Podnikanie cez správu reklamných kampaní

Zoznam stránok, ktoré sa venujú vedeniu a organizovaniu reklamných kampaní. Je vždy dobré, pokiaľ ste to práve vy, kto dokáže takéto služby poskytovať pre množstvo klientov. A pokiaľ sa nevyznáte, ako funguje reklama na internete, tak to nechajte na odborníkov.

PRINÁŠA NÁŠ SPONZOR: CIMAX/ZDRAVIE

http://www.cimax.sk/lieky

Informácie spracoval free poradca – Hattas Peter a jeho dobrovoľní internetoví ” TERMITI” a menovite jarda, luboš, evka, medved, zoltoš, egypťanka, mamut, martin a iná háveď. Kontakt na vaše prípadné otázky: e-mail 

 

Dátum zberu:2011
No treba upozorniť, že reklama na internete má krátku tradíciu a je tu množstvo násilného tlačenia reklamy do očí klienta. Napríklad môže niekto cez špeciálny softvér naklikávať návštevnosť. Napríklad reklama na bezvýznamnej stránke má o 6. hodine ráno stovky návštevníkov. Potom je tu systém najímania klikačov a tieto osoby bez záujmu klikajú ako ďatle na strome. Potom je tu reklama vo veľkých vyhľadávačoch a mailoch, ktoré si nikto ani nevšimne. Najvhodnejšia je reklama na danú tému, keď je na webe o danej problematike. Ale to je náročný prístup.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Reklama

Adresy stránok