PROČ BYSTE SE MĚLI DÁT PRAVIDELNĚ INTUITIVNĚ DIAGNOSTIKOVAT?

Pravidelná zdravotní diagnostika může předejít skrytému onemocnění, které se v raném stadiu velmi těžko zjišťuje. Když se potom projeví, léčba je zdlouhavá a náročná. Výhodou je také diagnostika na dálku bez Vaší fyzické přítomnosti. Samozřejmě, intuitivní diagnostikování nenahradí řádné lékařské exaktní vyšetření. Nehledá choroby, ale důvody, proč dané místo onemocnělo. Lékařský nález pouze dává jistotu, že chorobný stav je v dané oblasti. Mnohem náročnější je určení toho, co chorobu vyvolalo a způsobilo a jak postupovat, aby se dosáhl stav zdraví nebo alespoň stabilizace či zpomalení procesu choroby.

Já jsem se tyto techniky intuitivního diagnostikování učila sama. Vytvořila jsem si ve svých neuronových centrech takovouhle schopnost. Na základě jména, příjmení, věku a popisu si osobu představím a přes magmatické síly planety Země a jejího magnetismu se mohu připojit na dálku k dané osobě. Stáhnu si tyto informace a vložím je do představy před sebou. Potom následuje proces srovnávání obrázků diagnostikované osoby a různých chorobných stavů. V oblasti medicíny se neustále vzdělávám ve všech oblastech. Mám fotogenickou paměť a pamatuji si mnoho obrázků různých druhů a typů chorob, které byly zdokumentovány v lékařských atlasech.

V základní diagnostice Vám zdiagnostikuji celý mozek, míchu, břišní mozek a ganglie. Dále pak Vaše srdce, plíce, játra, slezinu, ledviny, žaludek, tenké a tlusté střevo, prostatu nebo dělohu. Nasleduje diagnostika kostní dřeně, krve, krevní plazmy v lymfatické soustavě. Další na řadě jsou cévy, žíly, lymfatické řečiště, hormonální žlázy, žlučník, pankreas a nakonec svaly, tuk, chrupavky, kloubové spoje a kůže. Specificky se diagnostikuje mozko – míšní mok.

Dané oblasti zkoumám a odhaduji, kde se nachází dobrý zdravotní stav, kde je stav disharmonie, kde začíná chorobný stav a kde je stav akutní až ohrožující život. V případě, že stav je akutní a ohrožuje život, je požadovaná účast lékaře a lékařské vyšetření.

POLOŽTE OTÁZKU
Pokud se chcete na něco zeptat, něco ujasnit, není třeba váhat. Napište mi na
mail: lenka.svab@seznam.cz

POKUD MÁTE ZÁJEM
Prosím, vyplňte údaje v přiložené tabulce. Pokud nechcete, nemusíte dávat ani své celé jméno a příjmení, stačí iniciály a věk. I místo, kde žijete, můžete napsat orientačně. Dodržte, prosím, pravdivě stát, kde žijete. Serióznost z mé strany je zaručena.