počítače & Technológie Tanec Nápoje Vzdelanie Elektronika Móda & Štýl Jedlo Zábava Hry Zdravie & Fitnes Hobby Dom & Záhrada Hudba Zvieratá Sex & Vzťahy Duchovne Šport Cestovanie & Voľný čas Triky & Mágia Neidentifikované Ukáž mi ako videá Zbrane
 
Děti a rodina Dům a zahrada Doprava a cestování Jídla a nápoje Móda a krása Obchod a reklama Software a počítače Sport Svátky a oslavy Technologie a elektronika Umění a zábava Zdraví
 
Ako na to Dom, byt, záhrada Bazén Gril Klimatizácia Kosačka Kvety Potraviny Stabilizované kvety Trávnik Vybavenie pre domácnosť Záhrada Elektro a technológie Hračky Lifestyle a voľný čas Dovolenka Facebook Fotografie Jedlo Kino Letné horúčavy Nakupovanie Okuliare Opaľovanie Škola Stan TV Zaváranie Zdravie Zmrzlina Tip
 
Návody ako niečo spraviť
 
Na této stránce najdete návody na výrobu různých někdy i užitečných věcí..od doplňků,zkrášlování oblečení po nápady líčení a spoustu dalšího!
 
Oblečenie Doplnky Tašky Šperky Bývanie Art Decor Deti Muži Sviatky Iné vecičky Materiál
 
Návody, tutoriály, užitočné programy
 
Nápady, návody, postupy,novinky a obrázky
 
Návody na nápady, Inšpirácia na každý deň
 
Abeceda aplikácia na šaty detský raj exteriér fotonávod fotopostup gombíky hračky háčkovanie IKEA interiér inšpirácie kvety lampa leto maľovanie montessori motýliky nábytok obal od vajec obraz ozdoby PET-flaše posedenie postel pre detičky recyklácia ručné práce sovičky srdce staré obaly staré oblečenie strom terasa tuning tvorenie s deťmi vianoce vyšívanie wc kotúčiky zima zvieratká záhrada čačiky šitie škodci
 
Návody Podľa materiálu Podľa techniky Do kuchyne Do záhrady Do bývačky Do spálne Do kúpeľne
 
Bavlnené látky ružové Bavlnené látky červené Bavlnené látky fialové Bavlnené látky modré Bavlnené látky zelené Bavlnené látky svetlé Bavlnené látky béžové, hnedé, šedé Bavlnené látky žlté, oranžové Bavlnené látky kombinácie Krajčírske potreby Textilná galantéria Filc a úplety Výplň, výstuhy Tilda Šijacie stroje Pomôcky pre patchwork Tvorivé sety Literatúra Metrový textil – celý sortiment Americké látky Vlny DROPS
 
Aranžovanie Bábiky a hračky Drôtovanie Falošný patchwork Frivolitkovanie Háčkovanie Korálky od Natálky Maľovaný textil Modelovanie Na skle maľované Obrazy a obrázky Origami a Kusudama Paličkovanie Papierové tašky Papierové pletenie Patchwork Pergamano Pletenie Pletenie z pedigu Pohľadnice, Skrapbook, Quilling Servítková technika Šitie Recy veci Vyšívanie Všetko ostatné Tvoríme s deťmi a pre deti Zo starej truhlice Vianočné kreácie Veľkonočné dekorácie
 
Návody Stavba domu Chata, chalupa Záhrada Recepty Náradie a stroje Aktuality Video Fotogalérie
 
Textilní techniky Papír, dřevo, keramika, sklo Roční období a svátky Korálky, květiny, malba, kresba
Recepty Výtvarné potřeby, kurzy a knihy
 
3D decoupage Decoupage Fotky Iné techniky Inšpirácie Knihy, diáre, zápisníky a iné šperkovnice Len tak Maľovanie a kreslenie Message in the Bottle Metal art Mixed media a koláže Namotávky Nápady a návody O tvorení, blogovaní a vôbec Origami Pohľadnice Projekty pre deti a s deťmi Šperky a čačky Veľká noc Vianoce Washi – japonský papier Washi pásky Záložky Zelené projekty Zo života
 
Bytové dekorácie darčeky Gombíkovo Háčkovanie Nezaradené Plienky Pre detičky Prestieranie Príbehy plastovej fľašky prírodné dekorácie rady Ušite si Vianoce Vyšívanie Záhrada
 
 
České web stránky, kde sa kladú otázky a pridávajú odpovede
Barevný podzim Kousek lesa mám Rozkvetlé a voňavé Vánoce, vánoce přicházejí Šumění moře Potraviny nejen k jídlu Korálkové snění Na háčku Lepíme a malujeme Jak darovat?
 
