Počítadlo návštevnosti

Vítame Vás vo vyhľadávači, ktorý sa venuje počítadlám návštevnosti na webových stránkach. Veríme, že si tu nájdete dostatok informácií.
 
 

PRINÁŠA NÁŠ SPONZOR: CIMAX/ZDRAVIE

http://www.cimax.sk/lieky
 

Informácie spracoval free poradca – Hattas Peter a jeho dobrovoľní internetoví ” TERMITI” a menovite jarda, luboš, evka, medved, zoltoš, egypťanka, mamut, martin a iná háveď. Kontakt na vaše prípadné otázky: e-mail 
 

Dátum zberu: 2011 
1. Wikipedia a čo píše o počítadlách
Počítadlo je nástroj pre analýzu webu a analyzuje sa počet návštev na webe. Upozorňujem, že mnoho stránok si špekulatívne naháňa návštevnosť. Príkladom je web stránka o chudnutí – kde nič dokopy nie je a už zrána má návštevnosť stoviek záujemcov. Ako keby na Slovensku nerobili ľudia nič iné iba chudli. Prípadne na svojej stránke niekto neustále ponúka niečo bezplatne. Treba pri zisťovaní návštevnosti na danom webe postupovať obozretne. Neodporúčam podnikať špekulatívne a nahánať návštevnosť umelo. Učte sa podnikať korektne, koncepčne a s dlhodobým rastom.
http://sk.wikipedia.org/wiki/Anal%C3%BDza_webu
http://cs.wikipedia.org/wiki/Webov%C3%A1_analytika
 
2. Weby, ktoré ponúkajú počítadlo
Treba nainštalovať ikonku na stránku. K počítadlu je aj určitá úroveň štatistiky. Ǔvodné služby sú často bezplatné do určitého objemu. Niektoré weby majú niekoľko počítadiel. Môžeme sa domnievať, že je to kvôli klientom a zvýšeniu serióznosti okolo návštevnosti, alebo ide o záležitosť získania spätného odkazu cez registráciu na danej web stránke. Celkom rozumný biznis ťah.
Počítadlo návštev po registrácii a schválení administrátorom
http://pocitadlonavstev.eu/
Počítadlo návštev si vygenerujete automaticky
http://media.jex.cz/thema/pocitadlo-navstev
Počítadlo návštev po registrácii a schválení administrátorom
http://pocitadlonavstev.eu/
Každý prevádzkovateľ webu sa zaujíma o to, či jeho stránky ľudia navštevujú, čo na webe hľadajú, či sa vracajú späť, kadiaľ sa po webe pohybujú, koľko času na ňom strávia atď. Je jedno, či prevádzkujete internetový obchod, alebo len osobnú stránku, spomenuté informácie sú zaujímavé pre každého.
http://naj.sk/Texty/sluzby/o-merani-navstevnosti/
Počítadlo prístupov je určené pre stránky s maximálnym počtom 1000 videní denne.
http://www.webdomena.sk/web/counter.php?co=podm
Bez registrácie
http://pocitadlo.abz.cz/
Vitajte na stránkach služby Počítadlo.sk, ktoré prešlo výraznými zmenami a ponúka teraz veľké množstvo funkcií pre vedenie kompletných štatistík návštevnosti vašich stránok. Využívanie všetkých možností tejto služby je celkom zadarmo.
http://www.pocitadlo.sk/pocitadlo
Naše počítadlo návštěvnosti si můžete snadno nakonfigurovat podle vlastních představ tak, aby do vašich stránek barevně zapadalo. Po umístění na Vaše stránky bude počítadlo trvale na Vašem webu zobrazovat, kolik návštěvníků na Váš blog nebo prezentci zavítalo, a vy tak budete mít neustálý přehled o počtu návštěv. Naše počítadlo je zdarma a nevyžaduje žádnou registraci.
http://pocitadlo.najdouvas.cz/
WEBovský počítadlo je prográmek, který počítá přístupy na WEBovské stránky. Pokud i vy máte svoji stránku na Internetu, chcete možná vědět, kolik lidí si ji prohlédlo. Právě k tomu se přesně hodí toto počítadlo.
http://pocitadlo.netway.cz/
Naším posláním je poskytnout Vám kvalitní a spolehlivé počítadlo přístupů. Jedná se o službu, která počítá návštěvníky, kteří shlédli Vaše stránky. Služba je zcela zdarma a je určena pro všechny z Vás, kteří vlastní nebo spravují www stránky a mají zájem sledovat jejich návštěvnost
http://counter.cnw.cz/
Využite ponuku našej firmy a vytvorte si vlastné počítadlo pre Vašu stránku zdarma.  Váš server nemusí podporovať žiadne databázy, scriptovacie jazyky.
http://www.sk-web.eu/index.php?id=10
www.toplist.sk
www.toplist.cz