Dům a stavba Domácnost Zahrada Dílna Ruční práce Věda a technika Vaření a pečení Speciály
 
Scrapbook tvorenie s detmi výroba priania súťaže o ceny akcie
 
Stránky na ktorých si nájdete velké množstvo návodov, nápadov, inšpirácie
 
Nájsť a udržať to, čo máte radi.
 
Nájdete si tu humorné odpovede na otázky o blondínkach a podobné humoristické srandičky
 
Geografia pre žiakov ..učme sa rýchlo a jednoducho
 
Dom-Byt Internet Linux PC Hardware PC Software Recepty SQL Umenie, Hobby Elektrospotrebiče Krása Technológie Auto Tipy a Triky Šport Ostatné
 
 
Zahraničné web stránky s otázkami a odpoveďami
Autá a doprava Dieťaťa a tehotenstvo Beauty & Style Obchodné Počítače a elektronika vzdelanie Financie a investície Jedlo a pitie
Hry a koníčky Health & Fitness Dom a záhrada Práca & kariéra Právne Domáce zvieratá Politika a vláda Nehnuteľnosť Vzťahy a rodina Sociálne vedy Športové a rekreačné Dane Travel
 
Arts & Humanities Auta a dopravní Dítěte a těhotenství Beauty & Style Obchod Počítače a elektronika Vzdělání Entertainment & Music Finance a investice Jídlo a pití For Fun Hry a koníčky Health & Fitness Dům a zahrada Práce & kariéra Právní Ostatní & Ostatní Domácí zvířata Politics & Government Nemovitost Vztahy a rodina Sociální vědy Sport a rekreace Daně Cestovn
 
Arts & Humanities Beauty & Style Business & Finance Auto & Přeprava Počítače & Intern Spotřební elektronicky Dining Out Vzdělávánie Zábava & Mu
 
Aplikace, Gadgets, Počítače a hry Umění, design a fotografie Knihy a jazykové Stavebnictví Obchod, finance, právo Automobily, nákladní auta, lodě a cykly Jídlo a pit Health & Fitness Dům a zahrada Volba povolání Humor a Zábava Práce & vzdělání Smíšený Hudba, filmy, TV a VIP Rodičovství a rodina Zvířata a domácí mazlíčci Místa & Travel Politika, světové události a společnost Otázky o Ask.com Vztahy Náboženství, spiritualita a filozofie Věda Nakupování Sport a rekreace Styl a móda Teen vztahy
 
Stack Exchange je rýchlo rastúca sieť 108 otázok a odpovedí stránok na rôzne témy z programovania softvér na varenie pre fotografovanie a hranie hier. Staviame knižnice vysoko kvalitných otázky a odpovede, zamerané na najdôležitejšie témy v každej oblasti odborných znalostí. Z nášho jadra Q & A, komunitných blogov a real-time chat, zabezpečujeme odborníkmi s nástrojmi, ktoré potrebujú, aby sa internet stal lepším miestom.
 
Filozofia Autá & Motocykle Obchod Počítača Diéta & Fitness Vzdelanie Elektronika Zábava Ekológia Móda a krása Financovať Jedlo & pitie Hry Zdravie Záľuby Dom a záhrada Deti Právne Život a spoločnosť Zvieratá & Domáci maznáčikovia Nehnuteľnosť Rekreácia & Šport Vzťah Poradenstvo Náboženstvo Veda Sociálne vedy Doprava Cestovanie & miesta Answerbag Mimo tašky
 
Umenie a literatúra, Krása, Business & Finance, Auta & Ostatné vozidlá, Vzdelanie, Zamestnanie, Zábava, Jedlo a pitie, Zdravie, Dom a záhrada, Právne, Zvieratá a domáci miláčikovia, Filozofia a náboženstvo,
Referencie a definície, Vzťahy, Veda, Nakupovanie, kupóny a ponuky, Spoločnosť a politika, Šport a voľný čas, Technológia, Cestovať
 
Právnici Mechanika Lekári A zdravotné sestry Veterinári Elektrikári Inštalatéri Počítač vzdelávanie
 
Zábava technológia zdravie obchod zvieratá auto šport história politika a záťuby
 
Umenie Obchod Vzdelanie Zábava Vláda História Jazyk Životný štýl Matematika Veda Technológia Cestovať
 
Amazonka Filozofia Obchod Počítača Spotrebná elektronika Vzdelávanie a referenčné Zábava Prostredie Rodina Jedlo a pitie Hry a voľný čas Nápady na darčeky Zdravie Domáce Životný štýl Miestne Zmiešaný Domáce zvieratá Politika a právo Veda Spoločnosť Šport a rekreácia Doprava Nezaradené
 
Spotrebiče Autá & kamióny Varenie Rodinné právo Internet a web Filmy Zdravotné ťažkosti a choroby Klampiarstvo Dane Zdravie žien
 
Zvieratá Domáce zvieratá Umenie Humanitné vedy Autá Obchod Mesta Komédia Výpočtová Technológia Kultúry Vzdelanie Jedlo Pitie Gadgets Mobilné telefóny PDA fotoaparáty Hry Zdravie Fitness Záľuby Domov Záhradné Voľba povolania Priemysel Internet Online Práca Zamestnanie Deti Peniaze Filmy Hudba Novinky problémy Rodičovstvo Rodinný Ľudia Vzťahy Nehnuteľnosť Rekreácia Vonku Náboženstvo Spiritualita Veda Nakupovanie Športové Štýl Cestovať TV rádio
 
7 Najlepších stránok Otázka – Odpoveď. Ak chcete dostať nezodpovedané otázky zodpovedané
 
Web je pravdepodobne najlepší spôsob, ako dostať rýchlo odpovede na svoje otázky . Web je veštec z modernej doby. Google Search môže byť digitálny prorok, ale existuje veľa ďalších lokalít, ktoré robiť sakramentsky dobrú prácu odpovedať na vaše otázky. Jedná sa o Q & A služby, ktoré sú viac často ako nie poháňané komunitou ich používateľov.
 
Otázky a odpovede (Q & A) webové stránky v súčasnej dobe prekvitá. Oproti starým dobrým fóram, Q & A stránky majú jednu jasnú výhodu: nemusíte prechádzať nekonečné Fórum Témy hľadať odpoveď na vašu otázku. Všetko je jednoduché a rýchle: zadáte dotaz do príslušnej kategórie a komunita to zodpovie. Tento proces môže trvať len niekoľko sekúnd. Dobre, poďme sledovať najpopulárnejší Q & A webov dohromady.
 
Najlepšie webové stránky Otázka Odpoveď pomôcť užívateľom nájsť odpovede na svoje otázky. Ak hľadáte pre online riešenie akékoľvek otázky, by sa tieto stránky Otázka Odpoveď sú veľmi užitočné, pretože tisíce on-line odborníkov zodpovedá otázky užívateľov, ako získať popularitu a zarábať peniaze. V tomto článku sa budeme vidieť zoznam niektorých populárnych a najlepšie online QA portály, kde tisíce odborníkov nájsť.
 
Úplný zoznam vyhľadávačov, ktoré umožňujú užívateľom klásť otázky a získať odpovede on-line. Existujú doslova stovky, ak nie tisíce populárne, priemyslu konkrétne Q & A webové stránky k dispozícii, a tak sme sa pozerali skrz ne všetky a identifikoval tie najpopulárnejšie, ktoré pokrývajú širokú škálu tém, pre teba. Mnohé z nich používajú bodov k ohodnotiť každú odpoveď, niektorí certifikovaných odborníkov a reagovať, a iní sú len spoločenstvo ľudí, ktorí pomáhali navzájom.
 
Internet je obrovský bazén vedomostí, kde môžete vždy získať na vaše otázky odpovede. Ale niekedy môže nastať situácia, kedy budete potrebovať znalosti. Našťastie, tam sú niektoré stránky, ktoré nielen zbierajú názory ľudí a hodnotenie týkajúce sa určitej témy, ale tiež pomôžu pri hľadaní odborníka v danom odbore. Jedná sa o webové stránky Otázka Odpoveď.
 
Porovnanie webov otázka a odpoveď
 
Automobilový priemysel Rodina a vzťahy Prázdniny Obchod Móda & osobná starostlivosť Dom a záhrada Kariéra Financie a reality Zvieratá a domáci miláčikovia Počítače a Internet Jedlo a pitie Náboženstvo a duchovnosť Vzdelanie Health & Fitness Šport a rekreácia Elektronika Záľuby Cestovať
 
Umenie a zábava Auto & Ostatné vozidlá Počítače a elektronika Vzdelávanie a komunikácia Rodinný život Financie a podnikanie Potraviny a zábavné Zdravie Záľuby a remeslá Sviatky a tradície Dom a záhrada Starostlivosť o telo a štýl Domáce zvieratá a zvieratá Filozofia a náboženstvo Vzťahy Šport a Fitness Cestovať WikiHow Práca svet Mladosť
 
Umenie a zábava Móda, štýl & Osobná starostlivosť Rodičovstvo Obchod Jedlo a pitie Strany a Zábavné Kariéra a práca Zdravie Osobné financie Autá Hobby, Hry & Hračky Domáce zvieratá Počítača Sviatky a oslavy Vzťahy a rodina Remeslá Dom a záhrada Sport & Fitness Kultúra a spoločnosť Internet Cestovať Vzdelanie Právne Svadby
 
Filozofia Umenie a remeslá Beauty & Style Dance Výtvarné umenie Hudba & nástroje Veda a technika Autá, Motorky a lietadiel Počítače a programovanie Disaster Príprava Vzdelanie Elektronika Film & Divadlo Softvér Zbrane Životný štýl Alkohol Business & Money Zoznamka a vzťahy Diéta a zdravie Rodina Zdravie Jedlo Dom a záhrada Hosting & Zábavné Jazyk Motivácia a Svojpomoc Vonkajšie Zábava Zvieratá a domáci miláčikovia Žarty a zápory Duchovno Športové Cestovať Gaming Hry Záľuby a hračky Kúzla a triky Parlor Video Games
 
Štýl Jedlo Tech Dance Zdravie Zdravie Domáce Rodičovstvo Peniaze a vzdelávanie Vzťahy Video Games Filozofia
 
Technológie dielňa život jedlo hry
 
Android BlackBerry Chrome DIY E-mail Facebook Firefox Google+ Gmail iOS iPad iPhone Jelly Bean Mac Music Photography Privacy Security TV Video Windows
 
Windows linux office wallpaper mobil hardware noviny tech
 
Zábava Auto Sportovní Seznamka Cestovat Obchod Financovat Zdraví Jídlo Technologie Politika Témata Dotazy Kvízy
 
Autori Krása Životný štýl Podnikové financie Autá Dopravné Celebrity kupóny ponuky Vzdelanie Jedlo pitie Zdravie Hobby Hry Ako Humor Zamestnanie Jazykové Filmy Televízia Hudba Správy Rodičovstvo športy Fitness Dane internetové technológie Cestovné Hry Video Video
 
Algebra 1, Algebra 2, Geometria, Trigonometria, Matematika, Štatistika, Odpovede slovná úloha, Ostatné Matematika Témy
 
Domov a rodina Auto-Moto Podnikanie a práca Čo robiť Ako na to? IT technológie Android Internet Športové Horoskop, mágia, veštenie Jedlo Zvieratá a rastliny Umenie a kultúra Krása a zdravie Vzdelávanie Spoločnosť, politika, médiá Cestovanie a turistika Štýl, móda, Celebrity Produkty a služby Foto-Video Právne poradenstvo Rôzne Town & Country Zaujímavé otázky Online hry
 
Inžinierstvo v architektúre počítača a dizajn psychológie a sociológie literatúry a komunikačných histórie a archeológie Politológia medicíny a farmácie Ekonómia Fyzika Matematika
 
 
CMS a pluginy na tvorbu otázok a odpovedí
Question2Answer je open source platforma pre Q & A webové stránky. To vám pomôže vytvoriť online komunitu v inej oblasti, ktorú chcete zapracovať do. Existuje viac ako 100 webových stránok, ktorí používajú Question2Answer na svojich webových stránkach. Dobrá vec je, že má vstavaný SEO, ktorý robí search-engine priateľské. To znamená, že budete mať rýchlo a ľahko a používatelia budú pravidelne príde na svoje webové stránky.
 
QSQA je bezplatná Q & A webové stránky s on-line komunity, ktorý je napísaný v Pythone a hnaný Framework Django. Užívatelia môžu získavať body pri účasti na svoju otázku a odpoveď spoločenstiev. Jedná sa o plne vybavený Q & A systém, ktorý budete potrebovať na svoje webové stránky. QSQA nie je len Q & A webové stránky, ale môžete si tiež vytvoriť on-line fórum, blogovací platformy, mini sociálne siete, jednoduchý redakčný systém, platformy wiki a ďalšie.
 
Shapado je zadarmo a open source Q & softvér. Jedná sa o hostingové služby, ktorá umožňuje komukoľvek vytvoriť vlastné Q & A stránky zdarma za menej než 8 sekúnd. K dispozícii je tiež polohovací systém, keď používateľ podieľať sa na otázky a odpovede komunity. Rozhranie je jednoduché, ale je plný obsah. Oblasť je maximalizovať otázky a odpovede, štítky, odznaky nedávnej, top skupiny, poslednej skupiny, a nedávne užívatelia.
 
LampCMS je plnohodnotný Open Source Otázky a odpovede web program napísaný v PHP s hlbokou integráciu s Facebook, Twitter, Google, Linked-in, Tumblr a Blogger API Používa MongoDB ako databáza pre dosiahnutie rýchlosti a škálovateľnosti.Otázka / Odpoveď stránky sú stále veľmi populárne, mnoho ľudí je byť lepšou voľbou pre budovanie online komunít ako tradičného webového fóra. Rovnako ako mnoho iných otázok a odpovedí miest, LampCMS je tag-based, ale má tiež podporu pre neobmedzené kategórií a podkategórií.
 
Askbot je open source Otázka a odpoveď (Q & A) Fórum projekt inšpirovaný StackOverflow a YahooAnswers. Je to rýchle a jednoduché nainštalovať a nasadiť askbot na vašich stránkach.
 
CM Answers poskytuje výkonné, ale napriek tomu jednoduchý Otázky a odpovede fórum, rovnako ako StackOverflow . CM Odpovede umožňuje klásť otázky a dostávať niekoľko odpovedí na každú otázku. Užívatelia môžu hodnotiť odpovede hlasovaním, a ktoré potom možno objednať buď podľa množstva hlasov alebo Dátum zverejnenia. CM Odpovede má oveľa viac funkcií a prispôsobiteľných možností
 
Qhub sľubuje mať jednoduchý spôsob, ako pridať Q & A časť vášho website.Adding a otázky a odpovede sekcie na vašich webových stránkach je skvelý spôsob, ako zapojiť, porozumieť a pomôcť svojim užívateľom. To má tiež google optimalizovaným, že je to search-engine užívateľsky prívetivý tak, že keď používateľ satelitný na otázku, bude Qhub jedným z prvých zdrojov.
 
 
Moduly otázky a odpovede pre WordPress
Premeňte svoj WordPress inštaláciu do Q & A portálu priebehu niekoľkých minút
 
Degree3 prináša silu sociálnej Q & A na vaše stránky. Pridáme Q & A na každej strane, čo umožňuje svojim návštevníkom klásť a odpovedať na otázky priamo z kontextu a nájsť relevantné odpovede rýchlo. Je to najjednoduchší spôsob, ako zlepšiť retenciu vybudovať vzdelávacie a podpora súvisiaci obsah, a zapojiť návštevníkov, naraz, a to bez poplatku.
 
CM odpovede je plugin pre WordPress, ktorý umožňuje používateľom posielať otázky a odpovede (Q & A) v StackOverflow štýle. Plugin obsahuje tiež sociálne médiá registráciu cez Facebook, LinkedIn alebo Google+ overovania. CM Odpovede Diskusné fórum plugin má aj mnoho ďalších unikátnych vlastností, ktoré umožňujú správcom prispôsobiť podľa svojich potrieb.
 
Q & A umožňuje akýkoľvek web používajúci WordPress mať plnohodnotné časti Otázky a odpovede – rovnako ako StackOverflow, Yahoo odpovede a Quora.
 
Ľahko pridajte otázky a odpovede k vašej existujúcej stránke alebo vytvorte novú samostatnú komunitu.
 
Hľadáte otázky a odpovede na tému? Jedná sa o šablónu, ktorú ste hľadali. Okamžitá Q & A je vlastná WordPress šablóna
 
SabaiDiscuss je Otázky a odpovede plugin pre WordPress. Veľké plugin pre budovanie komunity, otázky a odpovede webové stránky, diskusné fórum, znalostnej bázy, alebo portál helpdesk. Navštívte živý náhľad, ako to funguje.
 
AskIt účinne premení váš blog do plne funkčných otázok a odpovedí webe. AskIt umožňuje návštevníkom, aby ste mohli písať svoje otázky a dostať na ne odpoveď od ďalších členov. Každý návštevník si môže písať odpovede na tieto otázky, ktoré sú potom hlasoval o komunitu, kým „správna“ odpoveď je vybraný na dotaz autora.